Meklēšana bez rezultātiem
Uz diennaktīm, nedēļām, mēnešiem izīrē 2 istabu dzīvokli. Dzīvoklis ir mēbelēts- 2 skapji, divguļamā gulta, dīvāns, iebūvēta virtuves iekārta ar visu sadzīves tehniku- gāzes plīts, nosūcējs, ledusskapis, veļasmašīna. Istabas ir izolētas. Diennakts cena 2 personām 45EUR, 3 personām 60EUR, 4 personām 80EUR. Mēneša īres maksa 300EUR, papildus jāmaksā komunālie maksājumi. Drošības naudas apmērs atkarīgs no līguma termiņa. Pie mājas ir autostāvvieta, netālu 5 min gājienā veikals Tops un kafejnīca "Jāņoga".
Loka aa
50 m²
48
17.7.2018.
Vairākss.com
1 Izīrē gaišu 3 istabu dzīvokli, daļēji mēbelētu Priekuļu centrā (6 km no Cēsīm). Dzīvoklī viena istaba ir caurstaigājama, divas izolētas. Ekonomisks dzīvoklis ar salīdzinoši zemiem komunālajiem maksājumiem. + parketa grīdas (koridorī un divās istabās), + flīžu grīda virtuvē, + dzīvokļa logi izvietoti uz abām mājas pusēm, + jauni PVC logi, + duškabīne, + privāta auto stāvvieta, + tuvu mājai atrodas veikals, + gar māju kursē sabiedriskais transports, + kluss un sakopts rajons, + netālu no mājas atrodas baseins un sporta komplekss “Rifs”, + mājas tuvumā atrodas Priekuļu Vidusskola, kā arī "Mežmaliņa", pirmsskolas izglītības iestāde, + netālu no mājas atrodas Priekuļu lauksaimniecības tehn. ikums. Īres maksa 200 euro. Komunālie maksājumi vasarā 40-60 euro, ziemā 120-150 euro. Slēdzot līgumu, jāveic īres maksa par tekošo mēnesi un pēdējo mēnesi.
Dārza iela 2 7
55 m²
200
21.3.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more