Complain
Zeme, kas atrodas Jelgavas centrālā daļā pie galvenās autosatiksmes artērijas-ielas Rīgas ielas/Lielās ielas/Dobeles šosejas. Tuvumā Jelgavas apvedceļš. Zemes gabals piekļaujas pie zemesgabala kur tiek plānots būvēt liela starptautiskā tirdzniecības tīkla veikalu. Daļa zemes gabala klāta ar asfaltbetona segumu. Tuvumā visas komunikācijas: gāze, elektrība, kanalizācija. Saskaņā ar Jelgavas pilsētas teritoriālo plānojumu 2009 - 2021 gadam par funkcionālo zonējumu atrodas Jauktas centra apbūves teritorijā (JC) Jauktas centra apbūves teritorija (JC) ir funkcionālā zona, ko nosaka teritorijai, kurā vēsturiski izveidojies plašs jauktas izmantošanas spektrs vai ko izmanto par pilsētas, ciema vai apkaimes centru, kā arī apbūves teritorijai, ko plānots attīstīt par šādu centru. - Jauktas centra apbūves teritorijas galvenie izmantošanas veidi ir: - dzīvojamā apbūve un teritorijas izmantošana: savrupmāju apbūve; rindu māju apbūve; daudzdzīvokļu māju apbūve; - publiskā apbūve un teritorijas izmantošana; - labiekārtota publiskā ārtelpa. - Jauktas centra apbūves teritorijā var noteikt šādus papildizmantošanas veidus: ar vieglās rūpniecības uzņēmumiem saistīta apbūve; ar transporta apkalpojošo infrastruktūru saistīta apbūve.
Jelgava, Dobeles šoseja
198 500 €
18.10.2018.
18.10.2018.
Vairākober-haus.lv
Complain
Gāzes apkure. Pārdodu 3-istabas dzīvokli ēkas 3 stāvā. Izolētas istabas, mājas vidus, pakešu logi, stiklota lodžija, iebūvēta virtuve, skapis. Labs remonts. Tīra kāpņutelpa. Pārdodam ar zemi un garažu. Nelieli komunālie maksājumi. Blakus (veikals, autobusa pietura). Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem. Izīrēšana un izpirkšana Neinteresē. Izskatīsim maiņas variantu pret dzīvokli Jelgavā vai Rīgā.
Dobeles šoseja 50, Jelgava
23 000 €
30.7.2018.
30.7.2018.
Vairākgalleryestate.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more