Zeme 6.02 ha - netālu no Sauriešiem, Ulbroka -Ogre autoceļa malā. Blakus zemes gabalam un tuvējā apkārtnē izveidojusies komerciāla rakstura apbūve. Zemes gabals robežojas ar transporta loģistikas kompānijas zemi un zemi, uz kuras atrodas noliktavas. Saskaņā zr zemes robežu plānu visa teritorija ir kā lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kura patreiz ir aizaugusi ar krūmiem. Reljefs līdzens. Teritorijas vienā malā ir nožogots asfaltēts laukums. No valsts autoceļa ir izveidota nobrauktuve un gar zemes gabala robežu iet grantēts autoceļš. Īpašumu var dalīt mazākās zemes vienībās. + blakus valsts nozīmes asfaltēts autoceļš; + ir nobrauktuve no autoceļa; + līdz Rīgas centram 20 km; + līdz Salaspilij 10 km; + līdz Tallinas šosejai pāris km; Ja Jūsu idejas piepildīšanai šī vieta ir piemērota, tad rakstiet, zvaniet un palīdzēšu rast atbildes uz papildus jautājumiem.
Noriņas
6.02 m²
300 000
6.7.2018.
Vairākss.com
Pārdod noliktavas telpas 700m2.
Rīgas raj., Stopiņu nov., Ulbroka, Acones iela 16
700 m²
680 000
22.3.2018.
Vairākincity.lv
Tiek pārdots apbūves gabals privātmāju rajonā Ulbrokā, klusā, zaļā vietā ar ērtu infrastruktūru, netālu no Ulbrokas ezera. Saskaņots detālplānojums 10 rindu māju sekciju un 2 parceles privātmāju vai dvīņu māju būvniecībai. Asfaltēts piebraucamais ceļš, gāze, eletrība, ūdens, kanalizācija.
Ulbroka,Austrumu
140 000
23.3.2018.
Vairākrentinriga.lv
Pārdodam 2014. gadā būvētu noliktavu/angāru no sendvidž paneļiem. Ēkas platība 700 kvm. Griestu augstums 8.7m. Līdzena un bez putekļiem betona grīda. Zeme 2009 kvm,(lielākā daļa zem asfalta). teritorija pilnībā iežogota, atsevišķi vārti iebrauktuvei. Komunikācijas: Apkures sistēma-šķidrais kurināmais. Elekrtības pieslēgums 3 fāzes(100A). Pilsētas ūdens pieslēgums. Lokālā kanalizācija. NĪN gadā par visu īpašumu 1000 Eur. Objekts uz doto brīdi ir iznomāts.
Stopiņu novads, Ulbroka, Acones
700 m²
680 000
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
Īpašnieks pārdod gaišu, ērtu un mājīgu divistabu dzīvokli ēkas pirmajā stāvā ar skatu uz Ulbrokas ezeru. Dzīvoklis privatizēts, zeme zem mājas īpašumā, pie mājas plaša autostāvvieta. Ēkas tuvumā atrodas labiekārtotas pastaigu vietas, peldvieta, bērnudārzs, rotaļu laukumi, pārtikas veikali, Rīgas pilsētas autobusa galapunkts (51.autobuss), ambulance. Dzīvoklis tiek pārdots bez mēbelēm, bet ar iebūvētu virtuves iekārtu un iebūvētiem gaiteņa skapjiem.
Peldu iela 6, Ulbroka
2 istabas
54 m²
51 000
22.9.2017.
Vairākkomersa.lv
Pārdod dzīvokli saimnieks, māja ekspluotācijā nodota 1994 gadā; Dzīvoklis tīrs, sauss, saulains, tika uzturēts kosmētiskais remonts, salikti pakešlogi, aizstiklota un apšūta lodžija ar noflīzētu grīdu, metāla - laminētas durvis; Vienā treptelpā tikai divi dzīvokļi; Patīkama, mierīga vide, vieta meža malā, mājas otrā pusē bērnu laukums ir auto stāvvieta; Pāris metru attālumā veikals Top, Lats, aptieka un autobusa pietura; Pāri ielai ezers, pasts un ambulance, divu km attālumā skola un baseins ar sporta zāli. Māklerus un starpniekus lūdzu netraucēt.
Institūta iela 13, Ulbroka
3 istabas
96 m²
68 000
3.10.2017.
Vairākkomersa.lv
Īpašnieks pārdod gaišu, ērtu un mājīgu divistabu dzīvokli ēkas pirmajā stāvā ar skatu uz Ulbrokas ezeru . Dzīvoklis privatizēts, zeme zem mājas īpašumā, pie mājas plaša autostāvvieta. Ēkas tuvumā atrodas labiekārtotas pastaigu vietas, peldvieta, bērnudārzs, rotaļu laukumi, pārtikas veikali, Rīgas pilsētas autobusa galapunkts (51.autobuss), ambulance. Dzīvoklis tiek pārdots bez mēbelēm, bet ar iebūvētu virtuves iekārtu un iebūvētiem gaiteņa skapjiem.
Peldu iela 6, Ulbroka
2 istabas
54 m²
51 000
20.8.2017.
Vairākkomersa.lv
Zeme 6.02 ha - netālu no Sauriešiem, Ulbroka -Ogre autoceļa malā. Blakus zemes gabalam un tuvējā apkārtnē izveidojusies komerciāla rakstura apbūve. Zemes gabals robežojas ar transporta loģistikas kompānijas zemi un zemi, uz kuras atrodas noliktavas. Saskaņā zr zemes robežu plānu visa teritorija ir kā lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kura patreiz ir aizaugusi ar krūmiem. Reljefs līdzens. Teritorijas vienā malā ir nožogots asfaltēts laukums. No valsts autoceļa ir izveidota nobrauktuve un gar zemes gabala robežu iet grantēts autoceļš. Īpašumu var dalīt mazākās zemes vienībās. + blakus valsts nozīmes asfaltēts autoceļš; + ir nobrauktuve no autoceļa; + līdz Rīgas centram 20 km; + līdz Salaspilij 10 km; + līdz Tallinas šosejai pāris km; Ja Jūsu idejas piepildīšanai šī vieta ir piemērota, tad rakstiet, zvaniet un palīdzēšu rast atbildes uz papildus jautājumiem!
Salaspils lauku teritorija, Noriņas
300 000
16.7.2018.
Vairākober-haus.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more