Sūdzība
100 000 €
128 m²

Sludinājumi. Mājas, vasarnīcas - Limbaži un raj. - Liepupes pag, Foto. Cena 100 000 €. Pārdod māju - vasarnīcu Tūjā, līdz jūrai 150.m. teritorija izeja sadalīt.

Ievu iela 1
Pārdod māju - vasarnīcu Tūjā, līdz jūrai 150.m. Ļoti plaša, iekopta teritorija - 3380.m2, ar iespēju paplašināties un to sadalīt. Ērta un iekopta izeja uz jūru, savs piebraucamais ceļš un jauki kaimiņi.
Sūdzība
17 000 €
30.9 m²

Sludinājumi. Dzīvokļi - Limbaži un raj. - Limbaž, Foto. Cena 17 000 € (550.16 €/m²). Pārdodu saulainu, siltu, majigu vienistabas dzivokli maksajumiem. komunalajiem

Ievu iela 8
Pārdodu saulainu, siltu, majigu vienistabas dzivokli klusā vietā ar loti zemiem komunalajiem maksajumiem. Skaisti izremonteta kāpņu telpa. Dzivoklis ir mebelets un viss paliek pircejam ar visām iekārtām tai skaitā velas mašinu, ledusskapi, plīti, mikrovilņu krāsni utt. Apkārt mājai ir ezers, dabas taka, stadions, bernu laukums, skolas, bernu darzs un veikali. Ir vieta Jūsu automašīnai un paliels pagrabs.
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Limbaži, Ievu iela
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Uzzināt vairāk