Pārdodu dzīvokli. 2 istabu - viena caurstaigājama. Malkas apkure, elektriskais boileris siltajam ūdenim. Ielikti plastmasas logi. Ir šķūnis, pie mājas ir neliels dārzs.
Dzelzceļa 18
46.8 m²
5 500
18.6.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis pilsētas centrā, klusā vietā. Istabas izolētas, ziemā silts, klusi kaimiņi. Vajadzīgs kosmētiskais remonts. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Pamatu 2
40 m²
5 400
8.6.2018.
Vairākss.com
Īpašniece pārdod dzīvokļa īpašumu. Atrodas Gulbenē O. Kalpaka 47, 3.stāvā, silts, vidus, 49kv/m, bez remonta, logi uz abām pusēm, ir balkons un pagrabs, bez apgrūtinājumiem. Varu izskatit iespeju ari iziret no 1 julija.
Oskara kalpaka 47
49 m²
9 300
21.5.2018.
Vairākss.com
Ipašnieks pardod komerctelpas ar iespēju pārprojektēt uz dzivojamajām telpām, saplānot telpu istabās utt. Tuvu skola, veikali un bernudārzs. Ir skurstenis, iespējams izbuvēt savu centralo apkuri vai pieslēgties pilsetas apkurei. Ēkai divas ieejas, var sadalīt divās atsevišķās telpās, zeme ap ēku īpašumā. Sīkaka informācija zvanot.
Skolas 5a
105 m²
9 600
29.5.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots 2-istabu dzīvoklis ļoti izdevīgā vietā pilsētas centrā, 40m2. Ir centrālapkure, karstais ūdens - ar elektrisko ūdenssildītāju, balonu gāze. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Rīgas iela 58
40 m²
7 700
29.5.2018.
Vairākss.com
Saulains vienistabas dzīvoklis. Labi kaimiņi. Zemi komunālie maksājumi, ziemā silts. Ir pagrabs.
O. Kalpaka 46
31 m²
6 500
29.5.2018.
Vairākss.com
Dzīvoklim ir nepieciešams neliels kosmētiskais remonts, daļēji mebelēts, Dzīvoklī ir balkons, nomainīti ir logi virtuvē un balkona durvis un logs uz paķetniekiem loti silts dzivoklis ziemā. Sikāka informācija zvanot pa talruni, ir iespējams apskatīt jebkurā laikā iepriekš saskaņojot zvanot.
Nakotnes iela 2/8
36.4 m²
8 500
29.5.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks bez starpniekiem pārdod 4 istabu dzīvokli, 4 stāvu mājā, Rīgas iela 51, Gulbene, dzīvoklis atrodas 3 stāvā, ar kopējo platīvu 95, 3m2, no kuriem apkurināmā platība sastāda 77, 0m2. Māja atrodas Gulbenes centrā, 1-2 min. gājienā ir visi iespējamie veikali, skolas, bērnudārzi, pasts, bibliotēka, kultūras centrs, sporta centrs, rekonstruēts 2 vsk stadions, pašvaldība un daudzas citas iestādes un institūcijas, kā arī ļoti daudz dažādu uzņēmumu, atpūtas parki pastaigām, tirdziņi, kioski, medicīnas iestādes, dažādi ārsti (zobu ārsts, acu ārsts u. c), sabiedriskais transports, vieta kur novietot 2 automašīnas. Dzīvoklim 2016 gada vasarā ir veikts jauns, ļoti kvalitatīvs kapitālais eiro remonts ar labiem apdares materiāliem, dzīvoklī vecā apdare tika demontēta līdz dzelzbetona paneļiem un tika izbūvēta, jeb izbetonēta ar armētu sietu un ar presēto siltumizolāciju grīdas pamatne un atbilstoši tehnoloģijai ieklāts parkets. Visas ārsienas no iekšpuses ir papildus siltinātas, kā arī visās iekšienās un griestos ir izbūvēta skaņu absorbējošā siltumizolācijas vate, tādējādi dzīvoklis ir ļoti kluss un ziemā silts, savukārt vasarā nav karsts. Dzīvokļa pilnīgi visas ārsienas ir siltinātas. Ir iebūvēti pilnīgi jauni logi un no visām 4 istabām ir izejas uz balkoniem, izbūvētas jaunas durvis uz visām dzīvokļa telpām, virtuves durvis ir bīdāmās, lai taupītu lietderīgo telpu platību, dzīvokļa metāla ārdurvis ir ar siltinājumu un ar pastiprinātu skaņas izolācijas slāni un dubūltslēdzenēm, ar jauniem materiāliem ir izbūvēti pilnīgi visi inženierkomunikāciju tīkli, ūdens apgāde (siltā, aukstā), pastāvīgi silts dvieļu žāvētājs, kanalizācija, ventilācija, apkures tīkli un radiatori ar regulējamām termogalvām, 3 fāzu elektroinstalācija ar detalizētu iekšējo sadeles kārbu, uz katru istabu un virtuvi ir izbūvēti interneta vadi ar speciālām kontaktligzām, lai jebkurā telpā var pieslēgt televizoru ar digitālo televīziju ko nodrošina optiskais internets, uzstādīts viedais elektrības skaitītājs. Kāpņu telpa izflīzēta. Izbūvēta jauna virtuves iekārta ar pašbremzējošo furnitūru, iebūvēta jauna sadzīves tehnika: elektriskā plīts, trauku mazgāšanas mašīna, cepeškrāsns, tvaiku nosūcējs, ledusskapis. Virtuves grīda izflēzēta. Vanasistaba un tualete izflīzēta līdz griestiem, lai nodrošinātu vieglu, ērtu kopšanu. Dzīvoklis ir ļoti gaišs, jo virtuves un vannas istabas logos ir rīta saule, lielajā istabā saule iespīd dienas vidū, bet pārējās 3 istabās ir pēcpusdienas un vakara saules gaisma. Dzīvoklim ir pagrabs. Īpašums ir bez apgrūtinājumiem; Komunālie maksājumi zemi un nav komunālo maksājumu parādu. Vairāk fotogrāfijas pēc pieprasījuma tiks nosūtītas uz pircēja e-pastu.
Rīgas 51
95.3 m²
45 000
29.5.2018.
Vairākss.com
Pārdod vienistabas dzīvokli (virtuve+istaba) ar malkas apkuri (ir malkas šķūnis), 2. stāvs, daļējas ērtības, podiņu krāsns, tīra kāpņutelpa, labi kaimiņi. Dzīvoklis ir bez parādiem un privatizēts. Blakus pilsētas autobusa pietura, izveidots skvērs, Dzirnavu dīķis un Vecgulbenes muiža. ZVANĪT UZ NORĀDĪTO PAPILDU TĀLRUNI.
Brīvības iela 17
17 m²
3 350
9.5.2018.
Vairākss.com
Pārdodu 2 istabu privatizētu dzīvokli pilsētas centrā ar malkas apkuri. Mājā pieejams centrālais ūdensvads un kanalizacija, kā arī karstā ūdens boileris ar malkas apkuri. nepieciešams kapitālais remonts. Ir malkas šķūnis, pagrabs, ābeļdārzs un zemes gabals kuru var izmantot būvniecībai.
Robežu 6\2
0.5 m²
3 000
18.4.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod siltu 1.5 istabu dzīvokli ar visu sadzīvi bez parādiem un apgrūtinājumiem. Abas istabas izolētas, dalīts san. mezgls, centrālā gāzes padeve, nomainīti plastikāta logi, balkona nav. Dzīvoklim visi logi ir saules pusē ar skatu uz pagalmu un dīķi. Ziemā ļoti silts, saprātīgi komunālie maksājumi. Pagalmā ir vieta priekš auto, kā arī dzīvoklis ir ļoti tuvu veikaliem un skolām. Ideāli piemērots, ja vēlaties to iekārtot pēc saviem ieskatiem, jo kosmētiskais remonts nav veikts sen. Zvanīt/ interesēties pēc plkst. 18:00.
Skolas iela 5 4
33.8 m²
6 500
15.4.2018.
Vairākss.com
AS Privatbank meitas uzņēmuma īpašums. Dzīvoklis atrodas Gulbenes pilsētas centrā, mājas vidus daļā. Dzīvokļa kopējā platība - 46.5 m2, griestu augstums - 2.5 m. Dzīvokļa plānojums: divas izolētas dzīvojamās istabas, virtuve, koridors, tualete, vannas istaba. Nepieciešams remonts. Ēka nodrošināta ar šādām komunikacijām: centrālā apkure, elektroapgāde, aukstā un karstā ūdens apgāde, gāzes apgāde, kanalizācija. Zemes domājamās daļas ietilpst dzīvokļa īpašumā. Apkārtējo apbūvi veido daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Netālu atrodas veikali, Gulbenes stadions.
Nakotnes iela 2/6
46.5 m²
8 000
12.3.2018.
Vairākss.com
Pārdod vai maina labu 4-istabu dzīvokli Beļavā pret 1 vai 2-istabu dzīvokli Gulbenē, vai pret mežu vai lauksaimniecības zemi ar mūsu piemaksu. Dzīvoklis atrodas 2. stāvā, mājas vidū. Blakus veikals, kultūras nams, pagasta padome, bērnudārzs, autobusa pietura, ezeri. Līdz Gulbenei nepilni 10 km. Dzīvoklim ir divas lodžijas, remontēts. Beļavā darbojas gateris.
Vienības 5
79 m²
5 000
22.2.2018.
Vairākss.com
Pārdodu labiekārtotu ļoti siltu 2 istabu dzīvokli daļēji mēbelētu. Dzīvoklī veikts remonts, nomainīti logi un ārdurvis. Centrālā apkure, ūdens un kanalizācija. Gāze un elektrība pec skaitītāja. Ir balkons ar skatu uz pagalmu un automašīnas stāvieta. Atrodas izdevīgā vietā tuvu skolas un lielveikali
Skolas 5/2 37
45.48 m²
10 000
5.3.2018.
Vairākss.com
Ērts un mājīgs dzīvoklis ar trim izolētām istabām Gulbenes pilsētas centrā Dzīvoklis mēbelēts Visas ērtības Dzīvoklim ir balkons Vannas telpa un tualete atsevišķi Apsaimniekošanas izmaksas ~ 30 EUR mēnesī Tīra un kopta apkārtēja vide un kāpņu telpa. Laba vieta Jūsu mājvietai. Dzīvoklis netiek izīrēts.
Skolas iela 5k5
56 m²
12 000
6.3.2018.
Vairākss.com
Īpašniece pārdod privatizētu 1 istabu dzīvokli, bez parādiem un apgrūtinājumiem. Ir nomainītas jauni logi. Dzīvoklī paliek visas bildēs redzamās mēbeles (izņemot televizoru, par to cena atsevišķi). Malkas apkure. Ir tualete un ir iespējams ierīkot vannu vai duškabīni. Apakšējie stāvi apdzīvoti. Pie mājas ir iespēja ierīkot mazu dārzu. Var apskatīt iepriekš vienojoties par laiku. Cena runājama (Nomaksu nepiedāvāt). Lūgums tikai zvanīt, uz e-pastiem neatbildu.
Viestura iela 20
36 m²
5 500
9.2.2018.
Vairākss.com
Pārdodu dzīvokli Gulbenē. Dzīvoklis mājas vidū, silts. Austrumu pusē - rīta saule. Apkures izmaksas šajā adresē vienas no zemākajām pilsētā. Logi un radiatori nomainīti, plašs balkons/lodžija. Dzīvot var, bet ieteicams remonts. Pašlaik izīrēts. Vairāk info pa tālruni vai epastā. Cena nedaudz runājama. Nomaksas maksimālais ilgums 1 gads - 525eur/mēn
Līkā iela 25a
39 m²
6 300
8.2.2018.
Vairākss.com