Tiek izīrēts skaists un plašs 3 ist. dzīvoklis. Dzīvoklis atrodas pie poliklīnikas un slimnīcas. Dzīvoklis ir ļoti silts ziemās. Ģimenes ir gaidītas ar bērniem un bez, bet labprāt bez dzīvniekiem. Jums būs obligāti nepieciešams depozīts par pirmo un pēdējo mēnesi. Lūdzu izvērtējiet savu maksātspēju Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā Cena mēnesī 300 eiro+komunālie ( komunālie ziemā 160 eiro) Dzīvoklī ir sauna un slēgtais balkons. Nav leduskapis un veļas mašīnas Lūdzu rakstiet man epastu + komunālie maksājumi; Istabas caurst.-izol.
Rīgas raj., Sigulda,Lāčplēša iela 4
3 istabas
67 m²
300
21.5.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Izīrēju trīsistabas dzīvokli jaunajā projektā. Ilgtermiņa īrei (min - 1 gads). Dzīvoklis ir plašs, kvalitatīvi izremontēts koka parketu, eko krāsām. Dzīvoklī līdz šim vēl neviens nav dzīvojis. Dzīvokļa papildus aprīkojums (aizkarus/žalūzijas; lampas; virtuves iekārta; virtuves tehnika utt) tiks ielikta saskaņojot ar īrnieka vēlmēm. Aprīkošanas izdevumus sedz īpašnieks. Dzīvoklim ir savi siltuma un ūdens skaitītāji. Iespējams dzīvokli var arī izbūvēt kā 4 istabu dzīvokli, ja līgumu slēdz uz ilgāku laiku. Infrastruktūra - blakus mājai bērnudārzs, tuvumā skola un veikals, sabiedriskā transporta pietura. Līdz Siguldas centram 10 min ar kājām.
Nurmiž 33
3 istabas
86.6 m²
5
26.5.2017.
Vairākss.lv
Tiek izīrēta privātīpašumā esošs zemes gabals. Teritorijā ir pieejamas komunikācijas. Sīkāka informācija pa tālruni.
Augļu iela 10a
3000 m²
350
28.4.2017.
Vairākss.lv
Gaļas pārstrādes uzņēmums izīrē Telpas Daļu. Sīkāka informācija pa telefonu.
Raiņa 1
40 m²
8
31.3.2017.
Vairākss.lv
Izīrējam 700m2 lielu teritorijas daļu Augļu ielā 12. Teritorija nožogota, apsargājama, daļeji asfaltēta. Iespēja pieslēgties visām komunikācijām. Iespējamais izmantošanas veids - transporta tehnikas novietošanai, auto tirdzniecībai u. c.
Augļu 12
700 m²
120
23.3.2017.
Vairākss.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Sigulda
Atrodas lieliskā, klusā vietā, mežā, netālu no Gaujas un Rāmkalniem. Ērta satiksme gan ar auto, gan bez. Sigulda 10min ar auto, Rīga - 30km. Vilciena pietura 10min ar auto Inčukalna centrā. Autobusu pietura 10min gājiena attālumā, uz/no Rīgas pietur visi Valmieras, Limbažu, Cēsu u. c. autobusi. Novada centrā sporta centrs ar baseinu, skola, bērnudārzs, veikali utt. Dzelzs durvis, centrālā apkure. Gāze un ūdens pēc skaitītājiem. Zaļa un sakopta vide.
1 6
60 m²
3
12.5.2018.
Vairākss.com
Iznomā restorānu Siguldas centrā. Restorāns atrodas uz galvenās ielas, kas savieno vilcienu/autobusu staciju ar galvenajiem tūrisma objektiem. Ēkai ir atsevišķa autostāvvieta. Restorāns ir pilnībā aprīkots ar augstas kvalitātes mēbelēm, modernu interjeru un bāru. Telpas sastāv no restorāna zonas ar norobežotu istabu, virtuves, divām labierīcību telpām, noliktavas un ofisa telpas. Virtuvē ir visas nepieciešamās ierīces, tostarp, jauna gāzes plīts ar elektrisko krāsni, trauku mazgājamā mašīna, vairāki dažādu izmēru ledusskapji un saldētava. Lai uzzinātu vairāk, zvaniet vai rakstiet e-pastu. Working restaurant for rent in prime location in Sigulda. The restaurant is located on the main street connecting train/bus station and most popular tourist attractions. Building has a separate parking lot. Restaurant is fully equipped with high quality furniture, modern interiors and a bar. The premises consist of restaurant space with a separate room, kitchen, 2 restrooms, storage and office. The kitchen includes all the necessary appliances such as new gas stove and oven, dish washer, multiple different sized refrigerators and a freezer. For more information, call or write an email.
Raiņa iela 5a
103.3 m²
5
21.5.2018.
Vairākss.com
Pārdod restorānu (ar Latvijā reģistrētu uzņēmumu) Siguldas centrā. Restorāns atrodas uz galvenās ielas, kas savieno vilcienu/autobusu staciju ar galvenajiem tūrisma objektiem. Ēkai ir atsevišķa autostāvvieta. Restorāns ir pilnībā aprīkots ar augstas kvalitātes mēbelēm, modernu interjeru un bāru. Telpas sastāv no restorāna zonas ar norobežotu istabu, virtuves, divām labierīcību telpām, noliktavas un ofisa telpas. Virtuvē ir visas nepieciešamās ierīces, tostarp, jauna gāzes plīts ar elektrisko krāsni, trauku mazgājamā mašīna, vairāki dažādu izmēru ledusskapji un saldētava. Piedāvājumā ir iekļauta apmaksāta īre līdz 2024.gada februārim ar iespēju iegādāties telpas pēc īres līguma beigām. Working restaurant (with Latvia registered company) for sale in prime location in Sigulda. The restaurant is located on the main street connecting train/bus station and most popular tourist attractions. Building has a separate parking lot. Restaurant is fully equipped with high quality furniture, modern interiors and a bar. The premises consist of restaurant space with a separate room, kitchen, 2 restrooms, storage and office. The kitchen includes all the necessary appliances such as new gas stove and oven, dish washer, multiple different sized refrigerators and a freezer. The offer includes paid rent till February 2024 with the possibility of buying the premises after that.
Raiņa iela 5a
103.3 m²
48 000
21.5.2018.
Vairākss.com
Tiek izīrēts dzīvoklis nupat uzbūvētā namā Siguldas centrā, Šveices ielā 23b. Atrodas 1.stāvā, ar skatu uz Šveices ielu. Nams būvēts kā dvīņu māja, katrā kāpņu telpā ir tikai 2 dzīvokļi: 1 pirmajā stāvā un viens otrajā stāvā. Dzīvoklis sastāv no lielas dzīvojamās istabas, kas apvienota ar virtuvi, 3 guļamistabām, 2 sanitārajiem mezgliem (atsevišķa vannas istaba un dušas telpa), kopējā platība 105m2. Privāts balkons 8m2. Dzīvoklis uzbūvēts ar pilnu apdari, izmantoti tikai augstvērtīgi celtniecības materiāli, celtniecības process veikts pēc Vācijas standartiem. Iebūvēta virtuve ar augstvērtīgu tehniku (Siemens, Etna, Grohe), sanitārie mezgli ar augstvērtīgu santehniku (Grohe, Villeroy, Ideal Standard). Gāzes apkure, katrs dzīvoklis ir aprīkots ar individuāliem elektrības, ūdens un siltuma skaitītājiem. Pie mājas uzbūvēta privāta stāvvieta automašīnām. Iespējams papildus izīrēt ½ garāžas 1 automašīnas novietošanai, un/vai nelielai noliktavai. Minimālais īres periods 1 gads. Dzīvoklis dotajā brīdī ir pilnībā mēbelēts, pēc atsevišķas vienošanās mēbeles, kas sakrīt ar jūsu vajadzībām un gaumi, var tikt nodotas jūsu lietošanā. Nice apartment is being rented in a newly built house in the center of Sigulda, Šveices St. 23b. Located on the first floor, direction to Sveices street. The house is built as a twin house, in each staircase there are only 2 apartments: 1 on the first floor, another one on the second floor. The apartment consists of a large living room with kitchen, 3 bedrooms, 2 sanitary units (separate bathroom and shower room), total area of 105m2. Private balcony 8m2. The apartment is fully finished, only high-quality construction materials are used, the construction process is based on German standards. Built-in kitchen with high-quality appliances (Siemens, Etna, Grohe), sanitary fittings with high-quality plumbing equipment (Grohe, Villeroy & Bosh, Ideal Standard). Gas heating, each apartment is equipped with individual electricity, water and heat meters. At the house there is a private parking place for cars. It is possible to rent an additional ½ garage for 1 car and / or small warehouse. Minimum rental period 1 year. The apartment at the moment is fully furnished, after a separate arrangement, furniture that matches your needs and tastes can be put into your use.
Šveices 23b
105 m²
7
3.5.2018.
Vairākss.com
Dzīvoklī pēc remonta neviens vēl nav dzīvojis. Atrodas lieliskā, klusā vietā, mežā, netālu no Gaujas un Rāmkalniem. Ērta satiksme gan ar auto, gan bez. Sigulda 10min ar auto, Rīga - 30km. Vilciena pietura 10min ar auto Inčukalna centrā. Autobusu pietura 10min gājiena attālumā, uz/no Rīgas pietur visi Valmieras, Limbažu, Cēsu u. c. autobusi. Novada centrā sporta centrs ar baseinu, skola, bērnudārzs, veikali utt. Dzelzs durvis, centrālā apkure, regulējami radiatori, samaksa pēc patērētā siltuma. Elektrība, gāze un ūdens arī pēc skaitītājiem. Zaļa, sakopta apkārtne, lieliski kaimiņi un apsaimniekotājs, kas rūpējās par īpašumu. Lieliska vieta dzīvošanai.
1 2
60.5 m²
3
3.4.2018.
Vairākss.com