Pārdod māju (Nr. VA013424680)

Mārupes pag., Rīgas raj., Dauguļu iela 36, Mārupe
Pārdod skaistu māju klusā ielā, skaistu privātmāju rajonā: + Ļoti izdevīga un ērta atrašanās vieta: Rīgas centrs- 8 km, Jūrmala- 15 km, lidosta “Rīga”- 4,8 km, tirdzniecības centrs Spice- 1 km, Mārupes vidusskola- 800 m; + Pa Kantora ielu regulāri kursē pilsētas autobusi, pietura- apmēram 250 m; + Jumts- metāldakstiņi, ārsienas- ķieģeļa, gāzbetona(siltinātas), kvalitatīvi PVC logi, grīdas- kvalitatīvs lamināts, kvalitatīva santehnika- labi un ilgi kalpos; + Plānojums atļauj māju izmantot neatkarīgi 2 ģimenēm; + Liela, koka terase ar skatu uz dārzu- lieliska vieta atpūtai; + 2. stāvā blakus terasei vēl telpa, kuru var izmantot, kā noliktavu vai izbūvēt par vēl vienu atsevišķu istabu; + Vieta kamīnam; + Pagrabs, kurā atrodas dīzeļdegvielas apkures katls, vieta mantu uzglabāšanai; + Pagalma pusē pie mājas ir neizbūvēti pamati- iespēja māju paplašināt; + Siltumnīca; šķūnītis; + Zemas mājas uzturēšanas izmaksas, zemi komunālie maksājumi, jo ūdens- spice, kanalizācija- lokālā(grodi); + Pa Dauguļu ielu iet pilsētas ūdens, kanalizācija un gāze, iespējams pieslēgties.
Šodien plkst. 10:36 varianti.lv
6 istabas
200.0 m²
198 000,00 €
paneļu, Eiroremonts, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure, Istabas izolētas, Nav stūra, saulains, sauss, silts, Iebūvēta virtuve, Internets, jauna santehnika, Jauni radiatori, Mēbeles, Sadzīves tehnika, Skaitītāji, Stikla paketes, Sanmezgls apvienots, Slēgta kāpņu telpa, Tīra kāpņu telpa, Burvīgavienistabasdzīvoklis jaunā mājā: + Atsevišķa ieeja; + Ļoti silta māja; + Individuālssiltumaskaitītas, radiatori ar siltumaregulatoru; + Liela vannas istaba ar apsildamām grīdām; + Koka logi; + Kondicionieris ar siltuma un gaisajonizācijasfunkcijām; + Iebūvēta kokavirtuvear iebūvētu tehniku; + Iebūvēts sienas skapis, koridorādrēbjupakaramaisun plaukts apaviem (viss no koka); + Ugunsdrošībasun apsardzessignalizācija; + Individuālais interneta pieslēgums ar savu antenu; + Labiekārtotateritorija; + Automašīnasstāvvieta; + Draudzīgi kaimiņi; + Grilvietaar savu galdu, bērnušūpolesun smilšu kaste; + Vieta velosipēdu vai bērnu ratuglabāšanai, slēgtākāpņu telpa; + Ērtainfrastruktūra: veikaliņš, bērnu dārzs, skola, liels bērnu laukums ar parku; + Transports:elektrovilciens(st. Tīraine), mikroautobuss(Nr. 5139) unpilsētasautobuss Nr. 25 + Attīstībaun veselība:joga, futbols bērnu komandas, deju nodarbības, BMX trase, staļļi, Ziepniekkalnabaseins
Vakar plkst. 22:06 reklama.vesti.lv
1 istabas
55 000,00 €

Pārdod zemi (Nr. VA013424672)

Mārupes pag., Rīgas raj., Orhideju iela 8, Mārupe
Labi novietots, proporcionāls apbūves gabals Mārupē 1297 m2 ar ieliktiem privātmājas pamatiem skaistu privātmāju rajonā. + Zemesgabals atrodas pie Daugavas ielas, netālu no Mārupes domes, RIMI, netālu tirdzniecības centrs Spice, lidosta “Rīga”- 7,5 km, Rīgas centrs-10 km. Blakus sabiedriskā transporta pietura; + Pie zemes ir elektrības, gāzes, pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgumi; + Asfaltēti piebraucamie ceļi; + Saskaņots 190 m2(6 istabas, garāža) lielas mājas būvniecības projekts; + Mārupes novadā ir labi bērnudārzi, skolas un ārpusskolas iestādes bērniem - gan topošajiem māksliniekiem, gan sportistiem; + Nopietnam pircējam cena apspriežama.
Vakar plkst. 21:09 varianti.lv
42 000,00 €
Jauks un gaišs 2 istabu dzīvoklis Mārupē, Lielajā ielā 19, dzīvoklim ir liela 30 m2 terase, dzīvojamā platība 60 m2. Dzīvoklis tiko pēc remonta. Visas komunikācijas un mēbeles. Cenā nav iekļauti komunālie maksājumi.
14.01.17 15:41 ober-haus.lv
2 istabas
90.0 m²
550,00 €

Pārdod māju (Nr. VA013424690)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Zeltiņu iela 39
Pārdod skaistu 2-stāvu ģimenes māju klusā ielā, privātmāju rajonā ar labu infrastruktūru. + Izdevīga un ērta atrašanās vieta: Rīgas centrs- 8,5 km, Jūrmala- 18 km, lidosta “Rīga”- 6 km, tirdzniecības centrs Spice- 3 km, Mārupes vidusskola- 1,1 km; asfaltēti piebraucamie ceļi; + Pa Kantora ielu regulāri kursē 7. un 55. pilsētas autobusi, pietura- apmēram 1 km; + Lokālais ūdens un kanalizācija, ir iespēja pievienoties pilsētas ūdenim un kanalizācijai, ekonomiska gāzes apkure- šobrīd izmaksas apmēram 70 EUR mēnesī. + Jumts- bituma šindelis, ārsienas- fibo bloki, kvalitatīvi PVC logi un ārdurvis, koka finierētas iekšdurvis, grīdas- kvalitatīvs lamināts un flīzes, kvalitatīva GROHE santehnika; + 1. stāvs- halle ar virtuvi, kamīnzāle, wc, apkures katla telpa un pieliekamais; + 2. stāvs- 4 istabas, sanitārā telpa, balkons; + Iekopta teritorija, kuru iežogo pamatīgs koka žogs; automātiskie vārti ar pulti; + Saskaņots pirts projekts; + Ļoti labi un klusi kaimiņi.
14.01.17 04:06 varianti.lv
5 istabas
186.0 m²
250 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA013424673)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mazā Spulgu iela 4, Mārupe
Pārdod skaistu privātmāju ar “pelēko” apdari Mārupē dzīvojamā rajonā ar labu infrastruktūru. + Izdevīga atrašanās vieta: Rīgas centrs- 10,7 km, lidosta “Rīga”- 9,5 km, Jūrmala- 20,5 km, tirdzniecības centrs “Spice”- 8,5 km, Mārupes vidusskola- 4,2 km; + asfaltēti piebraucamie ceļi; + gāzes apkure, centrālais pilsētas ūdens un kanalizācija pie zemes gabala(pieslēgšanās 2500 EUR); + celta no gāzbetona, apkārt ķieģelis, bituma šindeļa jumts, dzelzsbetona paneļu pārsegumi; kvalitatīvi PVC logi un ārdurvis; + garāža 2 automašīnām; + apkārt teritorijai labs koka žogs ar mūrētiem stabiem; + pēc pircēja vēlmēm pieņemamos termiņos māju var pabeigt.
13.01.17 20:15 varianti.lv
6 istabas
264.0 m²
179 000,00 €
Interesanta interjera un komforta cienītājiem tiek piedāvāts trīs istabu dzīvoklis Мārupē. Lai izbaudītu Austrumu kultūras eksotiku un kolorītu, nemaz nav jādodas tālā ceļojumā, mazā Indija ir atrodama arī pie mums. Dzīvoklis aprīkots ar visu ikdienas dzīvei nepieciešamo - unikāliem gaismas objektiem, ekskluzīvām mēbelēm, dažas no kurām atceļojušas pat no tālās Indijas. Greznais un gaišais interjers rada komforta, siltuma un mājīguma sajūtu. Dizainera veidoto interjeru rotā dabīga koka, marmora grīdas, koka pakešu logi, kā arī apgleznotas koka palodzes, moderns vannas istabas iekārtojums aprīkots ar kvalitatīvu santehniku , ar apsildāmu grīdu un vannu. Sanitārais mezgls dalīts. Griestu un sienu rotājumi eleganti mijiedarbojas ar pārējo dzīvokļa iekārtojumu. Dzīvoklī ierīkota atsevišķa garderobes telpa, ir plaša terase. Koridorā sienas rotā spoguļi, tādā veidā to optiski paplašinot. Dzīvoklī ierīkota apsardzes signalizācija. Mājas pagrabstāvā atrodas noliktavas telpa 10.2 kv.m. Mājā seši dzīvokļi, kuri izvietoti trīs stāvos. Plaša,gaiša kāpņu telpa. Teritorija ir iežogota, labiekārtota un apzaļumota, pie mājas vieta trīs automašīnām. Mājas iedzīvotājiem ierīkota lapene, atpūtas zona. Māju apsaimnieko mājas iedzīvotāju kooperatīvs. Gāzes apkures katls, individuālie siltuma skaitītāji palīdz ieekonomēt komunālo maksājumu izmaksas. Vasarā rēķini sastāda līdz 40EUR, ziemā līdz 80EUR. Zeme īpašumā. Līdz T/C "Spice" 15 min,, Jūrmala 30 min, brauciena attālumā, līdz lidostai 15 min. Zvaniet un vienosimies par apskates laikiem.
11.01.17 15:36 ober-haus.lv
3 istabas
110.0 m²
135 000,00 €

Pārdod dzīvokli jaunceltnē (Nr. VA326423239)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Lielā iela 19
Zelta Rasa” ir jauns projekts, kas atrodas Rīgas un Mārupes pierobežā, Lielās un Daibes ielas krustojumā. Tā atrašanās vietu raksturo kvalitatīva infrastruktūra. Projektu veido trīs piecstāvu dzīvojamās ēkas ar 180 dzīvokļiem – tās ir uzbūvētas, ievērojot visas mūsdienu prasības, kādas tiek izvirzītas kvalitatīvam un komfortablam mājoklim. Katra kāpņutelpa ir aprīkota ar namruni, videonovērošanas sistēmu un moderniem liftiem. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar kvalitatīvu pilnu apdari. Katram dzīvoklim ir vismaz viens balkons; dzīvokļiem augšējos stāvos ir plašas terases. Projekta teritorija ir pilnībā labiekārtota un apzaļumota, aprīkota ar apgaismojuma un videonovērošanas sistēmām, tajā ir iekārtoti bērnu rotaļu laukumi. „Zelta Rasa” teritorijā darbojas bērnudārzs un veselības centrs „Nika”. Projekta teritorijā dzīves kvalitātes paaugstināšanai ir paredzēti vēl vairāki objekti: sporta zāle, zobārsta kabinets utt.
10.01.17 03:08 varianti.lv
1 istabas
43.3 m²
62 785,00 €

Pārdod māju (Nr. VA330423433)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Dzintaru iela 16
Pārdod jaunbūvi Mārupē, Dzintaru iela 16, ar kopējo platību 336.8 kv.m. Mājas pirmajā stāvā liela viesistaba apvienota ar virtuvi, katla telpa, pirts telpa, tualete un garāža, otrajā stāvā četras guļamistabas un vannasistaba, ir izbūvēts arī jumta stāvs. Īpašums atrodas individuālo dzīvojamo māju rajonā, pavisam netālu no Rīgas pilsētas robežas. Tuvumā visa pilsētas infrastruktūra, kur ir skolas, bērnu dārzi, lielveikali. Zemes gabala kopējā platība 1486 kv.m. Pieejams viss inženiertehnisko komunikāciju nodrošinājums. Mājai ir nepieciešams remonts. Apkures sistēma nav darba kārtībā, ir arī demontēts apkures katls. Šī īpašuma iegādei banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
09.01.17 17:56 varianti.lv
4 istabas
336.8 m²
175 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA331423456)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Meistaru iela 32
Pārdod māju Mārupē, Meistaru ielā 32, ar kopējo platību 277 m2. Mājas pirmaja stāvā priekšnams, viesistaba, divas istabas, tualete, vannasistaba, samniecības telpa un garāža, otrajā stāvā trīs guļamistabas un vannasistaba. Māja ar nepabeigtu iekšējo apdari, celtniecības stadijā. Mājai nav apkures sistēma. Šī īpašuma iegādei banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
09.01.17 02:29 varianti.lv
5 istabas
277.0 m²
145 000,00 €
Jauna māja, kas atrodas labiekārtotā, iežogotā teritorijā. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no gāzbetona blokiem, pārsegumi – no betona paneļiem. Gāzes apkure, vietēja ūdensapgāde un kanalizācija. Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2007. gads. Projekts paredzēts tiem, kam svarīgs tuvums lielpilsētai, taču arī dzīvošana klusā, privātā, apzaļumotā vietā. Labi attīstīta infrastruktūra: veikali, degvielas uzpildes stacijas, sabiedriskais transports, bērnudārzs un skola izvietoti 1 km rādiusā. Projekta svarīga priekšrocība ir tā atrašanās vieta: līdz trokšņainajam Rīgas pilsētas centram var nokļūt vien 7 minūšu laikā, bet līdz Jūrmalai 15 minūtēs. Zem ēkas atrodas autostāvvieta, bet fasādes priekšā – plašs zāliens. Mājā 15 dzīvokļi. Piebraucamais ceļš no Jūrmalas šosejas (aptuveni 300 metri). Dzīvoklim atsevišķa terase un 2 sanitārie mezgli. Dzīvoklis ar atvērto plānojumu, nodrošināts maksimāls komforts un ērtības. Dzīvoklis ar pilnu apdari, saulains, gaišs- panorāmas logi. Iebūvētas virtuves mēbeles, kupejveida skapis koridorā. Termoregulatori. Vieta automašīnai, domofons. Griestu augstums 3m. Īpašumā pieder zeme.
08.01.17 15:35 ober-haus.lv
3 istabas
143.4 m²
125 000,00 €
2-istabu dzīvoklis ar kopējo platību 137 kv.m, kas atrodas 3-stāvu daudzdzīvokļu Jaunā projekta mājas 1.stāvā. Savienoti divi dzīvokļi. Dzīvoklis ir ar pilnu iekšējo apdari: laminētas – mīkstā seguma grīdas, krāsotas sienas, krāsoti griesti, sanmezglā flīzētas sienas un grīda. Visās telpās ir uzstādīti koka pakešu logi. Dzīvoklim metāla ārdurvis (ieeja no kāpņu telpas), uzstādītas sanitārtehniskās iekārtas. Telpas ir iespējams izmantot biroja vajadzībām. Īpašums atrodas pie Rīgas robežas, Mārupē, blakus Mārupes vidusskolai.
08.01.17 15:35 ober-haus.lv
2 istabas
137.0 m²
112 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA330423431)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Kursīšu iela 10
Pārdod divstāvu privātmājas jaunbūvi Kursīšu ielā 10, ar kopējo platību 337 m2. Pagrabstāvā atrodas zāle, aukstais pagrabs, veļas mazgātava, katlu telpa, sauna, dušas telpa, tualete, siltais pagrabs un ģērbtuve. Pagrabstāva kopējā platība ir 87,28 m2. Pirmajā stāvā atrodas vējtveris, halle, virtuve, ēdamtelpa, vannas istaba, tualete, viesistaba, lasītava un garāža. Pirmā stāva kopējā platība ir 127,95 m2. Ēkas otrajā stāvā atrodas koridors, četras guļamistabas, halle, lodžija, garderobe un vannas istaba. Otrā stāva kopējā platība ir 121,82 m2. No komunikācijām ir pieejama elektrība, gāze, vietējais ūdens un vietējā kanalizācija. Mājai nepieciešams pabeigt iekšējo apdari. Māja nav reģistrēta zemesgrāmatā. Zemes gabala kopējā platība 1000 m2. Šī īpašuma iegādei banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
04.01.17 22:24 varianti.lv
5 istabas
337.0 m²
240 000,00 €

Pārdod dzīvokli jaunceltnē (Nr. VA325422707)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Lapiņmuižas iela
Interesanta interjera un komforta cienītājiem tiek piedāvāts trīs istabu dzīvoklis Мārupē. Lai izbaudītu Austrumu kultūras eksotiku un kolorītu, nemaz nav jādodas tālā ceļojumā, mazā Indija ir atrodama arī pie mums. Dzīvoklis aprīkots ar visu ikdienas dzīvei nepieciešamo - unikāliem gaismas objektiem, ekskluzīvām mēbelēm, dažas no kurām atceļojušas pat no tālās Indijas. Greznais un gaišais interjers rada komforta, siltuma un mājīguma sajūtu. Dizainera veidoto interjeru rotā dabīga koka, marmora grīdas, koka pakešu logi, kā arī apgleznotas koka palodzes, moderns vannas istabas iekārtojums aprīkots ar kvalitatīvu santehniku , ar apsildāmu grīdu un vannu. Sanitārais mezgls dalīts. Griestu un sienu rotājumi eleganti mijiedarbojas ar pārējo dzīvokļa iekārtojumu. Dzīvoklī ierīkota atsevišķa garderobes telpa, ir plaša terase. Koridorā sienas rotā spoguļi, tādā veidā to optiski paplašinot. Dzīvoklī ierīkota apsardzes signalizācija. Mājas pagrabstāvā atrodas noliktavas telpa. Mājā seši dzīvokļi, kuri izvietoti trīs stāvos. Plaša,gaiša kāpņu telpa. Teritorija ir iežogota, labiekārtota un apzaļumota, pie mājas vieta trīs automašīnām. Mājas iedzīvotājiem ierīkota lapene, atpūtas zona. Māju apsaimnieko mājas iedzīvotāju kooperatīvs. Gāzes apkures katls, individuālie siltuma skaitītāji palīdz ieekonomēt komunālo maksājumu izmaksas. Vasarā rēķini sastāda līdz 40EUR, ziemā līdz 80EUR. Zeme īpašumā. Līdz T/C "Spice" 15 min,, Jūrmala 30 min, brauciena attālumā, līdz lidostai 15 min.
04.01.17 21:17 varianti.lv
3 istabas
110.0 m²
135 000,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. NF728)

Mārupe, Rīgas pilsēta, Lielā iela 19-12
Projekts ir veiksmīgi izvietots uz robežas starp Rīgu un Mārupi, tā teritorijā atrodas 3 piecstāvu dzīvojamas mājas ar 180 dzīvokļiem, kuri atbilst visam mūsdienu prasībām. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī ir pieejams kā minimums 1 balkons, savukārt, augšējo stāvu dzīvokļos ir pieejamas plašas terases. Projekta teritorija ir pilnībā labiekārtota un apzaļumota, kā arī ir aprīkota ar apgaismojumu un bērnu laukumiem. Projekta teritorijā atrodas bērnudārzs "Zelta Rasa" un populārais veselības centrs "Nika". Šajā teritorijā papildus tiek plānota iedzīvotāju ērtību radīšana: ķīmiskā tīrīšana, stomatoloģijas kabinets, sporta zāle utt.
04.01.17 19:13 varianti.lv
2 istabas
81.4 m²
97 680,00 €

Pārdod zemi (Nr. VA343423746)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Brūkleņu iela 110A
Pārdod zemes gabalu ļoti izdevīgā atrašanās vietā. Īpašumam nav pievadītas inženierkomunikācijas. Šim īpašumam banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Zvani, lai uzzinātu vairāk. Banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
04.01.17 17:38 varianti.lv
49 000,00 €

Pārdod dzīvokli jaunceltnē (Nr. VA343550203)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Vītiņu 4
Īpašnieks pārdod plašu dzīvokli ar kopējo platību 137 kv. m, kas atrodas jaunā projekta ēkā, Mārupē. Dzīvoklis ir ar pilnu iekšējo apdari: laminētas – mīkstā seguma grīdas, krāsotas sienas, krāsoti griesti, sanmezglā flīzētas sienas un grīda. Sanmezgli ir aprīkoti ar santehniku. Visās telpās ir uzstādīti koka pakešu logi. Pieslēgtas visas inženierkomunikācijas . Dzīvoklim ir individuālais siltuma skaitītājs, kas ļauj kontrolēt izmaksas par apkuri. Telpas ir iespējams izmantot biroja vajadzībām. Īpašums atrodas pie Rīgas robežas, Mārupē, blakus Mārupes vidusskolai, 10 min. braucienā no Rīgas centra.
04.01.17 11:51 varianti.lv
4 istabas
137.0 m²
112 000,00 €

Pārdod zemi (Nr. IE21344)

Mārupe, Rīgas pilsēta, ''Smiltāji''
04.01.17 07:13 varianti.lv
4.62 m²
554 400,00 €
Jaunbūve, Divas mājas par vienas cenu! Uz viena 2000 m zemes gabala divas modernas un ekspluatējamas mājas. Katrai pilsētas ūdens apgāde un autonoma gāzes apkure. 1. māja 330 m : plaša dzīvojamā māja ar kvalitatīvu iekšējo un ārējo apdari. Augstvērtīgs dizains un sadzīves tehnika. Pārdomāts plānojums. Mēbelētas telpas. Pirmais stāvs: dzīvojamā istaba, iebūvēta virtuve ar marmora virsmu, AEG un Westel tehniku, kabinets ar sarkankoka grīdu, wc un dušas telpa, halle ar iebūvētu garderobi un sienas skapi, tehniskā telpa ar boileri un gāzes katlu Viessmann, garāža, terase. Virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu. Matēta stikla durvis. Stikla kāpnes. Granīta grīdas flīzes ar apsildāmo grīdu. Otrais stāvs: četras guļamistabas, viena ar garderobi un vannas istabu ar ekskluzīvu santehniku, wc un dušas telpa, pieliekamā telpa, halle, divi balkoni, bēniņi. Matēta stikla durvis. Oškoka dēļu grīda. Radiatori. Signalizācija, telefons, internets. 2. māja 100 m : viesu māja ar tvaika krāsns pirti un džakuzi, atpūtas telpa ar kamīnkrāsni, iebūvēta virtuve ar AEG tehniku, guļamistaba, dušas telpa, wc, tehniskā telpa ar gāzes katlu Junker, terase. Labiekārtota, iežogota teritorija iekopts dārzs, zālājs ar automātisko laistīšanas sistēmu (dziļurbums), bruģis, automātiskie garāžas un sētas vārti, apgaismojums. Ērts novietojums Prūšu ielas galā netālu no 25. autobusa galapunkta, blakus kursē mikroautobuss. 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas un lidostas, 20 minūšu brauciens līdz Jūrmalai. Īpašums reģistrēts Zemesgrāmatā. Iespējams apmaksāt pa daļām. Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku!
04.01.17 03:24 reklama.vesti.lv
8 istabas
330 000,00 €

Pārdod dzīvokli jaunceltnē (Nr. VA019410265)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe, Pilskalna iela 9
Divas četru dzīvokļu divstāvu mājas Mārupē. Mājas ir izvietotas privātās apbūves rajonā, klusā vietā, 1,5 km attālumā no Jūrmalas šosejas, līdz pilsētas centram – 20 minūtes, tāpat arī līdz lidostai. Plaša pļava ap māju, stāvvieta mājas priekšā izklāta ar kalto akmeni. Zemes gabals ir nožogots, iebrauktuve caur automātiskiem vārtiem. Mājām ir gāzes apkure, pilsētas ūdens. Ir sagatavotas vietas kamīnu uzstādīšanai. Dzīvokļi ar pilnu apdari: parkets, nokrāsotas sienas, finierētas durvis, lieli koka logi, balkoni dzīvokļos 2. stāvā, Grohe santehnika.
01.01.17 21:24 varianti.lv
4 istabas
129.0 m²
147 100,00 €

Pārdod māju (Nr. VA167418184)

Mārupes pag., Rīgas raj., Mārupe
В частном трехэтажном особняке предусмотрена большая гостиная, в которой оборудована и зона отдыха, и столовая, и каминный зал, шесть уютных спален, кабинеты для работы, обособленная кухня, четыре ванных комнаты, и все необходимые помещения для хозяйственных нужд. Отделка внутри дома выполнена в соответствии с современными требованиями к комфорту и роскоши: с помощью материалов самого высокого качества, мрамора, ценных пород дерева (ясеня и дуба). Весь интерьер продуман с учетом вечно модной классики. Под стать роскошной внутренней обстановке разработан и ландшафтный дизайн прилегающей территории. Элитный дом в Латвии занимает земельный участок площадью 1800 м². Оборудована классическая деревянная баня - сруб с печью на дровах. Первый этаж дома отведен под прихожую, гостиную, просторный холл, гардероб, кухню, каминный зал, кабинет для работы, ванную комнату и гараж, рассчитанный на два автомобиля. Второй этаж дома обустроен для отдыха и уединения: холл с зоной рекреации, четыре спальни, комната с джакузи, ванная комната. На третьем этаже особняка располагается гостевая, в которой предусмотрена комната отдыха. Также оборудована кухня, рабочий кабинет, две спальни и просторная ванная комната. В подвальном помещении дома расположен отопительный узел - котельная, прачечная, спортивный-фитнесс зал, а также отдельные помещения по 25 м². Дом снабжен всеми необходимыми городскими коммуникациями, в том числе системой кондиционирования и газовым отоплением.
01.01.17 15:58 varianti.lv
10 istabas
736.3 m²
950 000,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. NF848)

Mārupe, Rīgas pilsēta, Gaujas 43-10
Pārdod dzīvokli jaunajā projekta Mārupē. Labs plānojums ar 3 izolētām istabām, un studio tipa virtuvi; -Dzīvoklim ir otrais stāvs, kuru var izmantot kā kabinetu vai atpūtas zonu; Divas plašas lodžijas; Bērnu laukums pie mājas; Pie mājas 2 vietas automašīnām; Ļoti patīkama atrašanās vieta, zaļa apkārtne, tuvu Jūrmala, ka arī Rīga.
01.01.17 03:41 varianti.lv
3 istabas
141.0 m²
152 000,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. NF724)

Mārupe, Rīgas pilsēta, Lielā iela 19-9
Projekts ir veiksmīgi izvietots uz robežas starp Rīgu un Mārupi, tā teritorijā atrodas 3 piecstāvu dzīvojamas mājas ar 180 dzīvokļiem, kuri atbilst visam mūsdienu prasībām. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī ir pieejams kā minimums 1 balkons, savukārt, augšējo stāvu dzīvokļos ir pieejamas plašas terases. Projekta teritorija ir pilnībā labiekārtota un apzaļumota, kā arī ir aprīkota ar apgaismojumu un bērnu laukumiem. Projekta teritorijā atrodas bērnudārzs "Zelta Rasa" un populārais veselības centrs "Nika". Šajā teritorijā papildus tiek plānota iedzīvotāju ērtību radīšana: ķīmiskā tīrīšana, stomatoloģijas kabinets, sporta zāle utt.
01.01.17 02:40 varianti.lv
2 istabas
59.6 m²
72 000,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. NF727)

Mārupe, Rīgas pilsēta, Lielā iela 19-11
Projekts ir veiksmīgi izvietots uz robežas starp Rīgu un Mārupi, tā teritorijā atrodas 3 piecstāvu dzīvojamas mājas ar 180 dzīvokļiem, kuri atbilst visam mūsdienu prasībām. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī ir pieejams kā minimums 1 balkons, savukārt, augšējo stāvu dzīvokļos ir pieejamas plašas terases. Projekta teritorija ir pilnībā labiekārtota un apzaļumota, kā arī ir aprīkota ar apgaismojumu un bērnu laukumiem. Projekta teritorijā atrodas bērnudārzs "Zelta Rasa" un populārais veselības centrs "Nika". Šajā teritorijā papildus tiek plānota iedzīvotāju ērtību radīšana: ķīmiskā tīrīšana, stomatoloģijas kabinets, sporta zāle utt.
01.01.17 02:40 varianti.lv
2 istabas
59.5 m²
74 500,00 €
1 2 3 4 5