61 m²
11,000
Šodien plkst. 11:44
Pilsētā ar odziņu tiek piedāvāts izremontēts (jauna elektroinstilācija, santehnika, siltinātas grīdas un sienas), mēbelēts, plašs divistabu dzīvoklis ar visām ērtībām. Komunālie maksājumi 0, 27 santīmi kvadrātmetrā, siltuma izmaksas vidēji 54 eiro mēnesī maksājot arī apkures nesezonas mēnešos. Bonusā īpašumam ir mēbeles, elektrotehnika, vannas istabas aprīkojums – viss, kas redzams fotogrāfijās, kā arī, virtuvē dzeramā ūdens attīrīšanas iekārta. Dzīvoklim ir jauni pakešu koka logi, koka palodzes un durvis. Virtuves daļā ir ieeja aukstumkambarī, kur var nolikt ziemas krājumu rezerves, kā arī dzīvokļa domājamā daļā ietilpst pagrabs. Īpašums ir zemesgrāmatā un bez apgrūtinājumiem. Netiek izīrēts.
Vairākss.com
60 m²
9,700
Šodien plkst. 11:44
Pārdod dzīvokli, vajadzīgs kosmētiskais remonts. Dzīvoklim ir jāgādā malka 10 steri gadā, vai arī var pieslēgt pats savu apkuri, skurstenis jau uzstādīts. Divas lodžijas, gala dzīvoklis. Pagrabs, garāža, iespēja audzēt mājlopus-kūts 200m atālumā. Klusā vietā, blakus Rīgas-Ventspils šoseja, 25km no Talsiem, blakus veikals, .E-pasts nau aktīvs.
Vairākss.com
59.6 m²
3,700
Šodien plkst. 11:44
Pārdodu vai mainu, var uz izpirkšanas tiesībām. Dzīvoklis atrodas Dursupes sirdī, reģistrēts zemes grāmatā. Dzīvoklis atrodas trīsstāvu mājā - vidū. Vairāk info pa norādīto tālruni.
Vairākss.com
45.7 m²
4,500
Šodien plkst. 11:44
Māja labā tehniskā stāvokli, ar terasi uz dārzu. Nepieciešams kosmētiskais remonts. Sīkāku info zvanot.
Vairākss.com
39.6 m²
17,500
Šodien plkst. 11:44
Pārdod dzīvokli Talsos, Celtnieku ielā 1A, dzīvoklis atrodas 1.stāvā. Dzīvoklim ir Pvc logi, kvalitatīvas koka durvis, boileris, centrālā apkure, tikko nomainīti ūdes skaitītāji. Dzīvokli pārdodam bez mēbelēm. Komunālie maksājumi ziemā 70 eur, siltos mēnešos uz pusi mazaki +gāze un elektrība. Nopietnam pircējam cena runājama.
Vairākss.com
70 m²
23,500
Šodien plkst. 11:44
Pārdod dzīvokli. Logi pakešu. Jaunas durvis. Studijas tipa virtuve ar viesistabu. Daļēji mēbelēts. Zem mājas pagrabs. Bonusā nāk garāža 50 m. no mājas. Blakus autobusu pietura un bērnudārzs. Līdz Rojas centram 10 min. ar kājām. Līdz jūrai 15 min ko iet. Sīkāka informācija pa telefonu.
Vairākss.com

Dundagas iela 20, Talsi

Dundagas iela 20, Talsi
3 istabas
68 m²
28,000
2017-5-4
Pārdodu 3-istabas dzīvoklis tikai pēc remonta (pabeigts 2016.gadā). 103.serija, visas istabas izolēti. Otrais stāvs, tīra kāpņutelpa. Ir kambaris pagrabstāvā. Plaša lodžija – 3m². Ļoti ērta vieta: pret autoostai, blakus RIMI veikalam. No Talsiem viegli tikt kā galvaspilsētu, tā arī Ventspili tiem, kas strādā ārpus Talsiem. Продаю трёхкомнатную квартиру только после ремонта: окончен в 2016 году. Квартира 103 серии, все комнаты изолированы. Второй этаж пятиэтажного дома, чистый подъезд. Есть каморка в подвальном этаже. Просторная лоджия - 3m². Дом находится в очень удобном месте: напротив автостанции, рядом с магазином RIMI. Из Талси очень удобно добраться как до столицы, так и до Вентспилса тем, кто работает за пределами города. Красивый город, хорошая экология, нет автомобильных пробок.
Vairākkomersa.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Talsi, Dzīvoklis pārdošana