Complain
Pārdod nekustamo īpašumu, kas sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 574 m2 un apbūves – 2-stāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 225,9 m2 un saimniecības ēkas ar kopējo platību 118,70 m2. Dzīvojamā māja tiek izmantota kā viesu māja, kas veiksmīgi darbojas, tā ir iecīnīta un populāra tūristu vidū. Īpašums atrodas aptuveni 10 min. gājienā no pilsētas centra un 15 min. gājienā no Ventspils pludmales. Apbūve ir labā tehniskā stāvoklī. Saskaņā ar tehnisko projektu, ķieģeļu mūra ārsienu māja ir pārbūvēta 1999.gadā. 1. stāvā izvietotas: virtuve, istaba, gaitenis, dušas telpa, 2 halles, tualete un aerobikas zāle, kur atpūtnieki nodarbojas ar vingrošanu un aerobiku, to var arī izmantot kā pasākumu telpu (rīkot banketus vai seminārus). 2. stāvā izvietota halle un četri numuri ar siltām grīdām un sanmezgliem. Oriģinālas, ekoloģiski tīras, pašu rokām darinātas koka dārza mēbeles. Mājai ir divas izejas. Pilsētas komunikācijas, centrālā apkure (kombinētais katls), apsardze un videonovērošana. Sakopts pagalms ar atpūtas vietu un mazo dīķi ar strūklaku, kur dzīvo karūsas. Saimniecības ēkā izvietota garāža, pirts un nolikta. Bēniņi ir sagatavoti papildus 6 numuru ierīkošanai (ievilktas komunikācijas). Īpašumu iespējams izmantot, kā dzīvojamo māju vai viesu māju (saskaņā ar kadastra datiem apbūves atļauta izmantošana – dzīvojamā un komecdarbība). Īpašums tiek pārdots kopā ar mēbelēm, aprīkojumu un klientu bāzi. Iespējams pirkt arī ar reģistrētu uzņēmumu. Brīnišķīga iespēja savienot privāto dzīvi ar biznesu. Pirkuma noformēšana bezmaksas. Palīdzēsim ar īpašuma vērtēšanu kredīta piesaistei.
Ventspils, Pāvila iela
225.9 m²
170 000 €
5.9.2018.
225.9 m²5.9.2018.
Vairākober-haus.lv
Complain
Tiek pārdots zemes gabals Ventspils centrā, Pāvila ielā (plāns pielikumā), tuvuma no jaunas Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles uz lielajā laukumā. Līdz jūrai - 20 minūtes kājām. Zeme ir bez banku kredītsaistībām. Zemes gabalam ir pieslēgta elektrība, ūdens un pilsētas kanalizācija. Zemes gabals paredzēts privātajām un komercbūvēm. В центре Вентспилса, на улице Павила (Pavila iela), продается участкок земли (план в приложении), рядом с новой музыкальной школой и концертным залом на большой площади. До моря 20 минут пешком. Земля без банковских обременений. К участку подведены электричество, вода и городская канализация. Предназначение участков- частная и коммерческая застройка. A plot of land on sale in Ventspils centre. Electricity, water and urban sewage connected. 15 minutes’ walk to the sea. No bank loans.
Pavila iela 30
1630 m²
49 000 €
18.10.2018.
1630 m²18.10.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more