Pārdod māju Kuldīgā , Kalna ielā 21 . Atrodas uz privatizētas zemes , kultūrvēsturiskā Pils Dārza teritorijā 200m no vecā tilta un Ventas Rumbas . Māju ir iespējams izmanot komercdarbības veikšanai , ofisa biroja u.c. iekārtošanai . Mājai 2 stāvi ar kopējo platību 209, 5 m2. Ir divas atsevišķas ieejas, garāža kā arī stāvvieta automašīnu novietošanai. Ir centralizētā , kā arī lokālā apkure . Ir daļēji iekārtota ar mēbelēm un sadzīves tehniku. centrālā apkure, koka, duša, kamīns, kamīnzāle, lodžija, stikla paketes, terase, vanna, virtuve, zāle , teicamā stāvoklī, Otrreizējais tirgus
Kuldīgas raj., Kuldīga
5 istabas
120,000
Vakar plkst. 13:21
Vairākreklama.vesti.lv
13 ha zeme skaistā ainaviskā vietā Kuldīgas-Jūrkalnes asfaltētas šosejas malā. Zeme robežojas ar Kauliņupi, gar upītes krastu pašvaldības iekārtota romantiskā Žibgravas dabas taka ar informācijas planšetēm. Mežs ap 4ha platībā ietver simtgadīgu ozolu un egļu audzi. Iespējams iegādāties vēl papildus arī 3 ha zemi ar remontējamu māju šosejas otrā pusē
Raibuļas
13 m²
34,000
Vakar plkst. 13:01
Vairākss.com
Pārdod māju Kuldīgā , Kalna ielā 21 . Atrodas uz privatizētas zemes , kultūrvēsturiskā Pils Dārza teritorijā 200m no vecā tilta un Ventas Rumbas . Māju ir iespējams izmanot komercdarbības veikšanai , ofisa biroja u.c. iekārtošanai . Mājai 2 stāvi ar kopējo platību 209, 5 m2. Ir divas atsevišķas ieejas, garāža kā arī stāvvieta automašīnu novietošanai. Ir centralizētā , kā arī lokālā apkure . Ir daļēji iekārtota ar mēbelēm un sadzīves tehniku. centrālā apkure, koka, ķieģeļu, duša, kamīns, kamīnzāle, stikla paketes, terase, vanna, virtuve, zāle , teicamā stāvoklī, Otrreizējais tirgus
Kuldīgas raj., Kuldīga
5 istabas
120,000
Vakar plkst. 12:51
Vairākreklama.vesti.lv
Interesants zeme gabals, blakus Alekej upite. Interesting land pot close to a stream and all communication available.
Klusa iela 15
2949 m²
16,000
Vakar plkst. 12:58
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod apbūves zemes gabalu Ausekļa ielā 3, Kuldīgā. Zeme atrodas pilsētas teritorijā, dzīvojamo māju rajonā, iespējama apbūve. Lieliska vieta privātmājas būvniecībai. Var pieslēgties pie pilsētas ūdensvada un kanalizācijas. Netālu atrodas mācību iestādes, tirdzniecības centri utml. Zvaniet vai rakstiet, lai iegūtu vairāk informāciju. Iespējams iegādāties arī blakus esošo zemi Ausekļa ielā 7.
Ausekļa iela 3
4617 m²
15,000
Vakar plkst. 12:57
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod apbūves zemes gabalu Ausekļa ielā 7, Kuldīgā. Zeme atrodas pilsētas teritorijā, dzīvojamo māju rajonā, iespējama apbūve. Lieliska vieta privātmājas būvniecībai. Var pieslēgties pie pilsētas ūdensvada un kanalizācijas. Netālu atrodas mācību iestādes, tirdzniecības centri utml. Zvaniet vai rakstiet, lai iegūtu vairāk informāciju. Iespējams iegādāties arī blakus esošo zemi Ausekļa ielā 3.
Ausekļa iela 7
3327 m²
11,000
Vakar plkst. 13:04
Vairākss.com
Продают дом в Кулдиге, ул. Kalna 21. Расположенный на приватизированной земле в районе городского дворцового сада в 200 метрах от моста и водопада „Ventas Rumba” . Существует возможность изпользовать для коммерческой деятельности, как Офис и т.д. Частично мебелированный (бытовая техника) . Дом в 2 этажа с общей площадью 209,5 м2. Есть два отдельных входа, гараж и парковка автомобилей. Есть центральное и местное отопление.
Kalna iela 21, Kuldīga
120,000
Vakar plkst. 12:47
Vairākkomersa.lv
Sveiki, ģimene viens bērniņš un divi pieaugušie, bez mājdzivniekiem, ar patstāvīgiem ienākumiem vēlas īrēt vienistabu vai divistabu dzīvokli Kurzemītes rajona vai jebkurā vietā centrā, Vienmēr maksājam savlaicigi un dzīvokli uzturam perfektā stāvoklī. Dzīvoklīti vēlamies labā stavoklī ar ērtībām. Lūgums zvanīt uz norādīto numuriņu.
Piltenes iela 2
50 m²
120
Vakar plkst. 12:52
Vairākss.com
Pārdod māju Kuldīgā , Kalna ielā 21 . Atrodas uz privatizētas zemes , kultūrvēsturiskā Pils Dārza teritorijā 200m no vecā tilta un Ventas Rumbas . Māju ir iespējams izmanot komercdarbības veikšanai , ofisa biroja u.c. iekārtošanai . Mājai 2 stāvi ar kopējo platību 209, 5 m2. Ir divas atsevišķas ieejas, garāža kā arī stāvvieta automašīnu novietošanai. Ir centralizētā , kā arī lokālā apkure . Ir daļēji iekārtota ar mēbelēm un sadzīves tehniku. centrālā apkure, koka, ķieģeļu, duša, kamīns, kamīnzāle, lodžija, stikla paketes, terase, vanna, veranda, virtuve, zāle , teicamā stāvoklī, Otrreizējais tirgus
Kuldīgas raj., Kuldīga
5 istabas
130,000
Vakar plkst. 13:23
Vairākreklama.vesti.lv
Pārdod māju Kuldīgā , Kalna ielā 21 . Atrodas uz privatizētas zemes , kultūrvēsturiskā Pils Dārza teritorijā 200m no vecā tilta un „Ventas Rumbas” . Māju ir iespējams izmanot komercdarbības veikšanai , ofisa – biroja u.c. iekārtošanai . Mājai 2 stāvi ar kopējo platību 209,5 m2. Ir divas atsevišķas ieejas, garāža kā arī stāvvieta automašīnu novietošanai. Ir centralizētā , kā arī lokālā apkure . Ir daļēji iekārtota ar mēbelēm un sadzīves tehniku.
Skolas iela 4, Kuldīga
120,000
Vakar plkst. 12:47
Vairākkomersa.lv
Īpašnieks pārdod apbūves zemes gabalu Ziedoņa ielā 39, Kuldīgā. Zeme atrodas pilsētas teritorijā, dzīvojamo māju rajonā. Netālu atrodas Venta. Iespējama apbūve, lieliska vieta privātmājas būvniecībai. Var pieslēgties pie pilsētas ūdensvada un kanalizācijas. Zvaniet vai rakstiet, lai iegūtu vairāk informāciju.
Ziedoņa iela 39
3569 m²
10,000
Vakar plkst. 12:56
Vairākss.com
Pārdod 3istabu dzīvokli, pašā Kabiles centrā. Skaistā un sakoptā vietā. 100M attālumā ir divi veikali, kafeinīca, saietu nams, un pagasta dome. 500m tālāk ir kabiles skola. Līdz Kuldīgai ir 26km. Regulāri kursē autobusi. Dzīvoklim ir vajadzīgs kosmētiskais remonts. Ziemā jādomā par apkuri. Dzīvoklis ir silts un saulains, ir divi lieli balkoni un pagrabs. Zemi komunālie maksājumi. Bez parādiem. Var uz nomaksu bez banku starpniecības. Citi jautājumi pa norādīto tel. uz e-pastu neatbildu.
Pērles 23
67.2 m²
1,800
2018-4-11
Vairākss.com
Trīs istabas, virtuve, plašs koridoris, garšs iebūvēts balkons. Platība 68m2, plus balkons. Pirmais stāvs. Plaša kāpņu telpa. Mierīgi kaimiņi. Dzīvoklis gaišs un silts ar lieliem logiem. Māja siltināta. Koridorī slēdzama telpa velosipēdiem, bērnu ratiņiem, u. c. Auto stāvvieta dzīvojamā rajonā ar pietiekoši brīvām vietām pie mājas ieejas, vai var meklēt garāžu nepilnu 5 minušu gājienā. Jauna elektrība un drošinātāji dzīvoklī. 34mm masīvkoka grīdas eļļotas ar “Raituma Krāsas” lineļļas balto glazūru. Sienas, griesti, balkons baltā krāsā. Logi un ārdurvis jaunas. Iekšdurvis, grīdu un durvju līstes, un tāpat virtuve - pēc pircēja (īrnieka) izvēles. Rīta saule iespīd caur balkonu, virtuves un dzīvojamās istabas logiem, vakara saule guļamistabās. Balkons gar visu virtuves un dzīvojamās istabas ārsienu. Balkons ērts no pavasara līdz rudenim brokastīm un vēl daudz vietas veģitācijai vai jebkam citam. Guļamistabas logos ceriņi ar sudrabegli, virtuvē jasmīni. Pretējās mājas ir pietiekoši attālināti, plašuma un mājas sajūtai ar daudz gaismu. Tualeti var apvienot ar vannasistabu izņemot starpsienu. Dzīvojamo telpu var paplašināt ar plašu koridori, izņemot nedaudz koridora nenesošo starpsienu, vai otrādāk - ielikt durvis, un iegūt trešo necaurstaigājamo istabu. Visi remonta nobeiguma darbi ir apstādināti pie pircēja gala izvēles. Kamēr pirkums procesā tikmēr tiek pabeigts atrunātais. Ir iespēja izgatavot virtuvi pēc individuālā pasūtījuma. Var arī pircējs pats nobeigt remonta sīkumus vai ekstras, ja vēlas nedaudz ieekonomēt. Komunālie: siltums Februārī 99, 26€, apsaimniekošana 21, 55€ Tikai nopietnus interesentus rakstīt e-pastā, ar Vārdu, Uzvārdu un tel. nr. sasniedzamu Whatsapp, Viber, Skype vai citā interneta telefonā. Cena 32, 000 EUR
Gaismas iela 5
68 m²
32,000
2018-4-3
Vairākss.com
Saimniece pārdod Moteļa ēka ar platību 342 m2, 2 stāvu. Uzcelšanas gads 2010. Zemes platība 6200 m2. Komunikācijas: Elektroapgāde – kabelis no blakus īpašuma; ūdensapgāde no ieguves avota blakus īpašumā, vietējā kanalizācijas sistēma – nosēdakas. Nepieciešams iekšējais remonts.
Jaungateri 1
342 m²
55,000
2018-4-17
Vairākss.com
Pārdod divus līdzās esošus zemes gabalus ar kopējo platību 1314 m2. Var iegādāties abus vai atsevišķi pa vienam. Pērkot vienu par cenu var vienoties. Adrese Madaru aleja 7. un Madaru aleja 9. Atrodas DB "KURZEMĪTE" rajonā. Uzreiz aiz Kuldīgas apbraucamā ceļa. Sausā vietā. Zemi var izmantot arī vasarnīcai vai kā dārzu tuvu pilsētas centram. Ir aka kur ņemt ūdeni. , arī iespēja pieslēkties elektrībai DB tīklam, kas nemaksā tik dārgi un nav jāpiesaista speciāls projekts. Zeme atrodas savrupmāju apbūves teritorijā. Saskaņā ar Kuldīgas novada teritorijas plānojumu. Nākotnē ir paredzētas pilsētas indzenierkomunikācija s. , tai skaitā ūdensvads, kanalizācija.
Madaru aleja 7/9
1314 m²
6,200
2018-4-14
Vairākss.com
Lielisks dzīvoklis ģimenei. Jauni pakešu logi. Mājas pirmajā stāvā veikals, autobusa pietura 100m attālumā. Pie mājas plašs bērnu spēļu laukums un futbola/basketbola laukums, trenažieri. Bērnu laukums pārredzams no dzīvokļa plašā un saulainā balkona. Riežupes dabas parks 300m no mājām- pastaigām un svaiga gaisa baudīšanai. Šobrīd veikti dzīvokļa demontāžas darbi, lai nekavējoties būtu iespējams veikt remontu atbilstošu katra gaumei. Lielus ieguldījumus neprasa.
Manģenes 6
52.2 m²
11,500
2018-4-9
Vairākss.com
Pārdodu nosiltinātu un kapitāli izremontētu vienistabas dzīvokli ar visām iebūvētajām mēbelēm, veļasmašīni, ledusskapi, virtuves plīts divriņķu virsmu, boileri. Gatavs dzīvošanai.
Mucenieku 35a
28 m²
18,000
2018-4-10
Vairākss.com
Pārdod labiekārtotu divistabu dzīvokli. Istabas nav caurstaigājamas, centrālā apkure, vannas istaba un tualete atsevišķi.
Jelgavas 38
56.8 m²
25,000
2018-4-3
Vairākss.com
Sia pārdod zemes gabalu privātmājas būvniecībai. Pārventā, 400m no vecā tilta un Ventas rumbas. Blakus veikals. Elektrība, iespēja pieslēgties pilsētas ūdenim un kanalizācijai.
Stendes 23b
648 m²
7,500
2018-4-15
Vairākss.com
Pārdod komercobjektu, kas sastāv no zemes gabala 14 695 m2 platībā, uz kura atrodas nepabeigta ražošanas ēka (metālapstrādes cehs) ar kopējo telpu platību 2 874, 4 m2. Ēka sastāv no savstarpēji saistītiem atsevišķiem ēku korpusiem, kurā ietilpst trīsstāvu biroju korpuss 800 m2 platībā, angārs – noliktava 920m2 platībā un vairāki noliktavu un garāžu korpusi ar dažādām telpu platībām un griestu augstumiem. Īpašumam ir ērta piekļuve. Teritorijas iebrauktuves un laukumi ir asfaltēti. Objektam ir elektroapgāde kā arī pieeja ūdens un siltumenerģijas komunikācijām. Vairākas no telpām šobrīd ir iznomātas. Ēkas vizuālais stāvoklis apmierinošs, nesošās konstrukcijas ir labā stāvoklī. Īpašums ir bez apgrūtinājumiem un tā pārdošanā nav iesaistīti starpnieki. Продается коммерческий объект, состоящий из земельного участка 14 695 м2, на котором находится промышленное здание (цех по обработке метала) с общей площадью 2874, 4 м2. Здание состоит из соединенных между собой отдельных блоков зданий, который включает в себя трехэтажное офисное здание 800 м2, ангар - склад площадью 920 m2, и ряд складских и гаражных блоков с различными пространствами и высотами потолка. Объект имеет удобный доступ. Территория въезда и площадки асфальтированы. Объект имеет подачу электроэнергии, а также имеет доступ к коммунальным услугам - воде и теплу. Некоторые помещения в настоящее время сданы в аренду. Визуальное состояние объекта удовлетворительное, несущие конструкции находятся в хорошем состоянии. Собственность свободна от обременений и продаётся без участия посредников. Sell commercial object, which consisting of a plot of land area of 14 695 m2, on which is an unfinished industrial building (metalworking shop) with a total space area of 2 874, 4 m2. The building consists of interconnected set of individual building blocks, which includes a three-storey office building area of 800 m2, hangar- warehouse area of 920m2 and several of warehouses and garages buildings incorporating different space and ceiling heights. There is easy access to property. Territory entrance and squares are paved. The object has an electricity supply as well as access to water and heat utilities. Several of the premises currently leased. Building visual condition satisfactory load-bearing structures are in good condition. The property is free of burdens and the sale does not involve the use of intermediaries.
Ventspils iela 104
2874 m²
244,000
2018-4-17
Vairākss.com
Izīrēju 2 istabu dzīvokli Padurē. 10minūtes(8, 3km) ar auto līdz Kuldīgas centram(Pilsētas laukumam). Kuldīgas "guļamrajonā" :). Dzīvoklis silts, saulains un ļoti mājīgs. 52m2 plašs 2istabu dzīvoklis. + Centrālā apkure ar izlīdzināto maksājumu. + Dzīvoklis vienkāršs, taču pieklājīgā stāvoklī. + Logi uz divām debespusēm - saulains - skaisti, ainaviski skati pa logiem. + Izolētas istabas. + Duša, siltais ūdens ar boileri. + Skaista apkārtne - liepu aleja, muižas pils un parks, dīķis ar iekārtu gājēju tiltiņu. - Sabiedriskais transports gan kursē laikam tikai no šosejas(1, 6km) - Ventspils-Kuldīgas starppilsētu autobuss pāris reizes dienā. Īres maksa: 115euro/mēnesī. Izīrēju ilgtermiņā - minimālais termiņš 1gads. Īres maksu iespējams samazināt, ja apmaksājat pusgadu vai gadu uz priekšu.
Pils iela 1
52 m²
2
2018-4-6
Vairākss.com
Pārdod remontējamu ēku kurā var izvietot auto remonta darbnīcas vai cita veida ražotni. Garajai telpai atjaunots grīdas segums - jāieliek durvis un var sākt lietot. Elektrības pieslēgums no mums. Līdz Kuldīgai 4 km.
Smēdes
450 m²
8,000
2018-4-18
Vairākss.com
12
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Kuldīga