Complain
Pārdod 3-istabu dzīvokli Viestura ielā. Ļoti labs rajons. Dzīvokļa logi ar skatu uz abām mājas pusēm. Viesistabas un virtuves logi ar skaistu skatu uz meža pusi. Guļamistabu logi uz labiekārtota pagalma pusi. Guļamistabas savienotas ar lodžiju. Virtuve apvienota ar viesistabu. Vannas istaba apvienota ar tualeti. Liela gardereobes telpa. Līdz centram 15min ar kājām.
Viestura iela 14
67.4 m²
41 500 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis ar visām ērtibam. Kluss rajons, draudzīgi kaimiņi. Blakus atrodas bernu darzs. Netalu Cēsu valsts ģimnāzija un Cēsu sporta komplekss. Veikali TOP un Maxima, atrodas 100 un 300 m. attalumā. Pilsētas centrs, autoosta un dzelzceļa stacija - 15 minušu gājienā. Jaunie paķešu logi (virtuvē un 1 istabā). Iebūvētie skapji koridorī. Sauss pagrabs. Vieta mašinai. Zemie komunālie maksājumi. Pārdod ipašnieks
Zirnu iela 22
46.7 m²
23 000 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod 3 istabu dzīvokli Augšlīgatnē, renovētā mājā, apm. 7 min. gājienā no autobusu pieturas un dzelzceļa stacijas. Bērnudārzs 300 m, doktorāts atrodas blakus, sporta laukums, bērnu spēļu laukums un jaunuzceltais skeitparks arī tikai 300m attālumā. Cena apspriežama.
Dārza iela 2
79 m²
22 000 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod 3-istabu dzīvokli renovētā mājā Cēsīs. Platība 66.8m2 Mājai ir savs autonomās gāzes apkures katls, kas nodrošina zemas apkures izmaksas, kodu ārdurvju slēdzene, katram dzīvoklim bezmaksas autostāvvieta, kā arī papildus stāvvietas viesiem. Mājas teritorija iežogota, ar bruģētu stāvlaukumu. Netālu atrodas dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas vietas: tenisa korti (100m), 150 m attālumā atrodas slēpošanas trase „Žagarkalns”; „Ozolkalns”, Gaujas upes peldvieta un Gaujas senleja Продаются 3-ех комнатная квартира с площадью 66.8м2 в реновированном доме в городе Цесис. Многоквартирный дом построен из кирпича и утеплен снаружи. В доме есть свой автономный котёл газового отопления, который обеспечивает небольшие расходы на отопление. Кодовый замок наружных дверей, для каждой квартиры - бесплатное парковочное место и дополнительная парковка для гостей. Территория огорожена, дорожки и парковка покрыты брусчаткой. Неподалёку находятся места для проведения свободного времени – теннисные корты (100м), в 150 метрах находится горнолыжный и сноуборд-центр "Жагаркалнс"; „Озолкалнс”, пляж возле реки Гауя и также Гауйская долина - одно из самых прекрасных мест в Латвии
Kovārņu iela 33
66.8 m²
39 000 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod vai izīrē 2 istabu dzīvokli netālu no pilsētas centra. Istabas izolētas. Dzīvoklis kvalitatīvi izremontēts, mēbelēts. Iebūvētā virtuves iekārta. Centrālapkure ar malku. Malka sagatavota vairākiem gadiem. Pie dzīvokļa ir 2 garažas un iekopts mazđārziņš. Starpniekus lūgums netraucēt.
Mužnieki 00
50 m²
26 500 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašnieks pārdod labiekārtotu 2 istabu dzīvokli tuvu Cēsu pilsētas centram Zvirbuļu iela 17. Dzīvoklis ir silts, tam ir divas istabas, no kurām viena caurstaigājama, virtuve, koridors, kā arī apvienots sanitārais mezgls. Dzīvoklim ir centralizētā apkure, elektroapgāde, aukstā un karstā ūdens apgāde, kanalizācija. Pakešu logi, dzelzs ārdurvis. Tīra un kopta kāpņutelpa, pagalmā vieta automašīnai, labi kaimiņi. Mājas tiešā tuvumā atrodas Cēsu Valsts ģimnāzija, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Cēsu sporta komplekss, tirdzniecības centrs, veikali, autoserviss un bērnudārzs. Autobusa pietura blakus mājai. Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem. Dzīvokli ir iespējams apskatīties, iepriekš sarunājot konkrētu apskates laiku. Lai iegūtu sīkāku informāciju, zvanīt pa norādīto tālruņa numuru. Ar nopietnu pircēju cena vēl apspriežama. Dzīvoklis netiek izīrēts. Starpniekus lūdzu netraucēt.
Zvirbuļu 17
40.2 m²
25 000 €
1.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Tiek pārdots 3 istabu dzīvoklis Jaunpiebalgā. Dzīvoklis ir izremontēts, bet vienīgi nav līdz galam izremontēta vannas istaba bildēs varēs redzēt. Ir nomainīti plastmasas logi, ir salikti jauni radiatori, ir centrālā apkure, ir virtuves iekārta ar tvaika nosūcēju kas paliks potenciālajam pircējam bildē var redzēt. Mājai pirms 2 gadiem tika uzlikts jauns jumts un drīzumā tiks nomainītas kāpņutelpas ārdurvis. Ir pieejams pagrabs. Sīkāka informācija pa telefonu.
Dārza 2
61 m²
12 000 €
2.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodas saulains un gaišs 2 istabu dzīvoklis. Dzīvoklis nav stūra, viena izolēta istaba un viena caurstaigājama istaba. Dzīvoklī nepieciešams remonts. Ir uzstādīti PVC logi un metāla durvis. Krāsns apkure. Ir automašīnas novietošanas iespējas mājas tuvumā. Īpašuma lietošanā ir šķūnis un garāža. Tuvumā atrodas veikals un sabiedriskā transporta pieturvieta (apt. 2 min. gājiena attālumā), netālu atrodas upe - Gauja (apt. 6 min. gājienā atrodas peldvieta), netālu Gaujas nacionālais parks, prāmis. Tuvumā arī pilsētas bērnudārzs un skola (apt. 20-30 min. gājienā; 5 min. braucienā). Cena runājama.
Gaujas iela 34 2
41 m²
22 000 €
2.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis ar visām ērtībām. Kluss rajons, draudzīgi kaimiņi. Netālu atrodas Cēsu Valsts ģimnāzija un Cēsu sporta komplekss, t/c Globuss. Pilsētas centrs, autoosta un dzelzceļa stacija atrodas 10 minūšu gājiena attālumā. - veikts kvalitatīvs kapitālais remonts; - jauni pakešu logi; - iebūvētie skapji istabā un koridorā; - virtuve pilnībā aprīkota (ledusskapis, elektriskā plīts ar cepeškrāsni, veļasmašīna); - istabas mēbelētas; - savs pagrabs; - zemi komunālie maksājumi.
Vāveres iela 9
42 m²
28 900 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod plašu, siltu, gaišu un ekonomisku 3 istabu dzīvokli ainaviskā, sakoptā un klusā vietā Stalbes centrā ar īpašuma sastāvā esošu ēkas piemājas zemes platības un palīgēku domājamo daļu: + dzīvokļa kopējā platība ir 91, 80 m2 - divas istabas ir izolētas, 1 – caurstaigājama; + PVC logi, + pašvaldības aukstā ūdens un kanalizācijas apgāde, + centrālā apkure no pašvaldības siltumapgādes sistēmas, + siltā ūdens padeve no 2 elektriskiem tilpuma ūdens sildītājiem (boileriem), no kuriem viens - ar ietilpību 200 l, kuri apkures sezonā tiek apsildīti no siltumapgādes sistēmas, + regulējami radiatori, + atsevišķa tualete un vannas istaba ar vannu un dušas kabīni, + vannas istabā no centrālās apkures apsildāma grīda, + viesistabā izbūvēts kamīns, + vasarā patīkami vēss, + ēkā laba skaņas izolācija, + 3 fāžu elektrība, + 2 pagrabi, no kuriem viens ir auksts, ideāli piemērots dārzeņu glabāšanai, + saimniecības ēka 8, 1 m2, malkas šķūnis un palīgēka - veļas žāvētava, + ar žogu norobežota piemājas zemes platība ar siltumnīcu, augļu dārzu, atpūtas zonu un rotaļu inventāru bērniem, + dzīvoklis ir atbrīvots, + netālu atrodas Līčupīte un dīķis, + apgaismots, kvalitatīvs pievadceļš, + ērta satiksme un sabiedriskais transports no 700 m attālumā esošas autobusu pieturas uz Cēsīm (18 km), Valmieru (30 km), Rīgu (70 km), Limbažiem (27 km) + ērta infrastruktūra – 300 līdz 500 m attālumā veikals, pasts, vidusskola, bērnudārzs, sporta zāle, pagasta pārvalde, bibliotēka, ģimenes ārsta prakse. Piedāvājam Pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta, dokumentu noformēšanas, iegādājoties šo īpašumu. Предлагаем покупателям бесплатные консультации и помощь при оформление кредита и документов, приобретая эту недвижимость.
Vītoli 1
91.8 m²
33 000 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod 2-istabu dzīvokli Lejas Līgatnē, Skaļupēs. Īpašums atrodas blakus Līgatnes Rehabilitācijas centram, klusā mežu ielokā. Dzīvoklis atrodas ēkas 2-ajā stāvā, vidus sektorā. Dzīvokļa kopējā platība 51 kvm, dzīvoklī neliels gaitenis, studio tipa viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu, izolēta guļamistaba, izolēts sanmezgls un izolēta vannas istaba. Ēka renovēta, nomainīts stāvvads, ēku pārvalda Biedrība, līdz ar to ir zemi apsaimniekošanas maksājumi. Dzīvoklis silts, sauss, ar lieliem logiem. Pie ēkas vieta automašīnu novietošanai. Dzīvokļa pārplānošana saskaņota, izgatavota jauna inventrizācijas lieta. Ēka atrodas klusā un mierīgā teritorijā, prom no pilsētas burzmas un trokšņiem. Uz Līgatnes centru kursē autobuss, Līgatnē ir vairāki veikali, kafejnīca.
Skaļupes 1
51 m²
18 000 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod īpašumu, kas sastāv no zemes gabala un 1/4 mājas daļas, +dzīvojamā platība ir 40.3 m2, kas sastāv no divistabu dzīvokļa, +istabā ir podiņkrāsns, kas pēc nelielas atjaunošanas būs skaists interjera elements, kā arī prakstiska pielietošana, +neliela virtuvīte ar plīti, +nepieciešams remonts, līdz ar to var izveidot sev patīkamu vidi dzīvošanai, +ir pilsētas ūdens un kanalizācija, kā arī gāzes pieslēgums, +ieeja ir kopēja ar otru mājas īpašnieku, +wc arī ir kopējs ar otru īpašnieku, bet ir iespēja ierīkot atsevišķi, +pie dzīvokļa pienākas arī daļa no saimniecības ēkas un pagraba. Zemes kopējā platība ir 3724 m2, līdz ar to ir iespēja sadalīt divos zemes gabalos. Īpašums ir iekopts, tajā aug ābeles, neliels dārziņš. Zemīte pieder vienam īpašniekam, tai nav domājamās daļas. Par īpašuma apskati lūdzu iepriekš zvanīt un vienoties par laiku, netraucēsim otru mājas īpašnieku, atbraucot bez brīdinājuma.
Kalna iela 10
40.3 m²
28 000 €
5.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodu saulainu, gaišu 3-istabu dzīvokli piecstāvu ēkā izremontētā gaišā, tīrā kāpņu telpā. Daudzstāvu māja atrodas skaistā vietā, ainavisks skats no balkona puses. Apkārt attīstīta infrastruktūra-skola, bērnudārzs, spēļu laukumi, veikali. Attālums līdz Cēsīm 12 km, līdz Valmierai 18 km. +nomainīti visi logi, ārdurvis, iekšdurvis +nosiltināti griesti, ārsienas +kapitāls remonts vannas istabā, tualetē (nomainīta visa santehnika) +jauni radiatori +funkcionāls kamīns (roku darbs) +dzīvoklis tiek pārdots ar virtuves iekārtu un jaunu sadzīves tehniku- ledusskapis, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, saldētava, veļas mašīna +slēdzams kvalitatīvs pagrabs +daļēji mēbelēts dzīvoklis +video novērošanas sistēma Продаю солнечную светлую 3-комнатную квартиру в пятиэтажном здании. Дом расположен в красивом месте, с прекрасным видом с балкона. Вокруг развитая инфраструктура-школа, детский сад, магазины и тд. Расстояние до Цесиса 12 км, до Валмиеры 18 км. + заменены все окна, наружные двери, внутренние двери + утепленные потолки, наружные стены + капитальный ремонт в ванной и туалете (вся сантехника заменена) + новые радиаторы + функциональный камин (ручной работы) + квартира продается с кухонным оборудованием и новой бытовой техникой - холодильником, духовкой, посудомоечной машиной, микроволновой печью, морозильной камерой, стиральной машиной + сухой подвал + частично мебелированная квартира + система видеонаблюдения(2 камеры )
Rūpnīcas iela 14
55 m²
19 700 €
13.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod siltu, gaišu studio tipa 3 istabu dzīvokli, renovētā mājā. Netalu no pilsetas centra. Blakus majai ir lielveikals Maxima. Dzivoklim nāk klāt arī garāža. Renovēta, nosiltināta māja un jumts, viesistabā ir kamīns, PVC logi, virtuves iekārta (elektriskā indukcijas plīts, iebūvētais ledusskapis, trauku mašīna, tvaika nosūcējs), izflīzētas grīdas koridorī un virtuvē, daļa viesistabas, izflīzēta vannas istaba un tualete, koridorī sienas skapis, viesistaba ir iebūvējamie plaukti, trepju telpas ieejas durvis ar koda sistēmu, guļamistabā ir liels iebūvējamais skapis, ir balkon, vanasistabā ir elektriskais boileris un veļasmašīna, Dzīvoklis atrodas 5 stāva, pa viesistabas lielo logu pavares skaists skats, vakaros var vērot saulrietu.
Akmens iela 1
68 m²
48 000 €
17.7.2018.
Vairākss.com
Complain
64 m²
12 000 €
16.7.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodu saulainu, gaišu 3-istabu dzīvokli piecstāvu ēkā izremontētā gaišā, tīrā kāpņu telpā. Daudzstāvu māja atrodas skaistā vietā, ainavisks skats no balkona puses. Apkārt attīstīta infrastruktūra-skola, bērnudārzs, spēļu laukumi, veikali. Attālums līdz Cēsīm 12 km, līdz Valmierai 18 km. +nomainīti visi logi, ārdurvis, iekšdurvis +nosiltināti griesti, ārsienas +kapitāls remonts vannas istabā, tualetē (nomainīta visa santehnika) +jauni radiatori +funkcionāls kamīns (roku darbs) +dzīvoklis tiek pārdots ar virtuves iekārtu un jaunu sadzīves tehniku- ledusskapis, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, saldētava, veļas mašīna +slēdzams kvalitatīvs pagrabs +daļēji mēbelēts dzīvoklis +video novērošanas sistēma Продаю солнечную светлую 3-комнатную квартиру в пятиэтажном здании. Дом расположен в красивом месте, с прекрасным видом с балкона. Вокруг развитая инфраструктура-школа, детский сад, магазины и тд. Расстояние до Цесиса 12 км, до Валмиеры 18 км. + заменены все окна, наружные двери, внутренние двери + утепленные потолки, наружные стены + капитальный ремонт в ванной и туалете (вся сантехника заменена) + новые радиаторы + функциональный камин (ручной работы) + квартира продается с кухонным оборудованием и новой бытовой техникой - холодильником, духовкой, посудомоечной машиной, микроволновой печью, морозильной камерой, стиральной машиной + сухой подвал + частично мебелированная квартира + система видеонаблюдения(2 камеры )
Rūpnīcas iela 14
55 m²
19 700 €
22.3.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more