Ģimene izīrē vienu istabu, privātmājā ar visām ērtībām. Sievietei, vai studentei, bez mājdzīvniekiem. Īres maksa 120 eiro, (cenā iekļauti, komunālie maksājumi), intereses gadījumā, lūgums zvanīt. privātmāja atrodas apmēram 3 km no centra, 80m no mājas atrodas, sabiedriskā transporta pieturvieta.
Siena ceļš 8
13 m²
120
13.8.2018.
Vairākss.com
Pārdod 450 m2 (15m x 30m ) metāla angāru. Nelietots. Komplektā jaunas montāžas skrūves. Iespējami maiņas varianti pret vieglajām, smagajām automašīnām, nekustamo īpašumu, traktortehniku, kokmateriāliem.
Romas
450 m²
17 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Pagalma ēka, iežogota teritorija, vieta automašīnai, teritorijas stāvlaukums noklāts ar asfaltbetona segumu , centrālā apkure, teritorijā iespējams nomāt arī noliktavas telpas, internets, telefona pieslēgums, iespējama telpu uzkopšana, uz 5 gadiem, atbrīvots, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem nav jāmaksā, CITY REAL ESTATE ID - 332182
Jelgavas rajons,Jelgava,Pasta iela
2 istabas
46 m²
75
13.8.2018.
Vairākshorttermrent.lv
Продается дом-дача практически в черте Елгавы. До автобусной остановки 150 метров и до реки Свете 200 метров. Электричество 3-х фазное. Виктор.
D/s agro 16
50 m²
30 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Pārdodu meliorētu apbūves gabalu Valgundes novadā, pie ceļa uz klosteri - Loka ceļš 4, no Jelgavas 10 km. Līdz Rīgai 42 km, līdz autobusa pieturai 500 m, līdz Lielupei grantēts 500 m ceļš. Ir elektrība, zemesgrāmata. Asfaltēts ceļš tieši līdz apbūves gabalam.
Loka ceļš 4
5128 m²
14 500
8.8.2018.
Vairākss.com
Pardod māju Svētes pag. blakus mežam un upei klusā vietā, sakopta teritorija. Granulu un gāzes apkure. Udens dziļurbums 60m Saimniecibas ēka un garaža/nojume 2-ām automašinām. Lauku teritorija, līdz pilsētas centram 5 km. Svētē pieejama skola un bernudārzs, sporta zāle, kā arī blakus karjers un pārtikas veikali. Zemes nodoklis 30 eur gadā. Lūdzu zvanīt tikai reālus interesentus. Pārejo info pa telefonu. Palidzēšu sakartot documents bankai.
Žubīšu iela 13
130 m²
135 000
7.8.2018.
Vairākss.com
Pārdodam nožogotu teritoriju ar divstāvu ķieģeļu vasarnīcu mierīgā apvidū. Ir ierīkota trīs fāžu elektrība. Teritorijā tāpat atrodas: - aka; - pirts ; - augļu koki un ogu krūmi. Kursē sabiedriskais transports (1., 8. autobuss), ir iespēja teritorijā novietot mašīnu.
Mežvidi 49
42 m²
16 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Tiek izīrētās renovētas komerctelpas Jelgavas rajona Nākotnē. Blakus ēkās jau darbojas vairāki uzņēmumi. Telpas ir mēbelētas un pilnībā gatavas darbībai. Ļoti izdevīga atrašanās vieta. Tikai 15 min no Jelgavas un 10 min no Dobeles. Visur asfalta seguma piebraucamie ceļi. Telpas ideāli piemērotas tirdzniecības, apkalpojošās nozares uzņēmumam kā arī ražošanas atbalsta punktam. Telpu sastāvs: Ekspozīciju zāle, kuru vajadzības gadījumā var sadalīt ar pārvietojamām starpsienām, ar administratora darba vietu; Menedžeru darba telpa, piemērota 4-5 darba vietām; Vadītāja kabinets; Apsildāma noliktava ar līdzenu betona grīdu, paceļamiem vārtiem un atsevišķu ieeju. Noliktava var darboties arī ārpus biroja darba laika, jo ir atsevišķa ieeja un darba vieta noliktavas pārzinim. Noliktavas grīda ir jauna slīpēta betona seguma, piemērota visiem pārvietošanas mehānismiem (rohla, kārs utt. ). Noliktavas priekšā liels asfalta seguma laukums, piemērots arī lielu kravas auto uzņemšanai un manevrēšanai. Teritorija ir slēgta ar nolaižamu barjeru. Darbojas signalizācija, kas pieslēgta apsardzes kompānijai un video novērošana ar ieraksta funkciju. Iespēja tiešsaistē pieslēgties arī ar telefonu, planšeti. Pieejamas visas komunikācijas – centralizēta ūdens apgāde un kanalizācija, elektrības pieslēgums ar jaudas rezervi, autonoma gāzes apkure ar ekonomisku kondensācijas gāzes katlu, vēdināšanas iekārta, Lattelekom un LMT sakaru risinājumi, telefonu centrāle. Telpas ziemā ir ļoti siltas un vasarā patīkami vēsas, jo renovācijas laikā tika pielietoti kvalitatīvi materiāli. Sienu biezums – līdz 80cm.
Cjs
480 m²
1 205
8.8.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod nekustamo īpašumu - zemi ar 2 dīķiem kopējā platība 6.21 ha skaistā vietā Iecavas upes krastā. Dīķi savienoti ar upi. Var dalīt. Iespējama 2-3 privātmāju vai atpūtas centra būvniecība ar laivu novietni.
Vecezernieki
6.21 m²
55 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Продается дачный участок. На территории фруктовые деревья, колодец, пруд, электричество. Все подробности по телефону или при встрече.
Viesturi 302
30 m²
8 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Pārdod mājīgu mēbelētu 2 istabu dzīvokli. Dzīvoklis atrodas otrajā stāvā, Ir centrālā malkas apkure. Pakešu logi. Istabas ir izolētas un nav caurstaigājamas Tīra kāpņu telpa, ir balkons un pagrabs. Dzīvokļa logi vērsti uz abām mājas pusēm. Nav sānu dzīvoklis. Dzīvoklis bez parādiem. Blakus ir veikals, bērnudārzs un autobusu pietura. продаёт двух комнатную, уютную квартиру. Квартира на втором этаже с центральным печным отоплением. Стеклопакетные окна. Комнаты изолированные не проходные. Чистая лестничная клетка. Квартира с балконом и с подвалом не угловая. Окна выходят на обе стороны дома. Квартира без долгов.
Parka Iela 26-10 26
50.8 m²
13 500
13.8.2018.
Vairākss.com
Светлая квартира без проходных комнат, кухня 11 кв. м. Большая застекленная лоджия, все окна квартиры со стеклопакетами, ремонт, металическая входная дверь, индивидуальное газовое отопление. Рядом с домом продуктовый магазин, междугородное шоссе и остановка автобуса. До Елгавы - 12 км. Есть секция в подвале, рядом с домом ухоженный огород с фруктовыми деревьями. Торг уместен. Также есть возможность приобретения капитального гаража рядом с домом. Trīsisabu dzivoklis, plaša viruve 11 kv. m. Liela lodzija, pakešu logi, metāla ārdurvis. Individuāla gāzes apkure. Blakus mājai veikals, auobusu pietura, šoseja Jelgava - Dobele. Attālums lidz Jelgavai 12 km. Ekā ir pagrabs, blakus iekopts dārzs. Ir iespēja iegādāties garāžu kas atrodas blakus mājai. Par cenu var vienoties.
Vītoli 5
72.2 m²
22 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Izīrē dzīvokli renovētā mājā, ar zemiem komunālajiem maksājumiem. Automašīnu stāvvieta slēgtā teritorijā. Bērnu spēļu laukums.
Asteru 14a
46 m²
270
13.8.2018.
Vairākss.com
Vienstāvu 36kv. m. vasarnīca ar trim istabām, lielu, sausu pagrabu kā arī atsevišķu saimniecības ēku 6kv. m. Ēkai ir malkas apkure un elektrības pieslēgums. Īpašumā ietilpst 670kv. m zemes. Dārzā ir dažādi augļu koki un ogu krūmi. Gar teritoriju plūst upīte, blakus ir aka dzeramajam ūdenim kā arī dīķis ar peldvietu un rotaļu laukumu. Netālu kursē pilsētas autobuss. Klusi, draudzīgi kaimiņi.
Birzīte 131
36 m²
16 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Pārdod dzīvokļis renovēta māijā. Dzivokļis 3 izolēts istabas, lielas: virtuve, vannas istaba, lodzājā. Autonoma apkure ar siltuma padēvas regulatoru. Mājas apkārtne ir attistīta infrastruktūra- bērnudārzi, skola, veikali, sporta un ledus halle. Blakus ezers, mezs. Attalums līdz Jelgavai-4.km. , līdz Rīgai -36.km. Ar realiem pircējam par cenu var runat.
Kastaņu 5
71.3 m²
85 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Zeme Jelgavas novadā, Valgundē. Zemesgabals atrodas lauku teritorijā ārpus pilsētas trokšņiem un Co2 piesātinātā pilsētas gaisa, bet tai pašā laikā tikai 38 km attālumā no Jūrmalas pludmales, 50 km attālumā no Rīgas centra un 14 km attālumā no Jelgavas. Uz zemesgabala atrodas apdzīvojama saimniecības ēka, sauss pazemes/virszemes pagrabs un siena/malkas šķūnis. Zemesgabalam pievilkta 3 fāzu elektrība. Pamatojoties uz zemes robežplānu uz zemesgabala drīkst būvēt 0.1 daļu ēkas, kas nozīmē, ka māja kopā ar saimniecības ēkām uz šo platību drīkst būt 4700kv. m, kas ir pietiekoši gan saimniecības ēkām, gan plašai ģimenes mājai un vēl daudz kam citam ko sirds kāro. (Zeme zem dzīvojamās mājas transformējama atbilstoši pašvaldības noteikumiem. ) Tā kā apkārtne paredzēta lauksaimniecības izmantošanai vai viensētu/privātmāju apbūvei šajā vietā nekad nebūs piebāzts ar daudzstāvu apbūvi un zemes platība ir pietiekoša, lai no rītiem baudot rīta kafiju nebūtu, jāskatās kaimiņu logos. Kā arī dabas klātbūtni veicinās netālu esošie briežu dārzi. Pāris kilometru attālumā veikali, Kalnciema vidusskola. Kursē sabiedriskais transports uz Kalnciemu, Jelgavu. Objekta ID: 1670
Plēsumi
4.7 m²
32 500
13.8.2018.
Vairākss.com
Saimnieks pārdod 2 mājas Jelgavas centrā: divstāvu mūra māju (126 m2) un vienstāva koka māju (27m2). Uz Īpašuma zemes (812m2) ir izveidots daudzveidīgs augļu dārzs. Malkas glabāšanai paredzēti 5 malkas šķūnīši. Ir vieta garāžas būvei. Mājas atrodās 5 min gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas un autoostas. Līdzās īpašumam ir valsts ģimnāzija, bērnudārzs, lielveikals Rimi, poliklīnika un apsargāta diennakts autostāvvieta. Mūra mājas pirmajā stāvā ir 2 dzīvokļi (katrā - virtuve, guļamistaba un dzīvojamā istaba), bet otrajā stāvā - 2 studio tipa dzīvokļi. Mājai ir pakešu logi un tā tiek apkurināta ar podiņu krāsnīm. Vienstāvu koka mājā ir dzīvojamā istaba, virtuve, koridors un pieliekamais. Īpašums piemērotas oriģināla viesu nama izbūvei. Cena: 45000 euro. Tel: +371 20269283
Jura Mātera Iela 39, Jelgava, Latvija,Jelgava un rajons,Pārdod 2 mājas Jelgavas centrā
153 m²
45 000
16.8.2018.
Vairākmm.lv
Tiek pārdota skaista, liela ģimenes māja nelielā un klusā ciematā. Māja tiek pārdota, jo mūsu bērni ir izauguši un priekš diviem cilvekiem māja ir par lielu. Māja būvēta pirms 10 gadiem. Tā kā paši īpašnieki šo skaisto māju cēluši sev, tad tā ir kvalitatīvi celta un arī tās plānojums ir rūpīgi pārdomāts un ļoti parocīgs ikdienas dzīvei. Būvdarbos izmantoti kvalitatīvi materiāli: keramzīts, koks un citi. Ir pašiem savs dziļurbums ar ļoti labu un kvalitatīvu ūdeni. Māja ir divos stāvos. Tajā ir 4 guļamistabas, 3 sanitārie mezgli, 2 vannas istabas, kabinets, liela virtuve, kas ir savienota ar viessistabu, plaša koridortelpa, katla telpa, veļas istaba. Lai gan māja ir liela, nav jāsatraucās par siltumu arī aukstās ziemas dienās. Apkurei tiek izmantots zemes siltums, tāpat grīdas mājā ir apsildāmās. Piemājas teritorija ir sakopta un skaista ar pirtiņu, dīķi un pagrabu. Tāpat ir arī liela garāža, kurā atradīsies vieta diviem ģimenes auto. Mājas lokācijas vieta ir ideāla. Visi piebraucamie ceļi pie mājas ir asfaltēti. Līdz Lielupei ir tikai 150m, kas ļauj skaistos vasaras vakarus pavadīt īpaši mierīgā un skaistā atmosfērā vai tiesi pretēji- ļauj karstās dienas baudīt atvēsinošajā Lielupē. 200m attālumā atrodas autobusu pietura, kas ļauj bērniem patstāvīgi nokļūt uz skolu un pulciņiem. 1km attālumā, ir arī benzīntanks, kurā vienmēr var atrast gardu saldējumu karstajās vasaras dienās. Tapat arī negaidīti viesi nesagadās īpaši daudz galvassāpēs, jo maizes ceptuve "Lāči" ar savām gardajām kūkām un maizītēm ir tikai 9km attālumā, 300 m attālumā no mājas ir skaistais viesu nams "Aitiņlauvas". Tikai 25km attalumā ir Rīga un Jelgava, kā arī Jūrmala, kas ļauj diezgan ātri nokļūt darbiņā. Principā māja pati par sevi dzīvošanai ir ļoti ērta un parocīga. Tāpat atrašanās vieta ļauj arī izrauties no ikdienas steigas un pavadīt laiku ar ģimeni klusākā, bet skaistā vidē.
Mazaitiņi
240 m²
295 000
7.8.2018.
Vairākss.com
Продается теплая и уютная квартира в центре города с Хорошими соседями и солнечной атмосферой. сделан ремонт и перепланировка. хорошее и удобное расположение. разумный торг уместен.
Liela iela 27
45 m²
37 000
4.8.2018.
Vairākss.com
Pagalma ēka, iežogota teritorija, vieta automašīnai, teritorijas stāvlaukums noklāts ar asfaltbetona segumu , centrālā apkure, teritorijā iespējams nomāt arī noliktavas telpas, internets, telefona pieslēgums, iespējama telpu uzkopšana, uz 5 gadiem, atbrīvots, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem nav jāmaksā, CITY REAL ESTATE ID - 401042
Iznomā komerctelpas Jelgavas rajonā, Jelgava
1 istabas
19 m²
50
16.8.2018.
Vairākmansmajoklis.lv
Ģimene pārdod 2 istabu dzīvokli zaļā un klusā apkārtnē. Dzīvoklis ir silts un saulains. Abas istabas ir izolētas. Logi vērsti mājas abās pusēs. Vannas istaba un tualete atrodas atsevišķi. Ir balkons. Lieliski attīstīta infrastruktūra – viss nepieciešamais pastaigas attālumā. Blakus atrodas autobusu pieturas, Cukurfabrikas dzelzceļa stacija, veikali, bērnudārzi, skola un ZOC. Drīzumā mājai tiks veikta renovācija.
Lāčplēša iela 17
48.5 m²
37 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Pardodu tirdzniecibas-dzivoja m. kompleksu A)Universalais veikals-65 m2.Strada bez partraukuma no 1996g. B)Dzivojm. maja. Celt 2010gadaa. Platiiba 125.7m2. C) Veikala ir 3 darba vietas. Kompeksaa var dzivot komfortno DIVAS gimenes. +Trenazora halle. D) No Jelgavas robeza 6 km. Brauks pilseetas autobus. Ir 2as siltumniicas.
Viesturi 133c
200.7 m²
69 000
13.8.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more