Complain
Pārdošanas cena = īpašuma kadastrālā vērtība. Īpašnieks pārdod zemesgabalu Mērsragā. Kopējā platība 5300 m2. Ir pievilkta elektrība. Labs piebraucamais ceļš. Īpašuma nosaukums ir Jomi jeb Jomas, atrodas klusā meža ielokā, kur vienmēr ir aizvējš un ļoti silts. Līdz jūrai ir nieka 600 metri – klusa un skaista balto smilšu pludmale. Īpašums sastāv no zemesgabala, nelielas dzīvojamās ēkas, pāris saimniecības ēkām (visām ēkām izmantojami gan vairāk būs pamati), kā arī sausa pazemes pagraba. Līdz Rīgai 95 km, līdz Rojai 30 km. Pārdodam, jo diemžēl nepietiek kapacitātes vēl vienam īpašumam.
Jomi
0.53 m²
18 150 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod labu nelielu māju Stendes centrā. Ir vairākas saimniecības ēkas, pagrabs, uz zemes gabala neliels dīķis, kuru var paplašināt. Plašs zemes gabals, ir iespēja uzbūvēt pirti. Mājā nomainīti visi logi, ir vannas istaba, tualete, pilsētas ūdens, krāsns apkure, virtuvē malkas plīts. Plaši bēniņi, kur ir iespēja izbūvēt papildus telpas.
Strēlnieku 8
85 m²
25 900 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Fantastiska iespēja iegādāties plašu zemesgabalu (gandrīz hektāru. ) Deviņu pakalnu pilsētā - Talsos. Pie ūdenskrātuves, uzkalnā un turpat blakus Talsu vecpilsētai. Ir iespēja būvēt gan privātmāju, gan rindumājas un pat trīs stāvu daudzdzīvokļu māju. Tāpat ir atļauts būvēt arī sporta centru, veselības iestādi, veikalu vai biroju ēku, kā arī iespējami citi apbūves varianti. Arī dalīt drīkst - minimalā platība - 1200m2. Ir iespējams pieslēgums pilsētas komunikācijām un elektrības padevei.
Gravas 1
9445 m²
80 000 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod vienstāvu vieglbetona ēku - veikalu Cīruļu veikals, Valdgales pagasts, Talsu novads. Kopējā telpu platība 200 kvm.
Cīruļu veikals
200 m²
11 000 €
15.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Zeme viensētas būvniecībai līdz 1, 5 stāvu ēkas augstumam. Zemes atrodas 400 metrus no Baltijas jūras. Saunags ir lībiešu zvejniekciems ar savu kultūrvēsturi, auru un burvību, te var baudīt mieru, klusumu un atpūtu no pilsētas burzmas. Apbūve šeit ir minimāla. Pat vasaras karstumā pludmalē var baudīt mieru, jo pārsvarā šet satiksiet kādu no saviem nedaudzajiem kaimiņiem. Gar zemi iet labi kopts zemes ceļš.
Saunags
1.36 m²
20 000 €
13.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod skaistu lauku sētu, kura ilgojas pēc gādīga saimnieka, kas tai atgrieztu tās sākotnējo cildenumu. Īpašums atrodas Engures ezera dabas parkā, 5, 5 km no jūras un 6, 8 km no Mērsraga bākas. Aptuveni 100 km no Rīgas. Zemes kopējā platība ir 4, 4 hektāri (44000 m2) un saimniecībā ir septiņas ēkas. Divstāvu dzīvojamai mājai ar senatnīgo šarmu ir vajadzīgs kapitālais remonts. Mājas platība ir 139 m2 + bēniņi, kurus var izbūvēt. Ēka ir celta kārtīgi un rūpīgi, no koka uz betona pamatiem, 1936. gadā. Ērtības: - vietējā krāsns apkure un plītis, - elektrība, - aka, - sausā tualete. Blakus dzīvojamai mājai ir sešas palīgēkas: - divas kūtis (celtas no laukakmeņiem un betona, 104m2 un 24 m2), - divi šķūņi (no koka, 53m2 un 34m2), - viena klēts (no koka, 37m2) - un viens pagrabs (no laukakmeņiem un betona, 13m2). Trijām no palīgēkām (vienai kūtij un abiem šķūņiem) ir uzlikti jauni jumti. Pārējām ēkām (ieskaitot dzīvojamai mājai) jumti ir no šīfera un apmierinošā stāvoklī. Garajā kūtī var veikt gan lauksaimniecisku, gan saimniecisku darbību (ierīkot darbnīcu vai gateri). Teritorijā ir liels kastaņu koks, ābeles, ceriņi, priedes, bērzi, savvaļas augi un puķes. Blakus īpašumam ir paplašināts, grantēts ceļš un autobusa pietura (Ķipati). Ir iespēja izrakt dīķi (kaimiņam ir ekskavators). Labi, uzticami un izpalīdzīgi kaimiņi. Bez starpniekiem. Visi attēli ir no 2018. gada. Cena: 32000 EUR.
Krastiņi
139 m²
32 000 €
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod sadzīves pakalpojuma ēku, atrodās Talsu -Ventspils šosejas malā ( piecu min. brauciena attālumā no Talsu centra) Ēkā izbūvēts veikals, mūzikas klubs, dzīvoklis, liels pagrabstāvs, centrālā apkure ar iespēju pieslēgties centralizētajai apkures sistēmai, kanalizācija, ūdensvads. Otrajā stāvā zāle un lielas bēniņu telpas ( iespēja izbūvēt dzīvokļus). Ēka piemērota tirdzniecībai, ražošanai vai kāda cita veida komercdarbībai.
Dārza iela 2
1297 m²
88 000 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod siltu un saulainu koka māju. Pirmajā stāvā ir piecas istabas, divas virtuves un vannas istaba ar tualeti, kā ari liels koridors. Virtuvē ir iebūvējamās virtuves mēbeles, ledusskapis un veļasmašīna. Mājā ir siltais ūdens-boilers. Mansardā ir trīs istabas ar iespēju izbūvēt vēl papildus istabas. Zem mājas ir divi lieli, sausi pagrabi. Ir liels augļu dārzs, kurā tiešām ir viss un liels malkas šķūnis, kā arī garāža ar bedri. Ir liela metāla konstrukcijas siltumnīca ar saimniecības ēku. Mājā ir centrālais ūdensvads. Pilsētas kanalizācijas atzars atrodas pie sētas vārtiņiem. Ir krāsns apkure un kamīns. Ir arī trīsfāžu elektrība. Mājai ir ļoti zemi komunālie maksājumi. Māja atrodas ļoti labā vietā - tuvu pilsētas centram. 3 min gājienā atrodas autoosta, Rimi ka arī skola un bērnudārzs. Mājā iespējams dzīvot uzreiz.
Krišjāņa Valdemāra
175 m²
49 500 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod veikala ēku pašā Mērsraga centrā .Šī varētu būt arī lieliska vieta kafejnīcas atvēršanai , jo no ēkas priekšas paveras lielisks skats uz jūru. Ēkas platība ir 384 m2 , no kuriem 184 m2 ir sausas pagrabtelpas. Zemes kopējā platība sastāda 566 m2 , nepieciešamības gadījumā ir iespēja piepirkt klāt blakus esošo zemes gabalu 1727 m2 platībā. Pēc vajadzības ēku ir iespējams pārbūvēt par privātmāju. Māja un mājas ekstras - renovēta māja, visas komunikācijas. Vairāk info telefoniski. Teritorija - lieliski attīstīta infrastruktūra, blakus sabiedriskais transports, blakus skola, blakus bērnudārzs, blakus jūrai, sakopta teritorija, ieeja no pagalma un ielas, ērta transporta satiksme. Īpašums un apkure - ir izbūvētas inženierkomunikācijas, centrālā apkure, jauna apkures sistēma, malkas apkure.
Lielā iela, Talsi un raj., Mērsraga pag.
1 istabas
566 m²
53 000 €
31.7.2018.
Vairākrealat.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more