Complain
Pārdod māju vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā, kra celta 1997. gadā. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks. Apkure - (centrālā ar cieto kurināmo, bijusi arī apkure ar gāzes apkures katlu; Aukstā ūdens apgāde - (pieslēgums pie pilsētas centralizētiem tīkliem); Karstā ūdens apgāde - (no centrālapkures sistēmas, elektriskais ūdens sildīšanas boilers); Kanalizācija - (pieslēgums pie pilsētas centralizētiem tīkliem); Elektroapgāde - (pieslēgums pie kopējā elektrotīkla) Gāzes apgāde Ir (pieslēgums pie pilsētas centralizētiem tīkliem). Ēkas konstruktīvie elementi: Pamati - Betona saliekami bloki, monolītais beton; Nesošās sienas un starpsienas - Ķieģeļu mūris; Nenesošās starpsienas - Mūra un karkasa; Pārsegums - Koka konstrukcijas, virs pagraba stāva – dzelzsbetona saliekami paneļi; Jumta konstrukcija - Koka daudzslīpņu; Jumta segums - Profilēta tērauda lokšņu segums Ārējā apdare - Apmetums un krāsojums, dabīgo materiālu (šķelto dolomītakmeņu) apdare.
J. Daliņa 93
391 m²
105 300 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod vai maina pret dzīvokli Valmierā, māju d/k Gauja. Divstāvu guļbūve ar terasi, auto nojumi un papildus saimniecības ēku. Elektrības pieslēgums, grodu aka, centralizēts ūdens pieslēgums dārza laistīšanai. Ūdens apgāde un kanalizācija mājai nav pieslēgta. Mājas pašreizējā apkure ar elektrību. Cena runājama.
Gauja 54
78 m²
34 500 €
29.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Salacas pašā krastā, kur upe met līkumu - koka guļbūves māja. Krasta josla. Upe neaplūst. No terases līdz upei 7 metri. 3 fāžu elektrība, kamīna un krāsns apkure. Skaisti, ļoti kvalitatīvi koka pakešu logi un durvis. Visiem logiem slēģi. Signalizācija. Liela terase. Ir remontējams 2x3 m āra baseins (iezīmēts plānā) Iekopta teritorija. Mājai ir nepieciešami ieguldījumi, jo vēl ir ko remontēt un darīt. Nekustamā īpašuma nodoklis par gadu 50, - eur. Nav nekādu apgrūtinājumu. Cena par šo īpašumu lielākoties sastāda mājas unikalā atrašanās vieta un gleznainā ainava kādu atrast ar apbūves tiesībām būtu ļoti grūti. Šis īpašums būs piemērots tiem, kam patīk pilnīga relaksācija no mūsdienu stresainā laika un klusums. Apkārt mežs, blakus upe, tuvākie kaimiņi kas pastāvīgi dzīvo uz vietas – 3 km. Ziemā ceļš izbraucams. Neierobežots plašums un skaistums, jo blakus nav ne kaimiņu māju, ne sētu vai citu norobežojumu. Mežā ogas, sēnes, upē zivis. Līdz Mazsalacas centram 9 km, Valmiera 50 km, Rīga 150 km. Maiņu un īzīrēšana mūsu gadījumā nederēs. Tūristus un ziņkārīgos lūgums netraucēt. Ja esat patiešām nopietni interesenti –droši zvanat, būsim priecīgi sniegt plašāku informāciju.
Mazsalaca
150 m²
64 000 €
1.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod māju vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks.
Valmiera, J. Daliņa
5 istabas
391 m²
105 300 €
17.3.2018.
Vairākober-haus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more