Complain
Pārdodu īpašumu kas sastāv no divām dzīvojamām mājām. Vienstāvu māja 100m2, trīs istabas, tiko veikts kapitālais remonts, pilnīgi jauns interjers, pilsētas kanalizācija, dziłurbums, 3fāžu elektrība, pilnībā gatava dzīvošanai. Otra māja 190m2, divi stāvi, četras istabas. Pirmajā stāvā nepieciešams kosmētiskais remonts, otrajā stāvā nepabeigts remonts. Blakus neliels mežs. Līdz lielupei 3min pastaigājoties. Līdz Jelgavas pilsētas centram 4, 5km. Autobusa pietura 300m. Tuvākais veikals 1km. 3km rādiusā vairāki tirdzniecības centri, skolas, bērnudārzi, baseins, ledushalle, boulings, stadions, benzīntanks utt. Viegli izbraukt uz Rīgu, Jūrmalu, Ozolniekiem. Labi kaimiņi. Bez apgrūtinājumu. Ir iespējams Zemes platību paplašināt pēc vajadzības. Vairāk info pa telefonu.
Rogu cełš 2
100 m²
145 000 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašums Jelgavā, Niedru ielā 18 Būves: Dzīvojamā ēka (381,1 kv.m) Zeme: 711 kv.m Labiekārtojumi: Elektrība, gāzes apkures sistēma (demontēti radiatori un apkures katls), bruģēts mājas iekšpagalms, tūju stādījums gar īpašuma robežu. Īpašums atrodas apmēram 2 km attālumā no Jelgavas pilsētas centra, kur pieejams viss infrastruktūras nodrošinājums. Apkārtējo apbūvi pamatā veido atsevišķas būvētas privātmājas, individuālo dzīvojamo ēku jaunbūves dažādās būvniecības stadijās. Labs sabiedriskā transporta nodrošinājums. Dzīvojamā ēka sastāv no sešām istabā, virtuves, kāpņu telpas, sanitārā mezgla. Pagrabstāvā atrodas garāža, sanitārais mezgls, pirts telpa ar kamīnu un baseinu. Piebraucamais ceļš – asfaltbetona seguma. Šim īpašumam banka nodrošina īpaši labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus. Zvani, lai uzzinātu vairāk! Aizņemieties atbildīgi!
Jelgava, Niedru iela
99 000 €
3.4.2017.
Vairākober-haus.lv
Complain
Pārdod ļoti plašu, gaišu un siltu četristabu dzīvokli Jelgavā. +Trīs no četrām istabām ir izolētas; +Ļoti plaša lodžija, kas izvietota gar visām trijām istabām; +Lodžijā ir iebūvēti iestikloti logi; +Iebūvējama virtuves iekārta ar virtuves tehniku; +Virtuvē ir bīdāmās durvis; +Plaša priekštelpa ar divviru durvīm uz viesistabu; +Liela vannas istaba, apvienota ar tualeti; +Mēbeles tiek atstātas pēc vajadzības un vienošanās ar jauno īpašnieku; +Divas ārdurvis-dzelzs, iekšējās durvis ir aprīkotas ar slēdzeni "zirneklis"; +Iespēja, par atsevišku samaksu, klāt iegādāties garažu, kas atrodas 100m no mājas; +Attīstīta infrastruktūra-blakus vairāki pārtikas un būvmateriālu veikali, aptieka, lielveikali Maxima, Rimi, bērnudārzs, skola ar publisko baseinu, sabiedriskā transporta pietura 5min. gājienā, ērta izbraukšana uz Rīgu, 5 min. brauciena attāluma ledus halle. Nāciet un aplūkojiet-tās var kļūt par ļoti plašām un jaukām mājām lielai un ne tik lielai ģimenei.
Pērnavas iela 7A, Jelgava
4 istabas
84 m²
46 200 €
18.5.2017.
Vairākkomersa.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more