Pārdod 2 istabu plašu dzīvokli gleznainā vietā, Gaujas nacionālā parka teritorijā. Netālu priežu sils, klintis, upīte. Labs asfaltēts piebraucamais ceļś. Klusa vieta. Netālu Rauna, Liepa, Priekulu centrs. Lidz Cesim 15min. Transportu nodrošina autobuss, mikroautobuss. Komunālo maksājumu nav, maksā tikai par ūdeni un elektribu un simbolisku samaksu par mājas uzkrājumu remontam.
Talites 00
51 m²
10 700
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod siltu un plašu 4 istabu dzīvokli Cēsīs, kas atrodas pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. + dzīvoklis atrodas 4 stāvu daudzdzīvokļu ēkas 1.stāvā; + kopējā platība ir 87, 3 m2; + 4 istabas (izolētas); + istabas logi iziet ar skatu uz abām mājas pusēm; + divām no istabām ir izeja uz lodžiju; + virtuvē ir iebūvētā virtuves iekārta; + grīdas segums – oša parkets, linolejs, mīkstais grīdas segums, flīzes; + koka logi; + centrālā apkure; + vannasistaba, tualete (atsevišķi); + dzīvoklim ir sava pagrabtelpa; + sakopta un tīra trepju telpa; + ēkas pagalmā var ērti novietot automašīnu/-as; + Ērta infrastruktūra: 1) blakus atrodas moderna pirmsskolas izglītības iestāde; 2) blakus atrodas bērnu rotaļu laukumi, veikals un autobusu pietura; 3) apm. 1-1, 5 km attālumā atrodas vairāki tirdzniecības centri; 4) apm. 1, 5 km attālumā atrodas Cēsu pilsētas ģimnāzija, Cēsu pilsētas vidusskola, sporta komplekss, sporta skola; 5) apm. 2 km attālumā no Cēsu pilsētas centra, autoostas un dzelzceļa stacijas. Piedāvājam Pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta, dokumentu noformēšanas, iegādājoties šo īpašumu.
Saules iela 19a
87.3 m²
39 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 3-istabu dzīvoklis ar visām ērtībām, visas istabas izolētas, lielas, saulainas. Vannasistabā un tualete atsevišķi. Ir balkons. Ļoti tuvu ir bērnudārzs, skola un veikali. Ērta satiksme uz Cēsīm (12 km) un Valmieru(18km). Zemi komunālie maksājumi. Ir pakešu logi, nomainītas durvis. Ja interesē sīkāk, lūdzu rakstiet epastu.
Maija 2
59 m²
22 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdodu 3 istabu dzīvokli ar 2 balkoniem abās ēkas pusēs. Veikts daļējs kosmētiskais remonts. Pagalmā bērnu laukums un stāvvieta automašīnai. Skola un veikali 5 minūšu gājiena attālumā. Cēsis un Valmiera attiecīgi 40 un 50 km attālumā.
Ozolu iela 3
75.4 m²
15 000
16.6.2018.
Vairākss.com
Pardodu 3 istabu dzivokli Berzkroga. Var maksat pa dalam bez procentiem. Pirma iemaksa 7500eur. Parejo atrunasim pie dzivokla apskates.
Varpas 20
60 m²
15 000
16.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod trīs istabu dzīvokli Ģikšos Dzīvoklis pārbūvēts no divistabu, par trīsistabu dzīvokli. Pārbūve ir saskaņota ar Būvvaldi un ir jaunā Inventarizācijas lieta. Dzīvoklis 56km2 Liels Balkons (iziet no abām istabām) Dzīvoklī veikts kapitālais remonts 2015. gadā. Nomainīti: radiatori, PVC logi, jauna elekro instalācija un kanalizācijas trubas, visās istabās lamināts utt. Dzīvoklim ir sava pagrabtelpa un arī mazdārziņš. Jaunajam īpašniekam dzīvoklis papildus ieguldījumus neprasīs - jo viss ir skaisti izremontēts. Laipni gaidīti skatīties. Sīkāk info pa telefonu.
Kažoku iela 6 6
56 m²
15 000
16.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod 2 istabu dzīvokli ar malkas apkuri privātmājā ar atsevišķu ieeju. 2 istabas, virtuve, tualete, gaitenis. Malkas apkure, kas nodrošina lētas komunālo maksājumu izmaksas. Ūdens un kanalizācija ir ievilkti. 400m gāze. Jāremontē. Saimniecības ēkas otrais stāvs ar vasaras istabām. Puse no pie mājās pieguļošās zemes. Lai apskatītu, lūdzu, iepriekš zvanīt, lai vienotos par apskates laiku.
Pētera 7
60 m²
11 500
16.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod ekonomisku, gaišu un siltu 2 istabu dzīvokli. Vidus dzīvoklis pēc kosmētiskā remonta. Izdevīga atrašanās vieta, netālu no pilsētas centra, blakus mājai atrodas lielveikals Mego. Pāris minūšu gājienā centrālā stacija, autoosta, bērnudārzs, skola. Dzīvoklī nomainīta elektroinstalācija un sanitārie mezgli. Ja radušies papildus jautājumi, tad tos izrunāsim telefoniski.
Atakronvalda 31
42 m²
32 999
16.6.2018.
Vairākss.com
Pārdodu izremontētu, saulainu 2 istabu dzīvokli otrajā stāvā - labā, renovētā mājā. Iebūvēta virtuves iekārta, kas aprīkota ar elektrisko plīts virsmu, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, trauku mazgājamo mašīnu. Vannas istaba apvienota ar tualeti, ūdens boileris. Iebūvētais skapis koridorī. Virtuvē, vannas istabā un koridorī siltās grīdas (apkures laikā), dzīvoklim savs apkures skaitītājs. Apkures izmaksas līdz 35.00EUR mēnesī. Pagalmā bērnu laukums un stāvvieta vienai automašīnai. Zemi komunālie maksājumi. Blakus bērnudārzs, veikals un ģimenes ārsta prakse, skaists mežs un Gauja 5 min āttālumā. Ērta satiksme un sabiedriskais transports. Sīkāk pa telefonu. Cena runājama. (Izīrēts netiek).
Ozolu gatve 2
52 m²
28 800
16.6.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod 3 istabu dzīvokli Leona Paegles ielā. # Kopējā platība 65/m2 # Atrodas ēkas vidusdaļā pirmajā stāvā # Visas istabas izolētas # Dzīvoklim nomainīti pakešu ( PVC ) logu un radiatori # Izremontēts sanmezgls # Lodžija # Iespējas izmantot savu pagraba telpu # Netālu atrodās veikals "SOLO", skola un sporta zāle. Māklerus lūdzu netraucēt.
Leona Paegles iela 8b
65 m²
35 000
16.6.2018.
Vairākss.com
2 istabu dzīvoklis ar krāsns apkuri. Ir savs dārzs. Augstie griesti. Kvalitatīvs remonts. Dzīvoklis ir aprīkots ar stikla pakešu logiem, tualeti un dušas kabīni.
Rīgas 1
62 m²
19 000
15.6.2018.
Vairākss.com
Dzīvoklis tikko izremontēts. Ir balkons. Sakārtota santehnika, elektroinstalācija, ventilācija. Pakešu logi, čuguna radiatori, jauns lamināts.Mājai nomainīts jumts, stāvvads.Neprasa papildus ieguldījumus. Jaunas mēbeles, par kurām varam vienoties. Istabas izolētas, saulains, sauss, silts, Balkons, Sanmezgls apvienots, Tīra kāpņu telpa , ķieģeļu, Labā stāvoklī, Ar visām ērtībām
Cēsu raj., Cēsis,Vāveres iela 9
3 istabas
55 m²
36 000
21.5.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Pārdod plašu, siltu, saulainu 4 istabu dzīvokli, kas atrodas renovētā daudzdzīvokļu ēkā Cēsīs: + Dzīvoklis atrodas 4 stāvu renovētas daudzdzīvokļu ēkas vidusdaļā, 4.stāvā; + Dzīvokļa kopējā platība ir 74, 4 m2; + Mājīgajā un ērti izplānotajā dzīvoklī ir 4 istabas; 1 caurstaigājama istaba ar balkonu (ar skatu uz zaļo zonu); 3 izolētas istabas; + Virtuvē ir iebūvētā virtuves iekārta; + Grīdas segumi – lamināts, linolejs; + PVC logi, izvietoti ēkas abās pusēs; + Centrālā apkure un siltā ūdens apgāde; + Ēkai ir metāla drošibas koda ārdurvis un sakopta kāpņu telpa; + Dzīvoklim ir slēdzams pagrabs; + Ēkas pagalmā var ērti novietot automašīnu/-as; + Attālums līdz Cēsu pilsētas centram – apm. 2 km; + Sabiedriskā transporta pieejamība no apm. 300 m attālumā esošās sabiedriskā transporta pieturas; + Blakus atrodas tirdzniecības vietas (veikali „Top”, „Solo”), pirmsskolas izglītības iestāde, Cēsu 2.pamatskola ar sporta laukumu, kas ir pieejams Cēsu pilsētas iedzīvotājiem; + Apkārtnē ir aktīvās atpūtas iespējas ziemas un vasaras sezonās, izmantojot Žagarkalna, Ozolkalna u. c. aktīvās atpūtas piedāvājumus; + Apkārtnē atrodas ainaviskas pastaigu vietas - Cīrulīšu dabas takas, Svētavota apkārtne un takas gar Gaujas krastu. Piedāvājam Pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta, dokumentu noformēšanas, iegādājoties šo īpašumu. Предлагаем покупателям бесплатные консультации и помощь при оформление кредита и документов, приобретая эту недвижимость.
Bērzaines iela 36
74.4 m²
34 000
24.4.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod plašu 2-istabu dzīvokli klusā un ainaviski skaistā vietā Cēsīs, Lenču ielā 44c. Ekonomisks ar salīdzinoši zemiem komunālajiem maksājumiem. Dzīvoklis atrodas 2.stāvā, ēkas vidusdaļā; Plaša un sakopta kāpņu telpa, izeja uz abām mājas pusēm; Iedzīvotājiem pieejama slēdzama mantu novietne 1.stāvā; Automašīnu var ērti novietot tieši pie mājas ieejas; Teritorijā ap māju ir apstādījumi un soliņi atpūtai. Dzīvoklis ir labā tehniski stāvoklī; Istabas nav caurstaigājamas; Dzīvojamā istaba ļoti plaša un gaiša; Virtuve un dzīvojamā istaba ir atdalītas ar arku; WC un vannas istaba atsevišķas; Liels balkons, uz kuru iziet no guļamistabas; Lieli plastmasas (PVC) logi, pa kuriem paveras skaists skats uz mežu; Dzīvoklim ir dubultas ārdurvis; Grīdas - visās telpās ir lamināts, WC un vannas istabā flīzes; Sienas – gan krāsotas, gan ar tapetēm; Koridorā niša – iebūvējamam skapim vai plauktiem. Tuvākā apkārtne ir klusa un zaļa, netālu atrodas lieliskas pastaigu vietas – Cēsu pils parks un Maija parks; Sabiedriskā transporta pietura 0, 1 km attālumā; Pārtikas veikals “Solo”, mēbeļu veikals “Optimus” un autocentrs “Reifeks” atrodas 0, 4 km attālumā; Tuvākie bērnudārzi atrodas 0, 7 km attālumā (3.PII) un 1, 1 km attālumā (1.PII); Dažādas skolas (tai skaitā mūzikas, mākslas un sporta skola) atrodas 1-2 km attālumā. Dzīvoklis ir brīvs - bez banku hipotēkām, parādiem un citiem apgrūtinājumiem, pieejams uzreiz. Dzīvoklis netiek izīrēts, mainīts, vai pārdots uz nomaksu.
Lenču 44c
56.2 m²
27 500
20.4.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis renovētā ēkā, klusā vietā. Vienpusējs logu izgaismojums, dzīvoklis gaišs un saulains. Istabas izolētas. Apkārtnē labi attīstīta infrastruktūra - tuvu atrodas bērnudārzs, veikals, doktorāts, netālu Gauja. Atrodas 6 km attālumā no Cēsīm, autobuss kursē reizi stundā. 1 km attālumā dzelzceļa stacija (maršruts Valmiera- Rīga). Mājai sava apkures sistēma, līdz ar to zemi komunālie maksājumi. Bez kredītsaistībām. Dzīvoklis netiek izīrēts, mainīts vai pārdots uz nomaksu.
Ozolu gatve 4
42 m²
22 500
20.4.2018.
Vairākss.com
Pārdod 2 istabu dzīvokli renovētā mājā Cēsīs, Gaujas ielā 32. Istabas caurstaigājamas, dzīvoklim nepieciešams remonts. Netālu atrodas lielveikals un skola.
Gaujas iela 32
38.9 m²
17 000
13.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod dzīvokli netālu no Cēsīm - Drabešu pagasta Billē. Dzīvoklī ir divas istabas, virtuve, gaiteņi, atsevišķa vannas istaba un tualete. Visas telpas ir labiekārtotas atbilstoši mūsdienu prasībām - siltas un mājīgas. Sakopta un ainaviska apkārtne Amatas upes krastā. Līdz Cēsu pilsētai tikai 10 km.
Bille 6
45.2 m²
21 000
22.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod gaišu, mājīgu dzīvokli, jaunā projekta mājā Cēsīs. + Klusā un ainaviskā vietā, blakus Žagarkalnam, pilsētas centrs – 3km; + divas istabas, viena no tām apvienota ar virtuvi, vannas istaba ar WC, lodžija; + dzīvoklis mēbelēts; + pilsētas ūdensapgāde, kanalizācija, gāzes apkure; + slēgta un tīra kāpņu telpa; + pie mājas autostāvvieta. For sale a bright, cozy apartment in a new project house in Cesis. + In a quiet and landscaped location, next to Žagarkalns, center of city - 3km; + two rooms, one of them is combined with kitchen, bathroom with WC, loggia; + furnished apartment; + city water supply, sewerage, gas heating; + closed and clean staircase; + parking place at home. Продаётся уютная, светлая квартира в новом проектном доме в Цесис. + В тихом и живописном месте рядом с Жагаркалнсом, центр города - 3 км; + две комнаты, одна из которых совмещена с кухней, ванная комната с туалетом, лоджия; + квартира меблированная; + городское водоснабжение, канализация, газовое отопление; + закрытая и чистая лестничная клетка; + около дома автостоянка.
Kovārņu iela 33-49
51.4 m²
33 000
22.3.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod saulainu 2-istabu dzīvokli. Viesistaba ir caurstaigājama. Virtuvē ir balongāze un ar malku kurināma plīts. Apvienota vannas istaba un tualete. Vannas istabā ir jauna duškabīne, siltā ūdens boilers un veļasmašīna. Dzīvoklim ir pakešu logi. Ir pagrabs. Mājas ārdurvis ir slēdzamas. Klusi un draudzīgi kaimiņi. Ļoti sakopts un kārtīgs iekšpagalms ar nelielu auto stāvvietu. Mājai ir paredzēti renovācijas darbi un jumta seguma nomaiņa. Tuvumā ir pārtikas veikals, bērnudārzs, parks, līdz pilsētas centram 10 minūtes. Sīkāka informācija pa tālruni.
Lenču iela 42
47.9 m²
22 500
3.3.2018.
Vairākss.com
1 Pārdod gaišu 3 istabu dzīvokli, daļēji mēbelētu Priekuļu centrā (6 km no Cēsīm). Dzīvoklī viena istaba ir caurstaigājama, divas izolētas. Ekonomisks dzīvoklis ar salīdzinoši zemiem komunālajiem maksājumiem. + parketa grīdas (koridorī un divās istabās), + flīžu grīda virtuvē, + dzīvokļa logi izvietoti uz abām mājas pusēm, + jauni PVC logi, + duškabīne, + privāta auto stāvvieta, + tuvu mājai atrodas veikals, + gar māju kursē sabiedriskais transports, + kluss un sakopts rajons, + netālu no mājas atrodas baseins un sporta komplekss “Rifs”, + mājas tuvumā atrodas Priekuļu Vidusskola, kā arī "Mežmaliņa", pirmsskolas izglītības iestāde, + netālu no mājas atrodas Priekuļu lauksaimniecības tehnikums. Varat piedāvāt savu cenu.
Dārza iela 2 7
55 m²
27 000
1.2.2018.
Vairākss.com
Pārdod 2-istabu dzīvokli Liepā. Netālu atrodas autobusa un dzelceļa pieturas, skola, bērnudārzs, veikali. Cēsis 12km, Valmiera 18km. Zemi komunālie maksājumi. Dzīvoklī veikts remonts, griesti un ārsienas nosiltinātas.
Pavila Rozisana 11
49.8 m²
15 600
1.2.2018.
Vairākss.com
Pārdod 3 istabu dzīvokli Augšlīgatnē. Mājai ir nesen nosiltināta ārsiena, jauni logi. Apkārt laba infrastruktūra, netālu bērnudārzs un skola. Klusi kaimiņi, sakopta kāpņutelpa. Saulainas istabas, nesen atjaunotas balkona margas. Pieejams ar mēbelēm pēc pircēja izvēles. Komunālie ziemā ap 130 EUR, vasarā 30 EUR. No Pleskavas šosejas 300m.
Skolas iela 10 23
73 m²
23 000
1.2.2018.
Vairākss.com