Complain
Par kadastra vērtību pārdodu 18 dzīvokļu (9-divistabu; 9-trīsistabu) ēku un 1.2 ha piemājas zemi Alūksnes raj. Kalncempju ciemata centrā.
Kļavas
1.17 m²
10 434 €
29.7.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod nekustamo īpašumu Zem Kadastrālās vērtības, jaunu ideju uzsākšanai. Pielietošanas mērķis: viesnīca, pansionāts, dzīvokļu māja. Atrodas ciemata administratīvajā centrā, gleznainā vietā, labs, asfaltēts piebraucamais ceļš. Īpašums sastāv no zemes gabala 0.5 ha platībā, trīsstāvīga atpūtas kompleksa ar kopējo platību 1487m2, trīsstāvīgas sešu dzīvokļu mājas ar kopējo platību 680m2, ēkai ir nepabeigta celtniecība. Atpūtas kompleksa ēkai ir centralizēts ūdensvads, kanalizācija, autonoma apkure, elektrības pieslēgums, bet vajadzīgi ieguldījumi to atjaunošanā, nepieciešama jumta maiņa. Tajā atrodas 17 aprīkoti numuriņi, ietilpība 45 cilvēki, konferenču zāle, pirmajā stāvā bārs, ēka aprīkota ar signalizācijas sistēmu un dūmu detektoriem. Izvietota labiekārtotā teritorijā - stāvlaukums, apkārtne apzaļumota. Apkārtnē iespēja arī atpūsties, jo netālu atrodas Jaunannas mežmuižas medību pils, kurš ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis, HES ūdenskrātuve, ar labiekārtotām pasēdēšanas vietām. Lieliska iespēja Jūsu investīcijām. Tuvākā pilsēta Alūksne 17km attālumā.
Brauni
2167 m²
55 000 €
2.10.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more