Īpašnieks pārdod zemes gabalu privātmājas, vasarnīcas būvniecībai D/s Mežmalas 3 (pie Lībieškalna). Ogres teritorijas plānojumā - savrupmāju apbūves teritorija. Apkārtnē citos īpašumos notiek māju būvniecība. Perspektīvs rajons.
D/s mežmalas 3
1320 m²
7 500
18.7.2018.
Vairākss.com
2010.gadā celta 2-stāvu dzīvojamā māja ar garāžu, saimniecības māju, pirti un darbnīcu. Pirmajā stāvā atrodas ēdamistaba+virtuve-22 m2 ( augstie griesti-3, 8m), istaba-15 m2, vannas istaba (duša+WC)-3, 5 m2. Otrajā stāvā istaba -26, 5 m2 ar balkonu-3 m2. Mājai ir vējtveris. Māja tiek kurināta ar malku, krāsniņa atrodas virtuvē. Apsildāmā garāžā ierīkota centrālapkures sistēma. Komunikācijas: ūdens no spices, karstais ūdens no boilera, vietējā kanalizācija, 3 fāžu elektropieslēgums. Teritorijā ir 2-stāvu saimniecības māja, kuru var izmantot kā vasaras māju, ir šķūnis malkai un siltumnīca. Zeme 1500 m2. Pie mājas ir dīķis ar diametru 5 m. Iekopts dārzs-10 ābeles, upenes, avenes, ērkšķogas, zemenes, aronijas, smiltsērkšķi. 200 m no mājas tek Mazā Jugla. Māja atrodas 6 km no Ogres (ir vietējā autobusa satiksme), 1 km no Tīnūžu-Kokneses šosejas (līdz Rīgai 30 minūtes ar auto). Patīkami kaimiņi.
Atteku iela 3
70 m²
75 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Ideāla komerczeme tieši pie Daugavpils A6 šosejas ar nobrauktuvi, fasādes puse pretim Elkšņu auto kompleksam, viens no retajiem gabaliem ar nobrauktuvi no A6 šosejas, iespējama jaudīga elektrības pieslēguma izveide ir ST tehniskie noteikumi. Netālu atrodas gāzes apakšstacija ir iespēja izveidot pieslēgumu. Īpašums atrodas komerc/darījuma/ražoš anas teritorijā, ir spēkā esošs detālplānojums. Pie īpašuma atrodas sabiedriskā autobusa pietura. Laba infrastruktūra komercobjektu būvniecībai. Iespējams dažāds gabala dalījums lielāks, mazāks, iespēja izveidot piebraucamos ceļus pēc vajadzības, brīva izvēle attīstīties. Tuvu lielajām pilsētām Ikšķile 3km, Rīga 25km, Ogre 3km.
Palejas-1
1.5 m²
70 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Pārdodu saulainu privatizētu 4-istabu dzīvokli Lauberes centrā. Centrālā apkure, elektriskais boileris, PVC logi. Nākošajiem saimniekiem tiek atstāts ledusskapis un veļasmašīna. Dzīvoklim nepieciešams kosmētiskais remonts.
Skolas iela 9
71 m²
8 000
13.7.2018.
Vairākss.com
Zeme Tīnūži-Koknese ceļa malā. Cauri zemei iet elektrība. 65 km no Rīgas. 1.5 km atrakciju parks.
Tēraudi
3.6 m²
9 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Цена последняя, срочно продаю двухэтажный жилой, частный дом. Туркалне. Дом сдан в эксплуатацию 16.05.2018. Площадь дома - 288m2 Обширный участок земли(0. 86ha) на котором выкопан пруд и имеется на него проект. Рядом построена новая дорога Рига - Москва. К дому ведет асфальтированная дорога, ходит общественный транспорт(автобус, маршрутка), школьный автобус. 1-й этаж-гостиная, кухня с выходом на террасу, ванная комната(подогреваемые полы), холл и котельная; 2-й этаж-четыре спальни и большая ванная комната(подогреваемые полы), в двух спальнях два больших гардероба а также во всех спальнях имеются большие балконы ; Чердачное помещение. Вода скважина(17m), внутренняя канализационная система с двумя септиками. Строился для себя, дом хорошо утеплен как снаружи, так и изнутри. За дополнительной информацией обращаться по телефону. Cena pēdējā - Pārdod dzīvojamo māju Turklanē. Māja tika nodota ekspluatācijā - 16.05.2018 Blakus jauns ceļš RĪGA-MASKAVA. Īpašums atrodas asfaltēta ceļa malā. Īpašumam ūdens no dziļurbuma, vietējā kanalizācijas sistēma ar 2 nosēdakām, Mājas 1. stāvā izkārtota plaša halle ar lieliem logiem uz dienvidu pusi, virtuve ar ēdamzonu un izeju uz terases, istaba viesiem vai darbistaba, dušas telpa. 2. stāvā atrodas 4 guļamistabas - visām istabām ir balkoni, Liela plaša vannasistaba kopā ar tualeti. Liela plaša teritorija, kuru iespējams iekārtot pēc savām vēlmēm, ierīkojot dārzu un bērnu atpūtas laukumu, ir izrakts dīķis.
Stirnas
288 m²
130 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod zemes gabalu Ogrē, Mētru ielā 1-6 un Turkalnes ielā 23A, meža parka zonā, ainaviskā vietā. Vieta piemērota privātmājas būvniecībai. Pieejamas visas komunikācijas, ūdens, gāze, elektrība. Blakus zemes gabalam - asfaltēts piebraucamais ceļš. Ir apstiprināts teritorijas plānojums uz 6 zemes gabaliem. Attālums līdz Ogres centram, Ogre upei - 1 km. Visu zemes gabalu kopēja platība 9850 m2. Владелец продает земельный участок в Огре, в парковой зоне, в живописном месте. Адрес Mētru ielā 1-6 un Turkalnes ielā 23A. Участок подходит для строительства частного дома. Доступны все коммуникации - вода, газ, электричество. Рядом с участком асфальтированная подъездная дорога. Есть подтвержденный территориальный план на 6 участков. Расстояние до центра Огре/ реки Огре - 1 км. Общая площадь всех земельных участков 9850 m2.
Mētru 1
1300 m²
32 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod 1 ha lielu zemes gabalu saimniecības izveidei. Kopējā platība 9, 4 ha, var izvēlēties sev tīkamāko novietojumu. Ir centrālais piebraucamais ceļš, gar kuru iet elektro līnija ar rezervētu jaudu. Garantēta pieeja Daugavai ar kopēju, īpaši izbūvētu laukumu. Zemes gabals atrodas 200 m attālumā no krasta.
Strīdekši
10000 m²
40 000
18.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdotas pārtikas veikala telpas Rembatē. Telpu pārbūve ir veikta saskaņā ar projektu un telpas ir pieņemtas ekspluatācijā. Telpām nav apgrūtinājumu. Bildēs redzamais grīdas segums noklāts ar komerciālo linoleju 32/42 klase. Pirms diviem gadiem telpās bija pārtikas veikals. Pārtikas veikalam bija visas nepieciešamās licences. Veikals strādāja ar peļņu un tika slēgts personisku iemeslu dēļ. Apsardzes sistēma darba kārtībā un video novērošanai nepieciešamas tikai pašas kameras, un rakstītājs. Zemi komunālie maksājumi ap 25 euro. Lieliska vieta Jūsu biznesam. Cena runājama. Sīkāku informāciju var iegūt zvanot.
Ķeguma iela 8
51 m²
25 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Kārtīgs, kopts dzīvoklis ar divām izolētām istabām pilsētas centrā. Mainīti logi, durvis, santehnika, grīda, ir dabīgā koka durvis. Īpašuma cenā iekļautas iebūvētās mēbeles un iebūvētā tehnika. Apvienots sanitārais mezgls. Dzīvoklim kvalitatīvas dzelzs durvis. Plaša, sakopta un remontēta kāpņu telpa. Kāpņu telpas ārdurvīm dzelzs durvis ar kodu. Dažu minūšu gājiena attālumā - dome, strūklaka, centrālā bibliotēka, pilsētas galvenā iela, valsts iestādes, kultūras nams, kafejnīcas, pasts, vēstures un mākslas muzejs, mazumtirdzniecības veikali. Netālu - sabiedriskais transports, pilsētas mūzikas skola, trīs vispārizglītojošās skolas - vidusskola, ģimnāzija un sākumskola, divi bērnudārzi. Komunālie maksājumi vasarā 50-60 Eur vasarā, apmēram 100 Eur ziemā. Zemes noma 3, 03 Eur mēnesī.
Lapu iela 4
49.62 m²
52 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Продаётся недвижимость "Kaukani". Общая площадь земли 1 га. На участке расположен жилой дом и дополнительные строения. Кадастровый номер: 74560060026. Tiek pārdots nekustamais īpašums "Kaukani", kas sastāv no zemes ar kopējo platību 1 ha, dzīvojamās mājas un palīgceltnēm. Kadastra numurs: 74560060026.
102 m²
11 000
13.7.2018.
Vairākss.com
Zeme 1, 9hektāri skaistā, ainaviskā, klusā vietā blakus Daugavai. Zemes gabalam cauri tek neliela upīte, kuru iespējams var paplašināt. Jauka vieta viensētai, kā arī var ierīkot komecobjektu, ražotni, vai atpūtas kompleksu, var arī izmantot lauksaimniecībai.
Priedītes
1.9 m²
25 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod ļoti labu 2011.gadā būvētu un ekspluatācijā nodotu 2.stāvu ģimenes māju Ogrē, Rībelītes rajonā. Māja atrodas netālu no Ogres upes, tās neapplūstošajā daļā. Rekonstruētā un apgaismotā Ogres upes krasta promenādē var izbaudīt fiziskās aktivitātes un dabu. Netālu veikali, labiekārtota peldvieta, poliklīnika, līdz pilsētas centram 2km (pa rekonstruētu kājēju un velosipēdistu celiņu vai ar auto). Līdz autobusa pieturai (starppilsētu un vietējā satiksme ap 100m ), ērta satiksme ar Rīgu. 1.stāvā : 2 istabas, virtuve, plašs koridors, vannas istaba, lodžija, garāža 2.stāvā: 4 istabas, virtuve, lodžija, vannas istaba Pagrabstāvā: katlu telpa, 4 noliktavu telpas Apkure - gāze un cietā kurināmā katls; Ūdens - pilsētas un dziļurbums; Kanalizācija - pilsētas; Ļoti labs mājas tehniskais stāvoklis: pamati - betona; sienas - ķieģeļu, mūra, siltinātas un apmestas ar dekoratīvo apmetumu; pārsegums - dzelzbetona paneļi; jumts - metāla lokšņu klājums; logi - PVC; durvis - metāla, koka; grīdas - parkets, lamināts, flīzes Mājas pagalms - bruģēta iebrauktuve uz garāžu, aiz mājas neliels dārziņš, saimniecības ēka, nožogota, apzaļumota un iekopta teritorija. Zemes kopējā platība 590m2 Zvaniet vai rakstiet, lai sarunātu tikšanos un apskatītu to dabā.
Rūpnieku
277 m²
165 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod zemes gabalu sausā saulainā vietā ar lapeni un mazu dārza mājiņu. Ogresgala pag. “Lašupes” Petūniju iela 2. Netālu pie Ogres upes ir aprīkota peldvieta. Autobusa satiksme, asfaltēts piebraucamais ceļš. Teritorija ar žogu un iebraucamiem vārtiem. Trīs fāzu elektrība, ūdens dziļurbums. Zemes platība 676m2. Apstiprināts mājas būvniecības projekts. Dārzā ābeles, avenes, zemenes, ogulāji, teritorijā var iebraukt ar auto. Продается участок земли в сухом солнечном месте с беседкой и небольшим садовым домиком. Ogresgala pag. Lašupes Petuniju iela 2. купальное место у реки Огре. Автобусное движение, асфальтированная подъездная дорога. Территория с ограждением и вьездными воротами. Трехфазное электричество, водиная скважина. Площадь участка 676 м2. Утвержден проект строительства дома. В саду яблони, малинв, ягоды.
Petūniju iela 2
676 m²
11 500
17.7.2018.
Vairākss.com
Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis Studio tipa. Viena istaba ir apvienota ar virtuvi, otra ir izolēta. Ir liela lodžija. Dzīvoklis atrodas saules pusē, visu gadu dzīvokli ir silti. Ir iebūvētas virtuves mēbeles, bāra lete - izgatavota pēc pasūtījuma un krēsli. Otrā istabā ir iebūvēts skapis. Bija paveikts kapitāls remonts, tika nomainīti radiatori, visa kanalizācija un visi elektrības vadi, izlīdzinātas sienas un griesti. Dzīvoklis ir sauss un silts. Dzīvoklis atrodas 4 stāvā, blakus dzīvo jauki kaimiņi. Kāpņutelpā ārdurvis ir ar kodu. Pārdot īpašnieks. Продаётся 2 - х комнатная квартира, Студио типа. Кухня соединена с комнатой, вторая комната изолированная. Имеется просторная лоджия. Квартира находиться на солнечной стороне. В квартире имеется встроенный кухонный гарнитур, барная стойка со стульями. Во второй комнате встроенный шкаф. Был произведён капитальный ремонт, замена батарей, канализационные трубы, выравнивание стен, замена электропроводки. Квартира сухая, тёплая. Квартира находиться на 4 этаже, дружные соседи, чистый подъезд с кодовой дверью. Продает собственник.
Mālkalnes prospekts 7
49 m²
36 000
19.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod 2012.gadā celtu un ekspluatācijā nodotu dzīvojamo māju un saimniecības ēku ar pirti. Tuvu atrodas skola, bērnudārzs, mūzikas skola, tenisa korti, dome, sabiedriskais transports. Ir pieslēgta centralizētā ūdens apgāde, kanalizācija, TV, internets. Ap māju iekopta teritorija.
Līvciema iela 18
165 m²
245 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod, cena runājama, sakārtotu apbūves gabalu'' Rāmnieki''ikšķiles pilsētas lauku teritorijā, netālu bērnudārzs, skola ar lielu sporta zāli un veikals, Ogres ledushalle 5km, līdz upei 1. 3km, Rīgas robeža-17km, līdz asvaltam 300metri, elektrības pieslēgums 25A380V iekļauts cenā, netālu ceļas lielveikals un citas jaunbūves, viens no pēdējiem zemes gabaliem 11māju ciematā.
Rāmnieki
5291 m²
12 777
16.7.2018.
Vairākss.com
Īpašnieks pārdod gaišu un plašu māju, blakus pilsētas centram, tuvu veikaliem un transportam. Daļai mājas nomainīti logi. Noteikti jāmaina vecie čuguna radiatori. Mājai ir pilsētas centrālapkure. Plašs pagrabs un garāža, apzaļumota un klusa apkārtne. Zvanīt uz otro tālruni.
A. Pumpura 4
190 m²
62 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdota dzīvojamā māja Ikšķilē, skaistā vietā. Iekopta un labiekārtota teritorija - dārzs, bruģēts pagalms, nojume. Mājā ir 5 istabas - pirmajā stāvā viesistaba kopā ar virtuvi un darbistaba, otrajā - trīs guļamistabas, vannas istaba, skapja istaba. Māja celta no aeroc bolokiem ar ģipša apmetumu, gāzes apkure, iebūvēts putekļusūcējs, ozolkoka trepes un parkets.
Bulstrumu 8
220 m²
198 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Lieliska vieta ģimenes biznesa uzsākšanai, dzīvošanai un atpūtai vienuviet. Dzīvojamā ēka (190kvm. ) celta 2015.gadā un veidota modernā stilā, atvērts pirmā stāva plānojums, kuru nepieciešamības gadījumā iespējams ērti pārplānot. Dzīvojamās ēkas pirmais stāvs ir apdzīvots un aprīkots ar nepieciešamajām inžiniertehniskām komunikācijām. Saimniecības ēka (80kvm. ) ir piemērota mājražošanas vai darbnīcas vajadzībām. Pirts ēkas (25kvm. ) mansarda stāvā var izveidot plašu viesu uzņemšanas telpu. Ērts malkas šķūnis (30kvm. ) ar slēdzamu mantu konteineri. 3, 5km līdz Ikšķiles centram. Zems nekustamā īpašuma nodoklis.
Smilgu Kalni
325 m²
155 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod 3/8 domājamās daļas no zemes un mājas Lielvārdē, Andreja pumpura ielā 37. 55km no Rīgās. Māja, šķūnis un kūts sliktā stāvoklī. Vieta, zeme, lieliski domāta jaunas mājas celtniecībai, vai dārza ierīkošanai. Ģeogrāfiski laba vieta, netālu skola, veikali un stacija. Mājai uzstādīts eiropas elektro skapis, 3fāzes, 20A jauda. Cena uz vietas argumentēti apspriežama, var tikt izskatīti arī maiņas varianti pret tehniku vai ko tamlīdzīgu. Sīkāk uz visiem jautājumiem atbildēšu telefoniski.
Andreja Pumpura 37
40 m²
8 000
16.7.2018.
Vairākss.com
Saimnieks pārdod māju ar piebūvi un saimniecības ēku remontējamā stāvoklī, zeme 1099 m2. Centrs 5min gājienā ar kājām. Владелец продаёт дом с пристройкой и хозяйственное здание. Требуется ремонт. Земля 1099м. Центр города в 5 минутах ходьбы.
Skanuļu 1
250 m²
66 000
16.7.2018.
Vairākss.com
46 m²
25 000
17.7.2018.
Vairākss.com
Labdien. Продаёт хозяин. Продаётся дом в хорошие руки. Построен в 1961г. с землёй и лесом(огромные ели). Лес 1.6га. Вся территория земли обнесена железным забором. Много хозяйственных помещений из камня, холодный погреб. Во всех хозяйственных помещениях сделаны бетонные полы. Новая печь. В доме есть холодная, горячая вода, туалет на улице. Большой сад, пруд. Дом расположен в конце дороги и граничит с государственным лесом. В доме живут. Могу продать в рассрочку с первым взносом. Звоните, почту проверяю редко, отвечу на все интересующие вопросы.
80 m²
36 000
Vakar plkst. 0:09
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more