Complain
Īpašums Jelgavā, Niedru ielā 18 Būves: Dzīvojamā ēka (381,1 kv.m) Zeme: 711 kv.m Labiekārtojumi: Elektrība, gāzes apkures sistēma (demontēti radiatori un apkures katls), bruģēts mājas iekšpagalms, tūju stādījums gar īpašuma robežu. Īpašums atrodas apmēram 2 km attālumā no Jelgavas pilsētas centra, kur pieejams viss infrastruktūras nodrošinājums. Apkārtējo apbūvi pamatā veido atsevišķas būvētas privātmājas, individuālo dzīvojamo ēku jaunbūves dažādās būvniecības stadijās. Labs sabiedriskā transporta nodrošinājums. Dzīvojamā ēka sastāv no sešām istabā, virtuves, kāpņu telpas, sanitārā mezgla. Pagrabstāvā atrodas garāža, sanitārais mezgls, pirts telpa ar kamīnu un baseinu. Piebraucamais ceļš – asfaltbetona seguma. Šim īpašumam banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Zvani, lai uzzinātu vairāk! Aizņemieties atbildīgi!
Jelgava, Niedru iela
99 000 €
3.4.2017.
3.4.2017.
Vairākober-haus.lv
Complain
Pārdod ļoti plašu, gaišu un siltu četristabu dzīvokli Jelgavā. +Trīs no četrām istabām ir izolētas; +Ļoti plaša lodžija, kas izvietota gar visām trijām istabām; +Lodžijā ir iebūvēti iestikloti logi; +Iebūvējama virtuves iekārta ar virtuves tehniku; +Virtuvē ir bīdāmās durvis; +Plaša priekštelpa ar divviru durvīm uz viesistabu; +Liela vannas istaba, apvienota ar tualeti; +Mēbeles tiek atstātas pēc vajadzības un vienošanās ar jauno īpašnieku; +Divas ārdurvis-dzelzs, iekšējās durvis ir aprīkotas ar slēdzeni "zirneklis"; +Iespēja, par atsevišku samaksu, klāt iegādāties garažu, kas atrodas 100m no mājas; +Attīstīta infrastruktūra-blakus vairāki pārtikas un būvmateriālu veikali, aptieka, lielveikali Maxima, Rimi, bērnudārzs, skola ar publisko baseinu, sabiedriskā transporta pietura 5min. gājienā, ērta izbraukšana uz Rīgu, 5 min. brauciena attāluma ledus halle. Nāciet un aplūkojiet-tās var kļūt par ļoti plašām un jaukām mājām lielai un ne tik lielai ģimenei.
Pērnavas iela 7A, Jelgava
4 istabas
84 m²
46 200 €
18.5.2017.
4 istabas84 m²18.5.2017.
Vairākkomersa.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more