Pārdod ģimenes māju klusā, sakoptā un strauji attīstošā pilsētā - Smiltene. Pilsētas centrs, kultūras nams, skola, tirdzniecības vietas, poliklīnika, autoosta, kinoteātris utt. - tikai 10 minūtes gājiens ar kājām. Šodien Smiltene kā Ziemeļvidzemes centrs ir kļuvusi par skaistu, sakoptu, tīru, zaļu, latvisku mazpilsētu. Tuvumā ezers ar ierīkotu peldvietu. Priežu mežs, kas piemērots aktīvai atpūtai vai mierīgām pastaigām. Labiekārtota mājas apkārtne, nožogota teritorija pa visu perimetru, kas ļauj neuztraukties par Jūsu bērnu vai mīluļa drošību. Izveidots dārzs ar augļu kokiem, iespēja savām vajadzībām audzēt dārzeņus. Mājā ir pilsētas ūdensapgāde, vietējā kanalizācija (ir iespēja pieslēgties pilsētas kanalizācijai). Apkure ar kamīnu un silto gaisa plūsmu. Mājā ir četras istabas, virtuve, palīgtelpas. Ir saimniecības ēka, pirts.
Smiltene,Galdnieku
5 istabas
62 m²
63 000
6.6.2018.
Vairākniv.lv
Īpašnieks pārdod īpašumu (dzīvokļi bez īrniekiem), kas sastāv piemērots lielai ģimenei, kur vecāki un bērni var dzīvot atsevišķos dzīvokļos, un tai pat laikā būt pāris soļu attālumā viens no otra Īpašums sastāv no dzīvojamās ēkas 462 m2, kūts, šķūnīšiem, nojumes automašīnām. Dzīvojamā ēka ir 2 stāvu 4 dzīvokļu ( 2 divistabu 80m2 katrs, 2 trīsistabu 90 m2 katrs ). Trīs dzīvokļos veikts kapitālais remonts - jauni koka pakešu logi, durvis, grīdas, jauna elektroinstalācija, kanalizācija utt. Ceturtajam dzīvoklim remonts līdz baltajai apdarei. Zem mājas pagrabs, kuram nomainīti jauni logi, ieliktas restes un nomainītas durvis. Bruģēts pagalms 3 fāzu elektrība Malkas šķūnīši 50m2 ( 150 m3 ) Nojume vairākām automašīnām Mājai malkas centrālā apkure. Siltināti mājas pamati un bēniņi. Kūtiņa, kas sastāv no 8 atsevišķām telpām ar kopējo platību 180 m2 Īpašumam nav kredītu. Iespēja iegādāties par atsevišķu samaksu 1.0 ha zemi, kurš pagaidām ir piesaistīta blakus esošajam īpašumam. Ērta piebraukšana, jo īpašums atrodas 200 metri no Rīgas - Veclaicenes šosejas 108 kilometrā. Tuvākā skola, bērnudārzs, 4 veikali, pasts, aptieka un 3 ģimenes ārsti atrodas Raunā. Raunas centrs 8 km, Cēsis 28 km un Smiltene 25 km Zvanīt vakaros līdz plkst. 21.00
462 m²
67 000
22.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod māju Smiltenē, Blaumaņa ielā. Ideāla vieta dzīvošanai cilvēkiem, kas mīl sakoptu, labiekārtotu vidi un plašumu. Īpašums atrodas labā vietā, privātmāju rajonā, pilsētas centrā. Tuvumā ir skola, ārstniecības iestāde, veikali, parks u. c. Mājas pirmajā stāvā ir 3 istabas, virtuve, vannās istaba, tualete un koridors. Otrajā stāvā atrodas 3 istabas, kabinets, koridors, vannas istaba, tualete, balkons un terase. Mājai ir liels pagrabs un bēniņi. Apkure ar zemes siltumsūkni. Pilsētas ūdens un kanalizācija. 1. stāvā ir siltās grīdas. Metāla jumta segums. Granulu apkures katls. Ir saimniecības ēka un garāža. Mājai un saimniecības ēkai ir izstrādāts rekonstrukcijas projekts. Attālums līdz Valkai 45 km, līdz Valmierai 35 km. Ēkas platība: 1. stāvs: kopējā platība 155 m2 2. stāvs: kopējā dzīvojamā platība 69, 6 m2, papildus liela terase ar burvīgu skatu uz pilsētu. Zemes platība: 1472 m2 Smilteni dēvē par jauniešu pilsētu, jo šeit pieejamas visu līmeņu izglītības iestādes. Pēdējos gados Smiltenē attīstījusies uzņēmējdarbība un infrastruktūra. Šeit notiek arī ikgadēji kultūras un sporta pasākumi. Šodien Smiltene kā Ziemeļvidzemes centrs ir kļuvusi par skaistu, sakoptu, tīru, zaļu, latvisku mazpilsētu.
Smiltene,Blaumaņa
6 istabas
224.6 m²
77 250
6.3.2018.
Vairākniv.lv