Pārdod zemi (Nr. VA342433468)

Salaspils, Rīgas raj., Nameji
2.16 m²
86,400
2017-12-14
Tiek pārdots zemes gabals “Nameji” 2,16ha platībā Salaspils novadā, Doles salā- individuālu dzīvojamo māju apbūves un Doles salas dabas parka teritorijā. Zemes reljefs ir līdzens, labas piebraukšanas iespējas pie objekta. Nekustamais īpašums atrodas tikai 15km attālumā no Rīgas pilsētas centra. Sabiedriskā transporta, kas nodrošina satiksmi uz Rīgu, pieturas vieta atrodas 2,7km attālumā.
Vairākvarianti.lv

Vītolu iela 6

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Vītolu iela 6
2 istabas
48,490
Vakar plkst. 15:34
Omulīgs, silts dzīvoklis ļoti ērtā un piemērotā vietā, Salaspilī. Dzīvoklī ir plašas istabas ar brīnišķīgu skatu no logiem uz dīķī. Māja ir labā stāvoklī ar tīru un izremontēto kāpņutelpu. Ir vieta automašīnas novietošanai, ir vieta pastaigām ar suni. Izcila infrastruktūra: blakus skolas, sporta komplekss, bērnu dārzi, veikali un transporta pieturas. Viss tas atrodas piecu minūšu attālumā. Droši zvaniet lai nepalaistu garām iespēju iegādāties šo brīnišķīgo dzīvokli. Ja vēlaties iegādāties minēto īpašumu – ar lielāko prieku nodrošināsim bezmaksas juridisko konsultāciju īpašuma iegādes jautājumos, kā arī, pēc nepieciešamības, palīdzēsim noformēt kredītu ar vislabākajiem nosacījumiem.
Vairākcity24.lv

Baznīcas iela

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Baznīcas iela
2 istabas
69,500
2017-12-6
Māja un mājas ekstras - jaunais projekts, visas komunikācijas, visas ērtības, ir balkons, logi vērsti uz pagalma pusi, slēgta kāpņu telpa, kāpņu telpā koda atslēga, tīra kāpņu telpa. Teritorija - blakus sabiedriskais transports, blakus skola, blakus bērnudārzs, blakus veikali, klusa vieta, vieta automašīnai, pazemes autostāvvieta, bērnu laukums, garāža. Plānojums - istabas izolētas, virtuve apvienota ar viesistabu. Mēbeles - mēbelēts, iebūvēti sienas skapji. Tehnika - visa nepieciešamā sadzīves tehnika, ledusskapis, veļas mašīna, cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, gāzes plīts. Papildus ērtības - optiskais internets, namrunis. Īpašums un apkure - gāzes apkure, regulējama apkure. Remonts un remonta gradācija - plastikāta stikla pakešu logi, metāla durvis. Sanitārais mezgls - sanmezgls apvienots, vanna. Īpašuma statuss - pieder zemes domājamā daļa. Komunālie maksājumi - ziemas mēnešos 65 Eur/mēn, vasaras mēnešos 45 Eur/mēn. Situācija - atbrīvos pēc nepieciešamības. + - Izdevīgs piedāvājums par adekvātu tirgus cenu.. ReaLat ID: 24001
Vairākcity24.lv
18,500
2017-12-7
Pārdod apbūves zemi 1947 m2 Salaspils novada Piķurgās. Zeme pašvaldības teritorijas plānojumā paredzēta savrupmāju apbūves vajadzībām. Ideāla piekļūšana - pa asfaltētu pašvaldības autoceļu. Ceļa otrā pusē ir zemspiediena gāzes vads, iespēja pieslēgties pie tā un aptuvenās izmaksas 1200 EUR. Ir jau saņemti AS Sadales Tīkls tehniskie noteikumi jauna elektrības pieslēguma izveidei. Tā izveide tiks veikta saņemot pirmo rokas naudas maksājumu par pirmo pārdoto zemes gabalu. 25 minūšu brauciens no Rīgas. Salaspils centrs ap 3 km un Rumbula ap 5 km. Zeme bez aprobežojumiem un apgrūtinājumiem. Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos!
Vairākober-haus.lv
18,700
2017-12-8
Pārdod apbūves zemi 1972 m2 Salaspils novada Piķurgās. Zeme pašvaldības teritorijas plānojumā paredzēta savrupmāju apbūves vajadzībām. Ideāla piekļūšana - pa asfaltētu pašvaldības autoceļu. Ceļa otrā pusē ir zemspiediena gāzes vads, iespēja pieslēgties pie tā un aptuvenās izmaksas 1200 EUR. Ir jau saņemti AS Sadales Tīkls tehniskie noteikumi jauna elektrības pieslēguma izveidei. Tā izveide tiks veikta saņemot pirmo rokas naudas maksājumu par pirmo pārdoto zemes gabalu. 25 minūšu brauciens no Rīgas. Salaspils centrs ap 3 km un Rumbula ap 5 km. Zeme bez aprobežojumiem un apgrūtinājumiem. Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos!
Vairākober-haus.lv

acone 05

Salaspils pag., Salaspils nov., Latvija acone 05
1 istabas
22,000
2017-12-5
Plašs un ērts dzīvoklis mierīgā tec-2 (Acone) rajonā. Dzīvoklis pēc saskaņota projekta pārplanots no 1-istabas uz 2-istabu dzīvokli. Apkārt mājai – priedes, blakus mājas atrodas pārtikas veikals un brīvas vietas auto parkošanai. 4 minūtes attālumā atrodas sabiedriskā transporta pietura (50.autobuss), līdz Rīgai (Ķengarags) braukt 15 min. Šīs mājas priekšrocības: biezas ķieģeļu sienas, laba aizsardzība pret trokšņiem, lifts, papildus speciālais lifts invalīdu ratiem, liela lodžija dzīvoklī. Kāpņu talpa ir tīra ar kodu ieejas durvim, kātrā stāvā uzstādīti pakešu logi – tas samazina siltuma zudumus – attiecīgi, pieņēmami komunālie maksājumi. Zeme īpašumā, mierīgi kaimiņi. Labprāt parādīsim dzīvokli un apspriedīsim to iegādes iespējas.
Vairākcity24.lv
11,690
2017-12-7
Pārdod apbūves zemi 1230 m2 Salaspils novada Piķurgās. Zeme pašvaldības teritorijas plānojumā paredzēta savrupmāju apbūves vajadzībām. Ideāla piekļūšana - pa asfaltētu pašvaldības autoceļu. Ceļa otrā pusē ir zemspiediena gāzes vads, iespēja pieslēgties pie tā un aptuvenās izmaksas 1200 EUR. Ir jau saņemti AS Sadales Tīkls tehniskie noteikumi jauna elektrības pieslēguma izveidei. Tā izveide tiks veikta saņemot pirmo rokas naudas maksājumu par pirmo pārdoto zemes gabalu. 25 minūšu brauciens no Rīgas. Salaspils centrs ap 3 km un Rumbula ap 5 km. Zeme bez aprobežojumiem un apgrūtinājumiem. Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos!
Vairākober-haus.lv

Pārdod zemi (Nr. VA337433359)

Salaspils, Rīgas raj., Tilderu iela
29,000
2017-12-5
Zeme, Salaspilī, 500 m no Rīgas robežas Īpašnieks pārdod zemi mājas celtniecībai Salaspilī perspektīvā, pievilcīgā un ērtā vietā, kas robežojas ar jaunizbūvētu asfaltētu ielu, 500 m līdz Rīgas robežai, 1 km līdz centram – visa dzīvei nepieciešamā pilsētas infrastruktūra, 300 m (ērtā) attālumā atrodas trase uz Rīgu. Blakus (uz ielas) pieejamas komunikācijas. Zemesgabals 2916 m2, līdzens, sauss, augstā vietā. Ērta piebraukšana.
Vairākvarianti.lv

Silmaļu iela

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Silmaļu iela
2 istabas
58,500
2017-12-6
Māja un mājas ekstras - jaunais projekts, visas ērtības, ir balkons, logi vērsti uz pagalma pusi, slēgta kāpņu telpa, kāpņu telpā koda atslēga, tīra kāpņu telpa. Teritorija - blakus sabiedriskais transports, blakus skola, blakus bērnudārzs, blakus veikali, sakopta teritorija, klusa vieta, vieta automašīnai, bezmaksas autostāvvieta, bērnu laukums, ieeja no pagalma. Plānojums - viena istaba izolēta, virtuve apvienota ar viesistabu. Mēbeles - daļēji mēbelēts, iebūvēta virtuve, iebūvēti sienas skapji, divguļamā gulta. Tehnika - visa nepieciešamā sadzīves tehnika, ledusskapis, veļas mašīna, cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns, gāzes plīts. Papildus ērtības - optiskais internets, satelīttelevīzija. Īpašums un apkure - gāzes apkure, individuālie siltuma skaitītāji. Remonts un remonta gradācija - metāla durvis, plastikāta stikla pakešu logi. Sanitārais mezgls - sanmezgls apvienots, vanna. Īpašuma statuss - pieder zemes domājamā daļa. Komunālie maksājumi - ziemas mēnešos 80 Eur/mēn, vasaras mēnešos 45 Eur/mēn. Situācija - atbrīvots.. ReaLat ID: 23998
Vairākcity24.lv
18,300
2017-12-7
Pārdod apbūves zemi 1929 m2 Salaspils novada Piķurgās. Zeme pašvaldības teritorijas plānojumā paredzēta savrupmāju apbūves vajadzībām. Ideāla piekļūšana - pa asfaltētu pašvaldības autoceļu. Ceļa otrā pusē ir zemspiediena gāzes vads, iespēja pieslēgties pie tā un aptuvenās izmaksas 1200 EUR. Ir jau saņemti AS Sadales Tīkls tehniskie noteikumi jauna elektrības pieslēguma izveidei. Tā izveide tiks veikta saņemot pirmo rokas naudas maksājumu par pirmo pārdoto zemes gabalu. 25 minūšu brauciens no Rīgas. Salaspils centrs ap 3 km un Rumbula ap 5 km. Zeme bez aprobežojumiem un apgrūtinājumiem. Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos!
Vairākober-haus.lv
18,600
2017-12-8
Pārdod apbūves zemi 1958 m2 Salaspils novada Piķurgās. Zeme pašvaldības teritorijas plānojumā paredzēta savrupmāju apbūves vajadzībām. Ideāla piekļūšana - pa asfaltētu pašvaldības autoceļu. Ceļa otrā pusē ir zemspiediena gāzes vads, iespēja pieslēgties pie tā un aptuvenās izmaksas 1200 EUR. Ir jau saņemti AS Sadales Tīkls tehniskie noteikumi jauna elektrības pieslēguma izveidei. Tā izveide tiks veikta saņemot pirmo rokas naudas maksājumu par pirmo pārdoto zemes gabalu. 25 minūšu brauciens no Rīgas. Salaspils centrs ap 3 km un Rumbula ap 5 km. Zeme bez aprobežojumiem un apgrūtinājumiem. Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos!
Vairākober-haus.lv

Salaspils iela, Ķengarags

Rīga, Latvija Salaspils iela, Ķengarags
3 istabas
48,000
2017-11-25
Saulains 3 (trīs) istabu dzīvoklis, 59 kv.m, lietuv., 1/5 stāvs, zeme īpašumā, jauni PVC logi, istabas remontētas, jauna santehnika, divas metāla durvis, atsevišķi sanmezgli, slēdzama kāpņu telpa, kāpņu telpā nomainīti jauni logi, ir mantu glabātuve pagrabstāvā; ļoti laba infrastruktūra: veikali, sabiedriskais transports, bērnu dārzs, skola- viss blakus
Vairākcity24.lv

Nometņu iela 42

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Nometņu iela 42
2 istabas
67,000
2017-11-16
Mājīgs dzīvoklis kas ir pilnīgi gatavs uzturēšanai Salaspilī. Māja atrodas zaļajā zonā, blakus dīķis ar pludmali un speciāli aprīkotu vietu priekš “barbekju” Līdz Latviešu un Krievu valodas skolai 5 minūtes ar kājām, kā arī nesen uzcelts jauns baseins. Līdz supermarketam “rimi” 7 minūtes kājām. Ir arī citi veikali, aptiekas un t.t. Pie mājas ir autostāvvieta mājas iedzīvotajiem. Dzīvoklī ir teicami aprīkota virtuve kopā ar dzīvojamo istabu. Izolēta guļamistaba. Kvalitatīvs remonts, tika veikts Labi attīstīta transporta padeve (elektrovilciens līdz Rīgas stacijai- 25min) Braukt ar mašīnu 15 minūtes. Ja gribat dzīvet klusumā un ar ērtībam šis piedāvājums ir priekš jums!
Vairākcity24.lv

Rūķīši 175/176

Rūķīši 175/176 Rīgas rajons, Salaspils novads
5 istabas
153 m²
50,000
2017-11-24
Brīnišķīga atrašanās vieta, blakus teritorijai ir priežu mežs, ūdens tilpne ar peldvietām un veikparku; 5 km attālums līdz Rīgai un 20 min brauciena attālums līdz Rīgas Centram; Racionāls mājas plānojums; Iespējamais plānojums pirmajā stāvā - divas izolētas istabas, virtuve, tualete, priekštelpa ar trepēm uz otro stāvu un kurtuve; Iespējamais plānojums otrajā stāvā - divas izolētas istabas, vannas istaba un halle; Komunikācijas - vietējā kanalizācija, elektrība, ūdens spice, gāzes vads iet gar teritoriju; Funkcionālas formas teritorija un mājas izvietojums; Svaigs gaiss un miers nelielā attālumā no pilsētas ir brīnišķīga vieta ģimenes mājvietai.
Vairākkivi.lv

Minsteres iela 2

Salaspils pag., Salaspils nov., Latvija Minsteres iela 2
3 istabas
85,500
2017-11-22
Pārdod lielisku 3 istabu dzīvokli gleznainajā ciematā “Vācu kalni”. Te atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai uzkrātu jaunus spēkus pēc smagas darba dienas pilsētas burzmā. Mazās Juglas ielokā Jūs varēsiet baudīt absolūtu mieru, pastaigas mežā, makšķerēšanu upes krastā. Jūsu bērni droši varēs pavadīt vairāk laiku svaigā gaisā pagalmā, bērnu rotaļu laukumā un pārējā ciemata teritorijā. Dzīvoklis atrodas 6 dzīvokļu mājas otrajā stāvā. 2016. gadā veikts kosmētiskais remonts. Dzīvoklī iespīd gan dienas, gan vakara saule . Divi balkoni. Mājai izbūvēta liela jumta karnīze, kas karstajās vasaras dienās nodrošina patīkamu klimatu telpās. Koka pakešu panorāmas logi. Viesistabā un virtuvē gandrīz 4 metri augstie griesti. Dzīvoklis aprīkots ar iebūvētu virtuvi, kvalitatīvu tehniku. Individuāls gāzes apkures katls ar automātiku ekonomiskiem rēķiniem. Ēkai pieguļoša plaša labiekārtota un iežogota teritorija ar zālienu dažādām ārtelpu aktivitātēm, bruģētu stāvvietu automašīnai. Ciemats ir pilnībā apdzīvots. Teritorija ir labiekārtota, apgaismota un apsargāta. Ciematā ierīkotas arī dažādas kopējas labiekārtotas atpūtas vietas, t. s. bērnu rotaļu pilsētiņa un basketbola grozs. Šis ciemats noteikti ir jāredz, ja domājat par labāku dzīves vietu ārpus lielpilsētas dunas. Ikšķile 7 km, Ogre 10 km, Rīgas centrs 26 km. Apsaimniekošanas izdevumi ap 20Eur + ūdens, elektrība, gāze pēc skaitītāja. Uz visiem jautājumiem labprāt atbildēšu e pastā vai telefoniski.
Vairākcity24.lv
1 istabas
29.7 m²
21,800
2017-11-22
Pārdodu 1-istabas dzīvokli pirmā stāva cienītājiem. Dzīvoklis apmierinošā tehniskā stāvoklī. + Nepieciešams kapitālais remonts. + Ir uzstādīti PVC logi. + Zeme dzīvokļa īpašumā. + Pie mājas vieta automašīnai (ar atļauju Skolas 13 iedzīvotājiem). Zaļš un kluss pagalms. Tuvumā gandrīz viss, kas nepieciešams ērtai ikdienai - sabiedriskais transports, veikali, sporta halle, stadions, baseins u.c.. Zvaniet, sniegšu atbildes uz jautājumiem un vienosimies par apskates laiku. *Palīdzu sakārtot kredīta saņemšanu bankās, ja tas nepieciešams un veicu pilnu darījuma noformēšanu.
Vairākober-haus.lv
2 istabas
55.2 m²
67,000
2017-11-29
Pārdodu omulīgu un saulainu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta ēkā. Ēka nodota ekspluatācijā 2007. gadā. Dzīvoklis atrodas ēkas vidusdaļā, 4. stāvā. Dzīvoklis labā tehniskā stāvoklī. + Virtuvē uzstādīta virtuves iekārta un sadzīves tehnika. + Istabas izolētas. + Uzstādīta jauna elektroinstalācija, jauna santehnika, jauni radiatori ar termoregulatoriem, kas ļauj ieekonomēt rēķinus par siltumu (individuālais siltuma skatītājs) + Ir lodžija. + Pagrabstāvā atrodas mantu glabātuve - noliktava aptuveni 5 kv.m. liela. Ēku apsaimnieko biedrība "Dienvidu nams 9/3". Apsaimniekošanas maksa 0,50 EUR/m2. Apkures sezonā rēķins +/- 130 EUR, vasarā +/- 65 EUR. Tīra, slēgta kāpņutelpa (domofons). Mājas teritorija nožogota, labiekārtots - bērnu rotaļu laukums. Pagalmā vieta automašīnai. Netālu bērnudārzs "Saime", veikali, Salaspils novada bibliotēka, Salaspils Botāniskais dārzs - jaukiem atpūtas brīžiem. Līdz Rīgai ar vilcienu no 19 - 31 minūšu brauciens. Dzelzceļa stacija, mierīgā solī - 12 līdz 15 minūšu attālumā. Pie mājas autobusa pietura "Salaspils - Rīga". Zvaniet, sniegšu atbildes uz jautājumiem un vienosimies par apskates laikiem! P.s. Palīdzu sakārtot arī kredīta saņemšanu bankās, ja tas nepieciešams un veicu pilnu darījuma noformēšanu.
Vairākober-haus.lv

Dienvidu iela 93

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Dienvidu iela 93
2 istabas
67,000
2017-11-9
Pārdodu omulīgu un saulainu 2 istabu dzīvokli jaunā projekta ēkā. Ēka nodota ekspluatācijā 2007. gadā. Dzīvoklis atrodas ēkas vidusdaļā, 4. stāvā. Dzīvoklis labā tehniskā stāvoklī. + Virtuvē uzstādīta virtuves iekārta un sadzīves tehnika. + Istabas izolētas. + Uzstādīta jauna elektroinstalācija, jauna santehnika, jauni radiatori ar termoregulatoriem, kas ļauj ieekonomēt rēķinus par siltumu (individuālais siltuma skatītājs) + Ir lodžija. + Pagrabstāvā atrodas mantu glabātuve - noliktava aptuveni 5 kv.m. liela. Ēku apsaimnieko biedrība "Dienvidu nams 9/3". Apsaimniekošanas maksa 0,50 EUR/m2. Apkures sezonā rēķins +/- 130 EUR, vasarā +/- 65 EUR. Tīra, slēgta kāpņutelpa (domofons). Mājas teritorija nožogota, labiekārtots - bērnu rotaļu laukums. Pagalmā vieta automašīnai. Netālu bērnudārzs "Saime", veikali, Salaspils novada bibliotēka, Salaspils Botāniskais dārzs - jaukiem atpūtas brīžiem. Līdz Rīgai ar vilcienu no 19 - 31 minūšu brauciens. Dzelzceļa stacija, mierīgā solī - 12 līdz 15 minūšu attālumā. Pie mājas autobusa pietura "Salaspils - Rīga". Zvaniet, sniegšu atbildes uz jautājumiem un vienosimies par apskates laikiem! P.s. Palīdzu sakārtot arī kredīta saņemšanu bankās, ja tas nepieciešams un veicu pilnu darījuma noformēšanu.
Vairākcity24.lv

Skolas iela 13

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Skolas iela 13
1 istabas
21,800
2017-11-15
Pārdodu 1-istabas dzīvokli pirmā stāva cienītājiem. Dzīvoklis apmierinošā tehniskā stāvoklī. + Nepieciešams kapitālais remonts. + Ir uzstādīti PVC logi. + Zeme dzīvokļa īpašumā. + Pie mājas vieta automašīnai (ar atļauju Skolas 13 iedzīvotājiem). Zaļš un kluss pagalms. Tuvumā gandrīz viss, kas nepieciešams ērtai ikdienai - sabiedriskais transports, veikali, sporta halle, stadions, baseins u.c.. Zvaniet, sniegšu atbildes uz jautājumiem un vienosimies par apskates laiku. *Palīdzu sakārtot kredīta saņemšanu bankās, ja tas nepieciešams un veicu pilnu darījuma noformēšanu.
Vairākcity24.lv
15,000
2017-11-2
Pārdod zemi 0.7 ha Salaspils novadā "Lejasķirši". Saskaņā ar teritorijas plānojumu patreiz zemei noteikta lauksaimnieciskā izmantošana. Zemes gabals atrodas gandrīz blakus asfaltētai ielai, kurai izbūvēts bruģēts gājēju ceļš. Zvaniet un rakstiet, lai uzzinātu vairāk!
Vairākober-haus.lv

Ceru 5

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Ceru 5
4 istabas
83,600
2017-11-6
Pārdod 4- istabu dzīvokli Jaunajā mājā. Mājā norit pēdējie darbi un tā tūlīt tiks nodota ekspluatācijā. Ēkā ir 18 dzīvokļi, kuri izvietoti trijos stāvos. Katram dzīvoklim paredzēta vismaz viena terase vai balkons (dzīvokļiem pirmajā stāvā - atklātās terases). Mājas teritorija (1655m2) apzaļumota un nožogota. Dzīvoklis ar "balto" apdari un brīvo plānojumu - var izvēlēties, kurš no 3 piedāvātajiem plānojuma variantiem patīk labāk. Dzīvoklī nodrošinātas visas komunikācijas, ieskaitot Lattelecom optisko internetu, elektrības pieslēgumu, centralizēto ūdensvada (aukstais, karstais ūdens), kanalizāciju (ar pieslēgumu pie pašvaldības tīkliem), centralizēto apkuri. Māja būvēta no silikāta blokiem (250mm), siltināta ar 200mm siltumizolējošo slāni. Ieejas durvis - siltinātas alumīnija ārdurvis, dzīvokļu durvis -ugunsdrošas metāla ārdurvis ar 3 punktu atslēgu. Katrā dzīvoklī ir domofona piekļuves sistēma. Logi- energoefektīvi 3 stiklu PVC, ārējās palodzes- skārda ar PVC pārklājumu, iekšējās palodzes- no plastikāta. Skārda jumta segums ar PURAL pārklājumu. Mājai ir tikai viena kāpņu telpa, katrā stāvā izvietoti 6 dzīvokļi, kā rezultātā paredzamas zemas apsaimniekošanas izmaksas (apsaimniekotājs SIA "Tilderu nami"). Kāpņu telpa ļoti ērta, lai novietotu gan bērnu ratiņus, gan savus velosipēdus. Tieši pie mājas izvietota autostāvvieta 25 automašīnām (attiecīgi nodrošināta vairāk kā 1 stāvvieta katram dzīvoklim). Piebraukšana pa bruģētu ielu, kurai tiks veikta apgaismes sistēmas izbūve. Tuvākajā apkārtnē atrodas: 3 bērnudārzi, kas atrodas 5 - 10 min. attālumā; 4 skolas, tajā skaitā, Mūzikas skola un sporta skola, kas atrodas 5 - 7 min. attālumā; Salaspils pašvaldība, kas atrodas 3 min. gājiena attālumā; Poliklīnika – 3 min. attālumā; Jaunbūvējamais peldbaseins – 4 min. attālumā; Jauns mūsdienīgs sporta centrs, kā arī Salaspils stadions – 5 min. attālumā; 100 m attālumā atrodas parks ar 2 ezeriem; dzelzceļa stacija "Salaspils" – 5 min. attālumā (laiks ceļā līdz Rīgas centrālajai stacijai - 27 min. ); nokļūšana ar mašīnu līdz Rīgas centram – ap 20min (atkarībā no diennakts laika); veikali (Rimi, Maxima u. c. , kā arī izklaides vietas atrodas 5 -10 minūšu gājienā no mājas. Zvaniet vai rakstiet e pastā un sazināsimies par iespēju apskatīt dzīvokli klātienē!
Vairākcity24.lv

Skolas iela 7

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Skolas iela 7
3 istabas
45,500
2017-11-15
Silts un omulīgs dzīvoklis tieši Salaspils centrā. Perfekti attīstīta infrastruktūra: skolas, bērnu dārzs, veikali, transporta pieturas - viss 5 minūšu attālumā. Tīra un slēgta kāpņu telpa. Dzīvoklī ir iebūvēta virtuve, stikla pakešu logi, jauni radiatori, jauna santehnika, jaunas elektroietaises. Zemi komunālie maksājumi. Droši zvaniet, lai nepalaistu garām iespēju iegādāties šo brīnišķīgo dzīvokli. Ja vēlaties iegādāties minēto īpašumu – ar lielāko prieku nodrošināsim bezmaksas juridisko konsultāciju īpašuma iegādes jautājumos, kā arī, pēc nepieciešamības, palīdzēsim saņemt kredītu uz vislabākajiem nosacījumiem.
Vairākcity24.lv

Ceru 5

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Ceru 5
2 istabas
52,800
2017-11-9
Pērc 2 istabu dzīvokli Jaunajā mājā un pats izvēlies sev vispiemērotāko plānojumu. Mājā norit pēdējie darbi un tūlīt tā tiks nodota ekspluatācijā. Ēkā ir 18 dzīvokļi, kuri izvietoti trijos stāvos. Katram dzīvoklim paredzēta vismaz viena terase vai balkons (dzīvokļiem pirmajā stāvā - atklātās terases). Mājas teritorija (1655m2) apzaļumota un nožogota. Dzīvoklim "baltā" apdare un brīvais plānojums - var izvēlēties, kurš no 3 piedāvātajiem plānojuma variantiem patīk labāk. Dzīvoklī nodrošinātas visas komunikācijas, ieskaitot Lattelecom optisko internetu, elektrības pieslēgumu, centralizēto ūdensvada (aukstais, karstais ūdens), kanalizāciju (ar pieslēgumu pie pašvaldības tīkliem), centralizēto apkuri. Māja būvēta no silikāta blokiem (250mm), siltināta ar 200mm siltumizolējošo slāni. Mājai ir tikai viena kāpņu telpa, katrā stāvā izvietoti 6 dzīvokļi, kā rezultātā paredzamas zemas apsaimniekošanas izmaksas (apsaimniekotājs SIA "Tilderu nami"). Kāpņu telpa ļoti ērta, lai novietotu gan bērnu ratiņus, gan savus velosipēdus. Kāpņu telpā atsevišķā skapī izvietoti skaitītāji. Ieejas durvis - siltinātas alumīnija ārdurvis, dzīvokļu durvis -ugunsdrošas metāla ārdurvis ar 3 punktu atslēgu. Katrā dzīvoklī ir domofona piekļuves sistēma. Logi- energoefektīvi 3 stiklu PVC, ārējās palodzes- skārda ar PVC pārklājumu, iekšējās palodzes- no plastikāta. Skārda jumta segums ar PURAL pārklājumu. Tieši pie mājas izvietota autostāvvieta 25 automašīnām (attiecīgi nodrošināta vairāk kā 1 stāvvieta katram dzīvoklim). Piebraukšana pa bruģētu ielu, kurai tiks veikta apgaismes sistēmas izbūve. Tuvākajā apkārtnē atrodas: 3 bērnudārzi, kas atrodas 5 - 10 min. attālumā; 4 skolas, tajā skaitā, Mūzikas skola un sporta skola, kas atrodas 5 - 7 min. attālumā; Salaspils pašvaldība, kas atrodas 3 min. gājiena attālumā; Poliklīnika – 3 min. attālumā; Jaunbūvējamais peldbaseins – 4 min. attālumā; Jauns mūsdienīgs sporta centrs, kā arī Salaspils stadions – 5 min. attālumā; 100 m attālumā atrodas parks ar 2 ezeriem; dzelzceļa stacija "Salaspils" – 5 min. attālumā (laiks ceļā līdz Rīgas centrālajai stacijai - 27 min. ); nokļūšana ar mašīnu līdz Rīgas centram – ap 20min (atkarībā no diennakts laika); veikali (Rimi, Maxima u. c. , kā arī izklaides vietas atrodas 5 -10 minūšu gājienā no mājas. Zvaniet vai rakstiet un norunāsim skatīšanos klātienē!
Vairākcity24.lv

Ceru 5

Salaspils, Salaspils nov., Latvija Ceru 5
3 istabas
65,200
2017-11-7
Pārdod 3- istabu dzīvokli Jaunajā mājā. Mājā norit pēdējie labiekārtošanas darbi un tūlīt tā tiks nodota ekspluatācijā. Ēkā ir 18 dzīvokļi, kuri izvietoti trijos stāvos. Katram dzīvoklim paredzēta vismaz viena terase vai balkons (dzīvokļiem pirmajā stāvā - atklātās terases). Mājas teritorija (1655m2) apzaļumota un nožogota. Dzīvoklis ar "balto" apdari un brīvo plānojumu - var izvēlēties, kurš no 3 piedāvātajiem plānojuma variantiem patīk labāk. Dzīvoklī nodrošinātas visas komunikācijas, ieskaitot Lattelecom optisko internetu, elektrības pieslēgumu, centralizēto ūdensvada (aukstais, karstais ūdens), kanalizāciju (ar pieslēgumu pie pašvaldības tīkliem), centralizēto apkuri. Māja būvēta no silikāta blokiem (250mm), siltināta ar 200mm siltumizolējošo slāni. Mājai ir tikai viena kāpņu telpa, katrā stāvā izvietoti 6 dzīvokļi, kā rezultātā paredzamas zemas apsaimniekošanas izmaksas (apsaimniekotājs SIA "Tilderu nami"). Kāpņu telpa ļoti ērta, lai novietotu gan bērnu ratiņus, gan savus velosipēdus. Ieejas durvis - siltinātas alumīnija ārdurvis, dzīvokļu durvis -ugunsdrošas metāla ārdurvis ar 3 punktu atslēgu. Katrā dzīvoklī ir domofona piekļuves sistēma. Logi- energoefektīvi 3 stiklu PVC, ārējās palodzes- skārda ar PVC pārklājumu, iekšējās palodzes- no plastikāta. Skārda jumta segums ar PURAL pārklājumu. Tieši pie mājas izvietota autostāvvieta 25 automašīnām (attiecīgi nodrošināta vairāk kā 1 stāvvieta katram dzīvoklim). Piebraukšana pa bruģētu ielu, kurai tiks veikta apgaismes sistēmas izbūve. Tuvākajā apkārtnē atrodas: 3 bērnudārzi, kas atrodas 5 - 10 min. attālumā; 4 skolas, tajā skaitā, Mūzikas skola un sporta skola, kas atrodas 5 - 7 min. attālumā; Salaspils pašvaldība, kas atrodas 3 min. gājiena attālumā; Poliklīnika – 3 min. attālumā; Jaunbūvējamais peldbaseins – 4 min. attālumā; Jauns mūsdienīgs sporta centrs, kā arī Salaspils stadions – 5 min. attālumā; 100 m attālumā atrodas parks ar 2 ezeriem; dzelzceļa stacija "Salaspils" – 5 min. attālumā (laiks ceļā līdz Rīgas centrālajai stacijai - 27 min. ); nokļūšana ar mašīnu līdz Rīgas centram – ap 20min (atkarībā no diennakts laika); veikali (Rimi, Maxima u. c. , kā arī izklaides vietas atrodas 5 -10 minūšu gājienā no mājas. Zvani vai raksti e pastā un sarunāsim skatīšanos klātienē!
Vairākcity24.lv