10.8 m²
10 000
23.5.2018.
Pārdod vai izīrē nekustamo īpašumu, kas sastāv no 5 ha lauksaimniecības zemes un 3ha malkas meža un 2 ha krūmiem. Par cenu - vienosimies.
Vairākss.com
90 m²
4
13.4.2018.
Izīrē telpas klientu apkalpošanai vai tirdzniecībai lieliskā vietā pašā Balvu centrā. Telpu kopējā platība ir 140 m2 un tās ir izvietotas divos stāvos. Pirmajā stāvā atrodas plaša zāle, 2 palīgtelpas un WC. Otrajā stāvā izvietotas 2 telpas. Lielisks tehniskais un vizuālais stāvoklis. Flīžu grīda; Individuāli regulējama centrālā apkure; Ventilācijas sistēmas; Plaši skatlogi, lieliskas reklāmas iespējas; Internets. Papildus informācija zvanot/rakstot e-pastu, kā arī iespējams apskatīt pašiem. Īres cena runājama un atkarīga no darbības veida.
Vairākss.com
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Balvi, Komercplatība īre
3 istabas
60 m²
5 500
28.2.2018.
Tiek pārdots sakarā ar dzīves vietas maiņu. Visi papīri nokārtojami pie notāres un zemes grāmatā. 5 stāvs - neviens pa galvu neskraida un klusums garantēts. Pārdod vai arī Izīrē ar izpirkuma tiesībām - viss pēc savstarpējās vienošanās. Īpašniece pārdod pilnvērtīgu 3-istabu siltu, saulainu dzīvokli, Balvos ar lielisku skatu uz ezeru - no virtuves un guļamistabas - var izveidot studio plašu viesistabu - iespējama pārplānošana. No viesistabas un otras guļamistabas plašs skats uz zaļumiem - neviens nekur logā neskatās un drusciņ nostāk no pilsētas kņadas, taču tajā pašā laikā pašā Balvu pilsētas centrā, kur ir visa attīstītā infrastruktūra. Pilnvērtīgs 3 istabu dzīvokli pašā BALVU pilsētas CENTRS. Īstais dzīvoklis ģimenei. Zemes gabala domājamā daļa ir dzīvokļa īpašumā. Kā arī, pagraba telpa piederošā dzīvokļa īpašumā. Var arī noīrēt mazdārziņu, ja vēlaties mazumiņu sava privātā dārza sajūtas. Dzīvojot mājas pēdējā stāvā ir jūtama liela svaiguma un viegluma sajūta, jo neviens pa galvu nestaigā un viss dabas plašums un skaistums ir Jūsu sirds rīcībā. Dzīvoklim pieejamas visas pilsētas komunikācijas (centrālā apkure, karstais ūdens, centrālā kanalizācija), nesen nomainīti jauni radiatori. Logi ir labi - elpojošie koka, ja gribas PVC logus - varu ieteikt labu meistaru un par diezgan zemu samaksu var ielikt PVC jeb plastmasas logus. Balkons saulainajā dienvidu pusē. Visā dzīvoklī ir ieliktas koka durvis. Dzīvoklī divas istabas izolētas, viena caurstaigājama, nav stūra dzīvoklis, tualete un vannas istaba atsevišķi, dzīvoklim ir balkons, no dzīvokļa logiem paveras skats uz abām mājas pusēm, iespējams pārplānot un izveidot par savu sapņu mājokli. Tīra, izremontēta kāpņu telpa, metāla durvis un pvc logi kāpņu telpā. Dzīvoklim pieejams sauss pagrabs. Pie mājas autostāvvieta automašīnai. Labi, laipni, klusi un draudzīgi kaimiņi. Dažu minūšu gājienā Balvu Valsts ģimnāzija, peldbaseins, tuvumā pārtikas veikali, baznīca, ezeri/peldvietas, kā arī 1, 5 km attālumā atrodas mazdārziņu rajons - viss ir aizsniedzams ejot ar kājām pāris minūtes, kā pastaigā. Var nopirkt ar izpirkuma tiesībām, jeb uz nomaksu, ja ir laba pirmā iemaksa - tad dzīvokļa cena būs lielāka. Apskatāms un nopērkams jau šodien. Ja nevarat mani sazvanīt, tad droši uzrakstiet man īsziņu uz zemāk norādīto mobilo tālruni - jautājiet man par dzīvokli Balvos. Balvi, Ezera iela 42 3 istabu dzīvoklis 60 m2 91,67 eur/m2 jeb 5'500 eur +37128845958, var arī sms +37120508803
Vairākzip.lv