Pārdod iekoptu dārzu 625kv. m. un dārza māju ar terasi. Māja ir apkurināma ar “Jotul” krāsniņu, ir elektrība un plīts ar gāzes balonu. Dārzā ir ierīkots ūdens krāns ar padevi no ūdens torņa. Dārzs ir privatizēts ar ierakstu zemesgrāmatā. Atsevišķi ir furgona būda, kur novietot nepieciešamo dārza inventāru. Netālu ir Gauja un priežu mežs ar dabas veltēm. Sezonā kursē autobuss, pietura līdzās. Dārzs atrodas dārzkopības kooperatīvā Brenguļu pag. “Pūpoli 2”.
“Pūpoli” 2
14 m²
8 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Salacas pašā krastā, kur upe met līkumu - koka guļbūves māja. Krasta josla. Upe neaplūst. No terases līdz upei 7 metri. 3 fāžu elektrība, kamīna un krāsns apkure. Skaisti, ļoti kvalitatīvi koka pakešu logi un durvis. Visiem logiem slēģi. Signalizācija. Liela terase. Ir atjaunojams 2x3 m āra baseins (iezīmēts plānā) Iekopta teritorija. Mājai ir nepieciešami ieguldījumi, jo vēl ir ko remontēt un darīt. Nekustamā īpašuma nodoklis par gadu 50, - eur. Nav nekādu apgrūtinājumu. Cena par šo īpašumu lielākoties sastāda mājas unikalā atrašanās vieta un gleznainā ainava kādu atrast ar apbūves tiesībām būtu ļoti grūti. Šis īpašums būs piemērots tiem, kam patīk pilnīga relaksācija no mūsdienu stresainā laika un klusums. Apkārt mežs, blakus upe, tuvākie kaimiņi kas pastāvīgi dzīvo uz vietas – 3 km. Ziemā ceļš izbraucams. Neierobežots plašums un skaistums, jo blakus nav ne kaimiņu māju, ne sētu vai citu norobežojumu. Mežā ogas, sēnes, upē zivis. Līdz Mazsalacas centram 9 km, Valmiera 50 km, Rīga 150 km. Maiņu un īzīrēšana mūsu gadījumā nederēs. Tūristus un ziņkārīgos lūgums netraucēt. Ja esat patiešām nopietni interesenti –droši zvanat, būsim priecīgi sniegt plašāku informāciju.
Mazsalaca
150 m²
64 000
8.8.2018.
Vairākss.com
Pārdod 1/2 māju ar kopējo platību 90, 35kv.m. un šķūni 30, 45kv.m. un zemi 910, 5 kv.m.. Mājā ir 4 istabas, virtuve, vannas istaba ar dušu un zem mājas pagrabs. Krāsns apkure, pilsētas ūdens, iekopts pagalms, atsevišķa ieejas un vārti. Blakus bērnudārzs, veikali, kluss privātmāju rajons. Par cenu varam vēl vienoties. Nepieciešama papildus informācija vai vēlaties apskatīt īpašumu lūdzu zvaniet. krāsns apkure, koka, duša, pagrabs, stikla paketes, terase, virtuve , labā stāv., Otrreizējais tirgus
Valmieras raj., Valmiera,Pārgaujas iela 8
4 istabas
65 000
16.7.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Pārdod īpašumu Valmierā, Sila ielā. Īpašuma sastāvā teicamas kvalitātes divstāvu dzīvojamā māja ar nepabeigtu iekšējo apdari. Mājas pirmajā stāvā izvietotas divas istabas, virtuve, tualete, dušas telpa un palīgtelpas. Otrajā stāvā - četras istabas, tualete un dušas telpa. Zem mājas plašs pagrabs. Mājai terase, garāža divām automašīnām. Zemes gabala platība 1000 kv. m.
Sila
347.6 m²
79 000
26.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod īpašumu Valmierā, Sila ielā. Īpašuma sastāvā teicamas kvalitātes divstāvu dzīvojamā māja ar nepabeigtu iekšējo apdari. Mājas pirmajā stāvā izvietotas divas istabas, virtuve, tualete, dušas telpa un palīgtelpas. Otrajā stāvā - četras istabas, tualete un dušas telpa. Zem mājas plašs pagrabs. Mājai terase, garāža divām automašīnām. Zemes gabala platība 1000 m .
Valmiera,Sila
6 istabas
347.6 m²
79 000
19.7.2018.
Vairākniv.lv
Pārdod māju Valmierā, Burkānciemā. Mājas pirmajā stāvā izvietota dzīvojamā istaba, virtuve, sanmezgls un terase. Otrajā stāvā - četras guļamistabas, garderobe, sanmezgls un lodžija. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Piemājas teritorija labiekārtota, bruģēts pagalms, piebraucamā iela asfaltēta. Īpašums atrodas labā vietā - netālu mežs, Gauja, Daliņu pludmale un stadions ar aktīvās atpūtas iespējām.
Valmiera,Jāņa Daliņa
5 istabas
411.1 m²
117 000
11.4.2018.
Vairākniv.lv
Pārdod māju vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks.
Valmiera, J. Daliņa
5 istabas
391 m²
117 000
17.3.2018.
Vairākober-haus.lv
Pārdod īpašumu, kas sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 887 m2 un dzīvojamās mājas ar kopējo platību 337,6 m2. Mājai ir 2 virszemes stāvi un pagrabstāvs, kur atrodas pirts un atpūtas telpas. Iekštelpās ir vajadzīgs kosmētisks remonts. Vietējā centrālā apkure (kamīns, gāzes katls un malkas apkures katls), aukstais ūdens, elektroapgāde un kanalizācija ir no pilsētas centralizētajiem pieslēgumiem. Izbūvēta slēgta stikla terase ar baseinu. Īpašums atrodas klusā un nomaļā privātmāju rajonā, pastaigas attālumā atrodas Pilātu mežs un neapbūvēti zemes gabali. Piebraukšana pa labas kvalitātes grants ceļu. Līdz pilsētas centram ~ 2km.
338 m²
95 400
25.7.2018.
Vairākpromanomajas.lv
Pārdod 2-stāvu māju ar kopējo plarību 391 m2 uz zemes gabala ar kopējo platību 1025 kv.m. Māja atrodas vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā. Mājas pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks.
5 istabas
391 m²
117 000
23.2.2017.
Vairākpromanomajas.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more