3 istabas
104.2 m²
97,000
2017-12-14
Jauns trīsistabu dzīvoklis pie jūras, platība 104,2 kv.m. Pārdošanas cenā ietilpst trīsistabu dzīvoklis un vieta pazemes autostāvvietā. Pilnībā pabeigta telpu apdare - gatavs dzīvošanai. Dzīvoklis aprīkots ar modernu santehniku, ar virtuves iekārtu, ar iebūvētu skapi priekštelpā. Koridors, viesistaba ar virtuves zonu, balkons, tualete, divas guļamistabas, ģērbtuve un liela vannas istaba. Lūdzu zvaniet, vienosimies par apskates dienu un laiku.
Vairākober-haus.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
97,000
2017-12-9
Jauns trīsistabu dzīvoklis pie jūras, platība 104,2 kv.m. Pārdošanas cenā ietilpst trīsistabu dzīvoklis un vieta pazemes autostāvvietā. Pilnībā pabeigta telpu apdare - gatavs dzīvošanai. Dzīvoklis aprīkots ar modernu santehniku, ar virtuves iekārtu, ar iebūvētu skapi priekštelpā. Koridors, viesistaba ar virtuves zonu, balkons, tualete, divas guļamistabas, ģērbtuve un liela vannas istaba. Lūdzu zvaniet, vienosimies par apskates dienu un laiku.
Vairākcity24.lv
250,000
2017-12-7
Zeme ar projekta skicēm Saulkrastos. Zemes gabala platība 4719 m2 ar pieeju no Bīŗiņu ielas. Zemes gabalam ir veikts detālplānojums, atļauta daudzstāvu apbūve ar intensitāti 120%, apbūves blīvumu 40% un 20 m ēkas augstumu. Visas pilsētas komunikācijas. Projekts paredz 4 stāvu daudzdzīvokļu ēkas būvi ar kopējo platību 5200 m2 un 3100 m2 dzīvokļu platību. Plānotā apbūve organiski iekļaujas apkārtnē ar priežu mežu un attīstītu infrastruktūru. Plānots izbūvēt 32 līdz 56 dzīvokļus 54 m2 līdz 110 m2 platībā. Ēkas plānojums atļauj elastīgi mainīt dzīvokļu platību un skaitu. Katram dzīvoklim paredzēta lodžija vai balkons. Cokolstāvā 40 autostāvvietas. Ēkā paredzēti energoefektīvi risinājumi – saules kolektori, paaugstināta siltumizolācija, siltumsūkņi, LED apgaismojums. Pēdējā stāvā paaugstināta komforta divlīmeņu dzīvokļi. Pirmā stāva dzīvokļiem paredzēti nelieli norobežoti dārziņi. Ēkas konfigurācija nodrošina labu visu dzīvokļu izgaismojumu, paredzēti 2 lifti un skatu tiltiņš augšstāvā. Atrodas 300 m no jūras priežu meža ielokā. Apkārtnē dzīvojamās mājas, veikali, kafejnīcas. Labiekārtota pieeja jūrai. Asfaltētas, apgaismotas ielas, līdz dzelzceļa stacijai 600 m, šosejai Rīga – Tallina 1 km, līdz Rīgai 40 km.
Vairākober-haus.lv

Ainažu iela 25

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Ainažu iela 25
1 istabas
115,000
2017-12-11
Pārdod vienistabas studio tipa dzīvokli "Sun Club" Apart-hotel apartamentos. Lielisks dizaina veidots interjers. Dzīvokļa platība - 53m2, terase - 13,5m2 Pārdošanas cenā iekļauta pazemes autostāvvieta. Kompleksa iedzīvotājiem ir pieejams SPA centrs, kafejnīca, trenažieru zāle, bērnu rotaļu laukums un citas ekstras. Kompleksu 24/7 apsargā dzīvā apsardze. Līdz Jūrai 2 min pastaiga.
Vairākcity24.lv

Ainažu iela 23

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Ainažu iela 23
2 istabas
198,000
2017-12-11
Tiek pārdots unikāls dzīvoklis ar tiešo skatu uz jūru(!), Rietumu virziens ļaus visu cauru gadu baudīt paskainus saulrietus jūrā, klusa, ekoloģiski tīra vieta, nost no burzmas un kņadas. Jauna ēka ar visām mūsdienīgai dzīvei atbilstošām ērtībām.
Vairākcity24.lv

Saulkrasti, Ainažu iela 23

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Saulkrasti, Ainažu iela 23
2 istabas
98,000
2017-11-23
Vieta, kur dzīvot, atpūsties un pavadīt savu brīvo laiku, pašā Vidzemes JŪRMALAS krastā. Tikai 45 km attālumā no Rīgas. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, mēbelēm un sadzīves tehniku, kā arī ar pelēko apdari. Ir pazemes autostāvvieta un virszemes autostāvvieta. Starp citiem kompleksa plusiem var atzīmēt: diennakts apsardzes funkcionēšana, teritorijas videonovērošana, bērnu laukumi un bērnu centrs, trenažieru zāle, vieta piknikam. Jums un Jūsu ģimenei piedāvā padzīvot speciālos apartamentos, kurus mēs sagatavojām saviem dzīvojamā kompleksa viesiem. Jūsu rīcībā - privātā kafejnīca "Sun cafe", kura atrodas dzīvojamā kompleksa teritorijā, trenažieru zāle, velonoma. Bezmaksas viesošanās 2 dienu laikā. Piedāvājam dzīvokļus, kas atbilst kritērijiem, lai iegūtu termiņ uzturēšanos atļauju Eiropas Savienībā. Palīdzēsim nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar dzīvokļa iegādi bez maksas.
Vairākcity24.lv
2 istabas
37,000
2017-11-25
Pārdošanā dzīvoklis pie jūras. Uzturēta sakopta māja, teritorija izgaismota, apkārtnē visa nepieciešamā infrastruktūra- sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs. Zvejniekciema centrs, Aģes upes krasts. Līdz Rīgai aptuveni 40 km. 2 – istabu dzīvoklis ar remontu, mēbelēm un iekārtojumu, ekonomiskas uzturēšanas izmaksas.
Vairākcity24.lv

Ainažu iela

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Ainažu iela
2 istabas
198,000
2017-11-23
Projekts - Sun Republic, objektu apsargā fiziskā apsardze, viena istaba izolēta, studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, ir lifts, balkons, internets, diennakts videonovērošana, līdz jūrai 100 m, CITY REAL ESTATE ID - 417657
Vairākcity24.lv

Saulkrasti, Ainažu iela 23

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Saulkrasti, Ainažu iela 23
3 istabas
127,000
2017-11-20
Trīsistabu dzīvoklis – divas izolētas guļamistabas, virtuve ar viesistabu apvienotas, balkons, terase. Vieta, kur dzīvot, atpūsties un pavadīt savu brīvo laiku, pašā Vidzemes JŪRMALAS krastā. Tikai 45 km attālumā no Rīgas. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, mēbelēm un sadzīves tehniku, kā arī ar pelēko apdari. Ir pazemes autostāvvieta un virszemes autostāvvieta. Starp citiem kompleksa plusiem var atzīmēt: diennakts apsardzes funkcionēšana, teritorijas videonovērošana, bērnu laukumi un bērnu centrs, trenažieru zāle, vieta piknikam. Jums un Jūsu ģimenei piedāvā padzīvot speciālos apartamentos, kurus mēs sagatavojām saviem dzīvojamā kompleksa viesiem. Jūsu rīcībā - privātā kafejnīca "Sun cafe", kura atrodas dzīvojamā kompleksa teritorijā, trenažieru zāle, velonoma. Bezmaksas viesošanās 2 dienu laikā. Piedāvājam dzīvokļus, kas atbilst kritērijiem, lai iegūtu termiņ uzturēšanos atļauju Eiropas Savienībā. Palīdzēsim nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar dzīvokļa iegādi bez maksas.
Vairākcity24.lv
5 istabas
198 m²
125,000
2017-11-23
Divstāvu ģimenes māja blakus jūrai! Piedāvājam iegādāties māju ar četrām guļamistabām - 400 metru attālumā no pludmales. Zemes gabala platība 1195 kv.m., mājas dzīvojamā platība 198 kv.m. 1.stāvā - viesistaba ar kamīnu, virtuve, istaba, vannas istaba, koridors, noliktava. 2.stāvā - četras guļamistabas un vannas istaba. Apkuri nodrošina granulu apkures katls un radiatori, pilsētas ūdens un vietējā kanalizācija. Vairākās istabās nepieciešams pabeigt apdares darbus. Tuvumā atrodas lielveikals TOP! un dzelzceļa stacija Pabaži. + Rīga (Juglas Circle K) 34 km attālumā; + no mājas līdz Juglai 30 minūšu brauciens ar automašīnu. Lūdzu zvaniet, vienosimies par Jums ērtu īpašuma apskates dienu un laiku.
Vairākober-haus.lv
8 istabas
320 m²
178,000
2017-11-29
Plaša un saulaina māja Saulkrastos! Piedāvājam iegādāties labiekārtotu trīsstāvu māju ar piecām guļamistabām. Zemes gabala platība 1120 kv.m., mājas platība 320 kv.m. Māja pilnībā gatava dzīvošanai, ir nodota ekspluatācijā un nopērkama kopā ar mēbelēm, virtuves iekārtu (ar sadzīves tehniku). Gāzbetona bloku ēka, apkuri nodrošina granulu automātiskais apkures katls. Iekopta teritorija - mauriņš, bruģēti stāvlaukumi, sēta, automātiskie vārti, internets, divi satelīti. Pagrabstāvā - sauna, dušas telpa un atpūtas istaba, halle, tualete, veļas mazgāšanas istaba, katlu telpa + granulu glabāšanas telpa, noliktava, koridors uz garāžu un izeja uz pagalmu. 1.stāvā - plaša viesistaba ar kamīnu, virtuve, ēdamzāle, vannas istaba, kabinets (bibliotēka), garderobe un garāža. 2. un 3. stāvā - piecas guļamistabas un vannas istaba. Māja teicamā stāvoklī - gaida jaunos saimniekus, ēkā ir piecas guļamistabas un trīs vannas istabas ar tualetēm. Lūdzu zvaniet, vienosimies par Jums ērtu īpašuma apskates dienu un laiku.
Vairākober-haus.lv

Liepu iela 1A - 42

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A - 42
4 istabas
170,000
2017-11-13
Pārdod 4-istabu dzīvokli Nr.42 ar kopējo platību 182.1 kv.m un 1821/76179 kopīpašuma domājamās daļas no būves un zemes. Lietošanā 1 pazemes autostāvvieta. Dzīvoklis atrodas ēkas 5-stāvā, dzīvojamā platība 127.1 kv.m, 2 terases 55 kv.m. Liepas Nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas un ir pašā Saulkrastu centrā. Dzīvoklim ir veikta kvalitatīva iekštelpu apdare. Mūsdienīgs telpu plānojums ar plašu dzīvojamo istabu, kura apvienota ar virtuves zonu, 3 atsevišķas guļamistabas, plaša vannasistaba ar vannu un otra tualete. Inženierkomunikācijas: pilsētas ūdensvads un kanalizācija, elektroapgāde, gāzes apkure – lokālā centrālapkure (sašķidrinātās gāzes apkures katls), dzīvoklim pievadīts optikas interneta pievads, ievilkts TV pieslēguma kabelis, uzstādīts domofons. Ēkai ir 4 stāvi ar jumta izbūvi, virszemes un pazemes autostāvvieta. Plašajā piemājas zaļās zonas teritorijā izveidots iežogots bērnu spēļu laukums un dārzs. Ēkai ir diennakts dežurants, teritorijā videonovērošana, slēdzama kāpņutelpa. Ēka atrodas Pēterupes ielokā, kas atdala piemājas teritoriju no ceļmalas un apkārtējās teritorijas. Jūra 400m attālumā (pāri Pēterupes gājēju tiltiņam). Tuvākajā apkārtnē privātmājas.
Vairākcity24.lv

Ainažu iela 23

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Ainažu iela 23
2 istabas
159,000
2017-11-13
Pārdodam Ekskluzīvus dzīvokļus Jaunajā projektā Sun Republic, Saulkrastos, projekts ir ekskluzīvs ar savu lokācijas vietu- kāpu zonā, 150 m no jūras, kā arī dzīvokļi augstas kvalitātes apdares materiāliem. Dzīvokļos pieejama autonomā gāzes apkure, individuāli skaitītāji. Sun Republic projekts sastāv no septiņām mājām ((Sun-Charmonte, Sun-Diego, Sun-Carlos, Sun-Hose, Sun-Paulo, Sun-Marino, Sun-Tropez), no logiem un terasēm paveras skaists skats uz Jūru, Teritorijā ir bērnu rotaļulaukumi, atpūtas vietas pie jūras saulrieta baudīšanai. Tiek piedāvāti dzīvokļi ar pilno , kā arī ar balto apdari, cena sākot no 1500 EUR/m2, dzīvokļi platībā no 40 – 126 m2, piedāvājam arī īstermiņa īri. Pazemes pārkings un TUA atļaujas kārtošana ir dzīvokļa Cenā!! Piedāvājam klientiem Test Life pakalpojumu, kas ir unikāls piedāvājums.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
115,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu mansarda trīsistabu dzīvokli ar terasi Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Mansarda dzīvoklis (NR.20) atrodas piektajā stāvā, platība 139,3 kv.m.. Trīsistabu dzīvoklis ar terasēm uz abām pusēm. Skats uz jūru, dzīvojamā platība 91,9 kv.m., terases 46 kv.m.. Lietošanā vieta pazemes autostāvvietā. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
4 istabas
109,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu četristabu dzīvokli Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Četristabu dzīvoklis (NR.55) atrodas trešajā stāvā, platība 116,5 kv.m.. Viesistaba kopā ar virtuves zonu, trīs istabas, plaša vannas istaba, otra tualete un balkons. Dzīvoklis ir aprīkots ar virtuves iekārtu un sadzīves tehniku, parketa grīda. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
96,000
2017-11-6
Piedāvājam iegādāties jaunu trīsistabu dzīvokli ar balkonu Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Dzīvoklis (NR.35) atrodas trešajā stāvā, platība 104 kv.m.. Trīsistabu dzīvoklis, vannas istaba un balkons. Lietošanā autostāvvieta. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
2 istabas
66,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu divistabu dzīvokli ar balkonu Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Divistabu (NR.56) dzīvoklis atrodas trešajā stāvā, platība 69,0 kv.m.. Divistabu dzīvoklis, vannas istaba un balkons. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1a

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1a
2 istabas
67,000
2017-11-7
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
96,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu trīsistabu dzīvokli ar balkonu Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Dzīvoklis (NR.40) atrodas ceturtajā stāvā, platība 103,7 kv.m.. Trīsistabu dzīvoklis ar sienas skapi, vannas istaba, otra tualete, balkons un lietošanā autostāvvieta. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
89,000
2017-11-6
Piedāvājam iegādāties jaunu trīsistabu dzīvokli ar balkonu Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Dzīvoklis (NR.60) atrodas ceturtajā stāvā, platība 96,0 kv.m.. Trīsistabu dzīvoklis, vannas istaba un balkons. Lietošanā autostāvvieta. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1a - 61

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1a - 61
3 istabas
102,000
2017-11-13
3-istabu dzīvoklis ar kopējo platību 103.7 kv.m. Dzīvoklis atrodas ēkas 4.stāvā, dzīvojamā platība 98.7 kv.m, terase 5 kv.m. Liepas Nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas un ir pašā Saulkrastu centrā. Dzīvoklim ir veikta kvalitatīva iekštelpu apdare. Mūsdienīgs telpu plānojums ar plašu dzīvojamo istabu, kura apvienota ar virtuves zonu, 3 atsevišķas guļamistabas, plaša vannasistaba ar vannu un otra tualete. Inženierkomunikācijas: pilsētas ūdensvads un kanalizācija, elektroapgāde, gāzes apkure – lokālā centrālapkure (sašķidrinātās gāzes apkures katls), dzīvoklim pievadīts optikas interneta pievads, ievilkts TV pieslēguma kabelis, uzstādīts domofons. Ēkai ir 4 stāvi ar jumta izbūvi, virszemes un pazemes autostāvvieta. Plašajā piemājas zaļās zonas teritorijā izveidots iežogots bērnu spēļu laukums un dārzs. Ēkai ir diennakts dežurants, teritorijā videonovērošana, slēdzama kāpņutelpa. Ēka atrodas Pēterupes ielokā, kas atdala piemājas teritoriju no ceļmalas un apkārtējās teritorijas. Jūra 400m attālumā (pāri Pēterupes gājēju tiltiņam). Tuvākajā apkārtnē privātmājas.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1a - 2

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1a - 2
1 istabas
52,000
2017-11-13
1-istabas dzīvoklis ar āra terasi. Kopējā platība 64.4 kv.m Dzīvoklis atrodas ēkas 1.stāvā, dzīvojamā platība 44.7 kv.m, āra terase 19.7 kv.m. Ieeja dzīvoklī ir no iekšpagalma puses caur terasi. Liepas Nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas un ir pašā Saulkrastu centrā. Dzīvoklim ir veikta kvalitatīva iekštelpu apdare. Mūsdienīgs telpu plānojums ar plašu dzīvojamo istabu, kura apvienota ar virtuves zonu. Sanmezglā uzstādīta moderna santehnika. Inženierkomunikācijas: pilsētas ūdensvads un kanalizācija, elektroapgāde, gāzes apkure – lokālā centrālapkure (sašķidrinātās gāzes apkures katls), dzīvoklim pievadīts optikas interneta pievads, ievilkts TV pieslēguma kabelis, uzstādīts domofons. Ēkai ir 4 stāvi ar jumta izbūvi un virszemes autostāvvieta. Plašajā piemājas zaļās zonas teritorijā izveidots iežogots bērnu spēļu laukums un dārzs. Ēkai ir diennakts dežurants, teritorijā videonovērošana. Ēka atrodas Pēterupes ielokā, kas atdala piemājas teritoriju no ceļmalas un apkārtējās teritorijas. Jūra 400m attālumā (pāri Pēterupes gājēju tiltiņam). Tuvākajā apkārtnē privātmājas.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
3 istabas
97,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu trīsistabu dzīvokli ar balkonu Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Dzīvoklis (NR.10) atrodas otrajā stāvā, platība 103,9 kv.m.. Trīsistabu dzīvoklis ar virtuves iekārtu, vannas istaba, otra tualete, balkons un lietošanā autostāvvieta. Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv

Liepu iela 1A

Saulkrasti, Saulkrastu nov., Latvija Liepu iela 1A
1 istabas
49,000
2017-11-7
Piedāvājam iegādāties jaunu vienistabas dzīvokli ar terasi Saulkrastu centrā - jūras un Pēterupes ielokā. Dzīvoklim ir ērts, mūsdienīgs plānojums - virtuvi apvienojot ar viesistabu. Vienistabas dzīvoklis (NR.2) atrodas pirmajā stāvā, platība 64,4 kv.m.. Viesistaba kopā ar virtuves zonu,priekštelpa, istaba, vannas istaba un terase. Ieeja no terases, no pagalma puses Liepu ielas nams atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Daudzdzīvokļu māja ir uzbūvēta un nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Pludmale sasniedzama piecu minūšu gājienā. + jūra, kāpas, pastaigu takas; + sakopta un iežogota mājas apkārtne; + bērnu rotaļu laukums; + pazemes un virszemes autostāvvietas; + mājas apsardze un videonovērošana; + domofons katrā dzīvoklī; + griestu augstums 3 metri; + moderna santehnika; + stikla pakešu logi koka vērtnēs; + katrā kāpņu telpā īpaši klusi KONE lifti. PĀRDOŠANĀ ir plaši un ērti dzīvokļi platībā no 53 līdz 183 kv.m.. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Vairākos dzīvokļos ir iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. CENAS sākot no 48 000 eur par vienistabas dzīvokli ar terasi.
Vairākcity24.lv