Meklēšana bez rezultātiem
Complain
M.Juglas upes un Ežupes krastā zeme 3.24 ha platībā 12 km no Rīgas, Ulbrokas Koknese šosejas. malā. Ir nobrauktuve un elektriba. Atļauto teritorijas izmantošana: -- divu viena dzīvokļa dzīvojamo māju būvniecība; -- vienas vai vairāku lauku saimniecību nedzīvojamo ēku būvniecība; -- vienas mazumtirdzniecības ēkas būvniecība; -- vienas sporta būves būvniecība; -- vienas vai vairāku viesnīcu ēku, vai arī vienas vai vairāku cita veida ēku atpūtai un brīvdienu pavadīšanai būvniecība; -- vienas vai vairāku ar publiskās ārtelpas labiekārtošanu saistītu būvju, būvniecība; -- vienas rupniecīskas ražšanas ēkas, kas paredzēta auto remonta darbnīcam, vai auto mazgātuvei, būvniecība; -- tādu objektu būvniecība, kas nodrošina lauksaimniecības un nelauksaimniecisko produktu ražošanu un ar to saistīto pakalpojumu sniegšanu; -- un vel cits uz domes mājaslapas..
Rīgas raj., Salaspils lauku teritorija
56 000
17.9.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Complain
Noliktavu-rupnecibas kompleks, Ogres rajona Mengele, 80km no Rigas Maskavas virziena (braucot pa jaun buvejamo asfalta soseju Riga -Koknese)zemes gabals 30400m2, noliktavu platiba 4500m2(augstums no 5-11metri)ar apkuri, krans bidamajs(kran-balka)5 000kg(celtspeja), elektriba-300kw, udens, asfalteta un betoneta teritorija 9000m2, blakus(6km)dzelcelja stacija Vecbebri(koka un citu kravu export-importam)var izvejdot atklato muitas noliktavu, ir divstavu Livanu maja kur var dzivot, visa ter. apzogota, ja cilveki grib varam palidzet atklatas muitas postenja atverssanu uz vietas, jo ir blakus Koknese, Aizkraukle LR muita. Ja ir nepieciešamie vel kadi būvniecības darbi varam to veikt ka būvuzņēmums (rekonstrūkcija un t. t) Vai mainu pret citu nekustamo īpašumu.
Vecbebru
4500 m²
120 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Zemes gabals pie Maskavas šosejas 79. km Rīga, 10. km Koknese, 400m Lobes ezers, kurā var makšķerēt, gan medīt ūdens putnus. Blakus viadukts (tumsā apgaismots), nobrauktuves un uzbrauktuves, kā arī nav nepieciešams liels uzbērums ~1.m. Ļoti raita transporta kustība. No Jēkabpils līdz Rīgai praktiski nekā nav, pat kafiju kur padzert. Laba vieta biznesa uzsākšanai- viesu mājas, degvielas uzpildes stacijas, kafejnīcas, tūrisma utt celtniecībai. Blakus elektrības transformators. Vairāk info pa tālr vai e-mailā. Pārdod īpašnieks. P. s. Ir pieejama zeme arī pie paša ezera- ļoti ainaviskā vietā.
Viskāļi
8.4 m²
55 000
28.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod 12.8 ha zemi netālu no valsts ātrgaitas autoceļa Tīnūži- Koknese nobrauktuves pie Lēdmanes. 0.5 km garumā robeža iet gar pašvaldības autoceļu. Patreiz tā ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme. Zeme atrodas blakus Baltijā populārākajam tematisko izklaižu parkam ģimenēm ar bērniem. Izmanto iespēju realizēt savas idejas un var būt vari palīdzēt uzbūvēt nakšņošanas vietas Atrakciju parka apmeklētājiem un atpūtas vietu autoceļa Tīnūži- Koknese autobraucējiem. Zvani vai raksti, ja rodas interese!
Lēdmanes pagasts
155 000
23.11.2017.
Vairākober-haus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more