Complain
Pārdod komerctelpas –divstāvu mūra māju Pļaviņu pilsētas centrā. Katra stāva platība 200 m2, un ir iespējams izbūvēt papildus arī bēniņu stāvu. 1. stāvs – šobrīd tiek izmantotas kā komerctelpas. Vienā ēkas daļā (lielākajā) atrodas veikals, otrā (ar atsevišķu ieeju)– noliktavas telpas, kas savienotas ar veikalu. Veikala daļā trīs tirdzniecības telpas, atsevišķs kabinets, WC, duša, vasaras veranda. 2. stāvu var izmantot pēc vajadzības – kā komerctelpas vai kā dzīvojamās telpas. Šobrīd tiek izmantotas kā dzīvojamā platība (vien liela guļamistaba ar plašu iebūvētu skapi, 2 mazākas izolētas istabas, dzīvojamā istaba, viesistaba, virtuve un sanmezgls. Otrajam stāvam ir divas ieejas no pagalma puses. Apkure – siltās grīdas (apsilde ar karsto ūdeni, ko nodrošina autonoms cietā kurināmā katls). Ūdens apgāde – vietējā (ar sūkni no savas akas), ūdens kvalitāte ļoti laba. Kanalizācija – pilsētas. Pagalmā atrodas liela saimniecības ēka (laukakmeņu būve), 2 lieli pagrabi, guļbūves pirtiņa, dīķis. Zemes gabala platība 2000 m2. Infrastruktūra: 5 minūšu gājienā tirgus, dzelzceļa stacija, autoosta, veikali, kafejnīcas, netālu Daugava. Līdz skolai, bērnudārzam – 10 minūtes. Pilsētā ir bērnu mūzikas skola un mākslas skola, ir iespēja nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm – ir futbola stadions, sporta zāle, baseins, biatlona trase.
Pļaviņu novads, Pļaviņas,Raiņa
400 m²
87 000 €
22.3.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārdod komerctelpas – divstāvu mūra māju Pļaviņu pilsētas centrā. Katra stāva platība 200 m2, un ir iespējams izbūvēt papildus arī bēniņu stāvu. 1. stāvs – šobrīd tiek izmantotas kā komerctelpas. Vienā ēkas daļā (lielākajā) atrodas veikals, otrā (ar atsevišķu ieeju)– noliktavas telpas, kas savienotas ar veikalu. Veikala daļā trīs tirdzniecības telpas, atsevišķs kabinets, WC, duša, vasaras veranda. 2. stāvu var izmantot pēc vajadzības – kā komerctelpas vai kā dzīvojamās telpas. Šobrīd tiek izmantotas kā dzīvojamā platība (vien liela guļamistaba ar plašu iebūvētu skapi, 2 mazākas izolētas istabas, dzīvojamā istaba, viesistaba, virtuve un sanmezgls. Otrajam stāvam ir divas ieejas no pagalma puses. Apkure – siltās grīdas (apsilde ar karsto ūdeni, ko nodrošina autonoms cietā kurināmā katls). Ūdens apgāde – vietējā (ar sūkni no savas akas), ūdens kvalitāte ļoti laba. Kanalizācija – pilsētas. Pagalmā atrodas liela saimniecības ēka (laukakmeņu būve), 2 lieli pagrabi, guļbūves pirtiņa, dīķis. Zemes gabala platība 2000 m2. Infrastruktūra: 5 minūšu gājienā tirgus, dzelzceļa stacija, autoosta, veikali, kafejnīcas, netālu Daugava. Līdz skolai, bērnudārzam – 10 minūtes. Pilsētā ir bērnu mūzikas skola un mākslas skola, ir iespēja nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm – ir futbola stadions, sporta zāle, baseins, biatlona trase.
Pļaviņu novads, Pļaviņas,Raiņa
400 m²
88 000 €
22.3.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārdod zemes gabalu ar trim noliktavas ēkām Pļaviņās, Blaumaņa ielā. Zemes gabala kopējā platība: 3227 m2, noliktavas ēkām: 169.6m2, 364.7m2, 307.1m2, ēkas aprīkotas ar apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju, uzstādīti PVC logi, uz zemes gabala atrodas arī caurlaides ēka: 3,8 m2 platībā. Īpašumam labs stratēģiski izdevīgs izvietojums, atrodas Pļaviņu centrā, netālu no dzelzceļa līnijas Rīga-Maskava; 200m no dzelzceļa stacijas „Pļaviņas”. Piebraukšana pie zemes gabala pa labas kvalitātes asfaltbetona ceļu, autotransporta plūsma Blaumaņa ielā nav intensīva, elektrības pieslēgums, lokāla ūdensapgāde un kanalizācija. Zemes gabals daļēji norobežots ar koka žogu Noliktavu ēkas būvētas 19.gs. beigās, pamati un sienas celtas no laukakmeņu mūra saskaņā ar Pļaviņu pilsētas teritoriālo plānojumu, īpašums atrodas ražošanas un tehniskās apbūves teritorijā, optimālākais telpu izmantošanas veids – tirdzniecības un noliktavu telpu vai ražotnes izveide. Cena: 23 400 EUR.
Pļaviņas, Blaumaņa iela
364 m²
23 400 €
10.3.2017.
Vairākober-haus.lv
Complain
Īpašnieks pārdod burvīgu lauku īpašumu pašā Aiviekstes upes krastā. Plašajā teritorijā (2, 3 ha) atrodas divi zivju dīķi, vairākas saimniecības ēkas (t. s. pirts) un divstāvu dzīvojamā māja. Māja ideālā stāvoklī, renovēta 2008 gadā. Pirmajā stāvā atrodas 3 istabas, plaša virtuve, tualete un dušas telpa, otrajā stāva – 4 istabas ar atsevišķu ieeju. Kopējā platība 200 kv. m. Zem mājas izveidots plašs pagrabs. Apkure – centrālā (malka, katls) Ūdens – aka, pumpis Īpašums var tikt izmantots kā pastāvīga dzīves vieta, kā vasaras rezidence, vai arī biznesam (piem. viesu nama izveidei). Visa sīkāka informācija sazvanoties. Cena ir apspriežama. Līdz šosejai Rīga-Daugavpils 2km (grants ceļš) Rīga – 120 km Jēkabpils – 20 km Pļaviņas – 5 km Собственник продаёт очаровательное ранчо на берегу живописной речки Айвиексте. На земельном участке площадью 2.3 гектара с собственной береговой линией расположены два рыбных пруда, различные хозяйственные постройки (в т. ч. баня) и двухэтажный жилой дом. Дом в идеальном состоянии, реновирован в 2008 году. На первом этаже расположены санузел с душевой кабиной, просторная кухня и три комнаты. На втором этаже 4 комнаты с автономным входом. Общая площадь – 200 кв. м. Под домом - просторный погреб. Отопление – центральное (котёл на дровах) Вода – колодец, насос Домовладение можно использовать для постоянного проживания, в качестве летней резиденции, а также для бизнес-проектов, например, для устройства гостевого дома. Подробная информация по телефону. 2 км по грунтовой дороге до шоссе Рига-Даугавпилс. До Риги – 120 км До Екабпилса – 20 км До Плявиняс – 5 км
200 m²
52 000 €
21.9.2018.
Vairākss.com
Complain
SIA Salvus ir liels un stabils klients daudzām ar Latvijas nekustamo īpašumu tirgu saistītām kompānijām, pašvaldības, valsts un komunālo pakalpojumu uzņēmumiem, kā arī uzticams un drošs pārdevējs nekustamo īpašumu pircējiem. Pārdod 1968.gadā celtu namīpašumu, kas ir 2 stāvu 4 dzīvokļu koka ēka. Ēkas katrā stāvā ir pa diviem 3-istabu dzīvokļiem. Katrā dzīvoklī ir 3 istabas, virtuve un gaitenis. Katrā stāvā ir izbūvēta koplietošanas tualete. Ēka ir daļēji renovēta – siltinātas ārsienas, atjaunota fasādes apdare, uzlikts jauns jumts un lietus ūdens notekas. Ēka atrodas uz citai juridiskai personai piederoša zemes gabala ar adresi – Raiņa iela 37. Ēkai ūdensapgāde nav pieslēgta. Agrāk ūdeni nodrošināja aka ar sūkni. Kanalizācija – vietējā, izsmeļamā aka. Elektroapgāde - 3-fāzu āra uzskaites sadale ar skaitītāju. Ēkas kāpņu telpā iekšējā sadale ar 5(pieciem) 1-fāzu kontrolskaitītājiem.
Pasta iela 4 Pļaviņas, Pļaviņas, Pļaviņu nov
10 900 €
23.1.2017.
Vairāksalvus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more