Complain
Dzintaru iela ir bagāta ar daudziem arhitektoniski nozīmīgiem namiem, no kuriem nevar nepieminēt namu Dzintaru ielā 16. Ēkas īpašnieks bijis Vilhelms Rēders, kurš vēsturiski zināms kā vairāku īres namu īpašnieks Liepājā. Ēka celta kā romantiska pasaku savrupmāja vācu stilā. Tā ir izcili skaista un ievērojama divu stāvu dzīvojamā ēka ar nacionālā romantisma fasāžu dekoru un jūgendstila interjera dekoratīvo apdari. Būve celta ar jūgendstilam raksturīgo funkcionalitāti un nacionālajam romantismam raksturīgu fasādes apdari. Kopumā ēka saglabājusies savā oriģinālajā izskatā, ieskaitot koka logus, izsmalcinātās formas torni, stāvo jumtu un ieejas durvju arku. Ēkai ir veikta tehniskā izpēte – tā ir saglabājusies labā stāvoklī. Ir saskaņots projekts daudzdzīvokļu (10 dzīvokļu) mājas būvniecībai. Lieliska iespēja investoriem izveidot skaistu īres namu vai nelielus dzīvokļus pārdošanai.
Liepāja, Dzintaru iela
650 000 €
23.8.2018.
Vairākbalticsothebysrealty.com
Complain
1500 kvm daudzdzīvokļu māja centrā 450m no jūras Dzintaru ielā 16, Liepājā ar 1306 kvm zemi. Vēsturiska koka villa pie piejūras parka, 3 stāvi + pagrabstāvs, elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija, blakus ir gāze. Mājā ir plānoti 10 dzīvokļi, mājas dzīvojamā platība ir 1044 kvm. Ir apstiprināts skiču projekts.
Liepāja Dzintaru iela 16
1500 m²
650 000 €
21.5.2018.
Vairākamberland.lv
Complain
Ideāla vieta biznesam. Var būvēt veikalu, degvielas uzpildes staciju, ierīkot auto tirdzniecības placi u. tml. objektus. Atrodas Liepāja - Rīga un Liepāja - Ventspils šoseju krustojumā. Ir izbūvēts piebraucamais ceļš un nobrauktuve, elektrības transformators atrodas uz īpašuma. Novietojot savu biznesu uz šīs zemes, Jums nebūs nepieciešama papildus reklāma. Sastāv no divām zemes vienībām - Dzintaru iela 1 (1416 kv. m. ) un Dzintaru iela 3 (1959 kv. m. ). Excellent location. Can use for commercial building - shopping mall, gas station, motel etc. Bordering with Liepaja - Riga road. Have access road and electricity power for industrial needs. Very busy traffic around property what provide you organic free advertisment for business.
Dzintaru 1
3375 m²
30 000 €
7.3.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more