Pilsētas centrā, Brīvības ielā 32/34, pārdodas 2-istabu, izremontēts, neprivatizēts dzīvoklis. Pirmais stāvs, nav stūra, 41 m2, daļēji izolētas, kopīgs sanmezgls. Dzīvoklis atrodas renovētā, nosiltinātā mājā, zemi maksājumi par apkuri. Blakus mājai ir daudz veikalu, sabiedriskā transporta pietura, skola, bērnu dārzs, Olimpiskais centrs utt. palīdzēsim ar noformējumu, no sākuma, līdz beigām.
Ventspils, Latvija Центр города., Brīvības iela 32/34
2 istabas
41 m²
13 000
12.7.2018.
Vairākcity24.lv
Kapitāli izremontēts, 2-istabu dzīvoklis, pilsētas centrā, Brīvības ielā 32/34. Pirmais stāvs, nav stūra, 41m2. Veikta ērta, mūsdienīga pārplānošana: viesistaba ir apvienota ar virtuvi, paplašināta kopīgā sanmezgls telpa. Remonts ir tikko kā veikts, pēc remonta neviens nav dzīvojis. Dzīvokļa apdarē ir izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli. Dzīvoklis atrodas renovētā ķieģeļu mājā. Pagalmā ir ērta euto parkošanās vieta, bērnu un sporta laukums. Blakus mājai ir daudz veikalu, skola, bērnu dārzs, olimpiskais centrs, sabiedriskais transports. Pēc nepieciešamības palīdzēsim noformēt hipotekāro kredītu. Arī personām ar neoficiāliem ienākumiem, sabojātu kredītvēsturi, kā arī strādājošiem, ārpus valsts robežām. Mūsu aģentūra, Jūsu komfortam, palīdzēs Jums noformēt darījumu no sākuma līdz beigām. Zvaniet tūlīt.
Ventspils, Latvija Центр города., Brīvības iela 32/34
2 istabas
41 m²
38 000
3.4.2018.
Vairākcity24.lv
apitāli izremontēts, liels 4-istabu dzīvoklis, blakus pilsētas centram, Brīvības ielā 29. Ceturtais stāvs, nav stūra, 92.5 m2. Lielisks plānojums: plaša priekštelpa, visas istabas ir izolētas, atsevišķs sanmezgls, liela virtuve un lodžija. Logi iziet uz divām pusēm, Austrumu-Dienvidu. Nosiltināta, renovēta māja, kura atrodas pagalmā, prom no ielu trokšņiem. Mājas priekšā ir ērta auto parkošanās vieta. Blakus mājai ir liels tirdzniecības centrs “Tobago”. Blakus mājai ir iespēja nopirkt garažu. Pēc nepieciešamības palīdzēsim noformēt hipotekāro kredītu, аrī personām ar neoficiāliem ienākumiem, sabojātu kredītvēsturi, kā arī strādājošiem, ārpus valsts robežām. Mūsu aģentūra, Jūsu komfortam, palīdzēs Jums noformēt darījumu no sākuma līdz beigām. Zvaniet tūlīt.
Ventspils, Latvija Рядом с центром города., Brīvības iela 29
4 istabas
93 m²
63 000
5.3.2018.
Vairākcity24.lv
Ekskluzīvs dzīvoklis, ekskluzīvā vietā. Tiek piedāvāts pārdošanai, liels, 3-istabu dzīvoklis, 85.6 m2, Brīvības ielā 29. Komfortabls, 3-šais stāvs. Dzīvoklis ir kapitāli izremontēts. Interjera veidošanā, tika uzaicināts profesionāls dizaineris. Dzīvokļa apdarē, tika izmantoti, tikai augstas kvalitātes materiāli. Ar gaumi izvēlētas mēbeles. Liela daļa mēbeļu ir taisītas pēc individuāla pasūtījuma. Virtuve ir labiekārtota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, no dārgiem zīmoliem. Lielisks plānojums: plaša priekštelpa, ar iebūvētu garderobi, viesistaba ir apvienota ar virtuvi, divas, atsevišķas istabas, divas lodžijas, liels, kopīgs sanmezgls, ar izeju uz lodžiju. Remonts un dzīvokļa labiekārtošna, tika veikta, pašu vajadzībām, bez budžeta ekonomijas. Viss ir lieliskā stāvoklī. Dzīvoklis ar signalizāciju. Pārdodas ar visu iekārtojumu. Komunālie maksājumi: apsaimniekošana- 35 eiro mēnesī, apkure par decembri-62 eiro, gada nodoklis-75 eiro, pārējais iet uz skaitītājiem. Māja atrodas dziļi pagalmā, nost no ielu trokšņiem, divu soļu attālumā, no mājas, atrodas tirdzniecības centrs ‘Tobago’. Dzīvoklim nav parādu un apgrūtinājumu. Atslēgas saņemsiet, dienā, pēc darījmuma noslēgšanas. Ja Jūs nopirksiet, vai rezervēsiet šo dzīvokli līdz februāra beigām- notārais noformējums uz mūsu rēķina. Pēc nepieciešamības palīdzēsim noformēt hipotekāro kredītu bankā. Arī personām ar neoficiāliem ienākumiem, sabojātu kredītvēsturi, kā arī strādājošiem, ārpus valsts robežām. Mūsu aģentūra, Jūsu komfortam, palīdzēs Jums noformēt darījumu no sākuma līdz beigām. Zvaniet tūlīt! Ja Jūs vēlaties izdevīgi pārdot savu nekustamo īpašumu- vēršaties pie mums, nopirksim paši, vai palīdzēsim ar realizāciju. Mūsu ofiss atrodas pašā pilsētas centrā, Gertrūdes ielā 13, otrajā stāvā. Darba laiks 10:00-17:00. Sestdienās un svētdienās-brīvs.
Ventspils, Latvija Ventspils, Brīvības iela 29
3 istabas
86 m²
99 500
8.2.2018.
Vairākcity24.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more