Complain
Pārdodu apbūves zemi Kokneses centrā. Uz zemes atrodas neliela ēka sliktā stāvoklī. Zemes kontūras ir piemērotas privātmājas, dvīņu mājas, vai pat trīs sekciju rindu mājas būvniecībai. Īpašnieks. Cena nav pēdējā.
Stacijas iela 1A, Koknese
12 000 €
22.3.2018.
Vairākkomersa.lv
Complain
Pārdod apbūves gabalu Kokneses centrā. Īpašuma kontūras ideāli piemērotas dvīņu vai pat trīs sekciju rindu mājai. Asfaltēts ceļš. Uz īpašuma atrodas nojaucama koka būda.
Stacijas iela 1A, Koknese
13 000 €
8.2.2017.
Vairākkomersa.lv
Complain
M.Juglas upes un Ežupes krastā zeme 3.24 ha platībā 12 km no Rīgas, Ulbrokas Koknese šosejas. malā. Ir nobrauktuve un elektriba. Atļauto teritorijas izmantošana: -- divu viena dzīvokļa dzīvojamo māju būvniecība; -- vienas vai vairāku lauku saimniecību nedzīvojamo ēku būvniecība; -- vienas mazumtirdzniecības ēkas būvniecība; -- vienas sporta būves būvniecība; -- vienas vai vairāku viesnīcu ēku, vai arī vienas vai vairāku cita veida ēku atpūtai un brīvdienu pavadīšanai būvniecība; -- vienas vai vairāku ar publiskās ārtelpas labiekārtošanu saistītu būvju, būvniecība; -- vienas rupniecīskas ražšanas ēkas, kas paredzēta auto remonta darbnīcam, vai auto mazgātuvei, būvniecība; -- tādu objektu būvniecība, kas nodrošina lauksaimniecības un nelauksaimniecisko produktu ražošanu un ar to saistīto pakalpojumu sniegšanu; -- un vel cits uz domes mājaslapas..
Rīgas raj., Salaspils lauku teritorija
56 000 €
17.9.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Complain
Noliktavu-rupnecibas kompleks, Ogres rajona Mengele, 80km no Rigas Maskavas virziena (braucot pa jaun buvejamo asfalta soseju Riga -Koknese)zemes gabals 30400m2, noliktavu platiba 4500m2(augstums no 5-11metri)ar apkuri, krans bidamajs(kran-balka)5 000kg(celtspeja), elektriba-300kw, udens, asfalteta un betoneta teritorija 9000m2, blakus(6km)dzelcelja stacija Vecbebri(koka un citu kravu export-importam)var izvejdot atklato muitas noliktavu, ir divstavu Livanu maja kur var dzivot, visa ter. apzogota, ja cilveki grib varam palidzet atklatas muitas postenja atverssanu uz vietas, jo ir blakus Koknese, Aizkraukle LR muita. Ja ir nepieciešamie vel kadi būvniecības darbi varam to veikt ka būvuzņēmums (rekonstrūkcija un t. t) Vai mainu pret citu nekustamo īpašumu.
Vecbebru
4500 m²
120 000 €
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Zemes gabals pie Maskavas šosejas 79. km Rīga, 10. km Koknese, 400m Lobes ezers, kurā var makšķerēt, gan medīt ūdens putnus. Blakus viadukts (tumsā apgaismots), nobrauktuves un uzbrauktuves, kā arī nav nepieciešams liels uzbērums ~1.m. Ļoti raita transporta kustība. No Jēkabpils līdz Rīgai praktiski nekā nav, pat kafiju kur padzert. Laba vieta biznesa uzsākšanai- viesu mājas, degvielas uzpildes stacijas, kafejnīcas, tūrisma utt celtniecībai. Blakus elektrības transformators. Vairāk info pa tālr vai e-mailā. Pārdod īpašnieks. P. s. Ir pieejama zeme arī pie paša ezera- ļoti ainaviskā vietā.
Viskāļi
8.4 m²
55 000 €
28.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Piedāvājam jums lielisku iespēju iegādāties skaistu lauku īpašumu klusā vietā. Pilnīgs miers, tikai 40 min brauciena attālumā no Rīgas. 5km līdz jaunajam autoceļam Tīnūži - Koknese, vai arī 7km līdz autoceļam Rīga - Daugavpils. Īpašums sastāv no nepabeigtas 360m2 dzīvojamās mājas, kurai ir uzlikts Monier māla dakstiņa jumts, pievadīts ūdens un trīs fāžu elektrība. Guļbaļķu pirts ēka ar piebūvētu lapeni, ūdens pievadu un elektrību. Kā arī īpašumā ir klēts, šķūnis un pagraba ēka. Teritorija: Īpašuma teritorijā atrodas skaists dīķis, kurš pirms pāris gadiem ir paplašināts un pilnībā iztīrīts.
360 m²
94 000 €
9.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašums atrodas 30 km attālumā no Rīgas. Būvēta sev, kvalitatīvi. Gar īpašumu iet asfaltēts pašvaldības ceļš, 300 m attālumā no autoceļa Rīga –Koknese. Šosejas trokšņi netraucē. Ir iespēja piepirkt klāt zemi. Gabals virs 3000 kv. m. - 15000 eur. Ēkas pirmajā stāvā izvietotas: viesistaba, ēdamistaba, virtuve, katlu telpa, veļas mazgājamā telpa, sanmezgls, koridors, garāža divām automašīnām. Kopējā 1. Stāva platība- 144, 5 m2 Otrajā stāvā izvietotas : 3 plašas guļamistabas, garderobe, 2 vannas istabas, trenažieru zāle, lodžija. Kopējā otrā stāva platība 119, 0 m2. Ēkā ir izbūvētas siltās grīdas, iekšējie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, ievilkta elektoinstalācija. Izbūvēti arī ārējie kanalizācijas tīkli ar nosēdakām un izbūvēts ārējais kontūrs apkurei no zemessūkņa. Ipašumam ir pieslēgta 3 fāzu 40 A elektrība. Ēkai ir pieslēgta signalizācija.
Ranči
260 m²
81 000 €
13.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod 12.8 ha zemi netālu no valsts ātrgaitas autoceļa Tīnūži- Koknese nobrauktuves pie Lēdmanes. 0.5 km garumā robeža iet gar pašvaldības autoceļu. Patreiz tā ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme. Zeme atrodas blakus Baltijā populārākajam tematisko izklaižu parkam ģimenēm ar bērniem. Izmanto iespēju realizēt savas idejas un var būt vari palīdzēt uzbūvēt nakšņošanas vietas Atrakciju parka apmeklētājiem un atpūtas vietu autoceļa Tīnūži- Koknese autobraucējiem. Zvani vai raksti, ja rodas interese!
Lēdmanes pagasts
155 000 €
23.11.2017.
Vairākober-haus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more