Māja ļoti labā vietā uz centrālās ielas Pārventā. Kluss, zaļš privātmāju rajons. Blakus veikali, skola, bibliotēka, pasts. Līdz pilsētas pludmalei un akvaparkam 5 min. ar auto. Pilsētas komunikācijas 3 fāžu elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija. Dārzā ir arī pašiem sava aka. Mūra garāža. Liels koka šķūnis ļoti labā stāvoklī. Pirmajā stāvā iespējams dzīvot uzreiz, otrais stāvs jāremontē. 2 malkas plītis. 2 siltā ūdens boileri. 2 dušas, 1 vanna, 3 tualetes. 4 ļoti skaistas un vērtīgas podiņu krāsnis, katra apsilda 2 istabas. Visas labi funkcionē. Iespēja dzīvot divām ģimenēm, jo dotajā brīdī ir divas atsevišķas ieejas uz pirmo un otro stāvu. Jārēķinās ar papildus ieguldījumiem remontam. Īpašums bez apgrūtinājumiem. Pārdod, jo īpašnieki patstāvīgi uzturas ārzemēs. Ja ir jautājumi droši vaicājiet! krāsns apkure, koka, ķieģeļu, duša, vanna, virtuve , vajadz. rem., Otrreizējais tirgus
Tārgales iela, Ventspils raj., Ventspils
200 m²
32,000
2018-1-20
Vairākreklama.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Ventspils, Ķieģeļu iela
Pārdod 1 stāvu ķieģeļu māju ar zemi 727 m² prestižā privātmāju rajonā tuvu Ventspils centram. Pie īpašuma pilsētas komunikāciju pievadi. Iela klāta ar bruģi un apgaismota. Mājai nepieciešama rekonstrukcija un remonts. Iespējams būvēt papildus dzīvojamo platību abos mājas stāvos un palielināt platību līdz aptuveni 150 m2. Ir saskaņots un apstiprināts mājas rekonstrukcijas projekts.
Augusta 22
60 m²
25,000
2018-3-23
Vairākss.com
Pārdod 1 stāvu ķieģeļu māju ar zemi 727 m² prestižā privātmāju rajonā tuvu Ventspils centram. Pie īpašuma pilsētas komunikāciju pievadi. Iela klāta ar bruģi. Mājai nepieciešama rekonstrukcija un remonts. Iespējams būvēt papildus dzīvojamo platību abos mājas stāvos. Ir saskaņots un apstiprināts mājas rekonstrukcijas projekts.
Ventspils, Augusta
60 m²
25,000
2017-4-11
Vairākober-haus.lv