Pārdod 3istabu dzīvokli Skrīveros, skaistā vietā pie Daugavas. Piemērota vide ģimenei ar bērniem. Netālu sabiedriskais transports. Dzīvoklī ierīkota centralizēta autonomā apkure, tiek kurināts ar cieto kurināmo. Dzīvoklim ir liels un sauss pagrabs, kur var glabāt kurināmo. Istabas izolētas, divas lielas lodžijas ar skatu uz Daugavu. Visā dzīvoklī koka pakešu logi, nomainīti radiatori un iesākts remonts. Plaša virtuve, kurā pilnībā veikts remonts. Dzīvoklis tiek pārdots ar virtuves iekārtu, gāzes/elektrisko plīti un veļasmašīnu. Atsevišķs sanmezgls, vannasistabā ir kombinētais boileris. Ļoti zemi apsaimniekošanas maksājumi mēnesī-apmēram 9 EUR.
Zemkopības institūts 21, Skrīveru novads, Skrīveri
64 m²
12 600
27.12.2016.
Vairākhanzasipasumi.lv
Neliela, kapitāli būvēta mājiņa Skrīveros ar garāžu un lielu dārzu, kopējā mājas platība 72 m2 (dzīvojamā platība 48 m2, garāža 24 m2), būvēta no gāzbetona ar dzelzceļa špalu karkasu. Ēkai ir laba termoizolācija, dzīvojamā telpā laba krāsns, virtuvē malkas plīts, mājas konstrukcijas ir labā stāvoklī. Rudenī uzstādīts jauns metāla jumts. Kopējā zemes platība 1450 m2, iežogota teritorija, auglīga zeme, dārzā ogu krūmi un ābeles. Teritorijā aka ar ūdeni, 3 fāzu 50A elektrības pieslēgums, Lattelecom kabelis, 10 minūšu gājienā dzelzceļa stacija "Skrīveri" un veikali. Kaimiņi dzīvo patstāvīgi, ziemā piebraucamais ceļš tiek tīrīts. Bez apgrūtinājumiem, pārdod īpašnieks. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt pa norādīto telefonu.
Birzes iela 29
72 m²
12 500
16.6.2018.
Vairākss.com
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more