Pārdod īpašnieks 2 istabu dzīvokli, dzīvoklis atrodas 3 stāvā, ar kopējo platību 53, 5 m2. Nav stūra dzīvoklis, atbrīvots, nav apgrūtinājumu. Māja un mājas ekstras - pagalma māja, visas komunikācijas, visas ērtības, no abām istabām ir izeja uz balkonu, logi vērsti uz abām mājas pusēm, slēgta kāpņu telpa, tīra kāpņu telpa. Teritorija - lieliski attīstīta infrastruktūra, blakus sabiedriskais transports, blakus skola, blakus bērnudārzs, blakus veikali, klusa vieta, vieta automašīnai, bērnu laukums, Gulbīšu parks, ērta transporta satiksme. Plānojums - abas istabas ir izolētas nav caurstaigājamas, atsevišķa vannasistaba, tolete. Īpašums un apkure - centrālā apkure. Ir pagrabs. Dzīvoklis ir bez remonta. Situācija - atbrīvots. Ja ir interesē dzīvokļa bildes var nosūtīt uz Jūsu e-pastu.
Rīgas iela 51
53.5 m²
8 000
19.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots vienistabas dzīvoklis (29.4 m2) ar visām ērtībām, pirmajā stāva 5 stāvu mājā. Logi uz dienvidu pusi, ļoti skaists skats. Apkārtnē atrodas vairāki parki. Ļoti laba infrastruktūra. Pavisam blakus pārtikas veikali, bērnudārzs, stadions, starppilsētu autobusu pietura, samērā netālu atrodas poliklīnika. Tajā pašā laikā arī netālu no pilsētas centra. Dzīvoklis ir privatizēts un ir bez apgrūtinājumiem.
Nākotnes 2 k9
29.4 m²
5 700
16.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots dzīvoklis ar malkas apkuri. Nepieciešams remonts. Visus jautājumus zvanot pa norādīto telefona numuru.
Alejas 6
53.6 m²
1 800
16.7.2018.
Vairākss.com
Pārdodu dzīvokli ar daļējām ērtībām - malkas apkure. Tualete un vannas istaba atsevišķi, vannas istabā siltā ūdens boileris, nesen uzstādīti pakešu logi, pilnībā mēbelēts, uzstādīts satelīttelevīzijas aprīkojums, veļas mašīna un ledusskapis arī tiks atstāti, garāža, šķūnis ar malku (2 sezonām), pagrabs, neliels zemes gabals piemājas dārziņam. Vēlams kosmētiskais remonts. Atrodas starp Gulbeni un Balviem, transports kursē regulāri. Līdz Litenes centram 10 min kājām. Blakus atrodas autoserviss un pansionāts.
Atpūtas 6
52 m²
5 000
Vakar plkst. 0:05
Vairākss.com
Pārdodu 2 istabu dzīvokli ar malkas apkuri labā stāvoklī. Ir dārzs un augļu dārzs, siltumnīca, malkas šķūnis. Visa informācija pa telefonu, uz e-pastu nerakstīt.
Viestura iela 21/2
45 m²
7 500
Vakar plkst. 12:53
Vairākss.com
Dzīvoklis ar malkas apkuri. Ir vieta dārzam. Ir vieta, kur uzcelt garāžu. Ir malkas sķunis(malka arī). Normālā stāvoklī. Remonts veikts 2014 gadā. Dzīvoklis silts. Komunālie maksājumi 22 eur Gulbenes namiem(apsaimniekotāj s) un ūdens, elektrība pēc patēriņa. Mēbeles varu atstāt. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Brīvības 14
40 m²
7 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod 2-istabu dzīvokli izdevīgā vietā Gulbenes centrā, ir centrālapkure, karstais ūdens ar elektrisko ūdens sildītāju, balonu gāze.
Rīgas iela 58
40.1 m²
7 500
18.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod kotedžtipa dzīvokli ar individuālu centrālapkuri. Dzīvoklis būvēts pēc specprojekta - divos stāvos. Pirmajā stāvā atrodas plaša virtuve, liela viesistaba un tualete, otrajā stāvā - 3 guļamistabas un vannasistaba. Abos stāvos lodžijas, liels pagrabs. Pie dzīvokļa neliela dārza teritorija. Dzīvoklis pēc atbrīvošanas nav remontēts. Ja interesē, lūgums zvanīt, uz e-pastu neatbildēšu.
Saules iela 6
163.2 m²
12 000
13.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis pilsētas centrā, klusā vietā. Istabas izolētas, ziemā silts, klusi kaimiņi. Vajadzīgs kosmētiskais remonts. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Pamatu 2
40 m²
4 800
6.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis, remonts nav nepieciešams, bet ja ir vēlme sienas var pārkrāsot sev tīkamā krāsā, jo abās istabās un virtuvē ir krāsojamās tapetes. Istabās ir parketa grīdas, virtuvē un vannasistabā flīzes. Nodalītajā istabā ir iebūvēts skapis. Dzīvojamā istaba savienota ar virtuvi. Dzīvoklim ir liela lodžija. Centrālā apkure. Klusi un jauki kaimiņi. Cenā ietilpst virtuves iekārta ar keramisko plīti, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, iespējams vienoties arī par citu mēbeļu atstāšanu. Zvanīt no 09:00 līdz 20:00.
Šķieneri 6
55.9 m²
12 500
11.7.2018.
Vairākss.com
Dzīvoklis ir atbrīvots un derīgs dzīvošanai. Iespējams vienoties par maksāšanu uz nomaksu. Papildus informācija pa telefonu.
Nākotnes 2k1
59.3 m²
11 800
7.7.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks bez starpniekiem pārdod 4 istabu dzīvokli, 4 stāvu mājā, Rīgas iela 51, Gulbene, dzīvoklis atrodas 3 stāvā, ar kopējo platīvu 95, 3m2, no kuriem apkurināmā platība sastāda 77, 0m2. Māja atrodas Gulbenes centrā, 1-2 min. gājienā ir visi iespējamie veikali, skolas, bērnudārzi, pasts, bibliotēka, kultūras centrs, sporta centrs, rekonstruēts 2 vsk stadions, pašvaldība un daudzas citas iestādes un institūcijas, kā arī ļoti daudz dažādu uzņēmumu, atpūtas parki pastaigām, tirdziņi, kioski, medicīnas iestādes, dažādi ārsti (zobu ārsts, acu ārsts u. c), sabiedriskais transports, vieta kur novietot 2 automašīnas. Dzīvoklim 2016 gada vasarā ir veikts jauns, ļoti kvalitatīvs kapitālais eiro remonts ar labiem apdares materiāliem, dzīvoklī vecā apdare tika demontēta līdz dzelzbetona paneļiem un tika izbūvēta, jeb izbetonēta ar armētu sietu un ar presēto siltumizolāciju grīdas pamatne un atbilstoši tehnoloģijai ieklāts parkets. Visas ārsienas no iekšpuses ir papildus siltinātas, kā arī visās iekšienās un griestos ir izbūvēta skaņu absorbējošā siltumizolācijas vate, tādējādi dzīvoklis ir ļoti kluss un ziemā silts, savukārt vasarā nav karsts. Dzīvokļa pilnīgi visas ārsienas ir siltinātas. Ir iebūvēti jauni logi un no visām 4 istabām ir izejas uz balkoniem, izbūvētas jaunas durvis uz visām dzīvokļa telpām, virtuves durvis ir bīdāmās, lai taupītu lietderīgo telpu platību, dzīvokļa metāla ārdurvis ir ar siltinājumu un ar pastiprinātu skaņas izolācijas slāni un dubūltslēdzenēm, ar jauniem materiāliem ir izbūvēti visi inženierkomunikāciju tīkli, ūdens apgāde (siltā, aukstā), pastāvīgi silts dvieļu žāvētājs, kanalizācija, ventilācija, apkures tīkli un radiatori ar regulējamām termogalvām, 3 fāzu elektroinstalācija ar detalizētu iekšējo sadeles kārbu, uz katru istabu un virtuvi ir izbūvēti interneta vadi ar speciālām kontaktligzām, lai jebkurā telpā var pieslēgt televizoru ar digitālo televīziju ko nodrošina optiskais internets, uzstādīts viedais elektrības skaitītājs. Kāpņu telpa izflīzēta. Izbūvēta jauna virtuves iekārta ar pašbremzējošo furnitūru, iebūvēta jauna sadzīves tehnika: elektriskā plīts, trauku mazgāšanas mašīna, cepeškrāsns, tvaiku nosūcējs, ledusskapis. Virtuves grīda izflēzēta. Vanasistaba un tualete izflīzēta līdz griestiem, lai nodrošinātu vieglu, ērtu kopšanu. Dzīvoklis ir ļoti gaišs, jo virtuves un vannas istabas logos ir rīta saule, lielajā istabā saule iespīd dienas vidū, bet pārējās 3 istabās ir pēcpusdienas un vakara saules gaisma. Dzīvoklim ir pagrabs. Īpašums ir bez apgrūtinājumiem; Komunālie maksājumi zemi un nav komunālo maksājumu parādu. Vairāk fotogrāfijas pēc pieprasījuma tiks nosūtītas uz pircēja e-pastu.
Rīgas 51
95.3 m²
41 000
29.5.2018.
Vairākss.com
Pārdod 1-istabas dzīvokli, pilnībā izremontēts. Iebūvēta virtuves iekārta, vannas istabā duškabīne. Dzīvoklis netiek izīrēts. Cena 7500 eiro
Skola iela 5
26 m²
7 500
19.3.2018.
Vairākss.com
AS Privatbank meitas uzņēmuma īpašums. Dzīvoklis atrodas Gulbenes pilsētas centrā, mājas vidus daļā. Dzīvokļa kopējā platība - 46.5 m2, griestu augstums - 2.5 m. Dzīvokļa plānojums: divas izolētas dzīvojamās istabas, virtuve, koridors, tualete, vannas istaba. Nepieciešams remonts. Ēka nodrošināta ar šādām komunikacijām: centrālā apkure, elektroapgāde, aukstā un karstā ūdens apgāde, gāzes apgāde, kanalizācija. Zemes domājamās daļas ietilpst dzīvokļa īpašumā. Apkārtējo apbūvi veido daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Netālu atrodas veikali, Gulbenes stadions.
Nakotnes iela 2/6
46.5 m²
8 000
12.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod vai maina labu 4-istabu dzīvokli Beļavā pret 1 vai 2-istabu dzīvokli Gulbenē, vai pret mežu vai lauksaimniecības zemi ar mūsu piemaksu. Dzīvoklis atrodas 2. stāvā, mājas vidū. Blakus veikals, kultūras nams, pagasta padome, bērnudārzs, autobusa pietura, ezeri. Līdz Gulbenei nepilni 10 km. Dzīvoklim ir divas lodžijas, remontēts. Beļavā darbojas gateris.
Vienības 5
79 m²
5 000
22.2.2018.
Vairākss.com
Ērts un mājīgs dzīvoklis ar trim izolētām istabām Gulbenes pilsētas centrā Dzīvoklis mēbelēts Visas ērtības Dzīvoklim ir balkons Vannas telpa un tualete atsevišķi Apsaimniekošanas izmaksas ~ 30 EUR mēnesī Tīra un kopta apkārtēja vide un kāpņu telpa. Laba vieta Jūsu mājvietai. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Skolas iela 5k5
56 m²
12 000
6.3.2018.
Vairākss.com
Pārdodu dzīvokli Gulbenē. Dzīvoklis mājas vidū, silts. Austrumu pusē - rīta saule. Apkures izmaksas šajā adresē vienas no zemākajām pilsētā. Logi un radiatori nomainīti, plašs balkons/lodžija. Dzīvot var, bet ieteicams remonts. Pašlaik izīrēts. Vairāk info pa tālruni vai epastā. Cena nedaudz runājama. Nomaksas maksimālais ilgums 1 gads - 525eur/mēn
Līkā iela 25a
39 m²
6 300
8.2.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more