Meklēšana bez rezultātiem
SIA Salvus ir liels un stabils klients daudzām ar Latvijas nekustamo īpašumu tirgu saistītām kompānijām, pašvaldības, valsts un komunālo pakalpojumu uzņēmumiem, kā arī uzticams un drošs pārdevējs nekustamo īpašumu pircējiem. Zaļā iela 4, Jūrmala, un sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 6439 m2, dzīvojamās ēkas. Īpašums ir izvietots apmēram 1.6 km no Rīgas jūras līča un 850 m no Lielupes, 1 km no Asaru prospekta un Ventspils šosejas un apmēram 20 km no Rīgas pilsētas centra. Komunikācijas: Apkuri nodrošina kamīns. Bet pastāv iespēja pieslēgties centralizētai gāzes sistēmai, gāzes vads iet pa Zaļo ielu. Vēsturiski apkuri nodrošināja šķidrās gāzes apkure (uz šodienu gan rezervuārs, gan gāzes apkures katls demontēts). Aukstā ūdens padevi nodrošina artēziskais urbums, arī pastāv iespēja pieslēgties pilsētas ūdens sistēmai, kas atrodas uz Zaļās ielas. Karstā ūdens apgāde uzstādīts boilers; Kanalizācija ir izsmeļamā aka; Elektroapgāde - pieslēgums centralizētiem tīkliem.
Zaļā iela 4 Asari, Jūrmala
171 000
21.5.2018.
Vairāksalvus.lv
Īpašums sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 6439 m2, dzīvojamās mājas 221 kv.m platībā un palīgēkas; Plānojums: 1. stāvā plaša halle, virtuve, ēdamistaba, kabinets, saimniecības telpa, sanitārais mezgls un, iespējams, garāža; 2. stāvā guļamistabas, garderobe un sanitārais mezgls; Teritorija daļēji bruģēta, iekopta ar daudzgadīgiem augiem, ražojošiem augļu kokiem un krūmiem; Zemi iespējams sadalīt un pārdot kā apbūves gabalu; Iela asfaltēta, pretējā ielas pusē jauno māju ciemats "Rondo"; Īpašums ir izvietots apmēram 1.6 km no Rīgas jūras līča un 850 m no Lielupes, 1 km no Asaru prospekta un Ventspils šosejas un apmēram 20 km no Rīgas pilsētas centra; Komunikācijas: Apkuri nodrošina kamīns. Bet pastāv iespēja pieslēgties centralizētai gāzes sistēmai, gāzes vads iet pa Zaļo ielu. Vēsturiski apkuri nodrošināja šķidrās gāzes apkure (uz šodienu gan rezervuārs, gan gāzes apkures katls demontēts). Aukstā ūdens padevi nodrošina artēziskais urbums, arī pastāv iespēja pieslēgties pilsētas ūdens sistēmai, kas atrodas uz Zaļās ielas. Karstā ūdens apgāde uzstādīts boilers; Kanalizācija ir izsmeļamā aka; Elektroapgāde - pieslēgums centralizētiem tīkliem.
Zaļā iela 4 Jūrmala, Vaivari
6 istabas
221 m²
171 000
21.5.2018.
Vairākkivi.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more