Complain
Īpašums atrodas Cēsu pilsētas Bērzaines rajonā. Zemes gabala kopējā platība ir 3500 m2, uz kura atrodas dzīvojamā ēka (66.5 m2) un šķūnis (21.6 m2). Zemes gabals ir neregulāra daudzstūra forma, reljefs ir ar salīdzinoši stāvu kritumu DR virzienā. Piekļūšana pa grants segumu. Zemes gabals nav iežogots. Uz zemes gabala atrodas vienstāvu dzīvojamā ēka. Telpu plānojums- trīs dzīvojamās istabas, divas virtuves. Šķūnī ir izvietotas trīs telpas. Griestu augstums 2.3 m. Labiekārtojumi- krāsns apkure, elektroapgāde. Nepieciešams kapitālais remonts. Tuvāko apkārtni veido senāk un mūsdienās celtas individuālās dzīvojamās mājas, neapbūvēti zemes gabali un pilsētas zaļā zona. Visi nepieciešamie infrastruktūras objekti- skolas, bērnudārzi, veikali u. c. , atrodas tuvāk pilsētas centra rajonam (apm. 1.7km attālumā).
Liepu 6
66.7 m²
25 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod zemes gabalu Ieriķu centrā, tuvu pie A2 šosejas, platība 4150m2. Adrese: „Auto Ieriķi”, Lielā iela 6, Drabešu pagasts, Amatas novads. Publiskās apbūves zeme. Komunikācijas tuvumā. Ir labas piebraukšanas iespējas. Zemes gabals ir brīvs no apbūves.
Lielā iela 6
4150 m²
7 500
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod divus zemes gabalus ar kopējo platību 9763 m Cēsu pilsētas centra daļā. Zemes lietošanas mērķis - komercdarbības objektu apbūves zeme. Atrašanās vieta ir izcila - pie Piebalgas un Raiņa ielas krustojuma, netālu no dzelzceļa stacijas un autoostas, tirdzniecības centra "Globuss" un Cēsu vecpilsētas teritorijas. Plaša un vēl neapgūta teritorija pilsētas centrā - tā ir iespēja realizēt nozīmīgus projektus.
Cēsis,Piebalgas
9763 m²
300 000
17.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Tiek pārdots dzīvoklis Augšlīgatnē. Dzīvokļa kopējā platība ir 75.1 m2, tam ir mājas centrālā malkas apkure. Tas atrodas nepilna pus kilometra attālumā no Augšlīgatnes centra, kur ērti atrodamas autobusa pieturas, veikali un auto serviss. Nedaudz tālāk atrodas arī dzelzceļa stacija "Līgatne". Sigulda - 10km, Cēsis - 28 km, Rīga - 63km. Netālu ir bērnu dārzs, Augšlīgatnē ir arī sporta komplekss un skola, līdz kuriem ved izbūvēti un izgaismoti trotuāri. Dzīvoklis ir daļēji izremontēts, proti, divas no trim guļamistabām un tualete/vannas istaba. Nomainītas ārdurvis (metāla). Attiecīgajām telpām ir veikta ārsienu siltināšana, kosmētiskais un kapitālais remonts. Klusi un draudzīgi kaimiņi. Pašlaik notiek ielas rekonstrukcija - paplašināšana, jauna ceļa seguma uzklāšana un gaisa elektrolīniju demontāža. Ir uzstādītas jaunas laternas. Pie mājas ir stāvlaukums, kā arī netālu atrodas garāžu komplekss. Māju teritorija ir kopīpašums. Apsildītas kāpņu telpas, kuras ir aprīkotas ar plastmasas logiem un modernām kāpņutelpas ārdurvīm. Mājai nav tekošo kredītsaistību. Dzīvoklis atrodas GNP teritorijā, blakus ir plašs ozolu birzs. No dzīvokļa ir labi pārredzams vietējais bērnu un sporta laukums. Arī pie pašas mājas dzīvžogu ielenkumā ir smilšu kaste bērniem. Apmēram, kilometra attālumā ir Ratnieku ezers, uz kuru ir sakārtots zemes ceļš un pie kura ir iekārtots ļoti plašs stāvlaukums. Turpat ir Sudas purvs un tam pieguļošais mežs, kas ir bagāts ar visdažādākajām meža veltēm. Par pirkumu ir iespējams vienoties. Papildus jautājumu gadījumā sazinieties, izmantojot e-pastu vai norādītos tel. nr.
Ošu iela 3
75 m²
29 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod māju Cēsu novada Vaives pagastā. Studio tipa virtuve apvienota ar viesistabu. Apkure - krāsns. Ir arī kamīns. Daļai mājas (2 istabas, virtuve un vannasistaba) veikts kapitālais remonts (pēc īrniekiem nepieciešams kosmētiskais remonts). Sākti atjaunošanas darbi vēl divām istabām un iespējams izbūvēt arī bēniņus. Uzlikts jauns jumts. Tuvumā vairāki ezeri. Piebraukšana pa asfaltētu ceļu, pēdējie divi kilometri pa labu grants ceļu. 14 km no Cēsīm un 87 km no Rīgas. Māja visu laiku ir bijusi apdzīvota.
107.6 m²
43 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod ezeru un zemi 137, 1 ha, kopā ar mazo HES. Ekskluzīvs īpašums 130 km no Rīgas, vienā gabalā, ar labiem piebraucamajiem ceļiem. Ezers 20 ha, kopā ar dīķiem zem ūdeņiem ap 30 ha. Mežs 70 ha. Lauksaimniecības zeme 30 ha. Vairākas ēkas. Klusa vieta, tuvākie kaimiņi pāris km attālumā.
100 m²
980 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod zemes gabalu, ļoti labā vietā. Tuvu centrs, kā arī skola un bērnu dārzs. Vairāk info zvanot vai e-pastā.
Leona paegles 24
29433 m²
28 500
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod vai maina jaunbūvi -143 m2 ar zemi - 4.60 ha, 3 km no Cēsīm pret dzīvokli Rīgā, Cēsīs, Valmierā vai Siguldā 40 + m2, ar piemaksu no Jūsu puses. Jaunbūves kopējā platība-143 m2, pirmais stāvs- 80 m2-izbūvēts, var dzīvot iekšā; otrais stāvs-50m2, nav izbūvēts. Ir kokmateriāli otrā stāva pabeigšanai un būvmateriāli otras ēkas būvniecībai. Māja būvēta no dabīgiem materiāliem-gāzbetons , koks. Mājas fasāde apstrādāta ar dabīgo lineļļu. Koka logi, oša koka durvis, ozolkoka kāpnes, gar sienām ozolkoka paneļi, lapegles koka grīdas, centrālā apkure. Virtuvē, hallē, vannas istabā-siltās grīdas. Zemes kopējā platība-4.60 ha. Ir ES platību maksājumi. Ja ir vēlēšanās, zemi var dalīt-ir zemes parcilācijas plāns. Var nodarboties ar lauksaimniecību-zeme ir meliorēta, auglīga, nekad nav lietotas nekādas ķīmijas. Viena īpašuma mala robežojas ar šoseju. 2 dīķi, saimniecības ēka. Laba satiksme, tuvu autobusa pietura. Tuvu skola, bērnudārzs, veikali. Cēsis- 3 km, Valmiera-25 km, Rīga-90km. Iekopts, skaists nekustamais īpašums piepilsētā. Īpašnieks. Starpniekus netraucēt. Sīkāk sazinoties.
3 km no Cēsīm
143 m²
110 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod zemes gabalu Cēsu pilsētas centra daļā, pie Piebalgas un Raiņa ielas krustojuma. Zemes gabala kopējā platība ir 13108 m . Komerciāli izdevīga atrašanās vieta - netālu dzelzceļa stacija un autoosta, Cēsu vecpilsēta. Zemes gabala ietvaros izstrādāts tirdzniecības centra un zemes platības labiekārtošanas plāns. Laba vieta, kur realizēt nozīmīgus būvniecības plānus un veicināt pilsētas attīstību!
Cēsis,Piebalgas
13108 m²
390 000
17.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Netālu no Vecpiebalgas. Cena apspriežama pēc tā cik daudz vēlās zemi klāt. Islienas upes stāvkrastā tiek pārdotas skaistas Lauku mājas ar ļoti latvisku mājas vārdu „Ievkalni „Sausa vieta, nav nekādi purvi. Māja ir celta no koka, pirmajā stāvā dzīvojamā platība ir 108kv2, 4 istabas un 2 virtuves, otrais stāvs nav izbūvēts. Krāsns apkure, ir ar maizes krāsns. Pagalmā ir malkas sūknis ar jau sagatavotu sausu malku nākošai ziemai, pagrabs, aka, kūts (gāzbetona –ļoti labā stāvoklī) ar siena šķūni un ar neliela saimniecības priekšmetu noliktava. 3 fāžu elektrība Ir ražojošs ābeļdārzs ar ābelēm un ķiršiem. Zeme pie mājas ir lai iekoptu mazdārziņu, no tā 2.7ha neizstrādāts mežs gar upes krastu –alksnis, bērzs, kur droši varēsiet sev sagādāt malku nākošām ziemām. Māja atrodas 500m attālumā no Aiviekstes upes, 17km no zivīm bagātā Lubānas ezera. Netālu apmēram 300m asfaltēts ceļš Madona (20km) – Rēzekne (65km) ar iespējām baudīt kultūras pasākumus Latgales vēstniecībā „Gors”. Ērta autobusa satiksme, pietura 600m, veikals ir 1.5 km attālumā. Tuvākie kaimiņi ir 500m attālumā visas tuvākās kaimiņmājas ir apdzīvotas. Ap māju apkārtējas zemes ir apstrādātas. Mājā ir ar labu auru, tajā ir dzīvojuši labi un izglītoti cilvēki. Ja ir sapnis par savām Lauku mājām upes krastā tad šī ir Jūsu iespēja. Apskatīt var brīvdienās vai vakaros. Maiņa neinteresē. Pārdod īpašnieks, kamēr sludinājums ir redzams tas ir Aktīvs
108 m²
21 500
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod pilnībā renovētu un mēbelētu dzīvokli Cēsu pilsētas centrā, blakus koncertzālei. Mājīgs, plašs, ekonomisks, labiekārtots studio tipa 1.5 istabu dzīvoklis ar malkas un elektrisko apkuri. Īpašums sastāv no dzīvokļa īpašuma un domājamās daļas no ēkas un zemes. Pie mājas ir sava auto stāvvieta un atsevišķs malkas šķūnītis ar malku. Māja un kāpņu telpa ir labā stāvoklī.
Raunas 6
45 m²
25 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodu zemi 2, 5km no Cēsīm, pie Valmieras šosejas, pie autobusa pieturas Podragi, tuvu ir arī dzelzceļa pietura Podragi. Tai skaitā o, 5ha mežs. Šo zemi varu mainīt pret mežu, pašizgāzēju, velkošo piekabi vai meža treilējamo tehniku līdzvērtīgā cenā.
Bušugrava
50000 m²
17 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod komercobjektu Cēsu rūpnieciskās ražošanas teritorijā Saulrītu ielā. Īpašuma sastāvā ražošanas ēka ar kopplatību 3306,6 m . Ēkai dzelzsbetona pārsegumi, betonētas grīdas, griestu augstums līdz 10,6 m, pieslēgums pilsētas komunikāciju tīkliem. Vienā ēkas daļā ierīkots veikals. Īpašums atrodas komerciāli izdevīgā vietā, pie Saulrītu ielas, netālu no Cēsu pilsētas apvedceļa (Valmiera - Cēsis - Rīga).
Cēsis,Saulrītu
3306.6 m²
280 000
16.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Tiek pārdots vecais “Neimaņkrogs” Augšlīgatnes centrā, komercdarbības telpas – šo ēku un telpas var izmantot komercdarbības veikšanai, kafeinīcas, kroga vai viesu nama izveidei. Lieliska iespēja uzsākt savu biznesu 65km attālumā no Rīgas. Izskatīsim arī maiņas variantus pret 2-3 izstabu dzīvokli Rīgā. + Īpašums atrodas skaistā vietā – Gaujas nacionālajā parkā, + ēkas kopējā platība 156.2m2, + zemes platība 0.568 ha, + būves pamati - dzelzsbetons/betons, būves ārsienas – koks (guļbūve), + ēkai pienāk 3 fāžu elektrība, pilsētas ūdens apgāde, kanalizācija vietējā – lokālā (divas mucas ar ietilpību 6 tonnas), + viena vannas istaba ar vannu un divas tualetes telpas, 100l kombinēts ūdens boileris, + centrālā apkures sistēma (malkas apkures katls, jaunie radiātori), + koka pakešu logi, priedes koka dēļu grīdas, + jauna elektroinstalācija, jaunas kanalizācijas trubas, + iežogota teritorija, + ir malkas šķūnis, pagalmā guļbūves skatuvīte, + gar ēku iet asfaltēts ceļš, + Ērta infrastruktūra: + 300m attālumā – skola, bērnu dārzs, veikals, + 65km attālumā Rīga, 24km līdz Cēsīm, + 5 km attālumā “Līgatnes dabas takas” + īpašums atrodas netālu no Gaujas, + Ērta satiksme un sabiedriskais transports: + 300m attālumā autobusa pietura, vilciena stacija, + ēka atrodas netālu no A2 šosejas.
Mākslas iela 19
156.2 m²
60 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Zeme pašā Cēsu pilsētas sirdī, vēsturiskā, ainaviskā vietā pie Cēsu pils parka. Zemes lietošanas mērķis ir komercdarbības objektu apbūve un daudzzīvokļu māju apbūve. Uz zemes gabala ir pilsētas ūdensvada un gāzes pievadi, elektrība atrodas aptuveni 100 m attālumā.
Cēsis,Lielā Katrīnas
1470 m²
57 000
17.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Pārdod divstāvu ģimenes māju Cēsīs klusā privātmāju rajonā. + Brīnišķīgā vietā - 15 minūšu gājienā no Gaujas upes ar peldvietu un no “Žagarkalna” slēpošanas trases, blakus skola, bērnudārzs, sabiedriskais transports, pārtikas veikals, līdz pilsētas centram 2.5 km; + īpašumā ir dzīvojamā māja (162m2), saimniecības ēka (114m2), pagrabs (42 m2), siltumnīca un zeme (1700m2); + dzīvojamajā mājā abi stāvi pilnībā nosiltināti, nesen mainīts jumts, jauni pakešu logi, jauni radiatori un veikts eiroremonts; + pārdomāts mājas plānojums: pirmajā stāvā - plaša dzīvojamā istaba, virtuve, vannas istaba ar tualeti un priekšnams; otrajā stāvā - 3 guļamistabas no kurām viena ar stiklotu verandu; + pagrabstāvā – 4 telpas no kurām viena bijusī apkures telpa; + atsevišķi stāvoša 2-stāvu saimniecības ēka ar garāžu un divām saimniecības telpām, otrajā stāvā plaša telpa ar balkonu, ko var pārbūvēt pēc saviem ieskatiem (pirts, atpūtas nams, vasaras māja); + labiekārtota un apzaļumota piemājas teritorija, apgaismota iela, visas pilsētas komunikācijas, gāzes apkure (Junkers); + apkārt īpašumam žogs; + izcila izvēle ģimenēm un tiem, kas novērtē Cēsu pilsētas vai dabas šarmu, ko iespējams baudīt nesteidzīgās pastaigās pa Gaujas nacionālo parku. Продается двухэтажный семейный дом в Цесисе в тихом жилом районе. + В прекрасном месте - в 15 минутах ходьбы от реки Гауя с местом для купания и горнолыжного склона Жагаркалнс, рядом школа, детский сад, общественный транспорт, магазин, до центра города 2, 5 км; + в собственности есть жилой дом (162 м2), хозяйственное здание (114 м2), подвал (42 м2), теплица и земля (1700 м2); + в жилом здании, оба этажа полностью утеплены, новая крыша, новые окна, новые радиаторы, сделан евроремонт; + продуманное планирование дома: на первом этаже - просторная гостиная, кухня, ванная комната с туалетом; на втором этаже - 3 спальни, одна со стеклянной верандой; + в подвале - 4 комнаты из которых одна бывшая отопительное помещение; + хозяйственный дом с гаражом, двумя комнатам на первом этаже и просторное помещение с балконом, которое можно перестроить по вашему усмотрению – на втором этаже; + все городские коммуникации, газовое отопление (Junkers); + ухоженная и озелененная территория, вокруг собственности забор, освещенная улица; + отличный выбор для семьи и тем, кому нравится город Цесис и окружная природа Национального парка Гауя. For sale two-storey family house in Cēsis in a quiet residential area. + In a wonderful place - a 15-minute walk from the Gauja River with a swimming place and from the Žagarkalns ski slope, next to school, kindergarten, public transport, shop, to city center 2.5 km; + the property has a dwelling house (162m2), a household building (114m2), a cellar (42 m2), a greenhouse and a land (1700m2); + in a residential building, both floors are fully insulated, newly changed roof, new windows, new radiators and euro renovation; + thoughtful home planning: on the1-floor - a spacious living room, kitchen, bathroom with toilet; 2-floor - 3 bedrooms; + in the basement - 4 rooms of which one is the former heating room; + auxiliary house with a garage and two rooms on the first floor, on the 2-floor a spacious room with a balcony that can be reconstructed at your discretion; + all city communications, gas heating (Junkers); + well-groomed and landscaped territory, around the property a fence, a lighted street; + an excellent choice for families and those who like the city of Cesis and the surrounding nature of the National Park of Gauja.
Akas iela 2
162 m²
125 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod apbūves zemi privātmājai vai vasarnīcai skaistā vietā, pie ezera, Straupes pagastā. Ekoloģiski tīra vide. Sakopta vide. Sakopts ezera krasts ar ierīkotu peldvietu. Ezera krasts atrodas ~ 200 m2 attālumā. Līdz ezeram ir izbūvēts privāts piebraucamais ceļš (grants). Vietējās nozīmes ceļs (grants) līdz īpašumam. Blakus elektrolīnija. Apūves zeme ( 2 – 3 hektāri). Cena atkarībā no zemes iegādes lieluma un atrašanās vietas pie ezera. For sale a Land of construction of the private house or summer house, near the lake. Ecologically clean environment. Local significance to the property. There is a driveway built to the lake. The Lake is located around 200 m2. The selling Price depends on the size of the land plot (2 - 3 hectares)as well as from the location from the bank of the lake. Near power line. Groundwater.
Kaiciems
2 m²
18 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod namīpašumu Cēsīs. Īpašums izvietots komerciāli izdevīgā vietā - Cēsu pilsētas centrā, robežojas ar vecpilsētas zonu, nav ierobežota piebraukšana. Aktīva gājēju plūsma. Īpašuma tiešā tuvumā atrodas autoosta, dzelzceļa stacija, pilsētas dome. Īpašuma sastāvā 3-stāvu dzīvojamā ēka, palīgēka un zeme ar kopējo platību 1700 kvm. Dzīvojamās ēkas 1. stāvā izvietotas tirdzniecības telpas un ceptuve, pārējos divos ēkas stāvos izvietoti 10 dzīvokļi. Ēkai ir pieslēgums pilsētas ūdensvadu un kanalizācijas tīkliem, jaudīgs elektropieslēgums. Pagalms ar bruģa segumu. Ēka ir daļēji atjaunota. Daļai pagraba veikta hidroizolācija, ieklātas grīdas, izolētas sienas un apšūtas ar dēļiem. Saskaņots 3. stāva rekonstrukcijas projekts. Savukārt zemes gabala Izmantošanas veids noteikts – jaukta tipa apbūve, tajā skaitā daudzdzīvokļu māju, darījumu iestāžu un komerciāla rakstura apbūve. Noteiktais apbūves blīvums -50%, intensitāte - 175%. Pieejamās komunikācijas – kanalizācija, ūdensvads, elektrība.
Cēsis,Pļavas
846.6 m²
290 000
16.9.2018.
Vairākniv.lv
Complain
Pārdod zemi pie Cēsu pilsētas, Birzes un Lenču ielas krustojuma. Zemes īpašuma kopējā platība ir 17.02 ha, no tās 12.01 ha mežs un 4.71 ha lauksaimniecībā izmantojamā zeme. Kalnains reljefs.
Birzes
17.02 m²
75 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Ainaviski skaisti zemes gabali klusā vietā Cēsīs, paredzēti privātmāju būvniecībai. Katrs zemes gabals robežojas ar nelielu dīķīti. Īpašumā aug lieli, skaisti koki. Pilsētas ūdens, kanalizācija Krūmiņu ielas malā. Elektrībai izstrādāti tehniskie noteikumi. Pieejami saparcelēti 22 zemes gabali ar dažādām platībām, tāpēc iespējams veidot ciematu. Pērkot visus gabalus kopā, cena ievērojami zemāka. В красивом тихом месте Цесис хорошие участки земли для подстройки частных домов. Каждый участок земли граничит с небольшим прудом. В участке растут большие красивые деревья. Городская вода, канализация на улице Круминю. Для электричество разработаны технические условия. Можно купить 22 учатска земли с разной площадью. При покупке всех частей вместе цена значительно ниже.
Sila 11
2138 m²
10 690
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Īpašnieks pārdod vai maina pret 3 istabu dzīvokli ar mūsu piemaksu, siltu, gaišu divistabu dzīvokli ar nesen veiktu kapitālo remontu, netālu no pilsātas centra. Blakus majai ir skola, bērnudārzi un pārtikas veikali. Dzīvoklim pienākas arī plašs pagrabs un stāvvieta. + divas IZOLĒTAS istabas + dzīvoklim ir siltinātas ārsienas + KOKA PAKEŠU logi, + virtuves iekārta (iebūvētā gāzes plīts un cepeškrāsns, ledusskapis, tvaika nosūcējs) + virtuve pārplānota/paplašināt a + izflīzēta vannas istaba un tualete + viesistabā iebūvēts sienas skapis + vannasistaba pārplānota paplašināta + netālu no mājas kursē sabiedriskais transports + nētālu no mājas atrodas skola + netālu atrodas bērnudārzs + dzīvoklim pilnībā pārvilkta elektroinstalācija + dzīvoklim pilnībā nomainīta santehnika
Vāveres iela 9
42 m²
32 000
18.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod divus zemes gabalus Līvu ciematā, kas atrodas 5 km attālumā no Cēsu pilsētas. Katra zemes gabala platība ir 0, 35 ha. Iespēja veidot komunikāciju pieslēgumus - elektrības, ūdens, kanalizācijas un gāzes. Blakus jau divas jaunuzceltas dzīvojamās mājas.
Kalna iela
3500 m²
10 000
18.9.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more