Pārdod 2 istabu plašu dzīvokli gleznainā vietā, Gaujas nacionālā parka teritorijā. Netālu priežu sils, klintis, upīte. Labs asfaltēts piebraucamais ceļś. Klusa vieta. Netālu Rauna, Liepa, Priekulu centrs. Lidz Cesim 15min. Transportu nodrošina autobuss, mikroautobuss. Komunālo maksājumu nav, maksā tikai par ūdeni un elektribu un simbolisku samaksu par mājas uzkrājumu remontam.
Talites 00
51 m²
10 700
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod mājīgu, siltu un ekonomisku, divstāvu māju ar 2 istabām. Māja atrodas, Agrā, 2.5 km attālumā no Cēsu pilsētas centra. Bez iepriekšējas saskaņošanas, lūdzu, netraucēt, māju uz īri nepiedāvājam. + Mājas kopējā platība 80.5m2, + zemes platība 630m2, + Būves pamati – dzelzsbetons/betons, būves ārsienas – koks, būves pārsegumi – koks; + pilsētas ūdens un kanalizācija, + no ārpuses māja siltināta ar 5 cm putoplastu, + jumts siltināts ar 10 cm akmens vati, + jauna elektro instalācija, + mājas pirmajā stāvā PVC logi, otrajā stāvā koka logi labā stavoklī, + lamināts pirmā stāva istabā un koridorī, + apkures eliments – Jotul krāsniņa, + atsevišķa vannas istaba (dušas telpa) un tualete, + 100l ūdens boileris “Ariston”, + pagrabs pa visu mājas apakšu apm. 28.5m2, + šķūnis, kurā izbūvēta garāža, pirts un telpa malkai, + iekopts dārzs, + netālu no mājas dīķis, + draudzīgi kaimiņi, + Ērta infrastruktūra: + apm. 4min brauciena attālumā atrodas bērnudārzs, + apm. 4min. braucienā no mājas atrodas pārtikas veikals “Top”, + Ērta satiksme un sabiedriskais transports: + netālu no mājas kursē starppilsētu autobuss.
Puķuzirņu 46
80.5 m²
33 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Ļoti mājīga, ērtā, kompakta māja, kura neprasa lielo izdevumu par komunāliem. 4 izpletās guļamistabas un kopīga apaļa halle ar lieliem logiem. 2 izejas uz terasēm, lielā terasē var atpūsties un pusdienot visu vasaru. Apkure gāzes, siltas grīdas. Māja ļoti silta ziemā. Plašs zemesgabals, daudz ābolu koku, ogas krūmi. Iežogots. 5 minūtes ar kājām skola, bērnudārz, supermārket Top. Līdz centram 20 minūtes ar kājām. Netālu Žagarkalns un Ozolkalns. Mājai vajag pabeigt ārpus apdari - nokrāsot sienas. Iekšā remonts bija pabeidzis 2013 gadā. Parādīt varam brīvdienās. gāzes apkure, gāzbetona, duša, terase, vanna, virtuve, zāle , labā stāv., Otrreizējais tirgus
Cēsu raj., Cēsis,Cīrulīši
5 istabas
90 000
22.6.2018.
Vairākreklama.vesti.lv
Divstāvu māja zaļā un klusā privātmāju rajonā. 1)īpašuma sastāvs: a) māja 223m² + 1. stāvs: koridors, 2 istabas, ēdamtelpa, virtuve, wc, vannas istaba, 2 balkoni; + 2. stāvs: 3 istabas, pieliekamais; + pagrabs; b) šķūnis un garāža; c) zeme 8100m². 2)Apdare: + līvānu koka karkasa māja, apmūrēta ar ķieģeļiem, šīfera jumts. 3)Komunikācijas: + centrālā apkure ar malkas katlu; + pilsētas ūdensvads; + vietējā kanalizācija, var pieslēgties pie pilsētas kanalizācijas. 4)Vide un infrastruktūra: + iekopts pagalms un dārzs ar puķēm, košumkrūmiem, ābelēm un ogulājiem; + autobusa pietura 400m, Liepas centrs 1km, dzelceļa stacija 1.8km, Cēsis 12km, Rīgas centrs 90km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Pļavas iela 3
223 m²
49 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod siltu un plašu 4 istabu dzīvokli Cēsīs, kas atrodas pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. + dzīvoklis atrodas 4 stāvu daudzdzīvokļu ēkas 1.stāvā; + kopējā platība ir 87, 3 m2; + 4 istabas (izolētas); + istabas logi iziet ar skatu uz abām mājas pusēm; + divām no istabām ir izeja uz lodžiju; + virtuvē ir iebūvētā virtuves iekārta; + grīdas segums – oša parkets, linolejs, mīkstais grīdas segums, flīzes; + koka logi; + centrālā apkure; + vannasistaba, tualete (atsevišķi); + dzīvoklim ir sava pagrabtelpa; + sakopta un tīra trepju telpa; + ēkas pagalmā var ērti novietot automašīnu/-as; + Ērta infrastruktūra: 1) blakus atrodas moderna pirmsskolas izglītības iestāde; 2) blakus atrodas bērnu rotaļu laukumi, veikals un autobusu pietura; 3) apm. 1-1, 5 km attālumā atrodas vairāki tirdzniecības centri; 4) apm. 1, 5 km attālumā atrodas Cēsu pilsētas ģimnāzija, Cēsu pilsētas vidusskola, sporta komplekss, sporta skola; 5) apm. 2 km attālumā no Cēsu pilsētas centra, autoostas un dzelzceļa stacijas. Piedāvājam Pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta, dokumentu noformēšanas, iegādājoties šo īpašumu.
Saules iela 19a
87.3 m²
39 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Mūra ēka ar zemi iepretī pilij. Skaista ainava. Zemesgabalu šķērso Braslas upīte. Vietai pastāvīgs tūristu apmeklējums. Ir iespēja rekonstruēt par viesu namu (ir saskaņots veiksmīgs projekts), veikalu, dzīvojamo māju uc. Izturīgi mūra pamati un sienas ar lielu nestspējas rezervi. Vietai pastāvīgs tūristu apmeklējums. Каменное сдание с землей (2500 kв м). Участок расположен напротив замка. Hа территории участка река Брасла. Очень красивый ландшафт участка, место посещается туристами ежедневно. Сдание возможно перестраивать под гостинницу (согласован удачный проект); магазин; жилой дом. Фундамент и стены – с большим резервом несущей способности.
Straupe 1
200 m²
25 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod lielisku, kvalitatīvi celtu ģimenes māju Cēsīs. Māja atrodas lieliskā vietā, 2km attālumā no Cēsu pilsētas centra. Māja uz doto brīdi tiek remontēta, pirmais stāvs - baltā apdare, otrais stāvs – 90% izremontēts. Mājā tiek ieguldīti kvalitatīvi apdares materiāli. Daļēji iegādāta, bet nav uzstādīta santehnika. Iegādājoties māju jaunais īpašnieks var īstenot ārējo un iekšējo apdari atbilstoši savai gaumei un vajadzībām. + mājas kopējā platība 190 kv. m. + zemes platība pie mājas 1678 kv. m. + saimniecības ēka 125 kv. m. Dzīvojamā māja: + centrālā apkure; + jauni radiatori, elektroinstalācija, pakešu logi, grīdas un griesti; + izbūvētas jaunas kanalizācijas un ūdens trubas; + grīdas segums – paredzēts lamināts; + pagrabs; + garāža; Plānojums: 1stāvs: + plaša ēdamistaba ar virtuvi; + viesistaba; + atsevišķa istaba; + priekštelpa-veranda; + vannas istaba, wc; 2.stāvs: + 4 istabas; + vannas istaba, wc; + Ērta infrastruktūra: + māja atrodas 5 minūšu gājienā no Tirdzniecības centra “SOLO”; + netālu no mājas atrodas Zinātkāres centrs “ZINOO”, bistro, veikals “Mego”; + 5min. brauciena attālumā no mājas atrodas skolas un bērnudārzi, pilsētas centrs, + 10 min. attālumā no mājas - aktīvās atpūtas mīļotājiem – Ozolkalns un Žagarkalns. Par apskates laiku lūdzu iepriekš vienoties, cienīsim mājas īpašniekus un nebrauksim neaicināti skatīties īpašumu.
Jāņa Poruka iela 9
190 m²
90 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod īpašumu Zosēnu pagasta Melnbāržos. Īpašuma sastāvā ir zemes platība 1.4091 ha un dzīvojamā māja 169 kv. m. platībā, kurā ierīkoti trīs dzīvokļi. Plaša teritorija ar dārzu, saimniecības ēka. Attālums līdz Jaunpiebalgai aptuveni 16 km, pieejama autobusu satiksme - pieturvieta netālu no īpašuma.
Ozolu 1
169 m²
8 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Viensēta Vidzemē ar skaistu ainavu un reljefu. Īpašums sastāv no zemes 10, 4 ha no kuras 1, 6 ha ir zeme zem ūdens (krasta josla aptuveni 150 metri). Labi saglabājusies pirmās Latvijas laika celtā guļbūves dzīvojamā ēka (iekštelpas baļķi ir noslīpēti). Pie īpašuma pieiet piebraucamais ceļš un ir trīs fāžu elektrības pieslēgums (aktīvs). Pie dzīvojamās mājas ir lieli koki tai skaitā ozoli. Līdz īpašumam no asfaltēta ceļa pa zemes ceļu jābrauc vien 5 kilometri. Pārdod īpašnieks.
Jauntirgskalns
80.5 m²
32 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Zeme privātmājas būvēšanai zaļā un klusā apkārtnē. Par īpašumu: + ir piebraucamais ceļš; + iespēja pieslēgties pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai; + autobusa pietura 400m, Liepas centrs 1km, dzelceļa stacija 1.8km, Cēsis 12km, Rīgas centrs 90km. Droši zvaniet papildus info vai apskatei, ar prieku palīdzēsim.
Pļavas iela 3
5900 m²
10 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Dzīvoklis mierīgā ciemata nomalē, prom no centra daudzstāvu ēku kņadas, tajā pašā laikā ļoti tuvu visām ikdienas vajadzībām - pietura ap stūri, pagasta kultūras nams minūtes attālumā, tuvākais veikals piecu minūšu gājienā, gar gleznaino Liepas Lielo Ellīti, netālu no mājas tiek aktīvi atjaunoa Liepas muiža, kurā plānots skaists ainavu un pastaigu parks. Izbraukšana uz Cēsīm pa asfaltētu apvadceļu, līdz Cēsīm 8-10 minūšu brauciens. Pie mājas bezmaksas stāvvieta. Dzīvoklī autonomi gāzes un ūdens skaitītāji. Dzīvokļa platībā nav ierēķināta plaša terase ar skatu uz mazārziņiem. Dzīvoklis atbrīvots no visa liekā un gatavs gan remontam, gan tajā mierīgi var sākt jau dzīvot. Iegādājoties dzīvokli lietošanā tiks nodots arī neliels, 0.0465 ha (465 m2), mazdārziņš pāris minūšu attālumā no dzīvokļa, mazdārziņu iespējams iekārtot pēc pašu vēlmēm. Komunālie maksājumi ziemā nepārsniedz 60-70 eiro. Dzīvokli iespējams apskatīt jebkurā laikā
Pūpoli 8
40.8 m²
9 500
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod divus atsevišķus apbūves gabalus Cēsīs, privātmāju rajonā, 3min. braucienā no pilsētas centra. + Zemes gabalu kopējā platība 2420m2: Gaujas iela 66B 1287m2, Gaujas iela 66A 1133m2, + Zemes gabalu pielietojums – individuālo dzīvojamo māju apbūve, + lieliska vieta mājas būvēšanai, + ir iesākts zemes gabalu atdalīšanas process. + Ērta infrastruktūra: 1) dažu minūšu gājiena attālumā atrodas veikals “Solo", netālu veikals “, TOP”, aptieka “Mēness aptieka”; 2) netālu atrodas Cēsu 2.pamatskola un bērnudārzs, un Cēsu sanatorijas Internātpamatskola ; 4) 5 min braucienā pilsētas centrs un Cēsu Klīnika; 5) pāris minūšu brauciena attālumā ir upe Gauja; + Ērta satiksme un sabiedriskais transports: 1)netālu kursē lokālais un starppilsētu atobuss.
Gaujas iela 66a
2420 m²
17 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Viensēta Vidzemē ar skaistu ainavu un reljefu. Īpašums sastāv no zemes 10, 4 ha no kuras 1, 6 ha ir zeme zem ūdens (krasta josla aptuveni 150 metri). Labi saglabājusies pirmās Latvijas laika celtā guļbūves dzīvojamā ēka (iekštelpas baļķi ir noslīpēti). Pie īpašuma pieiet piebraucamais ceļš un ir trīs fāžu elektrības pieslēgums (aktīvs). Pie dzīvojamās mājas ir lieli koki tai skaitā ozoli. Līdz īpašumam no asfaltēta ceļa pa zemes ceļu jābrauc vien 5 kilometri. Pārdod īpašnieks.
80.5 m²
32 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Zeme gleznainā, klusā vietā – Straupes pagasta „Aizvējos”- īpaši iepriecinās dabas un klusuma cienītāju. No meža ceļa uz īpašumu ved ozolu aleja. Saulainā vietā ir uzkalns – ideāla novietne nākamai mājvietai. Makšķerēt var doties kājām – līdz vienam ezeram aptuveni 800m, līdz otram tikai 300m. „Aizvējos” ir vecs dīķis, tek maza upīte. Netālu Gaujas Nacionālais parks. Ir esoši ēkas pamati. Продается земля под строителство. Участок 3 га расположен в живописном месте между двух озер. До одного – 300м_до другого 800 м. На территории участка старий пруд и речка. Дубовая аллея до дороги. До Страупе 4_5 км_ до Лиелстраупе 1 км. Имеется фундамент на дом.
Aizvēji 1
3 m²
40 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 3-istabu dzīvoklis ar visām ērtībām, visas istabas izolētas, lielas, saulainas. Vannasistabā un tualete atsevišķi. Ir balkons. Ļoti tuvu ir bērnudārzs, skola un veikali. Ērta satiksme uz Cēsīm (12 km) un Valmieru(18km). Zemi komunālie maksājumi. Ir pakešu logi, nomainītas durvis. Ja interesē sīkāk, lūdzu rakstiet epastu.
Maija 2
59 m²
22 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pieejama tagad māja Jaunpiebalgā, klusā, mierīgā vietā, gaida jaunus saimniekus. Ir labs pagrabs, garāža, malkas šķūnis, vieta siltumnīcai. Netālu Gauja, skola, autobusu pietura, benzīntanks. Lūgums zvanīt pēc plkst. 18.00
Pļavas
63 m²
15 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdodas zeme ar mūra ēku iepretī pilij, saskaņots viesnīcas projekts (kas ir jāredz. ). Skaista ainava. Zemesgabalu šķērso Braslas upīte. Vietai pastāvīgs tūristu apmeklējums. Cena pēc vienošanās. Продается утвержденый проект гостиницы с землей (2500 kв м) и домом. Участок расположен напротив замка. Hа территории участка река Брасла. Очень красивый ландшафт участка, место посещается туристами ежедневно, проект надо видеть.
Straupe
2500 m²
25 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod zemi ar ēkām Cēsīs, Gaujas iela 68/68a ar kopējo platību 59 912m2. Nekustamais īpašums izmantojams galvenokārt gan komercdarbības vajadzībām, gan mazstāvu dzīvojamo māju būvniecībai. OBJEKTU UZ ĪRI NEPIEDĀVĀJAM. + Ražošanas un komerciāla rakstura apbūves zona apm. 24880m2; + idividuālo, mazstāvu dzīvojamo māju apbūves zona apm. 35032m2; + būves ar kopejo platību 2 909m2; + īpašumam pienāk 3 Fāžu elektrība; + pilsētas ūdens un kanalizācija; + plašs asfaltēts laukums; Ražošanas apbūves zonā atrodas : dzīvojamā māja, caurlaides ēka, nojume, administratīvā ēka, noliktava, mehāniskā darbnīca, sūkņu māja, katlu māja, 2x noliktavas, sardzes dienesta daļa; + īpašuma sastāvā ir arī apm. 1ha mežs; + Ērta infrastruktūra: 1) dažu minūšu gājiena attālumā atrodas veikals “Solo", netālu veikals “, TOP”, aptieka “Mēness aptieka”; 2) netālu atrodas Cēsu 2.pamatskola un bērnudārzs, un Cēsu sanatorijas Internātpamatskola ; 4) 5 min braucienā pilsētas centrs un Cēsu Klīnika; 5) pāris minūšu brauciena attālumā ir upe Gauja; + Ērta satiksme un sabiedriskais transports: 1) netālu kursē lokālais un starppilsētu atobuss.
Gaujas iela 68
59912 m²
200 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Pārdod skaistā meža ielokā divus blakus esošus 1, 2 ha lielus apbūves gabalus kopā 2.4ha, kas atrodas Vaives pag. 200 m no Pleskavas šosejas. Īpašumā klāt arī daļa meža. Ir iespējams pieslēgt elektrību. Apbūves gabals robežojās ar Kaķupīti, Krīvu ceļu un piebraucamo ceļu. No Pleskavas šosejas asfaltēts piebraucamais ceļš, pietura 200 m, Cēsis 5 km, Rīga 90 km attālumā. Cena runājama.
Kaķupīte 1
2.4 m²
35 000
22.6.2018.
Vairākss.com
Izremontēts dzīvoklis ar iebūvēto virtuvi un lielu sienas skapi. Dzīvoklis jau ir atbrīvots un var sākt dzīvot. Pārdod saimnieks.
Emīla Dārziņa 1
26 m²
25 000
16.6.2018.
Vairākss.com
Продаю (или меняю на 2 квартиры в Риге) недвижимость в Видземе рядом с поселком Друсти (Drustu pagasts, Raunas novads, Cesu rajons ) Жилой дом 120 кв. м, в один этаж, 5 комнат, кухня, 2 санузла, печное отопление. Котел на твердом топливе с разводкой по всему дому, по радиаторам. Теплые полы в 2 спальнях. Еще одна печь с комфорками на кухне и камин в гостиной. Запас дров на 3 года. Вода в доме. Трехфазное и однофазное электричество. Бойлер на электричестве. Спутниковое ТВ. Возможность подключить интернет и стационарный телефон. 3G-мобильная связь. Канализация с отводом на 50 метров от дома, не требующая очистки. Земля 10.3 Га, из них примерно 7Га лес, есть разрешение на рубку, плодоносящий сад, теплица. 100 летние дубы рядом с домом. На земле в собственности 3 пруда – 2 маленьких, рядом с домом и один побольше – в 100 метрах от дома Большое поле под картошку и другие культуры. Луг с хорошей травой под покос. Немецкой постройки кирпичный дом 1870 года, на крепком фундаменте, обложен диким камнем. Стены метровой толщины, новые деревянные окна, внутри сделан евро ремонт. Огромный чердак можно переделать в мансарду. В 3 км от дома центр посёлка - магазины, фельдшерский пункт. В окрестностях много лесов и озёр, грибы-ягоды, охота. В 3 км - река Гауя. Остановка рейсового автобуса в Ригу и Цесис – 700 метров от дома. Соседский дом – 100 метров. Отзывчивые, добрые соседи. До границы с Эстонией 50 км, с Россией 100 км, До моря 100 км, до Риги 120 км. Самые красивые земли в Латвии: рельефная местность, 200 м над уровнем моря. Экологически чистый, развитый регион. Допонительные фото пришлю на е-почту
Gatarta 2
120 m²
60 000
16.6.2018.
Vairākss.com
Iespējama bezprocentu nomaksa. Cēsu pilsētas centrā pārdod ēku ar zemi: + Īpašums atrodas pilsētas dzīvojamās un komercapbūves teritorijā. + Ēkas platība: 775.6 m2 ēka un palīgēka. + Zemes platība: 1, 643m2. + Komunikācijas: ūdens un kanalizācija, elektrība, var pieslēgt gāzi, gāzes vads iet pa Bērzaines ielu. + Atļautā apbūve: apbūves blīvums - 50%, apbūves intensitāte - 175%, līdz 3 stāviem. + Pieļaujamā apbūve: - Savrupmāju apbūve - Daudzdzīvokļu māju apbūve - Biroju ēku apbūve - Tirdzniecības un/vai pakalpojumu objektu apbūve - Tūrisma un atpūtas iestāžu apbūve - Kultūras iestāžu apbūve - Sporta ēku un būvju apbūve - Aizsardzības un drošības iestāžu apbūve - Izglītības un zinātnes iestāžu apbūve - Veselības aizsardzības iestāžu apbūve - Sociālās aprūpes iestāžu apbūve - Dzīvnieku aprūpes iestāžu apbūve - Reliģisko organizāciju ēku apbūve - Labiekārtota publiskā ārtelpa Возможно оплата без процентов. В центре Цесис продают дом и землю: + Собственность находится на территории общественной и коммерческой застройки. + Площадь дома: 775.6 m2 с подсобним строением. + Земля: 1, 643 m2. + Коммуникации: вода и канализация, электричество, возможно газовое подключение на ул. Берзаинес. + Плотность застройки до 50%, интенсивность застройки до 175%. + Разрешено строительство до трех этажей. Возможность построить: - Частный дом. - Многоэтажный жилой дом. - Торговый комплекс. - Бизнес-центры. - Застройку зданиями гостиниц, мотелей. - Ресторан, кафе, бар. - АЗС. - Образовательные учреждения. - Учреждение культуры. Possibility to pay for the property without interest rate. There is property - a land plot with the house for sale in the centre of Cesis: + The property is located in the territory of both public and commercial construction area. + The space of the house: 775.6 m2 with the auxiliary building. + Land plot: 1, 643m2. + Communications: water supply and sewage system, electricity are available, it is possible to install gas from the Berzaine street. + Building density 50%, building intensity up to 175% + Allowed building hight up to three floors. + Possibility to build: - Private housing - Residential building - Commercial complex - Business centre - Hotels, motels - Restaurants, cafes, bars - Gas stations - Educational establishment - Cultural establishment
Bērzaines iela 7
775 m²
78 000
18.6.2018.
Vairākss.com
Pārdodu 3 istabu dzīvokli ar 2 balkoniem abās ēkas pusēs. Veikts daļējs kosmētiskais remonts. Pagalmā bērnu laukums un stāvvieta automašīnai. Skola un veikali 5 minūšu gājiena attālumā. Cēsis un Valmiera attiecīgi 40 un 50 km attālumā.
Ozolu iela 3
75.4 m²
15 000
16.6.2018.
Vairākss.com