Complain
Izīrē divistabu dzīvokli Mārupē, Zemturu ielā. Jaunais projekts. 3/4 stāvs, 56m2 Mēbelēts, ir visa nepieciešamā sadzīves tehnika. Atļauts ar dzīvniekiem.
Alūksnes novads, Mārupes novads, Mārupe,Zemturu 18
56 m²
470 €
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārgaugavā pie Māras dīķa izīrē divistabu dzīvokli. Ir veikts remonts, silts un gaišs, kā arī ir balkons. Viesistaba ir apvienota ar virtuvi. Guļamistabā ir liels iebūvējams skapis. Viesistabu var iekārtot jaunie īrnieki. Pie mājas ir iespēja novietot automašīnu bez maksas. Ļoti laba infrastruktūra, veikali, restorāni, bērnudārzi, skolas, parki kā arī sabiedriskais transports, visu veidu. Obligatais nosacījums, bez dzīvniekiem. vanna, pilnība mēbelēts, iebūvēta virtuve, ir balkons, norobežota teritorija, viesu māja, pirts, ir terase. centrālais ūdensvads, gāzes apkure, individuālais gāzes katls, vietēja kanalizācija. parketa grīdas, flīžu grīdas, pilnā apdare, augstvērtīgs remonts. virtuve apvienota ar viesistabu. asfaltēts piebraucamais celš, klusā vieta. automašīnas nojume.
Rīgas raj., Mārupes nov., Mārupe, Krēsliņu iela
5 istabas
357 m²
250 000 €
3.4.2017.
Vairākincity.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more