4 istabas
29,000
2018-2-7
Pārdod 3 istabu dzīvokli Cēsis, Zvirbuļu ielā 3. Augstais 1.stāvs. Dzīvoklī nepieciešams remonts. Istabas un virtuve izolētas, vannasistaba un wc atsevišķi. Divām istabām lodžijas.Pagrabs. Automašīnas stāvvieta iekšpagalmā.5 minūšu gājienā bērnudārzs. Tuvumā Cēsu Valsts ģimnāzija, veikali. Līdz centram 15 minūšu gājiens.
Vairākreklama.lv
2 istabas
43 m²
22,000
2018-3-6
Pārdod dzīvokli Cēsīs, Zvirbuļu ielā. Dzīvoklī ir divas istabas, virtuve, gaitenis un vannas istaba. Visas telpas ir labā stāvoklī. Pirmais (augstais) stāvs. Blakus atrodas skola, netālu lielveikals, pilsētas centrs.
Vairākniv.lv
8 istabas
465.5 m²
150,000
2018-3-6
Pārdod plašu ģimenes māju Cēsīs, Mednieku ielā. Dzīvojamās mājas pirmajā stāvā ierīkotas trīs izolētas guļamistabas, viesistaba, virtuve un vannas istaba. Otrajā stāvā ir istaba-halle, trīs izolētas guļamistabas un vannas istaba. Telpu apdare labā stāvoklī, īpašu mājīguma sajūtu rada pirmā stāva telpās ieklātās koka grīdas, kamīns viesistabā un āra terase ar skatu uz iekopto zemes platību, kā arī nelielo upīti, kas robežojas ar īpašumu. Zem ēkas ir plašs pagrabs, kur iespējams ierīkot pirti un atpūtas telpas. Pagrabstāva līmenī atrodas arī garāža vienai automašīnai, savukārt pirmā stāva līmenī ir automašīnas nojume. Ēka aprīkota ar centrālo apkures sistēmu ar gāzes apkures katlu, pilsētas ūdens un kanalizācijas tīkla pieslēgums, koka logi ar stikla paketēm, metāla jumta segums. Izcila atrašanās vieta - kluss un mierpilns privāto māju rajons tikai dažu minūšu gājiena attālumā no vecpilsētas. Netālu pieejams arī bērnudārzs, skola, veikals.
Vairākniv.lv
3 istabas
64.9 m²
42,000
2018-3-6
Pārdod labu dzīvokli Cēsīs, Birzes ielā. Dzīvoklī ir viesistaba ar virtuves zonu, divas izolētas guļamistabas, atsevišķa vannas istaba un tualete. Telpas ir labiekārtotas, iebūvētas virtuves mēbeles, skapji. Klusa un sakopta apkārtne.
Vairākniv.lv
4 istabas
96.6 m²
85,000
2018-3-6
Pārdod plašu un gaišu dzīvokli jaunā daudzdzīvokļu mājā Cēsīs, Vilku ielā. Dzīvoklī ir ierīkota dzīvojamā istaba ar virtuves zonu, trīs izolētas guļamistabas un vannas istaba, balkons. Dzīvokļa iekārtošanā izmantoti labas kvalitātes apdares materiāli, iebūvētas virtuves mēbeles, vannas istabā apsildāmā grīda. Dzīvoklim ir augsti griesti, kas dod iespēju ierīkot papildus izbūves - virs gaiteņa jau izveidota neliela noliktavas telpa. Ēkā autonoma gāzes apkure, dzīvoklī uzstādīti siltuma regulētāji. Sakārtota apkārtne, stāvlaukums, bērnu rotaļu laukums, teritorija apgaismota. Blakus jauns bērnudārzs, netālu skola, sporta zāle, lielveikali.
Vairākniv.lv
3 istabas
74.7 m²
40,000
2018-3-6
Pārdod daļu no īpašuma, kas atrodas Cēsīs, Puķu ielā. Īpašuma daļas sastāvā ir telpas dzīvojamās mājas pirmajā stāvā, daļa zemes platības un saimniecības ēkas. Dzīvojamo telpu kopējā platība ir 74.7 m , ļoti labs plānojums - trīs izolētas istabas, virtuve, atsevišķa vannas istaba un tualete. Visas telpas ir mājīgi iekārtotas, gaišas un siltas. Vietējā krāsns apkure. Plaša, sakopta un savstarpēji norobežota zemes platība. Arī ieejas ēkā ir atsevišķas - iespēja dzīvot netraucēti. Īpašums atrodas klusā privātmāju kvartālā, 200 m attālumā atrodas tirdzniecības centrs "Solo", 500 m attālumā pieejams bērnudārzs, netālu arī skola.
Vairākniv.lv

Māja Cēsu vecpilsētā

Cēsis, Lielā Katrīnas
4 istabas
225.4 m²
150,000
2018-3-6
Pārdod īpašumu izcilā vietā - Cēsu vecpilsētā. Īpašuma sastāvā ir zemes platība 384 m un jauna dzīvojamā māja. Ēkas pirmajā stāvā atrodas viesistaba, kabinets, virtuve, tualete un priekšnams, jumta stāvā - divas guļamistabas un vannas istaba. Pagrabstāvā - pirts un atpūtas telpa, tualete, palīgtelpa un katla telpa. Mājā ierīkota centrālā apkure ar gāzes apkures katlu, apsildāmās grīdas, pieslēgums pilsētas ūdens un kanalizācijas tīklam. Vecpilsētas apbūvei raksturīgie koka logi un koka ārdurvis, kas gatavotas pēc īpaša pasūtījuma (roku darbs), ozolkoka kāpnes. Ēka ir nodota ekspluatācijā un reģistrēta zemesgrāmatā. Pie mājas esošā zemes platība ir norobežota, pagalms ar bruģakmens segumu. Klusa, mierpilna un skaista apkārtne - vecpilsētas vēsturiskais šarms. Netālu pieejamas kafejnīcas, veikali, dažādas atpūtas vietas, pakalpojumu sniedzēji. Īpašumam piešķirta godpilnā 3.vieta Cēsu novada pašvaldības rīkotajā konkursā "Būve 2017" individuālo dzīvojamo māju grupā!
Vairākniv.lv
5 istabas
146.5 m²
85,000
2018-3-6
Pārdod jaunu, 2008.gadā celtu, dzīvojamo māju (dvīņu mājas daļu) Cēsīs, Andreja Pumpura ielā. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota viena istaba, kabinets, virtuve, pirts, tualete, saimniecības telpa un garāža. Otrajā stāvā - trīs istabas un vannas istaba. Zemes platība 970 m . Laba atrašanās vieta - blakus lielveikals "Solo", netālu kultūras nams "CATA", veikals "Mājai un Dārzam".
Vairākniv.lv

Cēsu pilsētas centrs, Rīgas iela 3

Cēsis, Cēsu nov., Latvija Cēsu pilsētas centrs, Rīgas iela 3
3 istabas
65.3 m²
55,000
2018-2-8
Pārdod 3 istabu dzīvokli ar kopējo platību 65,3 kv.m (tai skaitā 653/9411 pie dzīvokļa īpašuma piederošās kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas un zemes), kas atrodas Rīgas ielā 3, Cēsīs. Dzīvoklis atrodas pilsētas centrā, 2-stāvu ēkas 2.stāvā. Dzīvoklī visas istabas ir izolētas, tajā tikko veikts remonts, vannas istabā ievietots siltā ūdens boilers, jauna virtuves iekārta. Dzīvoklim ir pieslēgums centralizētajiem elektrības, aukstā ūdens apgādes, apkures un kanalizācijas tīkliem. Ēka, kurā atrodas dzīvoklis, ir labā stāvoklī, tā izvietota Cēsu pilsētas centrā, kvartāla daļā, ko veido Rīgas, Vaļņu ielas, ~20 m no Raunas vārtiem. Dzīvojamās mājas apkārtne ir sakopta. Labs nodrošinājums ar sabiedrisko transportu - Cēsu pilsētas sabiedriskā transporta – autobusu pieturvieta atrodas ~100 m attālumā, ~500 m attālumā atrodas dzelzceļa stacija. Labi attīstīta vietējā sociālā infrastruktūra.
Vairākcity24.lv
3 istabas
68 m²
38,000
2018-2-13
Pārdod 3 istabu dzīvokli Cēsis, Zvirbuļu ielā 3. Augstais 1.stāvs. Istabas un virtuve izolētas, vannasistaba un wc atsevišķi. Divām istabām lodžijas.Pagrabs. Automašīnas stāvvieta iekšpagalmā.5 minūšu gājienā bērnudārzs. Tuvumā Cēsu Valsts ģimnāzija, veikali. Līdz centram 15 minūšu gājiens.
Vairākzip.lv
3 istabas
26,000
2018-2-7
Pārdod 3istabu dzīvokli Cēsu centrā, Vaļņu ielā 13. Kopējā platība 82kvm.Otrais stāvs, ieeja no mājas fasādes. Viena istaba ir izolēta, divas caurstaigājamas, bet iespējams pārplānot dzīvokli. Vannas istaba un wc ir apvienoti. Koka logi labā stāvokli, nomainīti radiatori, jaunas koka ārdurvis. Nepieciešams remonts. Visas pilsētas pieslēguma komunikācijas- centrālā apkure, ūdens, kanalizācija. Atrodas pašā pilsētas centrā- pieejami veikali, skolas, kafejnīcas. Automašīnas bezmaksas stāvvieta pie mājas.
Vairākreklama.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Cēsis