Pārdod dzīvokli

Nurmižu iela Sigulda
2 istabas
53 m²
57,000
Šodien plkst. 11:03
Saulains dzīvoklis jaunajā projektā, virtuves zona apvienota ar virtuvi, viena guļamistaba, logi uz pagalma un sētas pusi, iebūvēta virtuve, kvalitatīva santehnika, lodžija, katram dzīvoklim individuāls siltuma skaitītājs, ārdurvīm koda atslēga, pagalmā autostāvvieta. Ļoti tuvu bērnudārzs, ģimnāzija, tirdzniecības centrs.
Vairāklatio.lv

Pārdod dzīvokli

Krimuldas iela Sigulda
2 istabas
86 m²
40,000
Šodien plkst. 10:58
Pārdod divu istabu dzīvokli Siguldā. Dzīvoklī divas istabas, virtuve, gaitenis, vannas telpa, tualete, apkures katla telpa. Pilsētas ūdensvads un kanalizācija. Apkure - centrālā ar vietējo kurināmo. Dzīvoklim atsevišķa ieeja Atrodas skaistā vēsturiskā vietā. Tiešā tuvumā gaisa trošu vagoniņš , no tā redzamas trīs varenās pilis - Sigulda, Turaida, Krimulda. Līdz Siguldai ~ 10 km. Laba satiksme ar Siguldu, Rīgu, Raganu. Netālu atpūtas komplekss Reiņa trase, slēpošanas kalns.
Vairāklatio.lv
6 istabas
378 m²
1,800,000
Šodien plkst. 10:49
Par objektu Apkārtnes apraksts 2,4 km no Siguldas pilsētas centra un dzelzceļa stacijas. Pārdesmit metru attālumā no Kaķīša kalnu slēpošanas trases. 500 m attālumā no Fischer slēpošanas un aktīvās atpūtas centra. 500 m attālumā no Laurenču sākumskolas. 100 m attālumā no Gaujas, neskaitāmām pastaigu takām un velo celiņiem. Apraksts Mājas dzīvojamā platība 378 m2, tai skaitā apsildāma garāža 2 automašīnām. Āra nojume 3 automašīnām. Ārtelpu platība 140 m2 - terase, nojume un balkoni. Zemes gabala platība 7104 m2, kas nosacīti sadalīta: 3604 m2 labiekārtotā un apzaļumotā piemājas teritorijā un 3500 m2 teritorijā, kuru iespējams izmantot saimnieciskai darbībai (komercapbūvei). Būvniecība: 2002-2003. Māja ir kalpojusi kā miera oāze lielai ģimenei. Tai ir gaiša dzīvojamā telpa, kas savienota ar ēdamzonu un virtuvi (nr.2 zemāk redzamajā mājas plānā), plaša halle (1), darbistaba (3) un viesu tualete (4) 1. stāvā. Saimnieku guļamistaba (9) ar garderobes telpu (10) un sanitāro mezglu (11), 2 guļamistabas (8; 13) un plaša vannasistaba (12) 2. stāvā. Atpūtas zona (16) jumta stāvā. Pagraba līmenī - pirts (20; 21; 22; 23), kinozāle (19), saimniecības telpa (24) un garāža (25)
Vairāklatviaestate.com

Pārdod apbūves gabalu Vejotnes, Rīgas raj., Sigulda Cena:

Pārdod apbūves gabalu Vejotnes, Rīgas raj., Sigulda Cena:,Rīgas raj.
18,000
Šodien plkst. 11:05
Pardod zemes gabalu Sigulda, Kalnabeites netalu no Matinu ezera un Ancisa dika, platiba 9000m2. Ir pievilkta elektriba. Zemes gabala patreizejais izmantosanas merkis ir lauksaimniecibas zeme. Zemi skerso vairakas elektrolinijas. Erta piebrauksana no asfaltetas Saltavota ielas. mob. 26379576, Jānis
Vairākdzivoklis.lv

Pārdod dzīvokli

Laurenču iela Sigulda
3 istabas
186.6 m²
137,000
Šodien plkst. 10:59
Šarmants mansarda dzīvoklis Siguldā pie Kaķīškalna. Unikāls projekts “Mazā Šveice”, kura arhitektūras pamatā izmantota Alpu kalnu tematika. Dzīvoklis ļoti mājīgs ar balkonu un kamīnu, plašs, griestu augstums 3 m, plānojums: viesistaba ar virtuvi, 2 guļamistabas un viesistaba, 2 garderobes telpas un 2 sanmezgli. Mājas cokolstāvā ir atsevišķa slēdzama saimniecības telpa ar logu un apkuri, un papildus vēl 2 apsildāmas garāžas ar automātiskajiem vārtiem. Pagalms ar skaistiem apstādījumiem, uzturēta, slēdzama kāpņutelpa. Pilsētas apkārtējā vide draudzīga ar plašu atpūtas un apskates vietu piedāvājumu, dabu un attīstītu sociālo dzīvi. Neliels attālums līdz Rīgai un Cēsīm.
Vairāklatio.lv

Pārdod apbūves gabalu Str?lnieku iela, Rīgas raj., Sigulda Cena:

Pārdod apbūves gabalu Str?lnieku iela, Rīgas raj., Sigulda Cena:,Rīgas raj.
55,000
Šodien plkst. 11:07
Pardod zemi Sigulda. Galvenais lietosanas merkis pec Valsts zemes dienesta datiem ir individualo dzivojamo maju apbuvei. Saskana ar Siguldas novada teritorijas planojumu ipasuma planota (atlauta) izmantosana ir daudzstavu dzivojama apbuve, zalumvietas un publiskas apbuves teritorija. Izbuvets elektrosadales skapis ar 160A jaudu. Zemei ir erts asfaltbetona piebraucamais cels. mob. 26115211
Vairākdzivoklis.lv

Pārdod 4 istabu dzīvokli Nurmizu, Rīgas raj., Sigulda Cena:

Pārdod 4 istabu dzīvokli Nurmizu, Rīgas raj., Sigulda Cena:,Rīgas raj.
88 m²
97,000
Šodien plkst. 10:57
Pardod 4 istabu dzivokli Remarka maja Sigulda, Nurmizu iela 33. Maja 2007. gada nodota ekspluatacija. Dzivokli plasa dzivojama istaba ar virtuvi un 5.5 kvm terasi. Tris atseviskas gulamistabas, viena ar 3.7 kvm garderobes telpu, vannasistaba ar vannu un WC. Prieksnama iebuvets skapis, virtuve aprikota ar elektrisko pliti, cepeskrasni, ledusskapi. Apkuri maja nodrosina autonoma gazes apkure, maksa par siltumu pec paterina (skaititaji katram dzivoklim). Zeme ipasuma. Kopta apkartne, iedzivotajiem pie majas nodrosinata bezmaksas autostavvieta, bernu rotalu laukums. Blakus atrodas bernudarzs, pastaigas attaluma Siguldas Valsts gimnazija un pilsetas vidusskola, veikals Beta, sadzives pakalpojumu uznemumi un iestades. Netalu pilsetas centrs un pilsdrupas. mob. 28600918
Vairākdzivoklis.lv
325,000
Šodien plkst. 11:57
Zemes gabals ar kominikācijām privātmāju ciemata būvēšanai. Ir pieejama izbūvēto komunikāciju karte dwg formātā (t. sk. gāze, elektrība, LTC, ūden & kanalizācija). Par detaļām lūdzu sazināties pa telefonu vai e-pastu. Esmu atvērts arī sadarbības piedāvājumiem attiecībā uz pārdošanu un/vai attīstīšanu. Kaspars gāze, ūdens, kanalizācija, elektrība, visas komunikācijas, Zemes gr.
Vairākreklama.vesti.lv

Jura Ozola iela 35, Sigulda

Jura Ozola iela 35, Sigulda
160,000
Šodien plkst. 11:09
Latvija, Rīgas rajons, Jura Ozola iela. Fasādes māja, dakstiņu jumta segums, ķieģeļu mūra sienas, iežogota teritorija ar metāla sētu, divstāvīgs, caurstaigājamas izolētas istabas, saglabāta krāsns, malkas apkure, boilers karstajam ūdenim, iespēja pārplānot, vanna, tualete, atbrīvo pēc nepieciešamības, zeme robežojas ar ielu, zeme robežojas ar grants seguma ceļu, ir elektrība, ir gāze, vietējā kanalizācija, nav apgrūtinājumu, reģistrēts zemesgrāmatā, CITY REAL ESTATE ID - 419731
Vairākkomersa.lv
2 istabas
92 m²
60,300
2018-3-20
Piedāvājam iegādāties divistabu dzīvokli pašā Siguldas centrā, daudzdzīvokļu mājā "Siguldas Terases". Dzīvoklis atrodas piektajā stāvā, no terases paveras neaizmirstams skats pāri Siguldai. Kopplatība ir 92 kv.m. - dzīvojamā platība 51,7 kv.m. un terase 40,3 kv.m. Viesistaba apvienota ar koridoru un virtuvi, vannas istaba un izolēta guļamistaba. Koridorī iebūvēts drēbju skapis. Virtuvē iebūvēta virtuves iekārta. Īpašuma cenā ietilpst virszemes autostāvvieta P20. Dzīvokļa īpašniekam nostiprinātas īpašumtiesības uz zemes gabala domājamām daļām. Lūdzu zvaniet, vienosimies par apskates dienu un laiku.
Vairākober-haus.lv

Dzīvoklis Siguldā

Sigulda, Krimuldas
2 istabas
86 m²
40,000
2018-3-6
Pārdod divistabu dzīvokli Siguldā. Dzīvoklī divas istabas, virtuve, gaitenis, vannas telpa, tualete, apkures katla telpa. Pilsētas ūdensvads un kanalizācija. Apkure - centrālā ar vietējo kurināmo. Dzīvoklim atsevišķa ieeja. Atrodas skaistā vēsturiskā vietā. Tiešā tuvumā gaisa trošu vagoniņš, no tā redzamas trīs varenās pilis - Sigulda, Turaida, Krimulda. Līdz Siguldai ~ 10 km. Laba satiksme ar Siguldu, Rīgu, Raganu. Netālu atpūtas komplekss Reiņa trase, slēpošanas kalns
Vairākniv.lv

Nurmižu iela 33

Sigulda, Siguldas nov., Latvija Nurmižu iela 33
4 istabas
88.1 m²
97,000
2018-3-5
Pārdod 4 istabu dzīvokli Remarka mājā Siguldā, Nurmižu ielā 33. Māja 2007.gadā nodota ekspluatācijā. Dzīvoklī plaša dzīvojamā istaba ar virtuvi un 5.5 kvm terasi. Trīs atsevišķas guļamistabas, viena ar 3.7 kvm garderobes telpu, vannasistaba ar vannu un WC. Priekšnamā iebūvēts skapis, virtuve aprīkota ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, ledusskapi. Apkuri mājā nodrošina Siguldas siltums, maksa par siltumu pēc patēriņa (skaitītāji katram dzīvoklim). Zeme īpašumā. Kopta apkārtne, iedzīvotājiem pie mājas nodrošināta bezmaksas autostāvvieta, bērnu rotaļu laukums. Blakus atrodas bērnudārzs, pastaigas attālumā Siguldas Valsts ģimnāzija un pilsētas vidusskola, veikals Beta, sadzīves pakalpojumu uzņēmumi un iestādes. Netālu pilsētas centrs un pilsdrupas.
Vairākcity24.lv

Pārdod māju, Pīlādžu iela, Sigulda / 134000€

Siguldas novads, Sigulda, Pīlādžu
282 m²
134,000
2018-2-24
Pārdod 2 stāvu māju Siguldas centrā privātmāju rajonā. Mājā ir 5 istabas, liela virtuve (20 m2). Zem ēkas – pagrabstāvs, kurā atrodas sauna, darbnīca, noliktavas telpas. Māja celta 2002.gadā, Apkure – individuāla. 2016.gadā uzstādīts jauns apkures katls (cietais kurināmais). Ūdens no pilsētas ūdensvada, kanalizācija – kopējā, pilsētas. Ir iespēja pieslēgt gāzi. Ir iekopts dārzs. Pagalmā saimniecības ēka- šķūnītis, nojume. Pilsētā ir attīstīta infrastruktūra – vidusskola, bērnudārzi, veikali, kafejnīcas, kā arī plašas iespējas nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm. Attālums līdz Rīgai 50 km.
Vairākrentinriga.lv
500 m²
2,500
2018-2-8
Piedāvāju 2. stāva telpas Siguldas aktīvajā centrā. Namīpašnieks saskaņojis un ieguvis apstirpinājumu ēkas 2. stāva būvniecībai jau uz esošas un iznomātas ēkas. Šajā posmā potenciālajam nomniekam ir iespēja "iejaukties" būvniecības procesā ar savām individuālajām vēlmēm telpu plānojumā un arī apdarē. Varam tās pielāgot birojam, tirdzniecībai vai citai darbībai. Ēkas 1. stāvā auto daļu veikals un būvmateriālu veikals. Blaksu pārtikas veikals "Elvi", sabiedriskās ēdināšanas iestādes un citi komerc objekti. Būve atrodās šosejas malā ar izcilām reklāmas iespējām. Virziens: Rīga-Cēsis. Zvaniet, interesējaties-jautājiet.
Vairākreklama.lv
500 m²
2,500
2018-2-8
Piedāvāju 2. stāva telpas Siguldas aktīvajā centrā. Namīpašnieks saskaņojis un ieguvis apstirpinājumu ēkas 2. stāva būvniecībai jau uz esošas un iznomātas ēkas. Šajā posmā potenciālajam nomniekam ir iespēja "iejaukties" būvniecības procesā ar savām individuālajām vēlmēm telpu plānojumā un arī apdarē. Varam tās pielāgot birojam, tirdzniecībai vai citai darbībai. Ēkas 1. stāvā auto daļu veikals un būvmateriālu veikals. Blaksu pārtikas veikals "Elvi", sabiedriskās ēdināšanas iestādes un citi komerc objekti. Būve atrodās šosejas malā ar izcilām reklāmas iespējām. Virziens: Rīga-Cēsis. Zvaniet, interesējaties-jautājiet.
Vairākreklama.lv
53,000
2018-2-7
Pārdod apbūves gabalu Siguldā, Gaujas senlejas malā. Īpašums atrodas vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, nepilna kilometra attālumā no pilsētas centra. Zemesgabals ietilpst Mazstāvu dzīvojamās apbūves (DZM) teritorijā, atļauta privātmājas, rindu mājas vai max divstāvu daudzdzīvokļu mājas būve. Apkārtējo apbūvi veido privātmājas un sporta un atpūtas būves (līdz Kaķīškalna un Bobsleja trasei 500 m). Zemes gabalam ir kvadrāta forma. Īpašums robežojas ar asfaltētu ielu, gājēju ceļu un veloceliņu. Tuvumā (uz Šveices ielas) pieejamas pilsētas komunikācijas - elektrība, pilsētas ūdens, kanalizācija, Lattelecom kabelis. Līdz "Latvijas gāzes" vadam 130 m.
Vairākreklama.lv
18,000
2018-1-20
Pārdod zemes gabalu Siguldā, Kalnabeitēs netālu no Matiņu ezera un Ancīša dīķa, platība 9000m2. Ir pievilkta elektrība. Zemes gabala patreizējais izmantošanas mērķis ir lauksaimniecības zeme. Zemi šķērso vairākas elektrolīnijas. Ērta piebraukšana no asfaltētās Saltavota ielas.
Vairākreklama.lv
5 istabas
67,000
2018-1-21
Rīgas raj., Sigulda Projekts - Siguldas Terases, jaunceltne, vieta automašīnai, pazemes autostāvvieta, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, balkons, logi vērsti uz pagalma pusi, studio tipa, virtuve apvienota ar istabu, centrālā apkure, pilnā apdare, izlīmētas tapetes, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, vanna, tualete, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, gulta , slēgta kāpņu telpa, pārdod ar visu bildēs redzamo aprīkojumu, atbrīvo pēc nepieciešamības, CITY REAL ESTATE ID - 413010
Vairākreklama.lv
540 m²
300,000
2018-1-20
Tiek pārdota ekskluzīva guļbaļķu savrupmāja pie Siguldas, klusā un skaistā vietā. Īpašums tiek pārdots ar visām mēbelēm, iekārtām un atpūtas inventāru. Mājai ir gāzes apkure, ūdens dziļurbums, biokanalizācija, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas. Mājai ir 5 ieejas, atpūtas komplekss, baseins ar SPA aprīkojumu, 9 sanmezgli, 5 izolētas guļamistabas, plaša halle ar kamīnu, bārs, konferenču zāle. Īpašumu var izmantot gan kā lielisku dzīvojamo namu, gan viesu namu.
Vairākreklama.lv
831 m²
890,000
2018-1-19
Pārdodu māju pilsētas "Siguldas" centrā. Viena no skaistākajām ainavām un nacionālajiem parkiem Latvijā. Tajā pašā laikā, māja atrodas klusā vietā, netālu ir viss, kas jums nepieciešams veikali, restorāni, aptiekas, medicīnas centrs, rotaļu laukumi un tā tālāk. Zemes teritorija 2626 m2. Galvena ēkā 654 m2 un 177 m2 spa komplekss. Māja sastāv no 2 stāviem + pagrabstāvs ar pazemes eju uz spa kompleksu. Pagrabstāva ir: trenažieru zāle biljarda telpa virtuve bārs istaba ar lielu saunu, 2 tualetes un dušas saimnieciska telpa katlu telpa pazemes parēja uz SPA Pirmajā stāvā: zāle kabinets virtuve dzīvojamā istaba kamīns ēdamistaba tualete garāža Otrajā stāvā: guļamistaba ar garderobi un vannas istabu. guļamistaba ar dušu un piekļuvi balkona 2 viesu guļamistabas ieejas halle ar piekļuvi balkona Vannas istaba SPA komplekss ietver: atpūtas zonu spa dušas tualeti izeju pie baseina Teritorija: baseins lapene basketbola laukums dekoratīvs dīķis stāvvieta automašīnām dekoratīvie augi saimnieciskas ekas mājas apgaismojums Vairāk informācijas pa pastu vai telefonu. Mājas prezentācija zemāk. Cena ir runājama. gāzes apkure, apmesta, bloku, gāzbetona, koka, ķieģeļu, mūra, duša, kamīns, kamīnzāle, lodžija, pagrabs, puspagrabs, sauna, stikla paketes, terase, vanna, veranda, virtuve, zāle , teicamā stāvoklī, Otrreizējais tirgus
Vairākreklama.lv
55,000
2018-1-20
Pārdod zemi Siguldā. Galvenais lietošanas mērķis pēc Valsts zemes dienesta datiem ir individuālo dzīvojamo māju apbūvei.Saskaņā ar Siguldas novada teritorijas plānojumu īpašuma plānotā (atļautā) izmantošana ir daudzstāvu dzīvojamā apbūve, zaļumvietas un publiskās apbūves teritorija. Izbūvēts elektrosadales skapis ar 160A jaudu. Zemei ir ērts asfaltbetona piebraucamais ceļš.
Vairākreklama.lv
167 m²
98,825
2018-1-20
Liela māja par maza dzīvokļa cenu. SIA Labā māja Latvija piedāvā uzbūvēt šo plašo divstāvu māju 167.5 m2 līdz pelēkajai apdarei. Ļoti pārdomāts izkārtojums ar 4 guļamistabām, 2 sanmezgliem, plašu viesistabu, virtuvi, kabinetu, nojumi automašīnai, kuru var bez lieliem papildus izdevumiem pārbūvēt par garāžu. Mājas celtniecības izmaksas sastāda 98825 eur. Cenā ietilpst: -Būvprojekts; -Pamatu izbūve, pamatu siltināšana; -300 mm BAUROC (AEROC) gāzbetona nesošās sienu konstrukcijas; -Dzelzsbetona pārsegums; -Metāla dakstiņu jumta segums; -Noteksistēmas; -5 kameru PVC logi. SIA Labā māja Latvija piedāvā klientiem daudz dažādus citus māju būvprojektus un pilnu būvniecības servisu, no būvprojekta izstrādes līdz jaunā mājokļa atslēgu nodošanas Jūsu rokās. bloku, gāzbetona , Jaunbūve
Vairākreklama.lv

Iznomā biroju, Mazā gāles iela, Sigulda / 2250€

Siguldas novads, Sigulda, Mazā gāles
500 m²
2,250
2018-1-10
Piedāvāju 2. stāva telpas Siguldas aktīvajā centrā. Namīpašnieks saskaņojis un ieguvis apstirpinājumu ēkas 2. stāva būvniecībai jau uz esošas un iznomātas ēkas. Šajā posmā potenciālajam nomniekam ir iespēja "iejaukties" būvniecības procesā ar savām individuālajām vēlmēm telpu plānojumā un arī apdarē. Varam tās pielāgot birojam, tirdzniecībai vai citai darbībai. Ēkas 1. stāvā auto daļu veikals un būvmateriālu veikals. Blaksu pārtikas veikals "Elvi", sabiedriskās ēdināšanas iestādes un citi komerc objekti. Būve atrodās šosejas malā ar izcilām reklāmas iespējām. Virziens: Rīga-Cēsis. Zvaniet, interesējaties-jautājiet.
Vairākrentinriga.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Sigulda