Коммерческая, у асфальта, шоссе E77. Есть официальный съезд с шоссе, а так же по нему подходит электролиния. Разрешено строительство производственных зданий, складов, объектов розничной торговли, топливных заправочных станций и т. д. , высотой до 20 метров, землю можно делить. Участок продает хозяин. Для дополнительной информации или осмотра участка звоните или пишите. ----- Perspektīvs zemes gabals komerciālai ap būvei pie Ķekavas, gar E77 šoseju. Ir oficiāla nobrauktu ve no šosejas uz zemesgabalu, ka arī pienāk elektrolīnija. Atļauts būvēt ražošanas ēkas, noliktavas, mazumtirdzniecības un pakalpojumu objektus, degvielas uzpildes staciju u. c. , ar augstumu līdz 20 metriem, zemi var dalīt. Zemes gabalu pārdod īpašnieks. Zvaniet vai rakstiet papildus informācijai vai zemes gabala apskatei.
Kekava
4.07 m²
59 900
9.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod zemi Ķekavā. Tiek pārdotas domājamās daļas no zemes gabala ar kopējo platību 10500 m2. Pie zemes gabala pieved asfaltēts ceļš ar ērtu izbraukšanu uz A7 šoseju. Pie zemes gabala visas komunikācijas (centralizēts ūdens un kanalizācijas pievads, elektrības, gāzes pievads). Zeme paredzēta jauktai apbūvei. Zemei ir izstrādāts un apstiprināts projekts dzīvojamo ēku būvniecībai un ielieti ēku pamati. Papildus iespēja iegādāties blakus zemes gabalu. Zemes gabals labi pārredzams un sasniedzams no A7 (Rīgas iela) šosejas.
Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Ķekava, Rīgas
100 000
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
Jauna cena. Veidojiet savu paradīzi. 120 metri krasta josla. Vecā cena M2 cena 7.84 euro m2. Jūra 2km Ēkas iespējams izbūvēt nogazē kur ar reljefu uz upes pusi, pussalā izvedot dīķi ar caurteci. Otra tāda zemes gabala nav. Pasakaina reljefaina zeme Ķīšupes krastā (pussala) lielu koku iekļauta (priedes, ozoli kļavas, kastaņi). Asfaltēta iela, apkārtne sakopta apdzīvota un apbūvēta. Uz zemes gabala atrodas ēka ( bijušais veikals) kuru iespējams pārbūvēt par dzīvojamo vai saimniecības ēku. tiltiņš pār Ķīšupei. Vairāk informācijas sazvanoties. Varu mainīt pret zemi pārdaugavas pusē vai Rīgas rajons Kekava, Mārupe. Izskatīšu visus piedāvājumus.
Ķīšupes
1.18 m²
46 500
7.2.2018.
Vairākss.com