Lauku iela, Lauku iela 4 - 10

Zilupe, Zilupes nov., Latvija Lauku iela, Lauku iela 4 - 10
3 istabas
60 m²
15 000
15.5.2018.
Pārdod 3 istabu dzīvokli ar visām ērtībām, dzīvoklis atrodas mājas dienvidu pusē, tas ir silts un sauss. Visas istabas izolētas, skats no tām iziet uz austrumiem un rietumiem. Nesen tika veikts kosmētiskais remonts istabās un kapitālais san. mezglā. Tualete un vannas istaba ir atsevišķi. Klusi kaimiņi, apakšējie un augšējie stāvi apdzīvoti, ir vieta auto novietošanai. Pie dzīvokļa īpašuma ir viena palīgēka. Mājai ir sava katlu māja, tāpēc starpsezonu laikā ir apkure un karsts ūdens. Lēti komunālie pakalpojumi, ir gāzes padevē. Dzīvokli var apskatīt sarunājot laiku.
Vairākcity24.lv
Abonējiet jūsu meklēšanas atjauninājumus e-pastā:
Zilupe
15000 m²
4 270
20.4.2018.
Attīstībai perspektīvs zemes īpašums - ražošanas vai loģistikas apbūvei, pilsētas mala ar labiem pievadceļiem, gan no pilsētas centra, gan neiebraucot uz blīvas satiksmes ielām no A6 Rīga-Daugavpils šoseja no Rīgas puses, Jēkabpils-Ļaudona-Mad ona no Madonas puses. Pilsēta atrodas valsts mēroga ceļu krustpunktā, aptverot visu Latgali, Vidzemi un Zemgali (Rīga-Jēkabpils-Rēzek ne-Zilupe-Maskava, Rīga-Jēkabpils-Daugav pils, Jēkabpils-Nereta-Gārs ene, Jēkabpils-Madona-Bērz krogs, Jēkbapils-Madona: Gulbene, Cesvaine, Valmiera. Blakus atrodas dzelzceļa pievads. Dzelzceļi arī vedo Latvijas mēroga krustpunktu no Rīgas, Jelgavas, Daugavpils, Zilupe un Gulbene. Blakus atrodas nesen uzceltais Linas Agro graudu elevators. Zemi tirgo saimnieks.
Vairākss.com
3.2 m²
120 000
16.4.2018.
Gleznaina sala (3.20 ha, perimetrs ir 770 m) lielākajā ezerā Latvijā - ezerā Rāznas, kas sastāda gandrīz 20% no ūdens daudzuma visos ezeros Latvijā. Salas atrašanās vieta ir tāda, ka tā piedāvā lielisku skatu uz visu ezeru. Salu klāj meži ar mājīgām pļaviņām un uz tās atrodas kalns ar saglabātiem vēsturiskiem pamatiem. Skaidrs ūdens ezerā un viegli pieejamas smilšainas pludmales, tas viss veicina to, ka ezers ir kļuvis par iecienītu brīvdienu atpūtas galamērķi un zivju sugu dažādība, kas dzīvo tā dziļumā, piesaista makšķerniekus. Ezera krastā atrodas leģendām apvītais Mākoņkalns un Lielais Liepas kalns - trešā augstākā virsotne Latvijā. Attālums no Rīgas ir 250 km, no Latvijas robežas (Zilupe) - 90 km. Uz ezera Rāznas mēs pārdodam arī skaistu zemesgabalu 1.5 ha, kas var būt lielisks papildinājums salai. Salu pārdod īpašnieks, liela komisija par palīdzību pārdošanā. Aplūkošu apmainīšanas variantus uz citu nekustamo īpašumu.
Vairākss.com
1.7 m²
21 000
23.3.2018.
Pārdodu īpašumā 1, 700 hektāru lielu salu Rāznas ezerā (Dukstigalā, Čornajas pag. , Rēzeknes novadā). Līdz krastam aptuveni 50 metru attālums, “ļoti skaistā” vietā. Salas lielāko daļu klāj koki, teritorija nav apbūvēta. Mežs nav cirsts. Blakus, netālu atrodas atpūtas bāze “Rāznas līcis” un atpūtas komplekss “Rāznas Ezerkrasti”. Attālums no Rīgas ir 260 km. , no Rēzeknes 18 km, no Latvijas robežas (Zilupe) – 90 km.
Vairākss.com