Complain
Pārdod apbūves gabalu Rūjienā, Brīvības ielā. Ērta piebraukšana pa asfalta seguma ielu. Pieejamas visas komunikācijas - ūdensvads, kanalizācija, siltums, lielas elektrojaudas. Zemes lietošanas mērķis - komercdarbības objektu apbūve; trīs, četru, piecu stāvu daudzdzīvokļu māju apbūve.
Rujiena,Brīvības
2989 m²
45 000
17.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Pārdod īpašumu Rūjienā, Sedas ielā. Īpašums sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 3743 m , dzīvojamās mājas ar platību 50.5 m un palīgēkas (šķūņa). Dzīvojamā māja ar iespēju izbūvēt jumta stāvu. Īpašums atrodas labā vietā - klusā, mierīgā apkaimē, tajā pašā laikā tuvu pilsētas centram.
Rūjiena,Sedas
3 istabas
50.5 m²
17 000
Vakar plkst. 14:24
Vairākniv.lv
Complain
Tiek pārdota koka dzīvojamā ēka, kas ir sadalīta dzīvokļū īpašumos pašā Rūjienas centrā, Rūjas upes krastā. Īpašums sastāv no zemes gabala 6623 m2, uz kura atrodas dzīvojamā māja, guļbūves klēts, šķūnis un mazmājiņa.
Rūjienas novads, Rūjiena,Upes
456 m²
45 000
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārdod divistabu dzīvokli Naukšēnu centrā. Nav stūra dzīvoklis. Dzīvokli ziemas mēnešos apsilda centrālā apkure, taču ir iespēja papildus sildīties pie divām malkas krāsnīm. Ir arī pagrabs un šķūnītis malkas uzglabāšanai. Blakus mājai kultūras nams, netālu skola ar bērnudārzu. Dažu metru attālumā veikals. Pagastā ir viss ikdienai nepieciešamais. Kursē sabiedriskais transports- Rūjiena; Valka. Sīkāk- zvanot vai e-pastā. Cena argumentēti apspriežama.
Kļavas 1
64 m²
7 800
Vakar plkst. 14:35
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more