Complain
Pēdējais lielais dzīvoklis - mājā, kas neatstāj daudzus vienaldzīgus. Dzīvoklis pircējam tiks nodots ar melno apdari. Dzīvokļa platība 108 m2 ir ņemta vērā no mansarda augstuma atzīmes 1.60 m. Cenā iekļauta 1 virszemes autosstāvvieta un telpa mājas pagrabstāvā 5 m2 platībā. Dzīvoklis tiek piedāvāts bez izstādāta telpu plānojuma. Dzīvoklim ir izveidota arhitekta skice uz 4 istabu dzīvokli. Priekšapmaksa - 70 % no cenas. Uz šo īpašumu līdz 2019.gada beigām nav iespējams ņemt kredītu. Melnsila Kvartāls atrodas Melnsila un Kristapa ielas krustojumā. Teritorija iekļaujas Āgenskalna koka apbūves vēsturiskajā teritorijā, kur mazstāvu koka namu pagalmu burvību atsvaidzina kvartāla zaļā apkārtne. Lieliska atrašanas vieta – līdz Vecrīgai 2.3 km, līdz Lidostai 6.5 km, līdz Jūrmalai 15 km. Attīstīta infrastruktūra - tuvumā atrodas valsts un privātie bērnu dārzi, skolas, lielākie veikalu tīkli, mazie veikaliņi un pasts, kā arī iecienītais un ar gaumi attīstītais Kalnciema Kvartāls. Ērta sabiedriskā transporta kustība. Melnsila Kvartālā būs nožogota un slēdzama teritorija, kurā labiekārtots un apzaļumots iekšpagalms, bruģēti celiņi un autostāvvieta. Melnsila Kvartāls – jaunais dzīvojamais projekts, kur harmoniski savienojās vēsturiskas un mūsdienīgas vērtības.
Rīga,Āgenskalns,Melnsila 14
108 m²
131 000 €
4.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Продаю помещение для квартиры или комерческой деятельности. Электричество, вода, канализация, центрльное отопление. Отдельный вход, но можно сделать вход с лестничней площадки, как у осталных квартир. Pārdodu telpas dzīvoklim vai komercdarbībai. Atrodas dzīvojamā masīva vidū, liela cilvēku plūsma, blakus sabiedriskais transports, vieta automašīnām, centrālā apkure. Var izmantot atsevišķu ieeju, vai no kāpņu telpas, kā pārējiem dzīvokļiem. Duša, tualete, elektrība Piemērotas telpas un atrašanās vieta komercdarbības veikšanai.
Rīga,Vecmīlgrāvis,Vecmīlgrāvja 6
14 m²
6 500 €
7.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Tiek pārdots silts, mājīgs 2- istabu dzīvoklis, nav stūra, atrodas Purvciema centrā. Abas istabas izolētas, dzīvokļa logi ir abās mājas pusēs. Lielākā no istabām pilnībā izremontēta un ieklāts kvalitatīvs lamināts, ir balkons. Komunālie maksājumi vasarā ~50Eur/mēn. , ziemā ~100 Eur/mēn. Visā dzīvoklī: -nomainīti PVC logi, -ir jauni radiatori, -nomainītas visas ūdens caurules, -jauna elektroinstalācija, -uzstādītas divas kvalitatīvas Latvijā ražotas metāla durvis, kas sniedz papildus klusumu un drošību. Slēgta kāpņu telpa ar koda atslēgu, ir ielikti jauni PVC logi. Pie mājas var ērti novietot automašīnu, blakus mājai ir diennakts apsargājama autostāvvieta. Ideāla mājas atrašanās vieta, labi attīstīta infrastruktūra, ērta sabiedriskā transporta satiksme jebkurā virzienā, uz pilsētas centru ~15min, ar mašīnu ~10 min. Blakus mājai poliklīnika “Aura”, Rimi “Minska”, Purvciema tirgus, Stirnu RIMI Hipermārkets un mazais “Lido”, Mēbeļu nams, ka arī netālu TC Domina. Pārdod īpašnieks. Zvaniet, vienosimies par dzīvokļa apskates laiku. Продается уютная, тёплая, не угловая 2-х комнатная квартира с изолированными комнатами, есть балкон, находится в центре Пурвциемса. В квартире: -установлены две качественные металлические двери; -новые окна; -новые радиаторы; -качественный ламинат; -заменены все водопроводные трубы. Закрытый подъезд. Красивый, зелёный район. Очень хорошая инфраструктура, рядом 2 Рими, Максима, Дом Мебели, 2 поликлиники. До центра города на машине 10 мин, на общественном транспорте 15мин. Звоните, если есть интерес купить.
Rīga,Purvciems,Nīcgales 11
47.29 m²
54 800 €
11.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Piedāvājumā mebelēts trīs istabu dzīvoklis greznajā renovētajā sešstāvu namā Lāčplēša ielā 13. Fasādē pret Lāčplēša ielu tiks ierīkots nakts izgaismojums, kas ne tikai izcels fasādes krāšņumu, bet arī padarīs gaišāku šo Lāčplēša ielas posmu. Ēkas krāsojums ir veidots līdzīgi tā sākotnējai iecerei. Lai noteiktu ēkas vēsturisko krāsojumu, tika veikta gan sienu un cokola, gan arī logu un durvju krāsojuma izpēte, atsedzot un fiksējot dažādos krāsojuma slāņus. Ir veikta arī visu logu nomaiņa ar dubultajiem koka pakešu logiem, pilnīga kāpņu telpu renovācija — dekoratīvo kāpņu margu un kāpņu seguma atjaunošana, māksliniecisks apgaismojums (piegādātājs „Trentini”), dzīvokļiem tika uzstādītas jaunas koka durvis („Reaton” ražojums). Tiks izbūvēts jauns lifts (ražotājs „Kone”) un ierīkota videonovērošanas sistēma. Ēkā ir 27 dažādu platību dzīvokļi, pārsvarā no 20 līdz 85 m² platībā. Dzīvokļos renovācija netiek veikta, tie tiek pārdoti pašreizējā stāvoklī, ar iekšējo apdari, mēbelēm un visu dzīvokļa iekārtojumu. Ēkas pirmajā stāvā ir izveidotas komerctelpas: nelieli biroji un restorāns Lāčplēša ielas pusē. Nama pagalms veido vienotu pasāžu ar elegantajiem un mūsdienīgajiem daudzdzīvokļu blakus namiem „Club Central Residence”, kā arī skaisti restaurēto pagalma ēku, kurā tiks izveidots elitārs medicīnas centrs. Dzīvoklis renovētā namā pašā Rīgas centrā, prestižajā un pieprasītajā Baznīcas un Lāčplēša ielas kvartālā, būs lieliska investīcija ilgtermiņā!
Rīga, Centrs, Lāčplēša iela
2 istabas
85 m²
191 925 €
11.10.2018.
Vairākbalticsothebysrealty.com
Complain
Piedāvājumā mebelēts kompakts trīs istabu dzīvoklis greznajā renovētajā sešstāvu namā Lāčplēša ielā 13. Fasādē pret Lāčplēša ielu tiks ierīkots nakts izgaismojums, kas ne tikai izcels fasādes krāšņumu, bet arī padarīs gaišāku šo Lāčplēša ielas posmu. Ēkas krāsojums ir veidots līdzīgi tā sākotnējai iecerei. Lai noteiktu ēkas vēsturisko krāsojumu, tika veikta gan sienu un cokola, gan arī logu un durvju krāsojuma izpēte, atsedzot un fiksējot dažādos krāsojuma slāņus. Ir veikta arī visu logu nomaiņa ar dubultajiem koka pakešu logiem, pilnīga kāpņu telpu renovācija — dekoratīvo kāpņu margu un kāpņu seguma atjaunošana, māksliniecisks apgaismojums (piegādātājs „Trentini”), dzīvokļiem tika uzstādītas jaunas koka durvis („Reaton” ražojums). Tiks izbūvēts jauns lifts (ražotājs „Kone”) un ierīkota videonovērošanas sistēma. Ēkā ir 27 dažādu platību dzīvokļi, pārsvarā no 20 līdz 85 m² platībā. Dzīvokļos renovācija netiek veikta, tie tiek pārdoti pašreizējā stāvoklī, ar iekšējo apdari, mēbelēm un visu dzīvokļa iekārtojumu. Ēkas pirmajā stāvā ir izveidotas komerctelpas: nelieli biroji un restorāns Lāčplēša ielas pusē. Nama pagalms veido vienotu pasāžu ar elegantajiem un mūsdienīgajiem daudzdzīvokļu blakus namiem „Club Central Residence”, kā arī skaisti restaurēto pagalma ēku, kurā tiks izveidots elitārs medicīnas centrs. Dzīvoklis renovētā namā pašā Rīgas centrā, prestižajā un pieprasītajā Baznīcas un Lāčplēša ielas kvartālā, būs lieliska investīcija ilgtermiņā!
Rīga, Centrs, Lāčplēša iela
2 istabas
51 m²
109 005 €
12.10.2018.
Vairākbalticsothebysrealty.com
Complain
Izīrējam atjaunotā projektā gaišu un mājīgu 1-istabu dzīvokli Studio tipa- viena plaša telpa, kur virtuve apvienota ar viesistabu. Virtuves zona ar sadzīves tehniku. Dzīvoklis mēbelēts. Sanmezgls ar dušu. Ir vieta pagalmā, kur novietot automašīnu. Dzīvoklī ļoti silts un omulīgi. Slēgtas kāpnutelpa. Loti tuvu sabiedriskais transports - 6.tramvajs. Īre 210 eiro + komunālie maksājumi vasarā virs 40 EUR, ziemā virs 60 EUR.
Rīga,Jugla,Mārkalnes 3
30 m²
210 €
11.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Jauns dzīvoklis, ideāli piemērota pārim vai divām personām. Dzīvoklis ir aprīkots un tiek izīrēts ar visām nepieciešamajām mēbelēm, gultas veļu, dvieļiem, traukiem, fēnu, gludekli utt, kā arī ar WiFi un TV (Lattelekom), ledusskapi, veļasmašīnu. Stūra dīvāns ir izvelkams. Viss ir tā kā redzams uz bildēm. Ires maksa 370 euro mēnesī ieskaitot TV un internetu. Bezmaksas auto novietošana uz piegulošās ielas. 15 min gājienā līdz Vecrīgai. Minimālais īres termiņš –6 mēneši. Sabiedriskais transports un veikals 2 minūšu attālumā. Komunālo un apsaimniekošanas pakalpojumu izmaksas mēnesī – vasarā ap 60-80 EUR, ziemā ap 80-120 EUR. Slēdzot līgumu jāsamaksā drošības nauda 470 euro un īres maksa par tekošo mēnesi. P. s. Varu izīrēt arī uz vienu vai pāris mēnešiem atsevišķi vienojoties par citu cenu. Izīrē saimniece. With perfect location in Old Town we offer to you a great place to stay while your visit in Riga. With nice studio living room and fully equipped kitchen (fridge, stove, oven, microwave, toaster, tea pot, coffee maker) also equipped with all necessary for you to make your own dinner or breakfast, even some species. Separate bedroom is equipped with double bed, wardrobe. Large sofa in living room. Bathroom is equipped with shower and bathtub, washing machine. Apartment has digital Tv and high speed wi-fi internet connection. Towels, bed linens and even slippers is at your service. Iron and ironing desk, dryer for clothes at your service. It is easy to reach any destination in Riga as public transport is just a few steps away. Riga central market for shopping you can reach in 15 minutes, Stockmann Shopping Centre, Forum cinema, Shopping Mols in 10 minutes, many sightseeing places in Riga Old Town is almost at your doorstep. Ican to make your stay like home. Utility and management services cost per month - in the summer around 60-80 EUR, in winter around 80-120 EUR. At the conclusion of the contract, a security deposit of EUR 470 and a rental payment for the current month must be paid. It is possible to rent on different terms, 6-7-8. months. Новая, Чистая, в новoм дoмe c лифтoм. просторная и уютная квартира-студия, идеальхо подходит для пары или для 2x персон (диван раскладывается). Квартира только после ремонта с новой мебелью и сантехникой. Всё как на фото. Имеется вся бытовая техника: ТV, холодильник, электро плита, духовка, стиральная машина, электрочайник, утюг и фен. Кабельное интерактивное телевидение с полным пакетом программ, интернет Wi-Fi, eсть все постельные и кухонные принадлежности, полотенца, посуда - включенo в стоимость. 15 минут ходьбы до Старого города и Привокзальной площади. Безплатная порковка. Первый взнос за первый месяц + 470 страховая сумма. Без посреедников, сдаёт хозяйка.
Rīga,centrs,Sadovņikova 39
31 m²
370 €
10.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Projekts - Metropolia, jaunceltne, slēgta teritorija, ir lifts, iestiklota lodžija, guļamistabu skaits 1 gab., studio tipa, virtuve apvienota ar istabu, radiatori ar termoregulatoriem, sanitārais mezgls apvienots, vanna, dīvāns, divguļamā gulta, krēsli, televizors, ledusskapis, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, solārijs, internets, kabeļtelevīzija, signalizācija, namrunis, diennakts videonovērošana, diennakts apsardze, trenažieru sporta zāle, kāpņu telpā koda atslēga, uz 1 gadu, atbrīvots, nodots ekspluatācijā 2008 gadā, stratēģiski izdevīga vieta, bez dzīvniekiem, slēdzot īres līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo īres mēnesi , kā arī jāiemaksā drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša nomas maksas, CITY REAL ESTATE ID - 311370
Rīga,Imanta,Anniņmuižas bulvāris
2 istabas
48.3 m²
420 €
10.10.2018.
Vairākniss.lv
Complain
Ekskluzīvs slēgta tipa dzīvojamais projekts klusajā centrā. 1)Plānojums un palīgtelpas: + priekštelpa/koridoris , viesistaba apvienota ar virtuvi, divas guļamistabas(viena ar individuālu sanmezglu), sanmezgls; + telpas mantu glabāšanai, kā arī ir paredzēta vieta bērnu ratu un velosipēdu glabāšanai; + par atsevišķu samaksu virszemes un pazemes autostāvvietas ar pandusu. 2)Par projektu:... Vairāk informācijas
67.7 m²
222 056 €
Šodien plkst. 10:48
Vairākelitestate.lv
Complain
Pilna apdare, lieliska kvalitāte, gaumīgs dzīvoklis klusā Vecrīgas daļā, ekskluzīvā jaunajā projektā „Rīdzenes rezidence“: Projekts, apdare un palīgtelpas: + “Rīdzenes Rezidence” ir lielākais jaunais 72 dzīvokļu projekts Vecrīgā, tam ir divi korpusi, no dzīvokļu logiem paveras brīnišķīgs skats uz Daugavu un Vecrīgas namiem; + ēkā iespējams iegādāties dzīvokļus platībā no 50 līdz 330m2; + uzs... Vairāk informācijas
Kungu iela 25-24, Rīga
92.6 m²
185 200 €
12.10.2018.
Vairākelitestate.lv
Complain
До середины лета сдается маленький домик - 2 комнаты и кухня. (Летом земельный участок будет выставлен на продажу) Вторая линия от променада. Участок земли 5.97 соток. В доме центральное подключение электричества, вода из спицы, на кухне есть раковина, холодильник, плита, стиральная машина; в комнате телевизор; есть спутниковая антенна. Дом отапливается дровами - на кухне стоит печка - нагревается вода в котле, вода циркулирует по батареям и таким образом обогревается весь дом. Газ в баллонах. На участке молодые яблони, слива, смородина и стоят две теплицы. Туалет на улице. В доме есть небольшая баня, в которой можно установить душ. Рядом остановки автобуса и трамвая, магазины RIMI и MAXIMA, променад и велодорожки. Стоимость аренды 100 евро в месяц + за свет и вывоз мусора. ( газовые баллоны, дрова покупаете сами) Главное условие. - На участке живет собака - Лайка (12 лет) и кот (5 лет). Недавно умер хозяин. Дом сдается только на условиях, что собака будет выгуливаться не меньше двух раз в день и о животных будут заботиться. Животные очень добрые и ласковые. Питанием животных мы будем обеспечивать сами. Преимущество за непьющими, любящими животных.
Rīga,Ķengarags,Randu 4
597 m²
100 €
12.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Продается эксклюзивный дом 2009 года постройки, 3-этажный, расположен на земельном участке 1100 кв. м. Общая площадь домовладения 469 кв. м состоит из жилого дома 407 кв. м. , терассы 30кв. м. , гаража 32 кв. м. Дом находиться в одном из красивейших районов Риги, центр Иманты, на солнечной стороне городского парка. В районе развитая инфраструктура, детские сады, школы, супермаркеты, 15 минут до Старого города, 15 минут до аэропорта, 15 минут от Юрмалы. Отопление экономичное, тепловой насос HELIOTHERM с системой приготовления свежей горячей воды ( две аккумулирующие емкости по 500 литров). Интегрированная система солнечных коллекторов. В каждой комнате дома можно выставлять свою температуру воздуха на разное время суток. Во всем доме водяная система обогрева. В жилых комнатах обогрев стен, в нежилых обогрев полов. Теплоноситель дистиллированная вода. Дом построен из газобетона AEROC 375, плюс утепление каменной ватой. Фундамент и цокольный этаж цельно-литой бетон. Внутренние стены 20 см AEROC. Железобетонные междуэтажные перекрытия. Чердак и крыша деревянные. Покрытие крыши битумная черепица. Крыльцо главного входа, терраса и барбекю покрыты натуральным 3 см. гранитом. На террасе электрический обогрев полов плюс верхний инфракрасный обогрев. Городская вода и канализация. Охрана, IP видео наблюдение. Больше фото можно посмотреть по ссылке, на сайте.
Rīga,Imanta,Spodras 7
469 m²
590 000 €
8.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Blakus Dailes teātrim tiek pārdots 4 istabu dzīvoklis. Vannasistaba apvienota ar labierīcībām. Dzīvoklī ir plaša viesistaba ar skatu uz kluso baznīcas ielu. Guļamistabas logi iziet uz iekšpagalmu. Mājā ir laba skaņas un siltuma izolācija. Nav dzirdami ielas trokšņi, jo Baznīcas iela, pati par sevi, ir miera pilna iela. Dzīvoklī ir arī lodžija ar skatu uz Baznīcas ielu. Ir 2 stāvvietas iekšpagalmā, kas centrā ir liels retums. Ļoti laba infrastruktūra. Blakus atrodas veikali, skolas, bērnudārzi, aptieka, slimnīca, kafejnīcas, restorāni. No lodžijas var redzēt Dailes teātri. Visa veida sabiedrisko transportu kustība 2. min attālumā. Klusi, kārtīgi kaimiņi. Dzīvoklim nav apgrūtinājumu, zeme īpašumā. Продаётся 4-х комнатная квартира рядом с театром Дайлес. Санузел совмещён. В квартире просторная гостинная комната с видом на улицу Базницас, окна спальни выходят в тихий двор. В доме отличная тепло и шум изоляция. В квартире не слышны шумы улицы, так как улица Базницас сама по себе тихая. Так же имеется лоджия которая выходит на улицу Базницас. Есть два парковочных места во дворе дома, что в центре города является большой редкостью. Хорошо развита инфраструктура: рядом находятся магазины, школы, детские садики, аптека, больница и множество различных кафе и ресторанов. С лоджии открывается вид на театр Дайлес. Отличное сообщение общественного транспорта. Тихие и порядочные соседи. Долгов и отягощений нет. Земля в собственности. 4-room apartment is for sale next to Dailes Theater. The bathroom is combined with amenities. This apartment has a spacious living room overlooking the quiet street of the church. Bedroom windows go out into the courtyard. The house has good sound and thermal insulation. There is no sound coming from street, because the Church Street, in itself, is a peaceful street. The apartment also has a loggia overlooking Baznīcas Street. There is 2 parking spaces in the yard, which is a great rarity in the center. Very good infrastructure. There are shops, schools, kindergartens, pharmacy, hospital, cafes, restaurants nearby. Dailes Theater can be seen from the loggia. All types of public transport movement at 2 min walk. Calm, neat neighbors. Land included.
Rīga,centrs,Baznīcas 41
98 m²
147 000 €
12.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Cenā iekļauts Pvn, komunālie maksājumi, optiskais internets, dienakts apsardzes pakalpojumi. Biznesa Centra ēka ir atvērta visu diennakti un aprīkota ir visām nepieciešamajām komunikācijām veiksmīgai uzņēmējdarbības veikšanai. Pirmajā stāvā atrodas mājīga kafejnīca ar telpām, kas paredzētas konferencēm un pasākumiem. Pie ēkas atrodas apsargājama autostāvvieta ar video novērošanu. Цена с PVN и коммунальными платежами, а так же в цену включена круглосуточная охрана. Здание Бизнес Центра оснащено всеми необходимыми коммуникациями для работы и ведения бизнеса, на первом этаже находится уютное кафе с залами для фуршетов или конференций. К зданию прилегает охраняемая автостоянка с видеонаблюдением, доступ в здание осуществляется круглосуточное. Оптический интернет.
Rīga,Čiekurkalns,Gaujas 11
32 m²
290 €
10.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Ipašnieks Izīrē divistabu dzīvokli, kurš atrodas Rīga, Stabu iela 116 Dzīvoklis ir silts, Istabas izolētas, pilnībā mēbelēts, Virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu (studio tipa). Atsevišķa guļamistaba. Iebūvēta virtuve (ledusskapis, elektriskā plīts, krāsns, veļas mazgājamā mašīna, trauku mazgājamā mašina. Pakešu logi, Nav augsti komunālie, 430 EUR + komunālie maksājumi. Хозяин Сдаёт 2-ух комнатную квартиру в центре Риге, комнаты смежные. Квартира тёплая, полностью меблированная, с новой бытовой техникой, стиральная машина, духовка, электрическая плита, посудомойка и тд, не высокая комунальные. 430EUR + коммунальные
Rīga,centrs,Stabu 116
41 m²
430 €
12.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Iznomā lēti biroju telpas par 5 eur/m2.1.stāvs. Papildus maksājami komunālie Maksājumi. Plānojums sastāv no: -3 kabineti; -1. stāvs; -pakešu logi; -ēkā diennakts dežurants; -videonovērošana; -kafejnīca; -sabiedriskā transporta pietura pie ēkas; -telpas pielāgojamas klienta vajadzībām; -- --
Rīga,centrs,Valdemāra 149
60 m²
300 €
5.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Сдается 3-комнатная квартира в районе посольства. √ Большая гостиная, отдельная кухня. √ Две спальни. √ Ванная комната с душем, отдельный санузел. √ Гардеробное помещения. √ Квартира полностью меблирована и оборудована всей бытовой техникой. √ Автостоянка во дворе дома. Квартира доступна сейчас. Без комиссии. For rent 3-room apartment in the embassy district. √ Spacious living room, separate kitchen. √ Two bedrooms. √ Bathroom with shower, separate bathroom. √ Wardrobe space. √ The apartment is fully furnished and equipped with all household appliances. √ Car parking in the yard of the house. Apartment available now. No commission. Izīrē 3 istabu dzīvokli Vēstniecību rajonā. √ Plaša viesistaba, atsevišķa virtuve. √ Divas guļamistbas. √ Vannas istaba ar dušu, atsevišķs sanmezgls. √ Garderobes telpa. √ Dzīvoklis pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu sadzīves tehniku. √ Autostavvieta mājas pagalmā. Dzīvoklis pieejams jau tagad. Bez komisijas maksas.
Rīga,centrs,Elizabetes 29b
80 m²
750 €
5.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Iznomā biroja telpas Ūnijas ielā 52. Kopēja telpu platība: 500, 8 m2; Dažāda izmēra kabinetu tipa plānojums; Telpas pieejamas ar mēbelēm; Izbūvētas elektroapgādes, datu un telefonu tīklu, apsardzes, ugunsdrošības un piekļuves kontroles sistēmas; Katrā no telpām uzstādīts kondicionieris; Katrā stāvā tualete un virtuve; Pieejamas autostāvietas iekšpag almā, bezmaksas auto stāvvietas blakus ēkai; Ēkas tuvumā ir ērta sabiedriskā transporta kustība; Telpas pieejamas uzreiz. Nomas maksa: 5.00 EUR/m2 Uzturēšanas izmaksas: 1, 50 EUR/m2 (ietilpst apkure, teritorijas uzkopšana, ventilācija, apsaimniekošana un NĪ nodoklis) + elektrība un ūdens pēc skaitītājiem
Rīga,Purvciems,Ūnijas 52
500 m²
2 500 €
5.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Unikāls projekts - lidojošu koku māja, zaļā pasaules uzskata, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība. 1)Dzīvokļa plānojums: priekšnams, dzīvojamā istaba apvienota ar virtuves zonu, 3 guļamistabas, 2 garderobes, 3 sanmezgli, terases. 2)Par projektu: + HOFT projekts (House Of the Flying Trees) atrodas labiekārtotā 1212 m² lielā teritorijā, divas dzīvojamas daudzd... Vairāk informācijas
Strēlnieku iela 5-3, Rīga
178 m²
431 667 €
5.10.2018.
Vairākelitestate.lv
Complain
Pārdodu 2 istabu dzīvokli Zeltiņu ielā 7, Dārzciemā, klusā un zaļā apkārtnē. Dzīvoklis ar divām izolētām istabām, tualeti, vannas istabu, atsevišķu virtuvi, lodžiju. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, PVC logi, metāla durvis. Zeme īpašumā. NĪ nodoklis 78 eur/gadā (dzīvoklis un zeme). Apsaimnieko "Rīgas namu pārvaldnieks", komunālie maksājumi vasarā - 60 eur/mēn. , ziemā - 120 eur/mēn. Līdz pilsētas centram ar auto var nokļūt 10 minūtēs. Lieliska infrastruktūra - skolas, bērnudārzi, sabiedriskais transports, veikali. Pie mājas ir iespējams novietot auto. Dzīvoklis ir atbrīvots, bez parādiem un apgrūtinājumiem. Māklerus lūdzu netraucēt.
Rīga,Purvciems,Nīcgales 7
50.3 m²
48 900 €
8.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Dzīvoklis ar ļoti labu remontu. Mēbeles, sadzīves tehnika, metāla durvis, stikla paketes. Квартира с качественным ремонтом, мебелью и бытовой техникой. Мет. дв, стеклопакеты.
Rīga,Ķengarags,Prūšu 17
46 m²
300 €
9.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Полуподвал. Квартира имеет, официальный статус нежилого помещения(из за маленьких окон). Статус бюро. Помещение со всеми удобствами и с действующим камином. Имеется два входа, с подъезда и со двора. Помещение сухое и тёплое. Удобное расположение. Рядом магазины, банки и транспорт. Земля под домом в собственности.
Rīga,centrs,Valdemāra 121
65 m²
29 900 €
9.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Ļoti labs, saulains, omulīgs un silts 3 – istabu dzīvoklis ideālā vietā, bez parādiem un apgrūtinājumiem. Atrodas specprojektā ķieģeļu ēkas 3. stāvā, ēkas vidus daļā, labs projekts, visas istabas izolētas, plaša lodžija, dzelzs durvis, pakešlogi. Ir savs pagrabs. Pie dzīvokļa īpašuma pieder būvju domājamā daļa. Ļabi, mierīgi kaimiņi. Māja atrodas klusā zaļā vietā, apkārt ir skaista daba, kur ir daudz vietu pastaigām un atpūtai. Blakus mājai ir apsargājama a/m stāvvieta. Ēku apsaimnieko SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”. Tuvumā dažādi tirdzniecības centri, skolas, trolejbusu un autobusu pieturas. Очень хорошая, уютная, солнечная и тёплая 3 – комн. квартира в идеальном месте, без долгов и отягощений. Находится в кирпичном здании спецпроекта на 3 этаже в середине дома, хороший проект, все комнаты изолированные, большая лоджия, мет. двери, стеклопакеты. Есть свой подвал. Хорошие спокойные соседи. Дом находится в тихом зелёном месте, вокруг красивая природа, где есть много мест для прогулок и отдыха. Рядом с домом охраняемая авто стоянка. Близко торговые центры, школы, троллейбусные и автобусные остановки.
Rīga,Purvciems,Ieriķu 60
65.5 m²
69 900 €
7.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Сдаю окнокомнатную квартиру с 20 октября на длительный срок за 200 евро. Аренда за первый и последний месяц, Drośibas nauda 100evro и договор об аренде. Сдам и обьявление сразу сниму. Еть диван, холодильник и стиральная машина. Просмотр планирую делать 19 октября после обеда.
Rīga,Imanta,Dammes 7
36 m²
200 €
11.10.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more