Lieliska investīcija Vecrīgā, Vāgnera ielā 12 , Rīga. Pārdod dzīvokli pie Līvu laukuma; Ideāli piemērots dzīvoklis cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot Vecrīgā vai investēt-ilgtermiņa/īstermiņa izīrēšanai; Darbojošs kamīns; Laba skaņas izolācija- biezas mūra sienas; Remontēts-mainīti logi PVC, līdzinātas sienas, iebūvētie skapji, mainītas komunikācijas, elektroinstalācija, čuguna radiatori, iebūvētā virtuves iekārta, parketa grīdas; Pārdošanā ar visām mēbelēm un tehniku; Slēgta, akurāta kāpņu telpa; Augstie griesti; Zeme īpašumā; 2017. gadā ēkai veikta pilna fasādes un iekšpagalma renovācija. Dzīvoklis atrodas pašā Vecīgas sirdī, pie Līvu laukuma, netālu Nacionālā opera, Krievu drāmas teātris, blakus restorāni, kafejnīcas, netālu t.c Galeria Centrs.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela 14, Vecrīga
2 istabas
68 m²
125 000
15.5.2018.
Vairākcity24.lv
Fasādes māja, renovēta māja, ieeja no ielas, logi vērsti mājas abās pusēs, pilnā apdare, lielais skatlogs, plastikāta stikla pakešu logi, restaurēti, atjaunoti koka logi, krāsotas sienas, flīžu grīdas segums, tualete, ārējās aizsargžalūzijas, uz durvīm ārējās aizsarg žalūzijas, stratēģiski izdevīga vieta, par cenu iespējams vienoties, palīdzēsim iegūt Uzturēšanās atļauju Latvijā, CITY REAL ESTATE ID - 412072
Rīga,Vecrīga,Riharda Vāgnera iela
2 istabas
265 000
29.5.2018.
Vairākcityreal.lv
Lieliska investīcija Vecrīgā, Vāgnera ielā 12 , Rīga. Pārdod dzīvokli pie Līvu laukuma; Ideāli piemērots dzīvoklis cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot Vecrīgā vai investēt-ilgtermiņa/īstermiņa izīrēšanai; Iespējams sadalīt 2 dzīvokļos! Ērts plānojums-izolētas istabas, plaša viesistaba, virtuve; Darbojošs kamīns; Laba skaņas izolācija- biezas mūra sienas; Remontēts-mainīti logi PVC, līdzinātas sienas, iebūvētie skapji, mainītas komunikācijas, elektroinstalācija, čuguna radiatori, iebūvētā virtuves iekārta, parketa grīdas; Pārdošanā ar visām mēbelēm un tehniku; Slēgta, akurāta kāpņu telpa; Augstie griesti; Zeme īpašumā; 2017. gadā ēkai veikta pilna fasādes un iekšpagalma renovācija. Dzīvoklis atrodas pašā Vecīgas sirdī, pie Līvu laukuma, netālu Nacionālā opera, Krievu drāmas teātris, blakus restorāni, kafejnīcas, netālu t.c Galeria Centrs.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela 14, Vecrīga
3 istabas
136 m²
250 000
15.5.2018.
Vairākcity24.lv
Fasādes māja, renovēta māja, guļamistabu skaits 2 gab., virtuve, centrālā apkure, pilnā apdare, jauna santehnika, sanitārais mezgls atsevišķs, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, CITY REAL ESTATE ID - 403143
Rīga,Vecrīga,Riharda Vāgnera iela
4 istabas
106.6 m²
311 860
5.5.2018.
Vairākniss.lv
Labiekārtots plašs 3istabu dzīvoklis Vecrīgas centrā vēsturiskā namā, starp Līvu laukumu un Galeriju centrs, netālu no Operas. Dzīvoklī ir funkcionējošs malkas kamīns, plaša virtuve, no viesistabas skats uz Pēterbaznīcas torni. Guļamistabas vērstas uz klusu, slēgtu iekšpagalmu. 2017 gadā veikta ēkas fasāžu renovācija un kāpņutelpas remonts.
Rīga, Latvija Vecrīga, Riharda Vāgnera iela 12, Vecrīga
3 istabas
136 m²
250 000
24.4.2018.
Vairākcity24.lv
Fasādes māja, renovēta māja, guļamistabu skaits 2 gab., virtuve, centrālā apkure, pilnā apdare, jauna santehnika, sanitārais mezgls atsevišķs, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, CITY REAL ESTATE ID - 403143
Rīga,Vecrīga,Riharda Vāgnera iela
4 istabas
311 860
2.4.2018.
Vairākcityreal.lv
Izdevīgs ieguldījums! Tiek piedāvātas pārdošanai komerctelpas 1.stāvā - salons Vecrīgā, Vāgnera ielā 12. ATRAŠANĀS VIETA: Vecrīga, Vāgnera iela 12, netālu no tirdzniecības centra ‘’Galerija Centrs’’ un aktīvās tirdzniecības artērijas – Kaļķu ielas. Uz Vāgnera ielas atrodas daudz dažādu veikaliņu, salonu, kafejnīcu un restorānu. NAMS: 3 stāvu dzīvojamā ēka ar mansarda stāvu, kas būvēta 18.gs. 2.ceturksnī, pārbūvēta 1890.gadā. Pieslēgums pilsētas komunikācijām. Patlaban notiek nama fasādes renovācijas darbi. TELPU APRAKSTS: telpas ar kopējo platību 38,7 kv.m. atrodas nama 1.stāvā, ar atsevišķu ieeju no fasādes puses un lielu skatlogu. Telpas ir lieliskā stāvoklī. Telpās ir atsevišķa saimniecības telpa un sanmezgls. Telpu augstie griesti piešķir plašuma sajūtu. Telpas ir ļoti likvīdas kā ilgtermiņa nomas objekts (1200,- EUR mēnesī + PVN + komunālie maksājumi). ĪPAŠUMA TIESĪBAS: Telpas ir reģistrētas Rīgas pilsētas Zemesgrāmatā. Iegādājoties telpas, pircējs iegūst īpašuma tiesības arī uz ēkai piekrītošā zemes gabala domājamām daļām. Pārdošanas cena: 270.000,- EUR.
Riharda Vāgnera iela 12, Rīga
270 000
23.3.2018.
Vairākkomersa.lv
Kopējā platība: 245.4 m ; Pirmā stāva platība: 91.8 m , pagrabstāva platība: 153.6 m ; Ieeja no ēkas fasādes (Vāgnera ielas) un rezerves ieeja no iekšpagalma; Telpām veikts remonts, pagrabstāvā vēsturiskie ķieģeļu atsegumi; Divas WC pagrabstāvā; Telpu apkure notiek ar elektrību (siltās grīdas); Vēsturiski telpās bijusi ēdināšanas iestāde (iespējams atjaunot ventilācijas sistēmu); Telpu īpašnieks nav PVN maksātājs; Telpas pieejamas uzreiz.
Riharda Vāgnera iela 14 Rīga, Vecrīga
245 m²
4 000
13.3.2018.
Vairākkivi.lv
Tiek pārdots ekskluzīvs četristabu dzīvoklis baroka stilā būvētā ēkā Riharda Vāgnerā ielā 2, Rīgā. - 1762. gadā Nams būvēts kā baltvāciešu uzņēmēja un mecenāta barona Oto Hermaņa fon Fitinghofa pilsētas savrupmāja. - 2008. gadā ēka tika pilnībā atjaunota un tika pabeigti renovācijas darbi. Dzīvoklis ir svaigi remontēts un pilnībā mēbelēts. Plānojums: - Viesistaba ar kamīnu, apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas. - Divas vannas istabas. - Dzīvokļa logi izvietoti gan uz Līvu laukumu, gan Riharda Vāgnera ielu. Aprīkojums: - Dzīvoklis aprīkots ar virtuves un sadzīves tehniku. - Santehnika, ventilācijas sistēma, kondicionieri. - Pilnībā mēbelēts. - Namrunis, signalizācija un ugunsdrošības sistēma. - Individuālie siltuma skaitītāji. Kāpņutelpa: - Sakopta un slēgta kāpņutelpa. - Video novērošana. Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi par dzīvokli vai ēku kopumā, būšu priecīgs uz tiem atbildēt!
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
118.1 m²
596 000
8.2.2018.
Vairākcity24.lv
Piedāvājam izīrēt 2 istabu dzīvokli pašā Vecrīgas sirdī! Dzīvoklis atrodas renovētas un senlaicīgas ēkas 2. stāvā, tā kopējā platība ir 70 kvm. Dzīvoklim ir klasisks plānojums, plaša atvērtā plānojuma viesistaba, kas savienota ar iebūvēto virtuvi un ēdamzonu, 1 izolēta guļamistaba. Pa logiem paveras skats uz iekšpagalmu un Vecrīgai netipiski mierīgo Riharda Vāgnera ielu. Dzīvoklis renovēts izmantojot tikai kvalitatīvus un dabiskus materiālus- akmens flīzes , granīta darba virsma virtuvē, ozolkoka parketa grīdas, koka logi un durvis, augstas klases "Villeroy and boch" santehnika. specpasūtījuma virtuves iekārta . Dzīvoklī centrālā apkure ar individuālajiem skaitītājiem. Dzīvoklis piedāvājumā pilnībā mēbelēts ar specpasūtījuma mēbelēm no ozolkoka un labiekārtots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku no "Elektrolux"- gatavs dzīvošanai! Uzstādīta "Daikin" Kondicionēšanas sistēma. Dzīvokļa gaisa temperatūru iespējams regulēt ar "Siemens" autonomo iekārtu. Pieejama pazemes autostāvvieta par papildus samksu - 200 EUR+PVN. Ēka ir jaunuzbūvēta, ierīkots lifts, uzstādīta čipu karšu sistēma durvīm un videonovērošana. Kāpņu telpā veikts kosmētiskais remonts. Ēka atrodas Vecrīgā, netālu no Galerijas Centrs un Līvu laukuma, apkārtnē Krievu drāmas teātris un citas izklaides iespējas, veikali un pakalpojumi. Komunālie maksājumi jāveic atsevišķi un ir apmēram EUR 180 vasaras mēnešos un apmēram EUR 350 ziemas mēnešos.
Riharda Vāgnera iela 11, Rīga, Vecrīga
5 istabas
1 300
20.1.2018.
Vairākreklama.lv
Piedāvājam izīrēt 3 istabu dzīvokli pašā Vecrīgas sirdī! Dzīvoklis atrodas renovētas un senlaicīgas ēkas 3. stāvā, tā kopējā platība ir 122 kvm. Dzīvoklim ir klasisks plānojums, plaša atvērtā plānojuma viesistaba, kas savienota ar iebūvēto virtuvi un ēdamzonu, 2 izolētas guļamistabas, no kurām lielākajā atrodas arī plaša graderobes telpa, kas savienota ar sanmezglu, kurā ir gan liela vanna, gan dubultā duša, ir vēl viens sanmezgls ar dušu. Pa logiem paveras skats uz iekšpagalmu un Vecrīgai netipiski mierīgo Riharda Vāgnera ielu. Dzīvoklis renovēts izmantojot tikai kvalitatīvus un dabiskus materiālus- akmens flīzes , granīta darba virsma virtuvē, ozolkoka parketa grīdas, koka logi un durvis, augstas klases santehnika un virtuves iekārta, īpaši izraudzītas un modernas mēbeles. Dzīvoklī centrālā apkure ar individuālajiem skaitītājiem. Dzīvoklis piedāvājumā pilnībā mēbelēts ar specpasūtījuma mēbelēm no ozolkoka un labiekārtots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku- gatavs dzīvošanai! Ēka tikusi renovēta un labiekārtota, ierīkots lifts, uzstādīta čipu karšu sistēma durvīm un videonovērošana. Kāpņu telpā veikts kosmētiskais remonts. Ēka atrodas Vecrīgā, netālu no Galerijas Centrs un Līvu laukuma, apkārtnē Krievu drāmas teātris un citas izklaides iespējas, veikali un pakalpojumi. Komunālie maksājumi jāveic atsevišķi un ir apmēram EUR 180 vasaras mēnešos un apmēram EUR 350 ziemas mēnešos.
Riharda Vāgnera iela 11, Rīga, Vecrīga
5 istabas
1 950
20.1.2018.
Vairākreklama.lv
Pašā Vecrīgas sirdī, autonoma ieeja, dzīvoklis klusā, romantiskā ieliņā. 1)Īpašuma sastāvs un plānojums: + priekštelpa, viesistaba un studio tipa virtuve, guļamistaba, sanmezgls ar dušu, iebūvētais skapis; + dzīvoklim var pievienot pagrabu izbūvējot kāpnes un izveidojot divu līmeņu dzīvojamo/darba telpu. 2)Apdare un iespējas: + dzīvoklī pabeigts kvalitatīvs remonts, oriģināldizaina mēbeles pēc pasūtījuma; + piemērots mākslinieku darbnīcai. 3)Komunikācijas: + pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija; + apkure Rīgas Siltums. 4)Vide un infrastruktūra: + tiek saskaņots ēkas fasādes renovācijas projekts; + apkārtnē attīstīta infrastruktūra, viss kvalitatīvai dzīvei un atpūtai nepieciešamais, galerija Centrs 50m; + aktīva sabiedriskā transporta kustība, centrālā dzelzceļa stacija 700m, lidosta Rīga 12km, Jūrmala 20km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela 12, Vecrīga
2 istabas
56.8 m²
115 000
22.12.2017.
Vairākcity24.lv
Vecrīgas sirdī, autonoma ieeja, dzīvoklis klusā, romantiskā ieliņā. 1)Īpašuma sastāvs un plānojums: + dzīvoklis (55. 4 m2): priekštelpa, viesistaba un studio tipa virtuve, guļamistaba, sanmezls ar dušu, iebūvētais skapis. + pagrabstāvs(256. 9m2) ar 14 logiem; 2)Apdare un iespējas: + dzīvoklī tiek pabeigts kvalitatīvs remonts, orgināldizaina mēbeles pēc pasūtījuma; + piemērots arī mākslinieku darbnīcai; + pagrabstāvu var pievienot dzīvoklim, izbūvējot kāpnes un tā izveidojot divu līmeņu dzīvojamo/darba telpu; 3)Komunikācijas: + pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija; + apkure Rīgas Siltums. 4)Vide un infrastruktūra: + autonoma ieeja no Mucenieku ielas; + tiek sakaņots ēkas fasādes renovācijas projekts; + apkārtnē ļoti attīstīta infrastruktūra, viss kvalitatīvai dzīvei un atpūtai nepieciešamais, galerija Centrs 50m; + netālu aktīva sabiedriskā transporta kustība, centrālā dzelceļa stacija 700m, lidosta Rīga 12km, Jūrmala 20km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
2 istabas
312.3 m²
155 000
24.12.2017.
Vairākcity24.lv
Tiek pārdots ekskluzīvs četristabu dzīvoklis baroka stilā būvētā ēkā Riharda Vāgnerā ielā 2, Rīgā. - 1762. gadā Nams būvēts kā baltvāciešu uzņēmēja un mecenāta barona Oto Hermaņa fon Fitinghofa pilsētas savrupmāja. - 2008. gadā ēka tika pilnībā atjaunota un tika pabeigti renovācijas darbi. Plānojums: - Viesistaba ar kamīnu, apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas. - Divas vannas istabas. - Dzīvokļa logi izvietoti gan uz Līvu laukumu, gan Riharda Vāgnera ielu. Aprīkojums: - Dzīvoklis aprīkots ar virtuves un sadzīves tehniku. - Santehnika, ventilācijas sistēma, kondicionieri. - Pilnībā mēbelēts. - Namrunis, signalizācija un ugunsdrošības sistēma. - Individuālie siltuma skaitītāji. Kāpņutelpa: - Sakopta un slēgta kāpņutelpa. - Video novērošana. Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi par dzīvokli vai ēku kopumā, būšu priecīgs uz tiem atbildēt!
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
130 m²
500 000
25.12.2017.
Vairākcity24.lv
Liela viesistaba, kas pilda arī ēdamistabas funkciju un ir daļēji apvienota ar virtuves daļu; Trīs guļamistabas, kur viena no tām ar personīgo vannas istabu un garderobes telpu; Atsevišķa vannas istaba ar duškabīni; Dzīvoklī augstie griesti (3 - 3,15 m), viesistabā ierīkots kamīns; Kvalitatīvi apdares materiāli un individuāli veidots interjera dizains; Pilnībā atjaunota jūgendstila ēka, plaša un grezna kāpņu telpa ar liftu; Blakus parki, tirdzniecības centri, izklaides un atpūtas vietas; Lieliska atrašanās vieta, kur viss nepieciešamais sasniedzams pāris soļu attālumā.
Riharda Vāgnera iela 2 Rīga, Vecrīga
4 istabas
118 m²
596 000
3.1.2018.
Vairākkivi.lv
Tiek pārdots ekskluzīvs četristabu dzīvoklis baroka stilā būvētā ēkā Riharda Vāgnerā ielā 2. - 1762. gadā Nams būvēts kā baltvāciešu uzņēmēja un mecenāta barona Oto Hermaņa fon Fitinghofa pilsētas savrupmāja. - 2008. gadā ēka tika pilnībā atjaunota un tika pabeigti renovācijas darbi. Plānojums: - Viesistaba ar kamīnu un augstajiem griestiem, apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas. - Divas vannas istabas. - Dzīvokļa logi vērsti uz pagalmu. - Trīs balkoni. Aprīkojums: - Dzīvoklis aprīkots ar sadzīves tehniku. - Santehnika, ventilācijas sistēma, kondicionieris. - Namrunis, signalizācija un ugunsdrošības sistēma. - Individuālie siltuma skaitītāji. Kāpņutelpa: - Sakopta un slēgta kāpņutelpa. - Video novērošana. Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi par dzīvokli vai ēku kopumā, būšu priecīgs uz tiem atbildēt!
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
168.9 m²
400 000
11.12.2017.
Vairākcity24.lv
Vienā no skaistākajām Rīgas ēkām - renovētajā Fitinghofa namā iespēja iegādāties plašu dzīvokli ar ekskluzīvām mēbelēm, dārgu sadzīves tehniku un neparspējamu greznības sajūtu. Plašāk par piedāvājumu: Renovēta fasādes māja, pagalms apsargāts, ieeja no ielas, maksas autostavvieta, ir lifts, ir lodžija, logi vērsti mājas abās pusēs, trīs istabas izolētas, studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, garderobe, divi sanmezgli, bidē, vanna, duškabīne, augstie griesti, kamīns, centrālā pilsētas apkure, kapitālais remonts, alumīnija stikla pakešu logi, krāsotas sienas, mainīta santehnika, masīvkoksnes parketa grīda, flīžu grīdas segums, mainīti radiatori, apsildāmās grīdas, mēbelēts, iebūvēta virtuve, iebūvēti sienas skapji, guļamistabas interjērs, ekskluzīvas mēbeles, televizors, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā plīts, veļas mašīna, tvaiku nosūcējs, internets, slēgta kāpņu telpa, gaisa kondicionieris, reģistrēts zemesgrāmatā, atbrīvots. Foto no cita dzīvokļa šajā ēka. . ReaLat ID: 9130
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
169 m²
400 000
18.10.2017.
Vairākcity24.lv
Pašā Vecrīgas sirdī, autonoma ieeja, dzīvoklis klusā, romantiskā ieliņā. 1)Īpašuma sastāvs un plānojums: + priekštelpa, viesistaba un studio tipa virtuve, guļamistaba, sanmezgls ar dušu, iebūvētais skapis; + dzīvoklim var pievienot pagrabu izbūvējot kāpnes un izveidojot divu līmeņu dzīvojamo/darba telpu. 2)Apdare un iespējas: + dzīvoklī pabeigts kvalitatīvs remonts, oriģināldizaina mēbeles pēc pasūtījuma; + piemērots mākslinieku darbnīcai. 3)Komunikācijas: + pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija; + apkure Rīgas Siltums. 4)Vide un infrastruktūra: + tiek saskaņots ēkas fasādes renovācijas projekts; + apkārtnē attīstīta infrastruktūra, viss kvalitatīvai dzīvei un atpūtai nepieciešamais, galerija Centrs 50m; + aktīva sabiedriskā transporta kustība, centrālā dzelzceļa stacija 700m, lidosta Rīga 12km, Jūrmala 20km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela 12, Vecrīga
2 istabas
56.8 m²
115 000
18.7.2017.
Vairākcity24.lv
Tiek pārdots ekskluzīvs četristabu dzīvoklis baroka stilā būvētā ēkā Riharda Vāgnerā ielā 2. - 1762. gadā Nams būvēts kā baltvāciešu uzņēmēja un mecenāta barona Oto Hermaņa fon Fitinghofa pilsētas savrupmāja. - 2008. gadā ēka tika pilnībā atjaunota un tika pabeigti renovācijas darbi. Plānojums: - Viesistaba ar kamīnu un augstajiem griestiem, apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas. - Divas vannas istabas. - Dzīvokļa logi vērsti uz pagalmu. - Trīs balkoni. Aprīkojums: - Dzīvoklis aprīkots ar sadzīves tehniku. - Santehnika, ventilācijas sistēma, kondicionieris. - Namrunis, signalizācija un ugunsdrošības sistēma. - Individuālie siltuma skaitītāji. Kāpņutelpa: - Sakopta un slēgta kāpņutelpa. - Video novērošana. Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi par dzīvokli vai ēku kopumā, būšu priecīgs uz tiem atbildēt!
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
168.9 m²
400 000
28.4.2017.
Vairākcity24.lv
Tiek pārdots ekskluzīvs četristabu dzīvoklis baroka stilā būvētā ēkā Riharda Vāgnerā ielā 2, Rīgā. - 1762. gadā Nams būvēts kā baltvāciešu uzņēmēja un mecenāta barona Oto Hermaņa fon Fitinghofa pilsētas savrupmāja. - 2008. gadā ēka tika pilnībā atjaunota un tika pabeigti renovācijas darbi. Plānojums: - Viesistaba ar kamīnu, apvienota ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas. - Divas vannas istabas. - Dzīvokļa logi izvietoti gan uz Līvu laukumu, gan Riharda Vāgnera ielu. Aprīkojums: - Dzīvoklis aprīkots ar virtuves un sadzīves tehniku. - Santehnika, ventilācijas sistēma, kondicionieri. - Pilnībā mēbelēts. - Namrunis, signalizācija un ugunsdrošības sistēma. - Individuālie siltuma skaitītāji. Kāpņutelpa: - Sakopta un slēgta kāpņutelpa. - Video novērošana. Ja Jums rodas kādi papildus jautājumi par dzīvokli vai ēku kopumā, būšu priecīgs uz tiem atbildēt!
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
4 istabas
130 m²
500 000
29.4.2017.
Vairākcity24.lv
Vecrīgas sirdī, autonoma ieeja, dzīvoklis klusā, romantiskā ieliņā. 1)Īpašuma sastāvs un plānojums: + dzīvoklis (55. 4 m2): priekštelpa, viesistaba un studio tipa virtuve, guļamistaba, sanmezls ar dušu, iebūvētais skapis. + pagrabstāvs(256. 9m2) ar 14 logiem; 2)Apdare un iespējas: + dzīvoklī tiek pabeigts kvalitatīvs remonts, orgināldizaina mēbeles pēc pasūtījuma; + piemērots arī mākslinieku darbnīcai; + pagrabstāvu var pievienot dzīvoklim, izbūvējot kāpnes un tā izveidojot divu līmeņu dzīvojamo/darba telpu; 3)Komunikācijas: + pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija; + apkure Rīgas Siltums. 4)Vide un infrastruktūra: + autonoma ieeja no Mucenieku ielas; + tiek sakaņots ēkas fasādes renovācijas projekts; + apkārtnē ļoti attīstīta infrastruktūra, viss kvalitatīvai dzīvei un atpūtai nepieciešamais, galerija Centrs 50m; + netālu aktīva sabiedriskā transporta kustība, centrālā dzelceļa stacija 700m, lidosta Rīga 12km, Jūrmala 20km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Rīga, Latvija Riharda Vāgnera iela, Vecrīga
2 istabas
312.3 m²
155 000
21.3.2017.
Vairākcity24.lv
kapitālais remonts, koka stikla pakešu logi. nav mēbelēts, ir balkons, vanna. visas istabas ir izolētas.
Rīga, Vecrīga, Riharda Vāgnera iela 20
3 istabas
75.6 m²
1 400
21.2.2017.
Vairākincity.lv
kapitālais remonts, koka stikla pakešu logi. nav mēbelēts, jauni radiatori, kondicionieris, vanna. studijas tipa, virtuve apvienota ar viesistabu.
Rīga, Vecrīga, Riharda Vāgnera iela 18
2 istabas
75.5 m²
1 400
21.2.2017.
Vairākincity.lv
Projekts "Vāgnera Rezidence" - ir prestižs, labiekārtots un komfortabls dzīvei Vecrīgas sirdī, netālu no tirdzniecības centra "Galerija Centrs". Dzīvoklis tiek pārdots ar pilnībā pabeigtu apdari: santehnika Villeroy & Boch, dabiskās akmens flīzes no Ateliers un Marazzi, augstas kvalitātes ozola masīva parketa. Kā arī pilnībā mēbelēts! Ir gaisa kondicionieris. Māja kāpņu telpa ir slēgta un ir video domofons, lifts, mājas fasāde ir izgaismota. Pirmajā stāvā ir viens no labākajiem skaistumkopšanas saloniem Rīgā! Bankas, bankomāti, valūtas maiņas punkti ir 5 minūšu gājiena attālumā. Restorāni - tuvākajā apkaimē, Latvijas Nacionālā opera - pāri ceļam. kapitālais remonts, lamināta parketā grīdas, koka stikla pakešu logi. daļēji mēbelēts, jauni radiatori, garderobes telpa, iebūvēta virtuve, elektriska plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, kondicionieris, dušas kabīne. studijas tipa, virtuve apvienota ar viesistabu.
Rīga, Vecrīga, Riharda Vāgnera iela 18
1 istabas
38.6 m²
900
21.2.2017.
Vairākincity.lv
12