Pārdodu labu iesiltinatu 2 stavigu māju, pēc kapitālā remonta ļoti labā vietā ne pie ceļa un blakus pie Daugavas(150m) , līdz veikalā un pieturas 5 minūtes gājienā ar lielām koptam gabaliem zemes. Ābeļdārz, vīnogas, augļu krūmi, žogs, pirts, lielais garagas, 2 pagrabi, malkas šķūnis, 2 akas, var iebraukt pagalmā no diviem pusiem(2 vartus), labs skats no otra stava. Dāvanu došu dārza tehniku.Priekš pensionāriem viss labākais variants.Mazie gada nodokļi. Vai maiņu uz īpašumu ar meži ar piemaksas uz abiem pusiem. krāsns apkure, apmesta, bloku, koka, ķieģeļu, mūra, duša, kamīns, kamīnzāle, lodžija, pagrabs, puspagrabs, sauna, stikla paketes, terase, vanna, veranda, virtuve, zāle , rem., Otrreizējais tirgus
Aizkraukles raj., Jaunjelgava
6 istabas
77 000
20.4.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Jaunjelgava, Māja pārdošana
Ievērojami samazināta cena. Jaunbūve ļoti ainaviskā, skaistā vietā mežmalā pie upēm. Neapplūstoša vieta. Māja atrodas kalnā uz pussalas, no kuras paveras skats uz Daugavas un Ņegas ūdeņiem. Mājai bitumena dakstiņu jumta segums, fibo bloku sienas 300 mm biezumā siltinātas ar 100 mm cieto akmens vati, fasādei dekora krāsojums, jauni pakešu logi, jauni radiatori, iekšējā apdare veikta līdz pelēkai/baltai apdarei un ir visas komunikācijas - ūdens (dz/b grodu aka), kanalizācija (bioloģiskā attīrīšanas iekārta), apkure (gāzes apkures katls), elektrība (380v), internets, televīzija, satelīts, apsardzes signalizācija. Ir virtuves iekārta ar iebūvējamo tehniku; santehnika - dušas kabīne, vanna ar masāžas sistēmu, sēdpods, izlietne; celtniecības un apdares materiāli - ozola durvis, ozola parkets, korķa apakšklājs, flīzes, špakteļmasa, krāsas utt. , kā arī ir celtniecības materiālu komplekts priekš 3 - stāvu saimniecības ēkas - viesu mājas būvniecības ar dzīvojamo platību 216 m2: pakešu logi un durvis (krāsa zelta ozols), kokmateriālu komplekts (tai skaitā senlaicīgi apdares dēļi), ķieģeļi, laukakmeņi, jumta seguma plātnes utt. Īpašums robežojas ar Ņegas upi un ezeru - Dauguļu dīķi (krasta robeža ar Ņegas upi 150 m un īpašumtiesībām uz Ņegas upi 600 m2 platībā, kā arī krasta robeža ar ezeru - Dauguļu dīķi 75 m un īpašumtiesībām uz ezeru - Dauguļu dīķi 400 m2 platībā). Attālums līdz Rīgai 36 km, blakus starppilsētas sabiedriskais transports (Rīga - Jaunjelgava - Jēkabpils). Labs piebraucamais ceļš. Māja ir apdrošināta 85000.00 EUR vērtībā, ir jauna būvatļauja (līdz 8 gadiem), būvniecības apdrošināšanas polise un 2018.gada 2.aprīļa īpašuma vērtējums priekš bankas, lai to varētu iegādāties ar bankas kredīta palīdzību.
Marindas
175 m²
75 000
20.4.2018.
Vairākss.com
Jaunbūve ļoti ainaviskā, skaistā vietā mežmalā pie upēm. Neapplūstoša vieta. Māja atrodas kalnā uz pussalas, no kuras paveras skats uz Daugavas un Ņegas ūdeņiem. Mājai bitumena dakstiņu jumta segums, fibo bloku sienas 300 mm biezumā sitinātas ar 100 mm cieto akmens vati, fasādei dekora krāsojums, jauni pakešu logi, jauni radiatori, iekšējā apdare veikta līdz pelēkai/baltai apdarei un ir visas komunikācijas - ūdens (dz/b grodu aka), kanalizācija (bioloģiskā attīrīšanas iekārta), apkure (gāzes apkures katls), elektrība (380v), internets, televīzija, satelīts, apsardzes signalizācija. Ir virtuves iekārta ar iebūvējamo tehniku, santehnika utt. Īpašums robežojas ar Ņegas upi un ezeru - Dauguļu dīķi (krasta robeža ar Ņegas upi 100 m un īpašumtiesībām uz Ņegas upi 600 m2 platībā, kā arī krasta robeža ar ezeru - Dauguļu dīķi 50 m un īpašumtiesībām uz ezeru - Dauguļu dīķi 400 m2 platībā). Attālums līdz Rīgai 36 km, blakus starppilsētas sabiedriskais transports (Rīga - Jaunjelgava - Jēkabpils). Labs piebraucamais ceļš. Īpašumu iespējams arī iegādāties kredītā bez bankas starpniecības ar pirmo iemaksu līdz 50%.
Marindas
175 m²
85 000
23.3.2018.
Vairākss.com
Uz nomaksu. Daugavas krastā, Jaunjelgavā, palikuši 2 apbūves gabali uz pussalas, pretī Skrīveriem. Veikali, infrastruktūra- 500m- Jaunjelgava. Lietošanas mērķis- vienģimeņu, divģimeņu dzīvojamo māju apbūve. Uz pussalas ir atpūtas, sporta un zaļās zonas vietas 1, 2 ha platībā. Pilsētas infrastruktūra blakus. Ir iesniegts elektrības projekts. 14 apbūves gabali jau pārdoti. - bez algas izziņām - bez ikmēneša % - minimāla pirmā iemaksa - vari sākt būvēt uzreiz - var piepirkt blakus gabalus. Pārdod īpašnieks. Nekādu starpnieku.
Daugavas krastā 5
3170 m²
19 500
1.2.2018.
Vairākss.com
Ievērojami samazināta cena. Jaunbūve ļoti ainaviskā, skaistā vietā mežmalā pie upēm. Neapplūstoša vieta. Māja atrodas kalnā uz pussalas, no kuras paveras skats uz Daugavas un Ņegas ūdeņiem. Mājai bitumena dakstiņu jumta segums, fibo bloku sienas 300 mm biezumā siltinātas ar 100 mm cieto akmens vati, fasādei dekora krāsojums, jauni pakešu logi, jauni radiatori, iekšējā apdare veikta līdz pelēkai/baltai apdarei un ir visas komunikācijas - ūdens (dz/b grodu aka), kanalizācija (bioloģiskā attīrīšanas iekārta), apkure (gāzes apkures katls), elektrība (380v), internets, televīzija, satelīts, apsardzes signalizācija. Ir virtuves iekārta ar iebūvējamo tehniku; santehnika - dušas kabīne, vanna ar masāžas sistēmu, sēdpods, izlietne; celtniecības un apdares materiāli - ozola durvis, ozola parkets, korķa apakšklājs, flīzes, špakteļmasa, krāsas utt. Īpašums robežojas ar Ņegas upi un ezeru - Dauguļu dīķi (krasta robeža ar Ņegas upi 150 m un īpašumtiesībām uz Ņegas upi 600 m2 platībā, kā arī krasta robeža ar ezeru - Dauguļu dīķi 75 m un īpašumtiesībām uz ezeru - Dauguļu dīķi 400 m2 platībā). Attālums līdz Rīgai 36 km, blakus starppilsētas sabiedriskais transports (Rīga - Jaunjelgava - Jēkabpils). Labs piebraucamais ceļš. Māja ir apdrošināta 85000.00 EUR vērtībā, ir jauna būvatļauja (līdz 8 gadiem), būvniecības apdrošināšanas polise un 2018.gada 2.aprīļa īpašuma vērtējums priekš bankas, lai to varētu iegādāties ar bankas kredīta palīdzību.
Marindas
175 m²
75 000
1.2.2018.
Vairākss.com