Pārdod 1/2 no autostāvvietas jaunā projekta mājā Ādažos, Gaujas ielā 11. Šī īpašuma iegādei Nordea banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Nordea banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
03.01.17 03:26 ober-haus.lv
1 istabas
2 000,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. VA057414384)

Ādažu pag., Rīgas raj., Krastupes iela 10, Ādaži
Pārdod 3-istabu dzīvokli jaunā projektā Ādažos. Dzīvokļa platība ir 95.6 m2, ieskaitot 3.4 m2 balkona platību. Telpu plānojums – caurstaigājama dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, divas guļamistabas, balkons un vannas istaba. Nepieciešams kosmētiskais remonts. Dzīvoklim ir uzstādīts siltuma patēriņa skaitītājs. Īpašuma cenā ir iekļauta plaša noliktavas telpa (57 m2) ēkas 1. stāvā un garāža divām automašīnām. Apkārt sakopta un ainaviska vide, attīstīta sabiedriskā transporta kustība uz Ādažu centru un Rīgu.
30.12.16 04:06 varianti.lv
3 istabas
191.4 m²
93 800,00 €

Pārdod zemi (Nr. VA263420917)

Ādažu pag., Rīgas raj., Ādaži, Vagulīši
Piedāvājumā zemes gabals Ādažu novadā, kas robežojas ar Tallinas šoseju, ar kopējo platību 58 000 m2. Zemes lietošanas mērķis: lauku apbūves zeme ar iespēju transformēt. Asfaltēts piebraucamais ceļš. Attālums līdz Ādažiem un Carnikavai ~2-3 km. Kadastra Nr. 8044 004 0011 Papildus informācija pēc pieprasījuma.
29.12.16 01:29 varianti.lv
5.8 m²
45 500,00 €

Pārdod zemi biznesam (Nr. VA335423529)

Ādažu pag., Rīgas raj., Ādaži, Birzlejas
Piedāvājam iegādāties zemes gabalu Ādažu novadā, platība - 7, 9 ha. Īpašums atrodas VIA Baltica autoceļa malā, pirms tilta pār Gaujas upi - netālu no pagrieziena uz Carnikavu. Zemes gabals atrodas lauku apbūves zonā, atļauts transformēt par apbūves zemi - tirdzniecības, darījumu, pakalpojumu objektu izbūvei.
27.12.16 18:58 varianti.lv
7.9 m²
120 000,00 €

Pērkoni, Ādaži

Pērkoni, Ādaži Rīgas rajons, Ādaži
Īpašums atrodas klusā, gleznainā vietā Vējupes krastā ar privāto peldvietu; Ēkas pirmajā stāvā izvietota garāža trīs automašīnām, saimniecības telpas, viesu guļamistaba, kabinets un plaša dzīvojamā - virtuves - ēdamzona ar skatu uz dārzu un āra terasi; Ēkas otrajā stāvā izvietotas trīs lielas guļamistabas. Saimnieku guļamistabai ir atsevišķa vannas istaba, ģērbtuves telpa un terase ar skatu uz dārzu; Ēku ieskauj kopts dārzs ar dekoratīviem stādījumiem; Ēkai ir koka karkasa konstrukcija ar akmens vates siltumizolāciju. Garāžai - gāzbetona sienas un dzelzsbetona pārsegums. Ārējai apdarei izmantots krāsots apmetums un dekoratīvās flīzes. Jumta segums - bitumena kārniņi; Mājas modernajā interjerā izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli: parketa grīdas, keramiskās flīzes; Pieejamas visas komunikācijas: gāze, vietējā ūdensapgāde, elektrība, vietējā kanalizācija; Īpašums atrodas ciemā, kur ir dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas - restorāni un kafejnīcas, vairāki sporta klubi, tenisa centrs, veikparks, mototrase, skeitparks, ziemā pieejama slidotava. Mūsdienīgajā Ādažu kultūras centrā notiek dažādi kultūras pasākumi - koncerti un teātra izrādes, tiek izrādītas filmas. Ciemā atrodas divas skolas - Ādažu vidusskola un privātā Valdorfa vidusskola, vairāki bērnudārzi, divi lielveikali, dažādi pakalpojumu uzņēmumi, kā arī slimnīca un veselības centrs; Ciems atrodas 21 km no Rīgas centra, ar pilsētu to savieno autoceļš A1. Līdz Rīgai kursē sabiedriskais transports (autobuss).
27.12.16 17:51 kivi.lv
6 istabas
337.0 m²
455 000,00 €

Ādaži, Pirmā iela 42 un 42A

Ādaži, Pirmā iela 42 un 42A
Īpašnieks pārdod ēkas daļu, kas piemērota ražošanas vajadzībām, kas sastāv no trīs īpašumu kopības: īpašuma daļa, kas sastāv no zemes gabala 1452 kv.m. platībā un uz tā esošas administratīvās ēkas ar kopējo platību 474.7 kv.m un daļas no sporta kompleksa 357.4 kv.m. platībā, kā arī īpašuma daļu zemes gabala 4215 kv.m. platībā un uz tā esošās sporta kompleksa ar kopējo platību 1650 kv.m. Īpašumam pievadītas centrālās komunikācijas – elektroapgāde, kanalizācija, ūdensvads un gāze. Telpas ir centralizēti apkurināmas ar cietā kurināmā un gāzes katlu. Nekustamais īpašums atrodas netālu no Ādažu centrālās daļas, darījuma iestāžu apbūves zonā. Labākais izmantošanas veids – industriālas telpas. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram ~20km. Ērta piebraukšana pie īpašuma, par labas kvalitātes asfalta seguma ceļu. Sabiedriskā transporta pietura pieejama Ādažu pilsētas centrā, aptuveni 400-500m attālumā.
27.12.16 17:46 hiponia.lv
2472.0 m²
259 000,00 €

Savrupmāja

Dūņezera iela 8, Ādažu novads, Ādaži
Pārdodu īpašumu ainaviskā vietā pretī ezeram. Elektības pieslēgums, Vietējā kanalizācija un ūdens. Vasarnīca nolietojusies. Līdz šosejai A1 3km. Продаю собственность в живописном месте напротив озера. Подключение электричества, местная канализация и вода. Садовый домик в плохом состоянии. До шоссе А1 3 км. Sell ​​property in a scenic location opposite the lake. Electric connection, the local sewerage and water. Bungalow worn. By the A1 motorway 3km.
27.12.16 17:44 hanzasipasumi.lv
110.0 m²
57 000,00 €

Pārdod zemi biznesam (Nr. VA335423519)

Ādažu pag., Rīgas raj., Ādaži, Mazkalni
Piedāvājam iegādāties zemes gabalu Ādažu novadā, platība - 12 200 kv. m. Īpašums atrodas starp Baltezeru un Ādažiem, VIA Baltica autoceļa malā. Ir pieejams elektrības pievads. Saskaņā ar Ādažu novada teritorijas plānojumu - īpašums atrodas lauku apbūves zonā, līnijbūvju izbūves un turpmākās izpētes teritorijā.
27.12.16 17:41 varianti.lv
1.22 m²
45 000,00 €

Rīgas gatve 28a, Ādaži

Rīgas gatve 28a, Ādaži
Tiek pārdots investīciju objekts, kas tiek izmantots kā komercīpašums un ir iznomāts vairākiem nomniekiem. Ieņēmumi no nomas/īres maksas sastāda aptuveni 1300 EUR/mēnesī +PVN. Īpašuma sastāvā ir dzīvojamā/aptiekas ēka ar kopējo platību 422.00 kv. m. , un divi zemes gabali ar kopējo platību 2068 kv. m. Ēkai ir divi stāvi, mansards un pagrabstāvs no kuriem 1. Stāvs tiek izmantots aptiekas vajadzībām, 2. Stāvs skaistumkopšanas salona un īres dzīvokļa vajadzībām, bet pagrabstāvs konditorejas vajadzībām. Ēkai ir brīvs mansarda stāvs ar kopējo platību 38.9 kv. m. , un neliela telpa ēkas 1. stāvā ar ieeju no pagalma. Daļa no zemes gabala ar kopējo platību 724 kv. m, tiek izmantota autostāvvietas vajadzībām, var izvietot aptuveni 30 automašīnas. Līgumi nav reģistrēti Zemesgrāmatā. Teritorija daļēji nožogota ar metāla žogu. Ēka labā tehniskā stāvoklī, iekštelpas piemērotas nomnieku un īrnieka vajadzībām. Īpašums izvietots pašā Ādažu centrā, Rīgas gatves un Gaujas ielas stūrī, pārsvarā komercializēta rakstura apbūves teritorijā, tuvējā apkārtnē izvietoti lielveikali “Super neto” un “Maxima”, pasts, tirgus, bērnudārzs un banku filiāles. Sabiedriskā transporta pieturvieta ~50 m attālumā.
27.12.16 17:40 hiponia.lv
422.0 m²
181 000,00 €
80.8 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-71. Dzīvoklī ir 3 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas ceturtajā stāvā.Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:33 latectus.lv
3 istabas
84 700,00 €
60.3 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-73. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas piektajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:32 latectus.lv
2 istabas
66 900,00 €
60.8 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-50. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas otrajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:32 latectus.lv
2 istabas
63 200,00 €
60.5 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-74. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas piektajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:32 latectus.lv
2 istabas
66 900,00 €
80.3 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-79. Dzīvoklī ir 3 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas piektajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:32 latectus.lv
3 istabas
86 400,00 €
80.3 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-29. Dzīvoklī ir 3 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas ceturtajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:31 latectus.lv
3 istabas
84 600,00 €
78 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-43. Dzīvoklī ir 3 istabas, un tas ir izvietots ēkas pirmajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:30 latectus.lv
3 istabas
79 700,00 €
57.4 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-41. Dzīvoklī ir 2 istabas, un tas ir izvietots ēkas pirmajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:30 latectus.lv
2 istabas
57 100,00 €
60.8 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-58. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas trešajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:29 latectus.lv
2 istabas
64 400,00 €
57.5 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-42. Dzīvoklī ir 2 istabas, un tas ir izvietots ēkas pirmajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:29 latectus.lv
2 istabas
57 100,00 €
60.4 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-49. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas otrajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:29 latectus.lv
2 istabas
63 200,00 €
80 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-25. Dzīvoklī ir 3 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas ceturtajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:29 latectus.lv
3 istabas
84 700,00 €
92.5 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-48. Dzīvoklī ir 4 istabas, un tas ir izvietots ēkas pirmajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:29 latectus.lv
4 istabas
82 200,00 €
60.3 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-57. Dzīvoklī ir 2 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas trešajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:28 latectus.lv
2 istabas
64 400,00 €
80.2 kv.m dzīvoklis jaunajā projektā «Podnieki», Ādažos, Ūbeļu ielā 15-17. Dzīvoklī ir 3 istabas, 3.6 kv.m balkons, un izvietots ēkas trešajā stāvā. Dzīvoklis tiks pārdots ar pilnu apdari, ar vannas istabas santehniku, bez mēbelēm un iebūvētas virtuves. Telpu plānojums ir pārdomāts, ņemot vērā klientu prasības pēc ērtas, sakoptas un komfortablas vides. Griestu augstums ir 2.7 m. Dzīvokļa apdare – finierēta koka durvis, plastikāta divstiklu logi, trīsslāņu ozolkoka parkets, priekšnamā Kerama Marazzi akmens masas un keramiskās flīzes, vannasistabā Kerama Marazzi keramiskās flīzes, Casa Di Vanna akmens masas vanna un komforta klases santehnika (Jika, Ideal standard), vannasistabā elektriskā siltā grīda. Dzīvokļu platība var tikt nedaudz koriģēta. Pieejams elektrības pieslēgums, pilsētas apkure ēkā (katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdensapgāde. Par projektu: • 5 stāvu māja ir būvēta no silikāta blokiem, kas ir ekoloģiski tīrs celtniecības materiāls, izturīgs pret atmosfēras ietekmi un temperatūras izmaiņām. Mūra siena, kas būvēta no silikāta blokiem, ir elpojoša – tajā nekondensējas ūdens tvaiki un neuzkrājas mitrums. Dzīvokļu iekšējās starpsienas ir dubulta riģipša ar skaņas izolāciju. • Rūpējoties mājas iedzīvotāju drošību mājas būvniecībā ievēroti jaunākie LR likumdošanā noteiktie ugunsdrošības standarti. • Ēkā ir divi lifti un ārdurvīm ir durvju kods. • Projekts atrodas Gaujas attekas Vējupītes ielokā. Attālums līdz Rīgas pilsētas centram (Vecrīgai) ~23 km. Attālums līdz jūras krastam 15 km un līdz Baltezeram 3 km. • Iespējams iegādāties mantu glabātuves telpu pagrabstāvā un virszemes autostāvvieta pie mājas. Domā par nākotni, domā par Podniekiem! Papildus informācija www.podnieki.lv
27.12.16 17:28 latectus.lv
3 istabas
83 100,00 €