150 m²
64 000
8.5.2018.
Salacas pašā krastā, kur upe met līkumu - koka guļbūves māja. Krasta josla. Upe neaplūst. No terases līdz upei 7 metri. 3 fāžu elektrība, kamīna un krāsns apkure. Skaisti, ļoti kvalitatīvi koka pakešu logi un durvis. Visiem logiem slēģi. Signalizācija. Liela terase. Ir atjaunojams 2x3 m āra baseins (iezīmēts plānā) Iekopta teritorija. Mājai ir nepieciešami ieguldījumi, jo vēl ir ko remontēt un darīt. Nekustamā īpašuma nodoklis par gadu 50, - eur. Nav nekādu apgrūtinājumu. Cena par šo īpašumu lielākoties sastāda mājas unikalā atrašanās vieta un gleznainā ainava kādu atrast ar apbūves tiesībām būtu ļoti grūti. Šis īpašums būs piemērots tiem, kam patīk pilnīga relaksācija no mūsdienu stresainā laika un klusums. Apkārt mežs, blakus upe, tuvākie kaimiņi kas pastāvīgi dzīvo uz vietas – 3 km. Ziemā ceļš izbraucams. Neierobežots plašums un skaistums, jo blakus nav ne kaimiņu māju, ne sētu vai citu norobežojumu. Mežā ogas, sēnes, upē zivis. Līdz Mazsalacas centram 9 km, Valmiera 50 km, Rīga 150 km. Maiņu un īzīrēšana mūsu gadījumā nederēs. Tūristus un ziņkārīgos lūgums netraucēt. Ja esat patiešām nopietni interesenti –droši zvanat, būsim priecīgi sniegt plašāku informāciju.
Vairākss.com
20 m²
7 700
20.4.2018.
Pārdod dārzu ar vasaras mājiņu dārzu ciematā "Gauja", 6 km no pilsētas. Zālājs, daudzgadīgas puķes, iekopts sakņu dārzs. Mājiņa ar terasi un piebūvi.
Vairākss.com
5 istabas
411.1 m²
117 000
12.4.2018.
Pārdod māju Valmierā, Burkānciemā. Mājas pirmajā stāvā izvietota dzīvojamā istaba, virtuve, sanmezgls un terase. Otrajā stāvā - četras guļamistabas, garderobe, sanmezgls un lodžija. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Piemājas teritorija labiekārtota, bruģēts pagalms, piebraucamā iela asfaltēta. Īpašums atrodas labā vietā - netālu mežs, Gauja, Daliņu pludmale un stadions ar aktīvās atpūtas iespējām.
Vairākniv.lv
5 istabas
391 m²
117 000
17.3.2018.
Pārdod māju vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks.
Vairākober-haus.lv
347.6 m²
79 000
1.2.2018.
Pārdod īpašumu Valmierā, Sila ielā. Īpašuma sastāvā teicamas kvalitātes divstāvu dzīvojamā māja ar nepabeigtu iekšējo apdari. Mājas pirmajā stāvā izvietotas divas istabas, virtuve, tualete, dušas telpa un palīgtelpas. Otrajā stāvā - četras istabas, tualete un dušas telpa. Zem mājas plašs pagrabs. Mājai terase, garāža divām automašīnām. Zemes gabala platība 1000 kv. m.
Vairākss.com
112 m²
118 500
1.2.2018.
Īpašnieki pārdod kvalitatīvu energoefektīvu māju Valmierā. Dzīvojamās mājas platība – 112 kv. m. 1.stāvā – vējtveris, kamīzāle, virtuve, wc, saimniecības telpa, terase; 2.stāvā – 2 guļamistabas, vannas istaba, un 2 balkoni; bēniņu noliktava. Apkure – granulu katls "Sokol", apkures izmaksas tuvu 30€ mēnesī, pirmā stāvā siltās grīdas, otrā stāvā radiatori. Pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, vietējā lietus drenāžas sistēma, kamīns ar gaisa apkuri, ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, signalizācijas un ugunsdrošibas sistēma, kvalitatīva vācu santehnika, trīsstiklu logi, oša kāpnes. Labiekartota un apžogota teritorija. Ļoti klusa vieta, pie meža, 5 minūšu gājienā no Daliņu pludmales. Īpašums nodots ekspluatācijā 2017 gadā un reģistrēts Zemesgrāmatā. Māja tiek pārdota ar visām mēbēlēm un sadzives tehniku. Papildus ieguldījumus neprasa.
Vairākss.com
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Valmiera, Māja pārdošana
6 istabas
347.6 m²
79 000
6.3.2018.
Pārdod īpašumu Valmierā, Sila ielā. Īpašuma sastāvā teicamas kvalitātes divstāvu dzīvojamā māja ar nepabeigtu iekšējo apdari. Mājas pirmajā stāvā izvietotas divas istabas, virtuve, tualete, dušas telpa un palīgtelpas. Otrajā stāvā - četras istabas, tualete un dušas telpa. Zem mājas plašs pagrabs. Mājai terase, garāža divām automašīnām. Zemes gabala platība 1000 m .
Vairākniv.lv
5 istabas
391 m²
117 000
23.2.2017.
Pārdod 2-stāvu māju ar kopējo plarību 391 m2 uz zemes gabala ar kopējo platību 1025 kv.m. Māja atrodas vienā no prestižākajiem Valmieras rajoniem – Burkānciemā. Mājas pirmajā stāvā ir virtuve, dzīvojamā istaba, sanmezgls, terase un gaitenis. Otrajā stāvā – 4 guļamistabas, garderobe, sanmezgls, gaitenis un lodžija. Mājas puspagrabstāvā atrodas baseins, pirts, atpūtas telpas, apkures telpa, pagrabs un garāža. Ēka atrodas skaistā vietā – uz nogāzes, teritorija labiekārtota, piebraucamā iela asfaltēta, pagalms klāts ar bruģi. Tuvumā atrodas mežs, Daliņu pludmale un stadions, Gaujas upe, atpūtas parks.
Vairākpromanomajas.lv