Complain
3 min braucienā līdz Rojai, pieejams sabiedriskais transports. Dzīvoklim ir skaista, liela lodžija ar skatu uz bērnu laukumu un skaistajām Latvijas ārēm. Lieliski piemērots ģimenei ar bērniem un mājdzīvniekiem. Kāpņu telpa ir tīra un plaša. Dzīvoklis atrodas vidējā trepju telpā - nav stūra. Nepieciešams kosmētiskais remonts. Istabas izolētas, saulains, sauss, silts, Internets, Kabeļtelevīzija, Lodžija, Tualete dzīvoklī, Tīra kāpņu telpa, Paneļu - ķieģeļu, Normālā stāvoklī, Ar visām ērtībām, Karstais ūdens, Centrālā apkure.
Sarmas 12
64.8 m²
16 800 €
3.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodu ļoti siltu un saulainu 2 istabu dzīvokli ar mēbelēm. + Veikts kosmētiskais remonts + Viena istabas izolēta + Apvienota vannas istaba un wc, + Koka ārdurvis + PVC logi + Čuguna radiātori + Flīžu un lamināta grīdas segums + Zemi komunālie maksājumi + Klusi kaimiņi + Silts un sauss pagrabs + Tīra kāpņu telpa + Reģistrēts zemes grāmata bez apgrūtinājumiem un parādiem + Pie mājas vieta automašīnai + Līdz tuvākajam veikalam -15 min + Autobusu pietura 15 min + Kuldīga 9 km + Rīga 153 km + Ventspils 63 km + Talsi 66 km + Skrunda 34 km + Liepāja 91 km + Jūrkalne 46 km Cena vēl runājama Pircējam sniedzam palīdzību pie kredīta un dokumentācijas noformēšana, kā arī sniedzam konsultācijas nekustamo īpašumu jautājumos iegādājoties šo īpašumu.
Skolotāju māja 1
41.3 m²
13 500 €
18.10.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more