Piedāvājam ilgtermiņa nomai telpas. Iespējams apspriest jautājumus par mēbelēm, kā arī veikt plānošanu pēc jūsu ieskatiem. Lieliska infastruktūra, 200m attālumā ventas rumba, 100m attālumā vecpilsētas centrs. Iespējams izmantot telpas dažādu nozaru uzņēmumu pašrealizācijai. Galvenais ir vīzija, gribasspēks un vēlme to īstenot. Papildus informācija pa e-pastu vai telefonu.
Baznīcas 32
45 m²
280
16.6.2018.
Vairākss.com
Izīrēju plašu divistabu dzīvokli Kuldīgas novadā. 52m2. Dzīvoklis atrodas Padurē - 8km attālumā no Kuldīgas centra(Pilsētas laukums) jeb nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu. Visas ērtības. Centrālā apkure, divas atsevišķas istabas, atsevišķi tualate no vannas istabas, karstais ūdens - boileris. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, istabās koka pakešu logi, virtuvē vēl vecie logi labā stāvoklī. Guļamistaba un virtuvi uz austrumu pusi - saule iespīd dienas pirmajā pusē. Viesistabā logi uz Padures muižas pils dīķi un pēcpusdienas, vakara saules pusi. Ļoti mājīgs un saulains dzīvoklītis ar skaistiem skatiem pa logu. Ir labiekārtota peldvieta pāris minūšu attālumā. :) Ir pārtikas veikaliņš. Apkārt skaista, sakopta vide. Ir iespēja izīrēt ilgtermiņā - slēgt līgumu no1 līdz 5 gadiem. Nav eiroremonts. :) bet dzīvoklis ir ļoti mājīgs un uzturēts tīrs un kārtīgs. Ir autobusa pietura, bet diezgan tālu - ar kājām jāiet vairāk par kilometru, tāpēc, ja vēlaties īrēt dzīvokli, tad visdrīzāk jārēķinās, ka automašīna ir nepieciešama. 125euro mēnesī. Maksājot uzreiz par pusgadu vai par gad, u īres maksu noteikti samazināšu. Pieejams arī divistabu dzīvoklis īrēšanai Kuldīgas centrā. Sīkāk pa telefonu.
Liepziedi 18
52 m²
125
16.6.2018.
Vairākss.com
Iznomā tirdzniecības/ofisa telpas pašā Kuldīgas centrā, Liepājas ielā 7, Liepājā. Telpas izvietotas ēkas pirmajā stāvā ar kopējo platību 65 kvm.
Liepājas 7
65 m²
200
24.4.2018.
Vairākss.com
Izīrē kapitāli remontētu dzīvokli. Īstermiņā vai ilgtermiņā. Trīs istabas, virtuve, plašs koridoris, garšs iebūvēts balkons. Platība 68m2, plus balkons. Pirmais stāvs. Plaša kāpņu telpa. Mierīgi kaimiņi. Dzīvoklis gaišs un silts ar lieliem logiem. Māja siltināta. Koridorī slēdzama telpa velosipēdiem, bērnu ratiņiem, u. c. Auto stāvvieta dzīvojamā rajonā ar pietiekoši brīvām vietām pie mājas ieejas, vai var meklēt garāžu nepilnu 5 minušu gājienā. Jauna elektrība un drošinātāji dzīvoklī. 34mm masīvkoka grīdas apstrādātas ar lineļļas balto lazūru. Sienas, griesti, balkons baltā krāsā. Logi un ārdurvis jaunas. Iekšdurvis, grīdu & durvju līstes, un tāpat virtuve tiks pabeigta pēc īrnieka vai pircēja atrunātas izvēles. Rīta saule iespīd caur balkonu, virtuves un dzīvojamās istabas logiem, vakara saule guļamistabās. Balkons gar visu virtuves un dzīvojamās istabas ārsienu. Balkons ērts no pavasara līdz rudenim brokastīm un vēl daudz vietas veģitācijai vai jebkam citam. Guļamistabas logos ceriņi ar sudrabegli, virtuvē jasmīni. Pretējās mājas ir pietiekoši attālināti, plašuma un mājas sajūtai ar daudz gaismu. Tikai nopietnus interesentus rakstīt caur SS ar pievienotu tel nr uz kuru varam atzvanīt. Īres cena 300€/m ilgtermiņā vai 500€/m īstermiņā, plus komunālie.
Gaismas 5
68 m²
300
1.2.2018.
Vairākss.com
Izīrē 92 m2 zāli Kuldīgas pilsētas centrā, veikala, sporta zāles u.c. vajadzībām.
Ēdoles iela 4A, Kuldīga
1
10.3.2017.
Vairākkomersa.lv