Complain
Salacas pašā krastā, kur upe met līkumu - koka guļbūves māja. Krasta josla. Upe neaplūst. No terases līdz upei 7 metri. 3 fāžu elektrība, kamīna un krāsns apkure. Skaisti, ļoti kvalitatīvi koka pakešu logi un durvis. Visiem logiem slēģi. Signalizācija. Liela terase. Ir remontējams 2x3 m āra baseins (iezīmēts plānā) Iekopta teritorija. Mājai ir nepieciešami ieguldījumi, jo vēl ir ko remontēt un darīt. Nekustamā īpašuma nodoklis par gadu 50, - eur. Nav nekādu apgrūtinājumu. Cena par šo īpašumu lielākoties sastāda mājas unikalā atrašanās vieta un gleznainā ainava kādu atrast ar apbūves tiesībām būtu ļoti grūti. Šis īpašums būs piemērots tiem, kam patīk pilnīga relaksācija no mūsdienu stresainā laika un klusums. Apkārt mežs, blakus upe, tuvākie kaimiņi kas pastāvīgi dzīvo uz vietas – 3 km. Ziemā ceļš izbraucams. Neierobežots plašums un skaistums, jo blakus nav ne kaimiņu māju, ne sētu vai citu norobežojumu. Mežā ogas, sēnes, upē zivis. Līdz Mazsalacas centram 9 km, Valmiera 50 km, Rīga 150 km. Maiņu un īzīrēšana mūsu gadījumā nederēs. Tūristus un ziņkārīgos lūgums netraucēt. Ja esat patiešām nopietni interesenti –droši zvanat, būsim priecīgi sniegt plašāku informāciju.
Mazsalaca
150 m²
64 000 €
1.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod zemes gabalau 6,15 ha platībā Mazsalacā blakus Baznīcas un Torņu ielai, ērta piebraukšana. Uz zemesgabala atrodas īpašniekam nepiederošas ēkas, daļa no zemesgabala ir iznomāta. Ražošanas un noliktavu apbūves teritorija.
Mazsalacas novads, Mazsalaca,Baznīcas
61500 m²
66 000 €
12.3.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārdod divus blakus esošus zemes gabalus - kopā vai atsevišķi (2 zemesgrāmatas). Atrodas Purva ielā 4a (6185 kv. m. ) un Purva ielā 4b (5718 kv. m). Privātmāju vai komerciālajai apbūvei. Netālu Mazsalacas ceļa rotācijas aplis. Komunikāciju pieslēgumi no Purva ielas. Ja nepieciešama lielāka platība, iespēja uzrunāt arī tuvējos kaimiņus. Cena runājama. Commercial/Building land for sale in Valmiera, Latvia. Sell two adjacent plots - either together or separately (2 separate land registers). Located Purva Street 4a (6185 sq. M. ) and Purva Street 4b (5718 sq. M). Near (about 70 m) is the Mazsalaca Roundabout. Communication connections from Purva Street. If larger land-plot needed, possibility to address also neighbouring landowners. The price is negotiable.
Purva iela 4a un 4b
11903 m²
117 000 €
13.9.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more