Complain
Pārdod plašas un gaišas telpas pašā pilsētas centrā: + labiekārtotas telpas renovētā mājā - 148.3 m2; + telpas ir siltinātas, izremontētas; + 5 plašas un gaišas istabas, palīgtelpas, plaša priekštelpa; + slēdzama ieeja kāpņu daļā; + iespējams izmantot kā sabiedriskās telpas, tā arī piemērot dzīvošanai; + pie mājas ērti var novietot auto; + blakus pilsētas centra veikali, skola, pirmsskolas iestādes. Izīrēts netiek. Dzīvokli var apskatīties jebkurā laikā, iepriekš zvanot un vienojoties par apskates laiku. Piedāvājam Pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta un dokumentu noformēšanas, iegādājoties šo īpašumu.
Rīgas iela 39
148.3 m²
22 000 €
29.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašnieks pārdod plašu 3 istabu dzīvokli, liela pieliekamā telpa, 2 lodžijas, nomainīti radiatori, logi un ārdurvis, labierīcības un istabas izolētas. Blakus atrodas bērnu dārzs, skola, veikals, autobusa pietura, kā arī labiekārtots rotaļlaukums.
18 19
64 m²
6 000 €
9.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Продается земля 2.9 га: - cельскохозяйственная земля – 2, 5 гa, обрабатывается, - 1 км от дороги Резекне - Гулбене, - в 7 км от пос. Ругайи, - в 20 км от г. Балвы. Имущество зарегистрировано в земельной книге, без обременений кредитами. Возможна продажа в рассрочку. Также предлагаем аренду других участков сельскохозяйственной земли в Латгальском регионе. Pārdod zemi 2.9 ha: - lauksaimniecības zeme – 2, 5 ha, tiek apstrādāta, - 1 km no ceļa Rēzekne - Gulbene, - 7 km no Rugājiem, - 20 km no Balviem. Īpašums reģistrēts zemesgrāmatā, bez kredītsaistībām. Iespējama pārdošana uz nomaksu. Piedāvājam arī citu lauksaimniecības zemes gabalu nomu Latgales reģionā.
Krasti-2
2.9 m²
3 500 €
6.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Продаются два участка земли: 9, 7 и 4, 2 га, с лесом 3570 м3: - лес – 13, 7 гa, - один участок находится возле дороги Резекне - Гулбене, второй - в 1 км от дороги, - в 7 км от пос. Ругайи, - в 20 км от г. Балвы. Имущество зарегистрировано в земельной книге, без обременений кредитами. Возможна продажа в рассрочку, а также продажа каждого участка отдельно. Pārdod divus zemes gabalus: 9, 7 ha un 4, 2 ha, ar mežaudzi 3570 m3: - meži – 13.7 ha, - viens gabals atrodas pie ceļa Rēzekne - Gulbene, otrs – 1 km no ceļa, - 7 km no Rugājiem, - 20 km no Balviem. Īpašums reģistrēts zemesgrāmatā, bez kredītsaistībām. Iespējama pārdošana uz nomaksu un katra zemes gabala atsevišķa pārdošana.
Krasti-1
13.9 m²
18 000 €
6.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Tiešais saimnieks steidzami pārdod dzīvokli pašā Gulbenes centrā. Pagalms ar vietu savai automašīnai, logi gan ar skatu uz pagalma pusi, gan uz ielu. Gada vēsajā periodā būs iespēja sildīties un baudīt siltumu ar kamīnkrāsni. Iepriekš šajās telpās bijusi dzīvojamā platība divistabu dzivoklis, un arī šobrīd tā ir laba iespēja izveidot biroju ar radošu noskaņu vai atpakaļ dzivokli. Šī ir vieta industriālu skatu piekritējiem un tiem, kuri meklē “savu stūrīti”. Cilvēkiem ar savu īpašo vīziju un plānu šai vietai. No mājas gala ir uzbuvēta atsevišķa ieeja tikai šim nodalītajam dzīvokļim, tādējādi var nākotnē savās telpās radīt sev lielisku mājīguma vai darba ražīguma sajūtu. Visas komunikācijas ir ierīkotas. Centrālās ūdensvads, bez Wc un 2 izolētas slēdzamas istabas. Dzīvokļa plāns uz rokām. Tāda otra dzīvokļa Gulbenē nav, jo logi pēc saskaņošanas var tikt izbūvēti līdz grīdai. Mākleriem pārdošanas cenā varam iekļaut komisijas maksu. Droši zvaniet, ja ir kādi jautājumi uz viber, Wats Ap un uz e-pastu.
Rīgas iela 68
40 m²
4 000 €
2.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašnieks bez starpniekiem pārdod 4 istabu dzīvokli, 4 stāvu mājā, Rīgas iela 51, Gulbene, dzīvoklis atrodas 3 stāvā, ar kopējo platīvu 95, 3m2, no kuriem apkurināmā platība sastāda 77, 0m2. Māja atrodas Gulbenes centrā, 1-2 min. gājienā ir visi iespējamie veikali, skolas, bērnudārzi, pasts, bibliotēka, kultūras centrs, sporta centrs, rekonstruēts 2 vsk stadions, pašvaldība un daudzas citas iestādes un institūcijas, kā arī ļoti daudz dažādu uzņēmumu, atpūtas parki pastaigām, tirdziņi, kioski, medicīnas iestādes, dažādi ārsti (zobu ārsts, acu ārsts u. c), sabiedriskais transports, vieta kur novietot 2 automašīnas. Dzīvoklim 2016 gada vasarā ir veikts jauns, ļoti kvalitatīvs kapitālais eiro remonts ar labiem apdares materiāliem, dzīvoklī vecā apdare tika demontēta līdz dzelzbetona paneļiem un tika izbūvēta, jeb izbetonēta ar armētu sietu un ar presēto siltumizolāciju grīdas pamatne un atbilstoši tehnoloģijai ieklāts parkets. Visas ārsienas no iekšpuses ir papildus siltinātas, kā arī visās iekšienās un griestos ir izbūvēta skaņu absorbējošā siltumizolācijas vate, tādējādi dzīvoklis ir ļoti kluss un ziemā silts, savukārt vasarā nav karsts. Dzīvokļa pilnīgi visas ārsienas ir siltinātas. Ir iebūvēti jauni logi un no visām 4 istabām ir izejas uz balkoniem, izbūvētas jaunas durvis uz visām dzīvokļa telpām, virtuves durvis ir bīdāmās, lai taupītu lietderīgo telpu platību, dzīvokļa metāla ārdurvis ir ar siltinājumu un ar pastiprinātu skaņas izolācijas slāni un dubūltslēdzenēm, ar jauniem materiāliem ir izbūvēti visi inženierkomunikāciju tīkli, ūdens apgāde (siltā, aukstā), pastāvīgi silts dvieļu žāvētājs, kanalizācija, ventilācija, apkures tīkli un radiatori ar regulējamām termogalvām, 3 fāzu elektroinstalācija ar detalizētu iekšējo sadeles kārbu, uz katru istabu un virtuvi ir izbūvēti interneta vadi ar speciālām kontaktligzām, lai jebkurā telpā var pieslēgt televizoru ar digitālo televīziju ko nodrošina optiskais internets, uzstādīts viedais elektrības skaitītājs. Kāpņu telpa izflīzēta. Izbūvēta jauna virtuves iekārta ar pašbremzējošo furnitūru, iebūvēta jauna sadzīves tehnika: indukcijas plīts, trauku mazgāšanas mašīna, cepeškrāsns, tvaiku nosūcējs, vieta ledusskapim. Virtuves grīda izflēzēta. Vanasistaba un tualete izflīzēta līdz griestiem, lai nodrošinātu vieglu, ērtu kopšanu. Dzīvoklis ir ļoti gaišs, jo virtuves un vannas istabas logos ir rīta saule, lielajā istabā saule iespīd dienas vidū, bet pārējās 3 istabās ir pēcpusdienas un vakara saules gaisma. Dzīvoklim ir pagrabs. Īpašums ir bez apgrūtinājumiem; Komunālie maksājumi zemi un nav komunālo maksājumu parādu. Vairāk fotogrāfijas pēc pieprasījuma tiks nosūtītas uz pircēja e-pastu.
Rīgas 51
95.3 m²
38 000 €
2.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Attīstībai perspektīvs zemes īpašums - ražošanas vai loģistikas apbūvei, pilsētas mala ar labiem pievadceļiem, gan no pilsētas centra, gan neiebraucot uz blīvas satiksmes ielām no A6 Rīga-Daugavpils šoseja no Rīgas puses, Jēkabpils-Ļaudona-Mad ona no Madonas puses. Pilsēta atrodas valsts mēroga ceļu krustpunktā, aptverot visu Latgali, Vidzemi un Zemgali (Rīga-Jēkabpils-Rēzek ne-Zilupe-Maskava, Rīga-Jēkabpils-Daugav pils, Jēkabpils-Nereta-Gārs ene, Jēkabpils-Madona-Bērz krogs, Jēkbapils-Madona: Gulbene, Cesvaine, Valmiera. Blakus atrodas dzelzceļa pievads. Dzelzceļi arī vedo Latvijas mēroga krustpunktu no Rīgas, Jelgavas, Daugavpils, Zilupe un Gulbene. Blakus atrodas nesen uzceltais Linas Agro graudu elevators. Zemi tirgo saimnieks.
Zvaigžņu
15000 m²
7 500 €
28.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod vai maina labu 4-istabu dzīvokli Beļavā pret mežu vai lauksaimniecības zemi ar mūsu piemaksu vai pret 1 vai 2-istabu dzīvokli Gulbenē. Dzīvoklis atrodas 2. stāvā, mājas vidū. Blakus veikals, kultūras nams, pagasta padome, bērnudārzs, autobusa pietura, ezeri. Līdz Gulbenei nepilni 10 km. Dzīvoklim ir divas lodžijas, remontēts. Beļavā darbojas gateris.
Vienības 5
79 m²
5 000 €
12.9.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more