Sūdzība
1 200 €
300 m²

Sludinājumi. Telpas - Restorāni, kafejnīcas, ēdnīcas - Kuldīga un raj. - Kuldīg, Foto. Cena 1 200 €/mēn. (4 €/m²). Izīrē pilnībā aprīkotas restorānu telpas Kuldīgas telpas: - gatavošanai.

Baznīcas iela 11
Izīrē pilnībā aprīkotas restorānu telpas Kuldīgas centrā. Iekļautās telpas: - restorānu zāle 119 m2 - virtuve 49 m2 - bārs 6 m2 - terase 126 m2 Ir saskaņots ar pašvaldību, par iespēju atvērt uz ielas pusi otru terasi. Zālē iespējamas sēdvietas līdz 65 personām un uz terases 50 personām. Papildus iekļauts: - grills un kūpinātava uz terases - wi-fi - bezmaksas stāvvietas - informācija par pilsētu un izklaides iespējām - naktsmītnes viesnīcā - apkopēja Virtuves telpās: ievērotas visas PVD normas, izlietnes, galdi, friteris, elektriskā plīts, virtuves interjers, saldējamās kamera, ledusskapis, uzglabāšanas sistēma, trauku mazgājamā mašīna, inventārs gatavošanai. Cenā ir iekļauti komunālie maksājumi. Sīkākai informācijai un detaļām lūdzu zvaniet jeb rakstiet personiski.
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Kuldīga, Baznīcas iela
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Uzzināt vairāk