Complain
apitāli izremontēts, liels 4-istabu dzīvoklis, blakus pilsētas centram, Brīvības ielā 29. Ceturtais stāvs, nav stūra, 92.5 m2. Lielisks plānojums: plaša priekštelpa, visas istabas ir izolētas, atsevišķs sanmezgls, liela virtuve un lodžija. Logi iziet uz divām pusēm, Austrumu-Dienvidu. Nosiltināta, renovēta māja, kura atrodas pagalmā, prom no ielu trokšņiem. Mājas priekšā ir ērta auto parkošanās vieta. Blakus mājai ir liels tirdzniecības centrs “Tobago”. Blakus mājai ir iespēja nopirkt garažu. Pēc nepieciešamības palīdzēsim noformēt hipotekāro kredītu, аrī personām ar neoficiāliem ienākumiem, sabojātu kredītvēsturi, kā arī strādājošiem, ārpus valsts robežām. Mūsu aģentūra, Jūsu komfortam, palīdzēs Jums noformēt darījumu no sākuma līdz beigām. Zvaniet tūlīt.
Ventspils Рядом с центром города., Brīvības iela 29
4 istabas
93 m²
63 000
5.9.2018.
Vairākcity24.lv
Complain
Pilsētas centrā, Brīvības ielā 32/34, pārdodas 2-istabu, izremontēts, neprivatizēts dzīvoklis. Pirmais stāvs, nav stūra, 41 m2, daļēji izolētas, kopīgs sanmezgls. Dzīvoklis atrodas renovētā, nosiltinātā mājā, zemi maksājumi par apkuri. Blakus mājai ir daudz veikalu, sabiedriskā transporta pietura, skola, bērnu dārzs, Olimpiskais centrs utt. palīdzēsim ar noformējumu, no sākuma, līdz beigām.
Ventspils Центр города., Brīvības iela 32/34
2 istabas
41 m²
13 000
12.7.2018.
Vairākcity24.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more