Complain
Piedāvājam iegādāties privātmāju ar apsildāmu āra baseinu Baldones pašā centrā. Zemes gabala platība 4000 kv.m., mājas kopējā platība 622 kv.m. Mājai ir trīs stāvi, kvalitatīvi celta, būvēta no ķieģeļiem, nosiltināta, dakstiņu jumta segums. Pagrabstāvā - sporta zāle, sauna ar nelielu baseinu, duša, tualete. Apkures katlu telpa, veļas mazgāšanas istaba, noliktavas telpa, garāža (vieta divām mašīnām). Mājā ir plaša viesistaba, virtuve, ziemas dārzs, kamīnzāle ar 5.7 metru augstiem griestiem vannas istaba un saimniecības telpa. Otrajā stāvā piecas guļamistabas, divas vannas istabas, balkons un plaša halle. Iekopta teritorija - bruģēti celiņi, tūjas, košumkrūmi un ābeļdārzs. Stikla mājā - apsildāms āra baseins (var peldēties arī ziemas sezonā). Apkuri nodrošina automātiskais gāzes katls ir arī papildus saules paneļu apkures sistēma. Māja labā stāvoklī, nodota ekspluatācijā - gaida savus jaunos saimniekus. Īpašums atrodas tuvu sabiedriskajam transportam. Blakus 5 minūšu pastaigas attālumā skola, bērnu dārzs, mūzikas skola,veikali. Lūdzu zvaniet, vienosimies par apskates dienu un laiku.
Baldone, Lauku iela
622 m²
250 000 €
27.8.2018.
Vairākober-haus.lv
Complain
Pārdod 1084 m2 lielu kompleksu, kas sastāv no kafejnīcas telpām, banketu zāles ar bāru un āra terasi, baseina un saunu kompleka, biroja telpām un noliktavām, papildus 241 m2 platībā. Tas atrodas Baldones centrā ar zemes platību 5443m2. Ēka nodota ekspluatācijā 1970.gadā un pilnībā renovēta 2004.gadā. - Laba atrašanās vieta - uz galvenās ielas gar kuru ved ceļš uz Riekstu kalna atpūtas kompleksu, blakus veikali, kultūras centrs, bērnudārzi, skola, sabiedriskā transporta pieturas. - Pie ēkas bezmaksas auto stāvvieta. - Autonoma gāzes apkure - visam kompleksam sava katla māja. - Plašas svinību zāles. - Liels baseina komplekss ar ģērbtuvēm un palīgtelpām. Cena 480'000 EUR Ja ir kādi jautājumi vai, ja ir interese apskatīties, zvaniet vai rakstiet.
Baldone, Daugavas iela
480 000 €
5.9.2018.
Vairākober-haus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more