Complain
Centrā, autonoma gāzes apkure, izolētas istabas saulainā un gaišā dzīvoklī renovētā mājā. 1)Plānojums: plašs koridors, virtuve, 3 izolētas istabas, vannas istaba ar vannu un dušu, atsevišķa tualete, lodžija. Nav stūra dzīvoklis. 2)Apdare: + pakešu logi, metāla durvis; + nomainīti radiatori, durvis, grīdas segumi, santehnika un elektroinstalācija. 3)Komunikācijas: + autonoma gāzes apkure; + pilsētas ūdens un kanalizācija. 4)Vide un infrastruktūra: + laba un pieprasīta atrašanās vieta Siguldas centrā, plašas kultūras, atpūtas un izklaides iespējas; + apkārtnē attīstīta infrastruktūra un sabiedriskā transporta kustība, tuvumā veikali, skolas, bērnudārzi, kafejnīcas, dzelzceļa stacija un autoosta 800m, Rīgas centrs 50km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Sigulda, Siguldas nov. Jāņa Čakstes iela 3
3 istabas
86 m²
55 000
6.6.2018.
Vairākcity24.lv
Complain
Siguldas centrā lielisks dzīvoklis saulains, silts.Blakus atrodas dažu soļu gājumā bērnudārzs, skola, Sporta centrs, bērnu laukum s. Dzīvoklī ierīkots kamīns JOTUL.
Jāņa Čakstes iela 3, Sigulda
3 istabas
67 m²
55 000
11.8.2017.
Vairākkomersa.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more