Ar jūliju izīrē vienistabas dzīvokli 24m2, Bauskā Rīgas ielā 46-1, dzīvoklis 10. Tikko pēc remonta, mēbelēts, silts, gaišs ar maziem komunālajiem maksājumiem. Blakus skola, veikali, tirgus, 200m attālumā upe.
Rīgas iela 46-1 10
220
16.7.2018.
Vairākss.com
Izīrē pilnībā mēbelētu 2 istabu dzīvokli ar sadzīves tehniku pie Bauskas aktīvā centra labā vietā, labā mājā. Lēti komunālie. Izbraucot ir iespēja apkuri atslēgt pavisam. Jaunā māja, 58.3 m2, 4. stāvs, eiroremonts, jauna santehnika un radiatori, pakešu logi un metāla durvis, super liela lodžija pasēdēšanai un ne tikai. Slēgta tīra kāpņu telpa, liela nožogota piemājas teritorija ar bērnu laukumiņu, autostāvvieta ar barjeru, vieta vairākām mašīnām. Ir internets un televīzija. Dzīvoklis pilnībā mēbelēts: - virtuves iekārta ar sadzīves tehniku - guļamistabā gulta un iebūvēti plaukti - koridorī iebūvēti plaukti - viesistabā dīvāns, TV skapis, plaukti un galds ar krēsliem - vannas istabā duša, pods, izlietne un veļas mašīna - visas telpas ar aizkariem, žalūzijām un gaismas ķermeņiem kā arī citas lietas. Viss gatavs dzīvošanai. Blakus pārtikas veikali, sabiedriskais transports, upe. Īres maksa 290 EUR/mēn. + komunālie.
Mazā Salātu 4
58.3 m²
290
16.7.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more