Otrreizējais tirgus, Pārdodu māju netālu no Salaspils centra un dzelzceļa stacijas. Māja būvēta 2004.gadā no Keraterm sarkanajiem ķieģeļiem. Rannila metāldakstiņu jumts. 1 stāvs sastāv no priekšnama, viesistabas apvienotas ar virtuvi, sanmezgla un divām istabām, kurās jāpabeidz remonts. Ieklāts lamināts, stikla pakešu logi. Viesistabas zonā ir paredzēta vieta kamīnam. Virtuves zonā ir flīzētas grīdas un iebūvējamā virtuve ar visu sadzīves tehniku. Uz otro stāvu iet koka trepes. 2 stāvs sastāv no trijām guļamistabām, garderobes un sanmezgla ar vannu. Mājā ir vietējā centrālā apkure.Var kurināt ar malku, uzstadīts jaudīgs malkas apkures katls, vai arī ar gāzi.Ir gāzes katls. Pilsētas ūdens un kanalizācija. Ir bruģēts pagalms. Aiz mājas ir vieta mazzdārziņam vai atpūtai. Apkārt ir labi attīstīta infrastruktūra.Sabiedriskais transports, veikali, poliklīnika, bernudārzs, skola un t.t. Ja jums kādi jautājumi vai gribat sarunāt apskati, tad droši zvaniet vai rakstiet.
Šodien plkst. 06:37 reklama.vesti.lv
6 istabas
140 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA279232892)

Salaspils, Rīgas raj., Anķeršmite11
Всего в 15 км от Риги на берегу реки Малая Югла - отличное предложение выстроенных и готовых к заселению частных домов и земельных участков - в небольшом привлекательном поселочке ''Anķēršmite"! Небольшой уютный, по привлекательной цене, полностью обустроенный Бревенчатый сруб со своей береговой линий реки Maza Jugla!!! Полностью обустроенный с подведенными коммуникациями с новой сантехникой встроенной кухней.Готовый к заселенью. Подробнее на нашем сайте. (кликни слово посмотреть под объявлением) Tikai 15 km no Rīgas pie Mazas Juglas upes- lilisks pidāvājums uzbuvētu un gatavu apdzivošanai ,privatmāju un zemes gabalu neliela un pivelcīga cimatiņa.''Anķēršmite"! Neliela maiga ar pievelcīgu cenu,pilnīgi mēbelēta baļķu māja ar savu krasta līniju Mazā Jugla!!! Pilnībā mēbelēts ar pievilktām komunikācijam ar jaunu santehniku,ar iebuvētu virtuvi.Gatavs apdzivošanai. Vairāk informācijas mūsu mājas lapā.( laj apskatĪt sikak noklikšķiniet uz vārdu apskatit )
Šodien plkst. 03:58 varianti.lv
3 istabas
49.0 m²
49 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA225420124)

Salaspils, Rīgas raj., Cekule 410
Dzīvojamās mājas jaunbūve, kas atrodas Salaspils l.t, Cekulē (Jauncekule). Zemes gabala platība – 1223 kvm., divstāvu dzīvojamās mājas jaunbūves platība 161,9 m2. Māja ir ar pelēko apdari, nepieciešams pabeigt celtniecības darbus, jānodod ekspluatācijā. Īpašuma apkārtni veido vasarnīcu, dārza māju un vienģimeņu privātmaju rajons. Sabiedriskais transports atrodas aptuveni 600 m attālumā, 3 km attālumā pārtikas un saimniecības preču veikals.
Šodien plkst. 03:09 varianti.lv
5 istabas
161.9 m²
46 000,00 €

Pārdod zemi biznesam (Nr. VA081415272)

Salaspils, Rīgas raj., Mēness iela 6
Īpašnieks pārdod zemesgabalu bez apbūves. Komunikācijas nav pievadītas. Saskaņā ar Salaspils novada attīstības plānu zemesgabala izmantojams – daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apbūvei vai darījumu objektu apbūvei. Nekustamais īpašums atrodas Salaspils novadā, Salaspils pilsētas centrālajā daļā. Ērtākā piekļūšana tam iespējama pa Gaismas ielu, nogriežoties no Rīgas ielas – maģistrālās Salaspils ielas. Līdz Rīgas pilsētas centrālajai daļai ir apmēram 18 km. Apkārtni sastāda daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas – bijušās agrofirmas ciemats, kas raksturojams kā Salaspils pilsētas dzīvošanai pievilcīgākais rajons, Salaspils Sporta skola, novada Dome, kultūras nams, mūzikas skola, baznīca, jaunbūvētu vienģimeņu dzīvojamo māju apbūve no Rietumu puses. Infrastruktūra – labi attīstīta – tuvumā ir vairāki pārtikas veikali, Salaspils 1.vidusskola apmēram 1 km attālumā. Piekļūšana zemes gabala Ziemeļu daļai - pa Gaismas ielu. Atsevišķs piebraucamais ceļš nav izbūvēts. Piekļūšana iespējama tikai pie zemes gabala Ziemeļu puses pa Gaismas ielu. Salaspils novada attīstības plānā, VZD KR un kartē kā piebraucamā iela iezīmēta projektējamā Mēness un Zvaigžņu iela, kas nav izbūvēta.
Vakar plkst. 05:42 varianti.lv
6.99 m²
136 000,00 €
ķieģeļu, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure, Istabas caurstaigājamas, Nav stūra, saulains, sauss, silts, Iebūvēta virtuve, Internets, Kabeļtelevīzija, Lodžija, Mēbeles, Parkets, Stikla paketes, Žalūzijas, Slēgta kāpņu telpa, Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa, Pārdodam mājīgu, siltu, saulainu divstāvu dzīvokli. Dzīvoklim autonomā gāzes apkure, samērīgi komunalie maksājumi. Papildus bildes nosūtīsim uz e-pastu.
13.01.17 16:27 reklama.vesti.lv
3 istabas
112 000,00 €
ķieģeļu, Ar visām ērtībām, Metāla durvis, Продаём 1-комнатную квартиру ( коридор, санузел, комната, кухня -общая почти напротив квартиры ). Требуется ремонт
13.01.17 03:24 reklama.vesti.lv
1 istabas
7 500,00 €
paneļu, Normālā stāvoklī, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure, Nav stūra, saulains, sauss, silts, jauna santehnika, Kabeļtelevīzija, Metāla durvis, Mēbeles, Sadzīves tehnika, Skaitītāji, Stikla paketes, Sanmezgls apvienots, Slēgta kāpņu telpa, Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa, 103 sērija klusā, ērtā vietā Salaspils centrā. Liels, zaļš pagalms ar rotataļu laukumu. Pagalmā vienmēr ir brīvas vietas automašīnai. Mājā dzīvo kārtīgi un klisi kaimmniņi. Galvenokārt pensionāri. Tīra trepjutelpa, kas draudzīgi tiek izdaiļota svētkos. Trepjtelpā uzstādīti dubultie pakešu logi. Dzīvoklis ir gaiš un silts. Tīrs un kopts, jo daudzus gadus tur dzīvoja kārtīga sieviete. Veiksmīgs plānojums , viens no pārdomātākajiem sērij veida dzīvokļu plānojumiem. Vispārējs stāvoklis labs, PVC logi, divas metāla durvis, modernas flīzes un nomainīta santehnika, caurules, stāvvadi, lielākā daļa no vadiem. Ir reģipša griezti ar dekoratīvajiem rotājumiem. Zeme īpašumā, nav parādi un apgrūtinājumu. Lieliska infrastruktūra- viss nepieciešamais blakus- sabiedriskais transports, veikali un citi pakalpojumu sniedzēji. Dzīvoklis ir lieliskā stāvoklī, to iegādāties var ātri un ērti. Vairāk informācijas pa tālruni. Varam palīdzēt arī ar aizdevumu
12.01.17 21:24 reklama.vesti.lv
1 istabas
29 500,00 €
blakus visas komunikācijas, Zemes gr., Priv., Zemes gabals 16.26 ha, robežojas ar Salaspils pilsētu, 1, 5 km no Rīgas robežas, lauksaimniecības zeme, blakus Maskavas šoseja, dzelzceļš. Piebraukšana no Maskavas, Granītu, Krustpils ielām, kā arī no Salaspils. Teritoriālā plānojuma kartē apzīmēta kā zeme ar derīgiem izrakteņiem. Iespējams dalīt sākot ar 2 ha.
11.01.17 21:24 reklama.vesti.lv
250 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA241420566)

Salaspils, Rīgas raj., Botāniķu iela 26
Nepabeigta māja (celtniecība) 319.7 kvm, zeme 1288 kvm, ēkai melnā apdare.
11.01.17 21:17 varianti.lv
8 istabas
319.0 m²
108 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA331423454)

Salaspils, Rīgas raj., Salaspils lauku teritorija, Zemeņu iela
Pārdod lielisku māju Jaunizveidotā privātmāju ciematā "Priežavoti", netālu no Salaspils. Māja ir bez iekšējās apdares ar kopējo plātību 218 m2. Mājas pirmajā stāvā ir priekšnams, vannas istaba, viesistaba, kabinets, virtuve un garāža vienai automašīnai. Otrajā stāvā četras plašas guļamistabas un vannas istaba. Pagrabstāvā divas saimniecības telpas, halle, pirts un baseina telpa. Zemes gabala kopējā platība 1218 m2. Piebraukšana līdz ciematam pa asfaltētu ceļu. Ciematā ir bruģētas un apgaismotas ielas. No komunikācijām mājai ir pieejamas - elektrība, centrālais ūdens vads, centrālā kanalizācija, līdz mājai ir izbūvēts arī centrālais gāzes vads. Zvaniet un brauksim apskatīt Jūsu jaunās mājas!
11.01.17 04:06 varianti.lv
6 istabas
218.0 m²
75 000,00 €
ķieģeļu, Labā stāvoklī, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure, Istabas izolētas, Augstie griesti, Nav stūra, saulains, sauss, silts, Internets, jauna santehnika, Jauni radiatori, Kabeļtelevīzija, Lodžija, Metāla durvis, Pārplānots, Skaitītāji, Stikla paketes, Sanmezgls apvienots, Slēgta kāpņu telpa, Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa, Pārdodu 2- istabu dzīvokli Jaunajā mājā Salaspilī, Lauku ielā 3 k-1, 2 stava Ēkā ir 18 dzīvokļi, kuri izvietoti trijos stāvos. Katram dzīvoklim paredzēta vismaz viena terase vai balkons, apkārt mājai plaša, apzaļumota teritorija (1655m2). Dzīvoklis ar brīvo plānojumu, "balto" apdar. Māja būvēta no silikāta blokiem (250mm), siltināta ar 200mm siltumizolējošo slāni. Mājai ir tikai viena kāpņu telpa, katrā stāvā izvietoti 6 dzīvokļi, kā rezultātā paredzamas zemas apsaimniekošanas izmaksas (apsaimniekotājs SIA "Tilderu nami"). Dzīvoklī nodrošinātas visas komunikācijas, ieskaitot Lattelecom optisko internetu, elektrības pieslēgumu, centralizēto ūdensvada (aukstais, karstais ūdens), kanalizāciju (ar pieslēgumu pie pašvaldības tīkliem), centralizēto apkuri. Tieši pie mājas tiks izvietota autostāvvieta 25 automašīnām (attiecīgi nodrošināta vairāk kā 1 stāvvieta katram dzīvoklim). Tuvākajā apkārtnē atrodas: 3 bērnudārzi, kas atrodas 5 - 10 min. attālumā; 4 skolas, tajā skaitā, Mūzikas skola un sporta skola, kas atrodas 5 - 7 min. attālumā; Salaspils pašvaldība, kas atrodas 3 min. gājiena attālumā; poliklīnika 3 min. attālumā; jaunbūvējamais peldbaseins 4 min. attālumā; jauns mūsdienīgs sporta centrs, kā arī Salaspils stadions 5 min. attālumā; 100 m attālumā atrodas parks ar 2 ezeriem; dzelzceļa stacija "Salaspils" 5 min. attālumā (laiks ceļā līdz Rīgas centrālajai stacijai - 27 min. ); nokļūšana ar mašīnu līdz Rīgas centram ap 20min (atkarībā no diennakts laika); veikali (Rimi, Maxima u. c. , kā arī izklaides vietas atrodas 5 -10 minūšu gājienā no mājas.
09.01.17 21:23 reklama.vesti.lv
3 istabas
1 046,00 €
ķieģeļu, Labā stāvoklī, Ar visām ērtībām, Centrālā apkure, Istabas izolētas, Augstie griesti, saulains, sauss, silts, Internets, jauna santehnika, Jauni radiatori, Kabeļtelevīzija, Lodžija, Metāla durvis, Pārplānots, Skaitītāji, Stikla paketes, Sanmezgls apvienots, Slēgta kāpņu telpa, Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa, Pārdodu 2- istabu dzīvokli Jaunajā mājā Salaspilī, Lauku ielā 3 k-1 Ēkā ir 18 dzīvokļi, kuri izvietoti trijos stāvos. Katram dzīvoklim paredzēta vismaz viena terase vai balkons (dzīvokļiem pirmajā stāvā - atklātās terases), apkārt mājai plaša, apzaļumota teritorija (1655m2). Dzīvoklis ar brīvo plānojumu, "balto" apdar. Māja būvēta no silikāta blokiem (250mm), siltināta ar 200mm siltumizolējošo slāni. Mājai ir tikai viena kāpņu telpa, katrā stāvā izvietoti 6 dzīvokļi, kā rezultātā paredzamas zemas apsaimniekošanas izmaksas (apsaimniekotājs SIA "Tilderu nami"). Dzīvoklī nodrošinātas visas komunikācijas, ieskaitot Lattelecom optisko internetu, elektrības pieslēgumu, centralizēto ūdensvada (aukstais, karstais ūdens), kanalizāciju (ar pieslēgumu pie pašvaldības tīkliem), centralizēto apkuri. Tieši pie mājas tiks izvietota autostāvvieta 25 automašīnām (attiecīgi nodrošināta vairāk kā 1 stāvvieta katram dzīvoklim). Tuvākajā apkārtnē atrodas: 3 bērnudārzi, kas atrodas 5 - 10 min. attālumā; 4 skolas, tajā skaitā, Mūzikas skola un sporta skola, kas atrodas 5 - 7 min. attālumā; Salaspils pašvaldība, kas atrodas 3 min. gājiena attālumā; poliklīnika 3 min. attālumā; jaunbūvējamais peldbaseins 4 min. attālumā; jauns mūsdienīgs sporta centrs, kā arī Salaspils stadions 5 min. attālumā; 100 m attālumā atrodas parks ar 2 ezeriem; dzelzceļa stacija "Salaspils" 5 min. attālumā (laiks ceļā līdz Rīgas centrālajai stacijai - 27 min. ); veikali (Rimi, Maxima u. c. , kā arī izklaides vietas atrodas 5 -10 minūšu gājienā no mājas.
09.01.17 21:23 reklama.vesti.lv
2 istabas
1 009,00 €

Pārdod zemi (Nr. VA018410199)

Salaspils, Rīgas raj., Maskavas šoseja
Apbūves zemes 2800 m2, 5000 m2, 31 800 m2 (t.i. 3,18 ha - var dalīt ~ pa 1400 m2), Salaspilī, 500 m no Rīgas robežas, netālu no Maskavas šosejas, daudzfunkcionālas apbūves zonējums (komercobjektu, kā arī privātmāju apbūvei). Pieejamas visas komunikācijas.
09.01.17 16:38 varianti.lv
28 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA223419957)

Salaspils, Rīgas raj., Salaspils l.t., Guntiņas iela 5
Īpašums atrodas netālo no Sauriešu ciemata un Knauf rūpnīcas. Zemes gabals ar kopējo platību 1614 m2 uz kuras atrodas dzīvojamās ēkas jaunbūve (135.60 m2). Jaunbūve sastāv no 2 stāviem, pēc tehniskā plāna paredzētas 3 istabas otrajā stāvā, viena istaba pirmajā stāvā un viesistaba. Īpašumā pieejamas sekojošas labierīcības - centralizētā elektroapgāde, vietējā ūdensapgāde (dziļurbums), gāzes pievads - zemes gabala robežās. Pie īpašuma var tikt pa grants seguma pievadceļu. Ēkai nepieciešams pabeigt celtniecību (pelēkā apdare), daļēji izņemti logi.
09.01.17 13:42 varianti.lv
4 istabas
135.6 m²
45 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA154417630)

Salaspils, Rīgas raj., Zirņu Sala
Ciemata Zirņu Sala mājas un tās apdare Ciemata mājas ir ļoti efektīvi izplānotas: 2 stāvi, 3 guļamistabas, 3 sanmezgli, liela viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi, saimniecības telpas (katlu telpa un veļas mazgātava). Ciematā šobrīd ir septiņas pilnībā pabeigtas mājas, kurās ir iebūvēta un aprīkota ar "Electrolux" sadzīves tehniku virtuve. Katrā mājā ir uzstādīts "Viessmann" gāzes kondensācijas katls "Vitodens 100-W " (19 kW) ar "Viessmann" boilera pieslēgumu (tilpums 150 litri).Iekšējā apdare – ģipškartona piekaramie griesti, koka - alumīnija logi, trīsslāņu parkets, krāsotas sienas, gaiteņos un labierīcībās ir flīžu grīdas.Katrai mājai ir privāts zemes gabals (platība no 400 līdz 1200 m²), paredzēta terase un atsevišķa saimniecības telpa/šķūnītis dārza inventāram. Gatavajām mājām ir labiekārtota piemājas teritorija un bruģēti celiņi. Pārējā zeme ir kopta, sastādītas tūjas. Platība 132 – 207 m² Zeme 400 – 1200 m² Ērta terase Nojume automašīnai Šķūnītis inventāram
09.01.17 08:14 varianti.lv
4 istabas
132.2 m²
125 100,00 €
labā stāv., Otrreizējais tirgus, katls, duša, kamīns, stikla paketes, vanna, Pārdod 3-stāvu savrupmāju Doles salā (parku zona) - gleznainā vietā, ar labu novietojumu, 20 min. brauciena attālumā no Rīgas centra. Māja celta 2009. gadā uz 3 ha liela zemes gabala. 3-stāvu mājas platība ir 800 kv. m. Teritorijā atrodas 100 kv. m. liela viesu māja, dīķis, avota izteka un privāta piestātne ūdens transportam. Ir paredzēta nosēšanās vieta helikopteram. Zemes gabals atrodas Daugavas krastā (Sausā Daugava). Interjera veidošanā izmantoti augstvērtīgi un dabīgi apdares materiāli (akmens, koks, stikls), furnitūra, santehnika, apkures elementi un apgaismes tehnika. Izgatavotas augstas kvalitātes ozolkoka kāpnes, iebūvēta virtuves iekārta, kamīnu zāle, veļas mazgātava, sporta zāle, biljarda zāle, centralizēta kondicionēšanas sistēma, apsildāmās grīdas. Mājā ir 8 istabas. Četrās istabās ir savi sanmezgli un garderobes istabas. Garāža 2 automašīnām. Inovatīva apkures sistēma - zemes siltumsūknis. Nodokļa maksājums par zemi un māju gadā sastāda tikai 350 eiro. Klusa un mājīga vieta dzīvošanai ārpus pilsētas.
07.01.17 03:01 reklama.vesti.lv
8 istabas
480 000,00 €
Labā stāvoklī, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure, Istabas izolētas, saulains, sauss, silts, Iebūvēta virtuve, Metāla durvis, Sadzīves tehnika, Skaitītāji, Slēgta kāpņu telpa, Koda atslēga, Tīra kāpņu telpa, Salaspils Plašs, saulains divistabu istabu dzīvoklis Salaspilī. Interesants plānojums, izolētas istabas, plaša priekštelpa, vannas istaba ar logu. Slēdzama, tīra kāpņu telpa, pirmajā stāvā telpa bērnu ratiņu/ velosipēdu novietošanai. Labiekārtota - apzaļumota piemājas teritorija, bērnu rotaļu laukums un auto stāvvieta. Zemi komunālie maksājumi. Ja vēlies dzīvot pilsētā, bet tajā pašā laikā ārpus tās burzmas, tad šis piedāvājums ir tieši Tev.
06.01.17 03:01 reklama.vesti.lv
2 istabas
55 000,00 €
Jaunbūve, Pārdodam ļoti skaistu, praktisku, ekonomisku uzturēšanā un apkalpošanā vienstāvu māju 141 m platībā, 5 istabas, zemes platība 1658 m, malkas daudzums ar kuru jūs kurināsiet kanādiešu krāsni, lai mājās būtu silti, ir ne vairāk kā 10 m gadā, apsildāmās grīdas no oša koka, sienu biezums 40 centimetri, kvalitatīvi koka pakešu logi, īpašums bez apgrūtinājumiem, ja rodas jautājumi zvaniet, zemesgrāmata, cena runājama saprāta robežās, palīdzēsim noformēt kredītu.
04.01.17 23:40 reklama.vesti.lv
5 istabas
120 000,00 €

Pārdod zemi (Nr. VA223419949)

Salaspils, Rīgas raj., Salaspils l.t.
Zemes gabals ar kopējo platību 1975m2. Zemes gabals paredzēts privātmājas celtniecībai. Akārtējo vidi veido privātmāju apbūves. Ir iespējams elektrības pieslēgums. Netālu no objekta atrodas Knauf karjers. Līdz Rīgai aptuveni 15 km.
03.01.17 20:21 varianti.lv
15 000,00 €
PĀRDOD izsolē ar lejupejošu soli Dzīvokļa īpašuma Nr.31 Dienvidu ielā 5 k-3, Salaspilī, Salaspils novadā, kadastra Nr.8011 900 2890, valsts domājamo daļu. Objekta sastāvā ir domājamā daļa no dzīvokļa īpašuma Nr.31 Dienvidu ielā 5 k-3, Salaspilī, Salaspils novadā, kadastra Nr.8011 900 2890, kura sastāvā ietilpst dzīvoklis ar kopējo platību 38.58 m2, 3858/290659 domājamās daļas no dzīvojamās mājas ar būves kadastra apzīmējumu 8011 003 0230 001 kopīpašumā esošās daļas un 3858/290659 domājamās daļas no zemes gabala ar kadastra apzīmējumu 8011 003 0230, ar kopējo platību 0.5289 ha. INFORMĀCIJA PAR IZSOLI 2016.gada 21.decembrī ar Privatizācijas aģentūras valdes lēmumu Nr.180/1117 apstiprināti dzīvokļa īpašuma Nr.31 Dienvidu ielā 5 k-3, Salaspilī, Salaspils novadā, kadastra Nr.8011 900 2890, valsts domājamās daļas trešās izsoles ar lejupejošu soli noteikumi. Iepazīties ar izsoles noteikumiem un iesniegt pieteikumu var Privatizācijas aģentūrā K.Valdemāra ielā 31, Rīgā, darbdienās: pirmdien-ceturtdien no plkst.8.30 līdz 17.00, piektdienās līdz 16.00. Pieteikuma iesniegšanas termiņš uz izsoli: pirmpirkuma tiesīgajai personai dzīvokļa īpašuma Nr.31 Dienvidu ielā 5 k-3, Salaspilī, Salaspils novadā, kadastra Nr.8011 900 2890, kopīpašniekam mēneša laikā no sludinājuma par dzīvokļa īpašuma Nr.31 Dienvidu ielā 5 k-3, Salaspilī, Salaspils novadā, kadastra Nr.8011 900 2890, valsts domājamās daļas pārdošanu izsolē publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis; pārējām personām līdz 2017.gada 26.janvārim plkst.16.00. Izsoles sākumcena 4100.00 euro. Līdz pieteikuma iesniegšanai jāsamaksā nodrošinājums 410.00 euro. Ja pirmpirkuma tiesīgā persona neizmatos savas pirmpirkuma tiesības un uz Objekta izsoli pieteiksies vismaz viens pretendents, izsole notiks Privatizācijas aģentūras telpās 2017.gada 10.februārī plkst.10.00. Detalizēta informācija Privatizācijas aģentūras interneta vietnē.
03.01.17 06:36 reklama.vesti.lv
1 istabas
4 134,00 €
ķieģeļu, Vajadzīgs remonts, Ar visām ērtībām, Продаём 1-комн. квартиру (коридор, санузел, комната ). Кухня -общая почти напротив квартиры. Требуется ремонт
02.01.17 17:27 reklama.vesti.lv
1 istabas
7 500,00 €

Pārdod dzīvokli (Nr. VA344423789)

Ķengarags, Rīgas pilsēta, Salaspils
Istabu skaits:3 Stāvs: 4 Stāvu skaits: 5 Dzīvojamā platība: 57 Kopējā platība: 60 Ērtības: visas Sērija: lietuviešu
02.01.17 09:21 varianti.lv
3 istabas
60.0 m²
38 000,00 €

Pārdod māju (Nr. VA333423485)

Salaspils, Rīgas raj., Salaspils lauku teritorija, Priežavotu aleja
Lieliska māja Jaunizveidotā ciematā netālu no Salaspils. Ciematā bruģētas apgaismotas ielas, visas centrālās komunikācijas, un jauki kaimiņi. Māja ar melno apdari, pirmajā stāvā priekšnams, vannas istaba, viesistaba apvienojumā ar virtuvi no kuras ir izeja uz terasi un noliktavas telpa. Otrajā stāvā 3 guļamistabas un vannas istaba. Zvaniet un brauksim apskatīt Jūsu jaunās mājas!
01.01.17 00:50 varianti.lv
4 istabas
125.3 m²
43 000,00 €
teicamā stāvoklī, Jaunbūve, gāzes apkure, apmesta, bloku, duša, stikla paketes, vanna, veranda, virtuve, Дом 165м2, сдан в эксплуатацию 2007, газовое отопление, вода скважина, 4км от Риги. Дом находится в сосновом лесу, рядом много водоёмов. На первом этаже; зал 37.3м2, кухня 14.6м2, коридор 16.8м2, душевая 8м2, котельня 4.5м2. Второй этаж; 3 комнаты 23м2, 14.5м2, 14.5м2, ванна 13.1м2, коридор 13.2м2, балкон 6.1м2. Продаёт хозяйка, более подробная информация по телефону.
31.12.16 03:23 reklama.vesti.lv
4 istabas
150 000,00 €
1 2 3