Complain
Pārdod 2-istabu dzīvokli Cēsīs. + Dzīvoklis ir labā stāvoklī, izremontēts; + guļamistaba, caurstaigājama viesistaba, virtuve un sanitārais mezgls ar dušu; + bezmaksas automašīnas novietošana pie mājas; + zemi komunālie maksājumi; + 10 min. gājiens līdz pilsētas centram.
Cēsis, Cēsu nov. Ata Kronvalda iela 31
2 istabas
34 500
6.9.2018.
Vairākcity24.lv
Complain
Pārdod 2 stāvu māju ar kopējo platību 130 kvm. Mājā 4 istabas, virtuve, gaitenis, wc. Istabas ir gan izolētas gan caurstaigājamas. Krāsns apkure.Nepieciešams remonts.Ūdeni nodrošina ar sūkni no akas, vietējā kanalizācija, bet līdz mājai ir pievilkts pilsētas pieslēguma ūdensvads un kanalizācija.Teritorijā atrodas otra ēka ar kopplatību 50kvm,kurā ir izremontēts 1 istabas dzīvoklis- 30kvm, kas sastāv no istabas, atsevišķas virtuves,gaiteņa un vannasistabas ar duškabīni un wc. Zem šīs ēkas ir ļoti labs pagrabs.Otrā pusē ēkai ir pirts ar palīgtelpām. Zeme-2480kvm. Dzīvoklī ir pilsētas pieslēguma ūdens un kanalizācija.Klusa vieta, līdz centram 15 minūšu gājiens.
Cēsu novads, Cēsis,Ata Kronvalda
130 m²
78 000
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more