3,38 m²
105 954 €
27.07.17
Īpašnieks pārdod ekskluzīvu zemes gabalu Ķekavā, upes krastā. Iespējama sadalīšana apbūves gabalos tālākai apbūvei, vai pārdošanai.
Vairāk ss.lv
1 istabas
27 m²
8 €
18.07.17
Tiek izīrēts dzīvoklis pašā Ķekavas centrā ar visām ērtībām. Blakus viss nepieciešamais(skola, sabiedriskais transports, poliklīnika, veikali, bērnu un sporta laukumi). Kāpņu telpa tīra-slēgta, koda/čipa durvis. Dzīvoklis saulains un silts. Zemi komunālie maksājumi - ziemā ap 90, vasarā ap 40.
Vairāk ss.lv
2 istabas
52,4 m²
43 000 €
17.07.17
Īpašnieks pārdod 2 dzīvokli, 103.sērija Ķekavā. Divas istabas, balkons. Dzīvoklis atrodas vidējā kāpņu telpā. Māja ir renovācijas procesā, pašlaik notiek remonts kāpņu telpā. Ir atkritumu vads. Klusa un sakopta apkārtne. Remonts taisīts sen, bet dzīvoklis uzturēts tīrs un kārtīgs. Lieliska iespēja pārveidot dzīvokli pēc jaunā saimnieka ieskatiem.
Vairāk ss.lv
5 istabas
163 m²
162 000 €
26.07.17
Pārdod rindu māju jaunu māju ciematā Vimbukrogā, platība 163m2, zeme 500m2. 1.stāvā: koridors, sanmezgls, garāža ar elektriski paceļamiem vārtiem, viesistaba ar virtuves zonu un izeju uz iekšpagalmu. 2.stāvā: trīs guļamistabas no kurām viena ar terasi, sanmezgls un neliels kabinets. Ciematā ir centrālā kanalizācija, kopējs ūdensvads, gāzes apkure, kā arī izgaismota iela. Mājas teritorija iežogota un labiekārtota ar ilggadējiem stādījumiem. -- --
Vairāk ss.lv
2 istabas
47 m²
39 900 €
03.07.17
Pats Ķekavas centrs, mājas pakājē viss nepieciešamais – mikroautobusa galapunkts, vienmēr būs sēdvieta, ja neizmantojat personīgo auto, dodoties uz Rīgu, Ķekavas kultūras nams, ambulance, aptieka, restorāns Bambaleo, veikali, skola, bērnudārzs, mākslas skola, sporta klubs 5 minūšu gājienā un futbola laukums, līdz mūzikas skolai 5 – 10 minūtes gājiens. Pie mājas bezmaksas autostāvvieta. Ir iespēja dzīvokli iegādāties ar īrniekiem, kuri maksā 250 EUR mēnesī. Pats dzīvoklis silts un gaišs, ar labu skatu no logiem, nav stūra. Plānojums – divas izolētas istabas, virtuve izolēta, vannasistaba un wc arī nav apvienoti, nav veiktas pārbūves. Par komunālajiem maksājumiem un citām izmaksām varat droši zvanīt un mēs sniegsim Jums visu nepieciešamo informāciju. Ja Jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts, palīdzēsim ar tā sakārtošanu, kā arī citas formalitātes. Самый центр Кекавы, рядом все самое необходимое- дом культуры Кекавы, больница, аптека, ресторан Bambaleo, магазины, школа, детские сады, художественная школа, спорт клуб и стадион в 5 минутах ходьбы, музыкальная школа. Также возле дома конечная микроавтобуса, всегда будет место, если не используете личный автомобиль. Возле дома бесплатная автостоянка. Есть возможность приобрести квартиру с квартиросъемщиками, которые платят 250 евро в месяц. Квартира светлая и теплая, с хорошим видом из окна, не угловая. Планировка – две изолированные комнаты, отдельно кухня, отделены ванна и уборная, без перепланировок. О коммунальных платежах и по другим вопросам звоните и мы предоставим вам всю необходимую информацию. Если вам необходима ипотека, поможем с оформлением о обговорим все формальности.
Vairāk ss.lv
2 istabas
51 m²
49 500 €
06.07.17
103. Serija. Divas istabas. Māja renovēta, siltuma patēriņa uzskaites sistēma. Ir atkrituma vads. Balkons. Tikko veikts remonts. Atrodas Pašā Ķekavas centra. Ir stavlaukums, pagrabs. Dzīvoklis silts un saulains, rīta un vakara saule. Blakus pieejams sabiedriskais transports, veikals, skola, bernudarzs, Policija u. c.
Vairāk ss.lv
4 istabas
210 m²
100 000 €
29.06.17
Pardod jaunceltni Kekava, privátmáju rajona, udens, kanalizacija, elektriba, apkure- siltumsuknis.
Vairāk ss.lv
1,97 m²
34 000 €
04.07.17
Samazināta cena, steidzami pārdod zemi "Silmētras'', labs piebraucamais ceļš, tuvu centrs, elektrības pieslēguma izmaksas 760€ + projekts, pārdod īpašnieks, cena runājama. Visi jautājumi uz e-pastu.
Vairāk ss.lv
2 istabas
47,21 m²
39 000 €
19.06.17
Silts, gaišs un nav stūra divistabu dzīvoklis ar atsevišķiem skaitītājiem uz apkuri 103. Sērijas mājā. Māja atrodas klusā un apzaļumotā vietā, blakus parkam. Blakus atrodas viss komfortablai dzīvei nepieciešams: izglītības iestādes, sabiedriskais transports, veikali, pasts, kā arī medicīniskas aprūpes centri. Dzīvoklim ir piestiprināta pagraba telpa ar durvīm uz atslēgas, kur var glabāt saimniecības priekšmetus. Dzīvoklī ir komfortabls plānojums, kur: divas plašas izolētas istabas atrodas dažādās dzīvokļa pusēs, liela virtuve ar iebūvētu sadzīves tehniku un mēbelēm, ietilpīgs gaitenis, kā arī plaša vannasistaba ar tualeti. Bija nomainīti uz jauniem visi logi un radiatori. Zeme ir īpašumā. Pateicoties atsevišķiem apkures skaitītājiem un iespējai pašiem regulēt radiatoru temperatūru, dzīvoklī ir ļoti zemi komunālie maksājumi. Тёплая, светлая и не угловая двухкомнатная квартира с отдельными счётчиками на отопление в доме 103-й серии. Дом расположен в тихом и озеленённом месте, рядом с парком. Рядом находится всё необходимое для комфортной жизни: образовательные учреждения, общественный транспорт, магазины, почта, а также центры медицинского обслуживания. За квартирой закреплено вместительное подвальное помещение с закрывающимися на ключь дверьми, которое можно использовать для хранения предметов быта. В квартире комфортабельная планировка, где: две изолированные спальные комнаты находятся в разных сторонах квартиры, большая кухня с встроенной бытовой техникой и мебелью, вместительный коридор-прихожая, а также большая ванная комната с туалетом. Заменены на новые все радиаторы и окна. Земля в собственности. Благодаря отдельным счётчикам на отопление и возможности самостоятельно регулировать температуру радиаторов, в квартире низкие коммунальные платежи. В доме очень ухоженный и чистый подъезд с порядочными соседями. В просторном дворе дома всегда найдётся место для Вашего авто.
Vairāk ss.lv
1 767 m²
11 500 €
22.06.17
1767 m2. Ir elektrības pieslēgums. Līdz Ķekavas centram 3 km. Līdz Rīgai 20 km.
Vairāk ss.lv
2 istabas
41 m²
32 000 €
27.06.17
Pārdod divistabu dzīvokli, Kapitālais remonts, Apkure - Granulu katls pilna automātika, vajag tikai uzstādīt istabas temperatūru un vienreiz dienā iebērt Granulas, aptuvenās izmaksas ziemā 1 eiro/dienā, nav nekādas dūmu smakas utt. Signalizācija ar pieslēgumu Koblenz Apsardzei 15eiro/mēn. Apdrošināšana 42 eiro/gadā uz 41000eiro. Ļoti kvalitatīvs ūdens no spices (tērē cik gribi). Māju apsaimnieko Ķekavas Nami - 25 eiro/mēnesī, visu gadu. Zeme īpašumā, apkārt mājai 7581m2. Gada nodoklis 22 eiro. Apkārt priežu mežs, Plašs pagalms - vienmēr vieta mašīnai, Blakus izklaides parks Zanzibāra. Nākotnē tiks izbūvēts ceļš apkārt Ķekavai uz Rīgu ar viaduktu 500m attālumā no mājas, līdz ar to 5min līdz Rīgai
Vairāk ss.lv
1 400 m²
16 000 €
26.06.17
Срочно. Продаётся земельный участок в центре Кекавы, под застройку частного дома или дачи. Электричество на участке. В 5 минутах магазины, дет. сад, школа, транспорт.
Vairāk ss.lv
2 istabas
46,26 m²
35 000 €
16.06.17
Īpašniece pārdod dzīvokli Ķekavas centrā, labā vietā. Blakus skola, bērnudārzs. Veikali, tirzniecības centrs Lība, Maxima. Kulturas nams. Sabiedriskais transports, mikrooautobuss līdz Rīgai 20 min. Pie mājas var novietot auto.
Vairāk ss.lv
23 m²
180 000 €
27.06.17
Īpašnieks pārdod zemi Ķekavā starp Ķekavas upīti un apvadceļu 15 min. gājienā no Ķekavas ciemata centra. Zonējums jaukta dzīvojamā un darījumu teritorijas apbūve. Ir izbūvēts zivju dīķis, otrs daļēji; projektā paredzēti trīs dīķi. Ir iespējams veidot makšķerēšanas zivju dīķus, kempingu, būvēt viesu mājas, individuālo apbūvi, dārzus u. c. Ir iespējams celt ekskluzīvas mājas starp dīķi un mežu. Blakus tiek būvēts dzīvojamo māju ciemats. Teritorijai iet cauri elektrolīnija un gāzes vads. Blakus ir izveidota lieljaudas tŗansfoŗmātora apakšstacija. Šosejai pieguļošajā nogabalā saskaņojot ar ceļu pārvaldi var būvēt noliktavas, viesu namus u. c. Ir apmēram 4 ha mežs ciršanas vecumā.
Vairāk ss.lv
2 istabas
53,3 m²
59 000 €
12.06.17
Tiek pārdotd 2-istabu dzīvoklis paneļu, ķieģeļu ēkā. Izolētas istabas, aizstiklota lodžija, labs skats no abām istabām. Dzīvoklī ir sadzīves tehnika, iebūvēti skapji, mēbeles. Dzīvokli pašreiz apdzīvots, ieķīlāts DNB/ Nord bankā. Mājai renovēta kāpņu telpa.
Vairāk ss.lv
3 istabas
70,4 m²
82 016 €
12.06.17
Pārdodam gaišu, saulainu un siltu 3 istabu dzīvokli Ķekavā. Dzīvoklis 3 stāvu mājā, 2015. gadā māja siltināta un renovēta. Ārdurvis (2) abas metāla, siltinātas, ar skaņas izolāciju. Visas 3 istabas izolētas, gar 2 istabām iestiklota lodžija ar siltinātu koka grīdu un iebūvētiem 2 koka skapjiem. Iebūvēta virtuves iekārta, jauna sadzīves tehnika. Nomainīts stāvvads. Visā dzīvoklī nomainīti logi (ieskaitot lodžiju) un radiatori, jauna elektroinstalācija. Lattelecom optiskais i-nets, TV un telefons. Izbūvēta telpa garderobe-skapis un 2 iebūvētie skapji- istabā un koridorī. Dzīvoklim ir 2 pagrabi. Kāpņu telpas ieejas durvīm kods, labi un klusi kaimiņi. Daudzdzīvokļu māja atrodas ļoti labā vietā Ķekavas centrā, netālu no Privātās skolas "Gaismas tilts", Ķekavas pamatskolas un Mūzikas skolas. Ļoti ērta un piemērota vieta ģimenei ar bērniem. 2017. gada rudenī jaunajā Ķekavas pamatskolā tiks atklāts peldbaseins, kurš būs paredzēts arī publiskai lietošanai. Māja pavisam netālu no Ķekavas upītes, parka, kurā ir arī labiekārtots bērnu laukums. Bērnu laukums ir arī pie mājas. Pie mājas ir vietas automašīnu novietošanai. Blakus veikali t/c Liiba, sporta klubs un bērnudārzs. Ļoti laba satiksme ar Rīgu, ar a/m - 20 minūtēs.
Vairāk ss.lv
2 m²
8 000 €
13.06.17
Pārdod zemi Ķekavā. Zemes kopplatība - 2 ha. Zemes gabals atrodas aiz putnu fabrikas "Ķekava", meža ielokā. Kadastra nr. 8070 008 1275
Vairāk ss.lv
2 istabas
44,7 m²
41 000 €
01.06.17
Pārdod vai izīrē izremontētu divistabu dzīvokli īres cena 250 + Komunālie, apskatīt var gandrīz jebkurā laikā. Dzīvokļa plānu var apskatīt kā pdf failu, sludinājuma apakšā
Vairāk ss.lv
2 istabas
52,8 m²
43 000 €
08.06.17
Paardodu 2 istabu dziivokli Kekavaa pie t/c/"Liba", cena 43000 eiro, anno 1994, pakesu logi, jauni radiatori, savs apsaimniekotaajs.
Vairāk ss.lv
180 m²
127 000 €
14.06.17
Pārdod māju Ķekavā, privātmāju rajonā. Māja ir ar pilnu apdari, iebūvētu virtuves iekārtu. Pirmajā stāvā viesistaba, virtuve, kabinets, sanmezgls, otrajā stāvā 3 guļamistabas, sanmezgls. Mājas nojumes/noliktavas viena siena savienota kopā ar otru māju (dvīņu māja). Labiekārtota, nožogota, iekopta teritorija. Gāzes apkure. Zvani, lai vienotos par apskati!
Vairāk ober-haus.lv
5 istabas
146 m²
120 000 €
29.05.17
Продаётся половина двойного дома в начале Кекавы. Общая прощадь дома 146 м2, земли 800 м2. В доме закончена полная отделка: 5 комнат, 2 санузла с теплым полом, навес для машины. Твердотопливный котел для отопления. Местная канализация и вода, сигнализация. Дом продает владелец, цена 120, 000 EUR. Без посредников. Pārdod dvīņu mājas pusi Kekavā. Kopējā platība 146 m2, zemes daļa 800 m2. Mājai ir pabeigta pilna apdare: 5 istabas, 2 sanmezgli, siltās grīdas, mašīnas nojume. Vietējā ūdens apgāde un kanalizācija, signalizācija. Māju pārdod īpašnieks, cena: 120, 000 EUR. Bez starpniekiem.
Vairāk ss.lv
2 istabas
47 m²
38 000 €
22.05.17
Īpašnieks pārdod dzīvokli Ķekavā. Māja atrodas skaistā un klusā vietā pie upes, pašā Ķekavas ciemata centrā. Attīstīta infrastruktūra un viegli pieejami pakalpojumi - pašvaldības iestādes, pasts, kultūras nams, bibliotēka, veikali, ambulance, doktorāts, aptiekas, bērnudārzs, skolas, sporta klubi, ērts sabiedriskais transports, degvielas uzpildes stacijas, blakus majai bankomati labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi, sakārtotas peldvietas, . Pie mājas var ērti novietot automašīnu (bez maksas). ; silts un saulains. 2 izolētas istabas, virtuve, WC un vannas istaba atsevišķi nomainīti logi, ārdurvis ir balkons. Klusi kaimiņi. Izremontēta, tīra kāpņu telpa, tāpat ir atsevišķa telpa pagrabā. Ir centrālā apkure, karstais ūdens, elektrība. Lattelekom TV un internets. par cenu var vienoties
Vairāk ss.lv
3 istabas
69 m²
53 000 €
31.05.17
Īpašniece pārdod 3 istabu dzīvokli (visas istabas izolētas) pretī jaunajai skolai. Ir virtuves iekārta, gāzes plīts, trauku mašīna, veļas mašīna, dzīvojamajā istabā ir sekcija, stūra dīvāns, stikla ēdamgalds ar 6 krēsliem. Slēgta kāpņu telpa, pieejams arī pagrabs, lielā lodžija. Māju pavasarī paredzēts renovēt.
Vairāk ss.lv
10,98 m²
78 000 €
19.05.17
Zeme komercapbūvei vai ražošanai. - Ar tiešu nobraukšanu no Via Baltic autoceļa. - Attālums līdz Rīgai – 21, 7 km - Komunikācijas – ūdens un kanalizācija (lokālie risinājumi), elektrība (saskaņā ar tehniskajiem noteikumiem) - Papildus informācija tiek nosūtīta pēc pieprasījuma – tehniskos noteikumus, zemes robežu plānu Iespēja uzbūvēt: - Ražošanas uzņēmumu - Vieglās rūpniecības uzņēmumu - Noliktavas - Kravu staciju - Vairumtirdzniecības iestādi - Transporta un loģistikas centru - DUS Šis un daudzi citi īpašumi apskatāmi mūsu mājas lapā. PILAT ID #5833 Земля для коммерческого или производстеного строения. - С прямым выходом из шоссе Via Baltica. - Расстояние до Риги - 21, 7 км - Комуникации - вода и канализация (местные решения), электричество (в соответствии с техническими нормами) - Дополнительная информация высылается по запросу - технические правила, план границ Возможность построить: - Производственные компании - Предприятие легкого производство - Склады - товарная станция - Оптовую базу - Транспортно-логистиче ский центр - Газовая станция Этот и многие другие свойства найдете на нашем сайте. PILAT ID #5833 Land for commercial building or production. - With a direct exit from the Via Baltica highway. - Distance to Riga - 21.7 km - Communication - water and sewerage (local solutions), electricity (according to the technical regulations) - Additional information will be sent upon request - technical rules, land border plan Possibility to build: - Production companies - Light Industry Enterprises - Warehouses - Freight Station - Wholesale body - Transport and logistics center - Gas station This and many other properties you will find on our website. Pilat ID #5833
Vairāk ss.lv
1 2 3 4 5 6